Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada ay görmek


Rüyada ay görülmesi; âdil bir devlet başkanına veya büyük âlime yahut güzel bir erkek çocuğuna ya da yalancı bir kimseye yorumlanır.

Bir kimsenin rüyasında ayı gökte normal bir şekilde görmesi; o kimsenin devlet başkanına yardımcı olacağına, erkek veya kadın her ikiside rüyalarında ayı kucaklarında veya yanlarında görmeleri onların her birisinin ayın parlaklığı nispetinde birileri ile evleneceklerine işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında ayın ışığını bulanık yani sisli görmesi; o kimsenin dengi olmayan birisi ile evleneceğine delalet eder.

Bir kadının rüyasında ayın kendi evinin içinde olduğunu görmesi; sanki ay parçalanmış gibi bir kısmını da alıp bir beze sardığını görse; o kadının bir erkek çocuğu olacağına ve onun da ölümü ile üzüleceğine işaret eder.

Bir kadının rüyasında ayın tersine döndüğünü görmesi; devlet başkanının yardımcısını azledeceğine, yani görevine son vereceğine, ayın güneşin önünde ve ondan daha iyi yörüngesinde yürüdüğünü görmesi; vezirin, sultana isyan ederek onun fevkinde bir kişi durumuna geleceğine delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında ayı kendi malı gibi elinde tuttuğunu görmesi; büyük bir devlet memuru olacağına kendisinin ay olduğunu veya ayın yerinde oturduğunu görmesi; yüksek bir mevkiye geleceğine, ayı karanlık veya gökyüzünden başka bir yerde görmesi; devlet ricalinin bazı konularda birtakım zorluklarla karşılaşacaklarına işaret eder.

İbn-î Sîrînin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında ayı tam yuvarlak halinde görmesi; büyük bir kimsenin vefat edeceğine, ayın iki parçaya ayrıldıktan sonra tekrar birleştiğini görmesi; ünlü bir kişinin hasta olup tekrar şifa bulacağına, ayın bedir halinde iken başka bir yıldızla çarpıştığını görmesi; iki ülke halkının birbirleriyle savaşacaklarına, bazen de iki devlet başkanının birbirleriyle rekabete gireceklerine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında ayın yanında veya elinde olduğunu görmesi; o kimsenin evleneceğine yorumlanır.

Bir kimsenin rüyasında ayı parlak bir şekilde evinin içinde görmesi; büyük bir devlet adamı tarafından sevindireceğine, ayın başka bir evden doğduğunu veya çıktığını görmesi; başka birisinden hayır ve menfaat göreceğine yorumlanır.

Rüyanızda ayı tutulmuş görmeniz; ülkenin veya ülke büyüklerinin bazı zorluklarla karşı karşıya kalacaklarına, ayın hilâl şeklinde doğduğunu ya da yavaş yavaş büyüdüğünü görmeniz; o ülkede daha sonra devlet başkanı olacak bir çocuğun dünyaya geldiğine, gökyüzünde bir ayın doğduğunu ve onu da başkalarına gösterdiğinizi görmeniz; sizin ölümünüzün yaklaştığına işaret eder.

Câfer-i Sâdıkın yorumuna göre: Rüyada ayın görülmesi oniki şekilde yorumlanır. Bunlar da: Başkan, devlet adamı, arkadaş, şef, erkek, babaanne, koca, eş, sahip, hayır ve menfaat, hizmetçi. Rüyanın görülüş şekline göre yani görülen rüya bu sayılan oniki şekilden hangisine uyarsa ona göre rüyaya yorum getirilir.

İbn-i Fudâlenin yorumuna göre: Rüyada ay görülmesi bazen erkek çocuk ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında kendi koynundan bir ay çıktığını görmesi, o kimsenin bir erkek çocuğunun olacağına, rüyada görülen bu ayın yavaş yavaş büyüyerek gökyüzüne çıktığını görmesi; doğan çocuğun büyüyünce başarılı iyi bir devlet adamı olacağına yorumlanır.

Rüyanızda ayı güneşle birlikte görmeniz; iki büyük şahsiyetten hayır ve menfaat göreceğinize, rüyanızda ayı güneşle tartışır bir vaziyette görmeniz; iki büyük insanın birbirlerini çekemediklerine ve aralarının açılacağına delalet eder. 3579Rüyada ay görmek (69369) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

ay için yapılan yorumlar
Yazan: fatma (2017-04-11 17:02:33)

Ruyamda ayı kalp seklinde parlak görüyorum.Bu ne anlama gelirYazan: elanur (2016-12-23 07:22:20)

Rüyamda dolunay gördüm etrafında kırmızı noktalar vardı noktalar birleşti sonra 3 tane ay oldu ay kırmızılaştı aydan 2 tane mor parca düstü ben bu olanları pencereden izliyodum pencerenin karşısında bir ev var mor parçalar o evin bahçesine düstü sonra ev birden alev aldı bu ne anlama geliyor?Yazan: esma (2015-01-24 12:05:47)

Ruyamda ay hilal seklinden dolunaya donuyor ve uzerinde ataturk resmi olusuyor yuvarlak bicimde. Kosup komsulara arkadaslara bakin ay'da ataturk resmi var falan diyorum. Sonra yoldan giderken biyere insanlar toplanmis ay'i izliyolar ay sekilden sekile giriyor. Bildigimiz bir gorsel solene donuyor he cok parlak .havai fisek gibi goge yukseliyor farkli sekiller olusuyor herkes hayranlikla izliyor bende oyle. Bu ne anlama geliyor yardimci olun lutfenYazan: Tülin yılmaz (2015-01-02 17:04:49)

Rüyamda bir ay gördüm ay giderek insan yüzüne dönüşüyordu. ay bana bakıyordu. Ben ona selam verdim o da bana selam verdi yanımdaki ablama ayın bana selam verdiğini söyleyince ay tekrar ilk haline döndü bu ne demek oluyorYazan: yagmur (2014-10-09 22:11:36)

Mrb arkadaslar bende ruyamda ay gordum.beyaz ay guluyordu elleri bile vardi ellerini tuttum ama ay cok guluyordu sonra yukariya baktim hava karanlikti ve yukariya nezaman baktim bir ses diyordu bir gun yildizlar kaybolacak ay olmayacak hic biyerde isik olmayacak heryer karsnlik olacsk kurandan yazilar silinecek dualar kabul olmsyacak ve ay guluyirdu bu nedemek arkadadlar kac gundur kendime soruyorum bir cvp bulamiyorumYazan: Ayşe (2014-09-22 00:22:39)

Ruyamda kiyamet gibi birsey kopuyordu, ailem ve ben korku icindeydik. Sonra penceremden bakinca karsida koskocaman bi dag gördüm. Bizim eve cok yakindi. Dagin üstünde gokyuzunde gunesten daha buyuk kocaman parlak bir ay vardi. Icinde sanki yüz sekli vardi ayin, ama tam olarak kimin yuzuydu bilemedim. Kiyametin korkusundan sonra bu ayi görünce icim rahatli. Bu ruyamin ne anlama geldigini cok merak ediyorum.Yazan: canan (2014-09-16 12:39:31)

Rüyamda aya benzer dünya gördüm ellerim üstünde kucamdaydı ve sonra onun üzerinde para cıkmaya basladı bn cevırdıkce para cıkıyodu sevındım ve topladım onları bu ne demekYazan: ceni (2014-04-10 11:04:06)

ryamda herkes hazırda bekliyordu. gece yarısı ay ile ilgili bir olay olacağı uyarısı alınmıştı. aniden ay parçalara ayrılıyor arkasından yusyuvarlak gnes çıkıyor ay parçaları her tarafa dağılıyordu... en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum. şimdiden tesekkurler:))Yazan: Bulut (2014-04-06 10:59:11)

Bır Kaya Parçasının Uzerınde Annem Babam Ben Bir kişi daha vardı kım oldugunu hatırlayamıyorum Şimdi , Önce Hilal gördüm yavas yavas batıyordu Gösterdım yanımdakılere El İşaretiyle , Hilal battıkdan sonra Çaprazından güneş doğdu aşırı parlak bir şekiLde , Arkamı döndüm Guneşin karşısında Dolunay vardı , Güneş battı Dolunay dönerek ve parçalanır gibi dünya'ya doğru hızla ilerlemeye basladı Dolunay dünyaya carptıgı zaman Havada süzüldüm Bosluga düşerken Uyandım Kan ter içerisinde Eğer cevap verirsenız sevinirim Paylaştıgınız için Allah razı olsun .Yazan: mehmet demir (2014-03-20 10:52:27)

slm.ben rüyamda ay doğuyordu önce çok güzel gitikçe büyüyordu ve birden kırmızı olmaya başladı bizim küyün deresine ateş olarak yarısıparçalandı duştu hata kerdeşlerim özerine duştu hepimiz bir yerlere kaçışıyorduk ne olursunuz bana cvp.yazınYazan: Ebu (2014-03-11 14:48:09)

Bende bir ay gördüm ama bi ay ortada duruyordu hic yerinden gitmedi ve iki ay daha cikdi onlar ama o ortada diran ayin 9nünden gectiler sanki dünyamiz cabikca dönüyormus gibi gökyüzüne bakip dirdum ve onlari seyretdim cook güzeldi bunun anlamo nedirYazan: murat (2014-03-07 11:12:55)

ben ayı çok büyük gördüm kuzey tarafında saat 13 yönündeydi ve güneşte tam yanındaydı ay çok büyüktü güneş ise biraz küçük kalıyordu muhteşem birşeydiYazan: derya (2014-02-16 14:32:14)

Rüyada ayın düştüğünü gördüm ve koştum onu yakından görmek için ve sonra yagmurlu bir havada kaçıyorum bir köpekten sonra bir yüksek yerdeyim birinin arkasında saklanip çişimi yapıyorum ve bir başkası beni gördüğünü söylüyor bana çok karışık bir rüyaydı...Yazan: vedat (2014-02-13 18:32:19)

rüyamda ay ve leyla mecnun birlikte göryodum leyla mecnun çarpışıyodu ve dilehimi söylüyordum yorumlarmısınız.facem yiğit lider..Yazan: gurbet (2014-02-13 15:41:30)

Rüyamda ayın bana gülümsediğini gördüm ve fotoğrafını çekmeye çalışıyordm anlamı nedir ?Yazan: gunay (2014-02-12 11:26:26)

ruyamda ıkı tane ay yanyana gordum karanlıktakı aydınlıkta olana carpıyordu tam uc defa carptı ve her carptıgındada deprem oldu anlamı nedır yardımcı olurmusunuzYazan: CİHAN (2014-01-24 08:47:35)

öncelikle gördüklerinize saygılar bu tür rüyalar göründüğü zaman 2 rekat şükür namazı kılınmalıdır ve hayırlı rüyalardır sıkıntısı olan görür inşallah feraha kavuşursunuzYazan: Amanbay (2014-01-22 21:23:52)

Hocam ben ay'i ruyamda biri normal sekilde ve diget 4'u ise biri uzak ve biri daha uzak sekilde diyeleri sag ve sol tarafinda gordum.Yazan: Levent (2014-01-04 07:50:04)

RÜyamda 21 tane ay ve 2 gezegen gördüm ayların üstünde garip yazılar vardı cevabınızı bekliyorumYazan: busra (2013-12-27 10:10:54)

gece dışarıya çıktığımda birkaç tene yıldız vardı ayı çok büyük halde gördüm ve çok yakındı sonra dikkatlice baktığımda 2 tane oldu büyük olan hilal küçük olan dolunaydı küçük büyüğün içindeydi sonra dahada çoğaldılar küçük büyük 14 tane oldular ayın her hali vardı kimsenin bize inanmıycanı düşünerek kardeşim ve ben fotoğraflarını çekmeye çalıştık ama harekey ediyolardı ve fotğrafta görünmediler sonra ananeme gösterdik çok şaşırdı kıyamet kopucak içeri girin dedi yorumunuzu bekliyorumYazan: FAHRİYE (2013-12-23 13:39:26)

RÜYAMDA AYI SELAVAT GETİREREK YÜKSELDİGİNİ VE PARLADIGINI DAHA SONRA AYIN YERİNDE BİRSÜRÜ TILDIZIN OLUŞTUGUNU GÖRDÜMYazan: gulay (2013-12-23 12:18:26)

rüyamda hilal şeklinde ay gördüm, rengi soluktu, gökyüzünden yere düştü, daha sonra rengi daha canlı, daha parlık bir ayı gökyüzüne çıkarttım,Yazan: filiz (2013-12-18 16:48:53)

rüyamda gökyüzü büyük bir gürültü ile şimşekler çakarak ikiye ayrılıyordu.mükemmel bir sesle arapça ayetler okunuyor ve yıldızlar bize doru geliyordu bense annemle birlikte ürkmüş duvar kenarında ne olduğunu izlerken annem dua et kelmişadet et dedi ve bende yaptım bunu yaparken yola doğru ilerledim.bende ellerimi gökyüzüne doğru açtım ve avuçlarım yıldızlarla doldu benim gibi başka birileride kuçağını açmış olduğunda onun dolmuştu.bense benim yıldızlarım az diye ona sormada onunkide biraz aldım sonra içimi kötü bir his kpladı beni affet diye seni hakkını aldım diye söyledim ve kendi hakkımıda sana veriyorum nolur beni affet diye seleniyorum hiç tanımadıgım ismi ahmet olan 16 veye14 yaşında biriydi.Yazan: Serap (2013-12-13 10:59:56)

rüyamda ay dolunay şaklinde doğudan batıya doğru çok hızlı bir şekınde hareket ediyordu ve etrafında duman şeklinde hale vardı.lütfen yorumlarmısınızYazan: hülya (2013-12-08 14:15:54)

ruyamda ay'i gordum ama kalp seklinde ve buyuktu ici atestendi geceydi heryer karanlikti ve ay bna cok yakindi gokyuzunden bna dogru iniyodu ates alev gbiydi yaniyodu ici ve bna efkek sesiyle seni alacam diyodu cok korkmustum kaciyodum ama bni buluyodu saklanamiyodum seni bulacam ve alacam diyodu cok korkurc bi sesi vardi kalin bi sesti.. lutfen yorumlayinYazan: miraç (2013-12-08 11:23:45)

gece çöp atmaya çkmışım. binaya girerken gökyüzüne baktım ve 3 hilal ayı yan yana dizilmiş gördüm ne olabilir?Yazan: Mahmur (2013-11-29 16:33:00)

rüyamda Ay´In düstügünü gördüm . Yere carpip büyük bir sallama oldu, ve etrafta parca parca birseyler ucuyordu. köseye Bende en samimi arkadasimla bir köseye saklanmistimYazan: nurullah (2013-11-11 19:55:21)

ben rüyada aya deyecektim bilenler lütfen söylesinYazan: Mert (2013-10-31 08:23:06)

2 adet ay gördümYazan: tacettin (2013-10-27 19:49:10)

bende ayin icinde beyaz sakali basinda beyaz kavuk lu cok sirin yuzlu nurlu bir ihtiyar dede gordum hafifden gulumsuyor duYazan: Rumeysa Sibic (2013-10-27 05:33:53)

Bende ruya gördüm . Rüyamda köydeydim yanımda kuzenim felan vardı. Gokte bi tane dolunay vardı . Bi anda simsek caktı ses yoktu gokte ısık oldu ve ay degisti ilk 1 ay sonra 2 ve sonra 3 tane ay oldu korkup kactık ve koydeki evimizin kapisini caldik . Tanimadigimiz biri kapiyi actı ve bizi iceri almadı. Sonra yuruduk gokte ucan yunuslar gordum yunuslar parliyodu etrafinda yildizlar vardı. Bır tane yunusa seeslendim asagi yanimiza indi ve ona anlattim . O yunus insana donustu konustu konustu zenciydi o kadar da kara degildi . Neyse iste optum onu dudagindan . Onu optugum ici mutlu oldugunu felan soledi . Sonra baska bir yunus indi bana bu uc ayin oldugu yere beni kendi istegiyle getirdigini soledi. Bu yunus hem domuza hem yunusa benziyodu . Bi sartla seni geriye gönderirim teyzene ...... sole dedi unuttum simdi ne sole dedigini. Ruyamda gittim soledim teyzeme sonra normal eski 1 dolunayli dunyaya dondum.Atladigim bir yer var iyi olann herkes kötü , kötü olan herkes iyiydi. Bide kapali bir arkadasim icki iciyodu .lutfen yorumlayin ALLAH RIZASI ICIN.Yazan: samet (2013-10-01 10:06:05)

rüyamda ayınn siyah olduğunu ve dünya ayın içinde dönüyordu her yer simsiyah olmuştuYazan: yusuf (2013-09-08 21:25:00)

S.a 2 hafta once ruyamda; atac ile yolculuk yaparken hemen deniz uzerinde hafif kızıl renginde dolunay seklinde 3 adet ay gördüm. Anlamını tam olarak bulamadim.Yazan: aylin (2013-09-08 09:40:38)

rüyamda pencereden bakarken ayin isik hiziyla 4 5 defa dünyanin etrafinda döndügünü gördüm sonra bulanik sekilde gördüm cok endiselendim ne anlama geldigini bilemiyorum bilenler lütfen yazinYazan: Tuğba (2013-06-30 11:43:26)

ben gerçekte bursluluk sınavına girdim.rüyamda ise birisi bana kesin bir şekilde bursluluğu kazanacaksın diyordu.bu ne demek.???lütfen cevap verinYazan: dilan (2013-06-25 16:36:14)

ben ise ayın gökyüzünden inip evimin önüne geldiğini parıldadığını görüyodum o benim yanıma yaklaşırken besmele çekiyodum ve ay bi kaç parçaya ayrılıyoduYazan: Serdal (2013-06-22 02:53:45)

Ben ay gördüm balıklar vardı onları yakalamaya calısırken degısık yerdeydıler balıklar su borusu ve kucucuk dereler gıbı yerlerde yakalamaya calsıyodum sonra bır ıkı kısı gördum ayı gösterdı bana sankı aya baktım adam ayla ve benle kavga eder gıbıydı ay birden dustu asagıya ben üzüldüm yardım ettim aya nasıl olduysa hortum yada hortuma benzer ip gibi bişey attım ayı yavas yavas yukarıya cektım kendı yerınde sonra ne olduysa uyandım ayın ısıgı bıraz bulanık gibiydi kırmızıya dönük ama toprak kırmızı olur ya hani aynı öyle gıbıydı sanki cok degısıktıYazan: sevgi (2013-06-07 15:15:51)

rüyamda tanımadığım bir evde otururken penceresinden bakıyorum ve çok fazla insanın dışarda yükseklere bakıp fotoğraflar çektiğini görüyorum.bir kaçına da baktıkları yerden taş etıldığını görüyorum o taşı tekrar gelen yere attıklarını da.merak edip dışarı çıktığımda hayretler içerisinde kalıyorum,herkes gözlerini dikmiş gökyüzündeki toz bulutu şeklindeki şatolara ve onların üzerindeki üç tane ay ve bir tane güneşe bakıyorlardı ama görüntü oldukça fluydu.-en kısa zamanda yorumunuzu bekliyorum.Yazan: Hasan Ozan (2013-04-30 12:01:59)

Ben rüyamda Ay'ın dünyaya yaklaştığını ve dev bir şekilde dünyanın yanından geçerek uzaklaşıp yokolduğunu gördüm. Dünya da başka bir aleme dönüşmüştü. Uzaklardan düşen meteorların rengarenk ışıkları görünüyordu. Kıyametin kopacağını düşünüp dualar okumaya başladım ama o saatten sonra hiçbiri işe yaramayacaktır diye korkuyordum. Bu rüyayı iyi ya da kötü yorumlatamıyorum.Yazan: semra (2013-04-13 13:44:45)

bende ruyamda ay gordum Gokyuzune bakarken Gece olmasiyla birlikte bi anda Ay çiktigini gordum yuvarlak ve çok isildiyodu hayranlikla izliyodum o Ay i ama sonra Ay baska sekillere giriyodu o kadar guzel di ki bakmaya doyamiyordum isilmasiyla baska sekillere girmesiyle çok sevinmistim...Yazan: fatih (2013-03-31 15:19:47)

Ruyamda ayin parcalanarak dunyaya dustugunu gordum. Sonrada heryer zifri karanlik olduYazan: enecan (2013-03-31 12:32:44)

rüyamda ay çok ışık saçardı ve ayın üstü hem aydınlıkdı ve bu aydan gelen bulut gibi ışık benım sag koluma girdi.sanki enerji aldım.bu ne anlama gelir.Yazan: ali (2013-03-24 17:24:47)

merhaba ben rüyada 1 den cok ay görüyorum ama devamlı ve o an dua ediyorum bazende salavat getırıyorum rüyada oldugumu bılıyorum ama uyanamıyorumYazan: Yase (2013-03-16 13:14:01)

Ruyamda kirmizi ve tutulmus bir dolun ay gordum. Anlamini cok merak ediyorum...Yazan: ruken pekdoğan (2013-02-23 18:33:04)

rüyamda ay dolunay gibi kocaman bir bulut gibi balkonumun içine girmiş ve ben ondan bir parça kopartıp herkeze göstermek istemiştim daha sonra telaşla fotgraf makinesiyle resmini çekmek istedim sürekli ay görüyorum bunun açıklamasını yaparsanız çok sevinirim teşekürler.Yazan: Seray (NE OLUR OKUYUN) (2013-01-17 14:37:45)

ben bir pencere görüyorum içinde de arkadaşım var yanında da çok güzel bir ay var ve ben o aya bakıyorum sonra arkadaşıma baktığımda arkadaşım bana gülümsüyoYazan: Avni Bavaş (2012-12-21 07:48:42)

Rüyamda bir grup arkadaşlarla aya gitmişiz. Bol temiz akarsuları, güzel yayla görüntüsünde idi. Çok hoşuma gitti. SelamlarYazan: ahmet (2012-12-10 14:39:30)

rüyamda ayın ışık saçarak denize düştüğünü gördüm ne anlama geliyor bilmiyorum bilen varmı.Yazan: ebru (2012-12-09 18:59:40)

S.a ben rüyamda AY gördüm tam ay dı sonra yarım ay oldu ve 4 parçaya bölündü dört parça ay'ın bir parçasına nereye gidiyorsun dedim gülümsedi ve gitti. Hayırlı günler. :-)Yazan: asya (2012-12-04 23:03:43)

rüyamda üç adet dolunay ve dolunaya yakın ay görüyorum manasını merak ediyorum bu arada bir yerde yangın çıktı sanarak koşuyoruz yardıma ancak yangın olmadığını görüyoruz.ayı gördüğümde yanımdaki arkadaşıma gösteriyorum ve resim video çekerek bu mucizeyi insanlara göstermek istiyorumYazan: birgül (2012-11-09 13:08:55)

Ruyamda havaya bakıyrm akşam olmak uzere ayı hilal şeklinde göruyrm yanında bulutlar var snra aile göstermeye çlşyrm onlar baktıgında dolunay oluyo.. Sizce anlamı ne olablr şmdidn tşk edrm :)Yazan: hatice (2012-11-07 17:39:57)

bende rüyamda bir güneş ve iki ay gördüm... başta güneş yanında iki ay vardı.. sonrada sarısın yeşil gözlü kız çoçuğu gördüm... ne anlama geliyor çok merak edıyorum... Allahım herkesin rüyasını hayırlara getirsin.Yazan: cumhur (2012-10-13 18:06:10)

ben rüyamda 3 tane hilal seklinde ay gördm üçüde cok parlak ve ısık saciyordu acaba ne anlama geliyor bilen varsa lutfen yorumlasın ...Yazan: hakkı (2012-09-11 15:41:07)

rüyamda iki tane ay gördüm.ikiside sisli bir havada bulutların arkasındaydı.bu rüyanın ne anlama geldigini çok merak ediyorum?yardımcı olursanız sevinirimYazan: sevin (2012-05-18 21:15:45)

ruyamda ay goruyorum icinde bir insan sufati belirliyo ve korkuyorum sonra arkadasim yanimda sonra yukari bakiyorum kocaman bir atin agzinda volkan seklinde ates fiskiriyor asaga dogruYazan: metın (2012-04-13 22:10:06)

Rüyamda allahın ismini arapça ayin içinde gördüm sonra.ayın uzerınden sılındı sonra.gokyızunde yazılı olarak tekrar gordumYazan: ahmet (2012-04-01 20:20:19)

gök yüzün de dört tane ay olduğunu gördüm bu ne anlama geliyor lütfen cevaplayınYazan: allaa jumah (2012-02-24 04:08:12)

ben ay ve hilal gurdum ikiside birden ve bir birinden ayrildı lutfen ban bu ne demek uldunu suyleyın lutfenYazan: Leyla (2012-02-11 18:20:26)

bende ruyamda ay gordum de yalniz bir tane degilde 5 tane dolunay seklinde gordum.. Onun anlami nedir acaba cok merak ediyorum, yardimci olursaniz cok sevinirim..Yazan: derya (2012-02-05 18:48:01)

rüyamda akşam üzeri daha hava kararmamış ve gökyüzünde dolunay şeklince yanyana üç tane kocaman ay vardı.ne anlama geliyor yazarsanız sevinirim teşekkürlerYazan: BARAN (2011-11-14 21:29:22)

BEN RUXAMDA AYI bir arkad$la izliyordum TEK Cizgi $eklinde ve ak$am idi acaba bu rüyanIN ANLAMI NEDÍRYazan: Pınar (2011-09-22 16:51:58)

Rüyamda savaş uçaklarından birini kullanıyordum ve gökyüzüne doğru yükseliyordum ay güneş yıldızlar hepsi bir aradaydi ve hepsine çok yakındım.ay'a ateş etmeye çalıyordum ama vuramiyordum sonra uçak süreli aşağıya iniyordu yükselme yeri bozulmuştu yere çakılmak üzereydim ama o kadar rahat duruyordum paraşütu açtım ki bi evin içine giriyordum..hiçbirşey olmuyordu bana bizim inekten süt sağma makinesiyle süt sağildigini görüyordum. Cevabı bekliyorum lütfenYazan: Ebru (2011-09-19 14:54:18)

Ben de ay rüyasını gördüm fakat ay hilal halinde, keçi saçlı ve keçi sakallı bir insan şekline benziyordu. Aynı bu şekiden 3 tane yan yana çapraz hizada bulunuyordu ve çok yakın vede büyüklerdi. Başka bir yanda ise, uzakta yarım normal bir ay görünüyordu. -En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :-)Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik