Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada balık görmek


Rüyada sayıları belli miktarda balık görülmesi; kadına, rüyada sayıları belli olmayan miktarda balık görülmesi; ganimetten mal alınacağına delalet eder.Bir kimsenin rüyasında denizin dibinde büyük ve taze balıkları bir arada toplanmış olarak görmesi; rüya sahibi eğer onları denizden teker teker çıkarıp yiyorsa; o kimsenin denizden çıkardığı balık nispetinde ganimetten hissesine mal düşeceğine işaret eder.Bir kimsenin rüyasında büyük balık görmesi; devlet başkanına, küçük balık devletin askerlerine ve deniz de devletin kendisine yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında suda balık avladığını görmesi; o kimsenin hoşuna gitmeyecek bir haber işiteceğine, büyük balık avladığını görmesi; menfaat ve hayır göreceğine, küçük balık avladığını görmesi; gelirinin kesileceğine delalet eder.Bir kimsenin rüyasında sazan balığı görmesi; eğer evlenmek istiyorsa evleneceğine veya başkası ile bir iş konusunda ortaklık kuracağına ve iyiliğe işaret sayılır.Kişinin rüyasında yatağında balık görmesi; deniz yolculuğu yapan kimse için hastalanmaya, bulanık suda balık avladığını gören kimsenin; tasa, kaygı ve sıkıntıya maruz kalacağına, balığı canlı olarak yediğini görenin mülk sahibi olacağına yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında balık pişirdiğini görmesi; o kimsenin rızık elde edeceği ve kazanç sağlayacağı ile yorumlanır. Rüyada havuzda balık görülmesi; hem iş yönünden ve hem de davranış yönünden kötü bir kimseye işaret eder.Bir kimsenin rüyasında balık sattığını görmesi; faydalanmak ile, rüyasında tuzlu balık görmesi; keder ve üzüntü ile tabir edilir. Rüyanızda tuzlu balık pişirdiğinizi görmeniz; yolculuğa çıkacağınıza, bir kadının ağzından balık çıktığını görmeniz; o kadının kız çocuğu doğuracağına, rüyanızda karada balık avladığınızı görmeniz; kötülük yapacağınıza yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında yunus balığı görmesi; korkan bir kimse için korkusunun geçeceğine, fakir bir kimse için zengin olacağına, endişe ve sıkıntı içinde olan için mala kavuşacağına ve dolayısıyla sıkıntısının geçeceğine delalet eder. 2008Rüyada balık görmek (453123) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

balık için yapılan yorumlar
Yazan: Nazlı Esina Bal (2017-05-21 12:03:10)

Ruyamda akan bir sudan iki tana canlı balık zıplayıp koynumdan içeri girdi.sonra o balıkları temizleyip yemeye hazırlıyorum.Yazan: Esra (2017-04-08 10:11:19)

Rüyamda bir alada büyük kaynayan ateş çukuru gördüm içerisinde de ateşten başıklar gördüm Ve az ileri arazisinde yeşil yılanlar vardı sabit duruyorlardı ben korkuyırdum bu rüya beni çok etkilediYazan: Ayşe Gül (2017-03-09 19:41:55)

Akvaryumdan taşan balıkları geri içine koymak ne demekYazan: Kübra nur (2017-03-03 07:33:48)

Rüyamda bir gemideyim güya çalışmaya gitmişim oraya bana bir sürü ölü balık temizletiyorlar. Neyse temizliyorum ve onu denize atıyorlar amaç balıklar için yemmiş bir süre sonra o gemideki balık ağı o kadar çok balıkla doluyor ki biz geminin kenarlarından tutunup öyle anca ayakta durabiliyor yani balıklar o kdr ağır ki geminin bir kenarı çöküyosonra bu balıkların hepsi gemiye alınıyor bizde oturup o balıklardan birkaçını yiyorz, 😊😊Yazan: MUSTAFA TAŞYÜREK (2017-02-20 15:50:28)

rüyamda 2 adet büyük turna balığı gördüm biri normaldi birisi beyaz ama başı yeşile benziyodu arkadaş yakaladı başını yüzdüğünü gördüm yiyecektik uyandımYazan: Nıyazı üfler (2017-02-02 15:34:23)

Ruyamda sadıklarla balık yukledıyımı gördümYazan: Mavera (2015-01-01 17:03:15)

Hayırlı günler.Rüyamda ölmüş bir yakınım bana tepside 4 adet pişmiş yani kızartılmış balık getiriyordu. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim..Yazan: Dogan (2014-08-20 12:41:55)

Ruyamda bir Su gölünde bir Karpuzun icine sikisip kalmis büyük bir Alabaligi Esim tarafindan cikarilip 100m uzakta Bicakla dikatlica Karpuzu keserek Baligi cikartim hemen 100m uzaktaki Gölcüge yetistirerek suya biraktim balik kendine geldikten sonra benimlen oynasti kisa süre icinde bir Otbüsün bagajina binerek yanindan baska bir Baliklan birlikte Otobüs bayira Dogru tirmaliyarak bagajin arkasindanki ayakta duran iki Baliga El saladim benim kurtardigim Balikta ban El salayinca arkamda düz giden bizim Köyün Kara yolda baska bir Otobüsun arkasina takilan üc kiz durumu faredince hayranlikla sevinip seyretiler sonra yukariya dogru yantarafta duran bir Evde tanidigim baska bir Kiz Pencerede gördüm onada El saladim cevap alamadim arkasinda yatakta uzanan Anasi bana el saladi ve kardesi el saladi. Birazda sov maksatiylan El Salamistim.Yazan: muzaffer (2014-05-20 13:21:01)

rüyamda 3 4tane renkli süs faunus balığı gördüm biri kahverengi büyük ve biride ağzında turuncu yavru balık gösterdi ve geriye ağzının içine aldı bu rüyayı nasıl yorumlarsınızYazan: sevilay (2014-04-10 01:15:15)

Merhaba ,rüyamda deniz kenarında,bir iskelenin üzerindeyim .Denize girmek istiyorum ama deniz balık kaynıyor.Hiç boşyer yok ve çok üzülüyorum.O esnada büyük bir balina ,iskeleye sıçrayıp ayağımın yanına kadar geldi.Çok güzeldi,başıyla haydi der gibi,denizi işaret ediyordu...yorumlarsanız sevinirim.saygılarYazan: ilknur (2014-04-09 16:57:20)

rüyamda akvaryumdaki balık ölmüştü elime alıp yere koydum. karnında kıpırtılar olduğunu görünce karnını açtım yavru bir balık çıktı hemen akvaryuun içine attım yüzmeye başladı sonra baktığımda birçok balık vardıYazan: aziz (2014-04-04 07:54:39)

ben ruyamda milyarlarca balık ve milyarlarca insan gördum avlayanı pişireni yiyeni bi şenlik gibiydi sanki o gun balık gunuydu gibi bu mesajın cvb gelırse sevınırımYazan: çilek (2014-04-03 16:26:03)

benim boynumda balık sıkışmış ve korkuyordum :)Yazan: Barış (2014-04-03 10:41:05)

Ben rüyamda akvaryum balıklarını büyük balıkların yediğini gördüm.Bir anlam veremedim balıklarımı kurtarmak için mücadele etmiş olmama rağmen kurtaramadım.Neye yorumlarsınız.Yazan: Gülşah (2014-03-25 15:37:03)

Selam :) rüyamda koca bir teknede balık tutuyordum köpek balığından birazdaha büyük bir balık tuttum bekledim ölmedi çırpınmaya başladı kaçmasın diye üstüne bir battaniye atıp üzerine yattım fayda etmedi epey bir uğraştım sonra bir bıçak çıkarıp kafasını kestim ama bir türlü ölmedi bütün gece onla uğraştım sizce anlamı ne ?Yazan: BAYRAM AKTAŞ (2014-03-21 15:37:06)

Selamün Aleyküm.BEN RÜYAM BÜYÜK BİR BALIK GÖRDÜM. BALIĞIN AĞZINDAN SİYAH BİR YILAN CIKTI SONRA BEN O YILANI ÖLDÜRDÜM.PARAMPARÇA ETTİM.YORUMU NE OLABİLİR.Yazan: deniz (2014-03-20 13:10:12)

rüyamda saç diplerimin arasında yavru balıklar vardı haraket etmıyolardı ve biraz kurumuşlardı bende onları ayıklayıp akvaryum gibi bi cam kaba koyuyordum ve onlarda canlanıyordu o kabın içindebüyük balıklarda vardı küçüklerle birlikte bunun anlamı ne ?Yazan: merve (2014-03-19 20:29:34)

Ben rüyamda bir suru sus baligi gördum önce olu baligi akvaryuma attim sonra o olu diye baska bir balik attim sonra o olu balikta canlandi ve cogaldi iki kap degistirdim enson bulanik suya koydum ilk kap kirildi ve bide hamile bayan gordum sizce bu nedemek oluyor .??Yazan: merve (2014-03-17 11:32:11)

Ben rüyamda bir suru sus baligi gördum önce olu baligi akvaryuma attim sonra o olu diye baska bir balik attim sonra o olu balikta canlandi ve cogaldi iki kap degistirdim enson bulanik suya koydum ilk kap kirildi ve bide hamile bayan gordum sizce bu nedemek oluyor .??Yazan: bayram (2014-03-06 11:47:45)

Merhaba ben rüyamda ırmakta zıpkınla balık avlıyorum. Iki tane yarımşar metre kadar balığı bir atışta vuruyorum. Sonra balıkları çekince balıkların 4-5 tane olduğunu görüyorum. Büyük balıklar küçükleri ısırmış gibi.Resim çekip internete koymayı düşünüyorum ama sonra hizlica birisi baliklari pişiriyor ve bikac kişi yiyoruz. Yorumlarsaniz sevinirim..Yazan: isa (2014-03-06 10:51:37)

Selam ben ruyamda bulutlarin balik sekline girmis gokyuzunde o sekilde geziyorlarken gordum bi anlam cikaramadim yorumlarsaniz sevinirimYazan: gamze (2014-03-03 20:17:25)

meraba 13 yaşındayım rüyamda yunusun üsütünde geziyorum anlamı nedirYazan: derya (2014-03-03 13:22:32)

slm, ben rüyamda denizin içinde sayısız büyük ve yürüyen balıklar gördüm ve uyandığımda çok etkilenmiştim. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim...Yazan: erinna (2014-02-28 15:15:50)

erinna (28 Şubat 2014 saat: 15:12) Büyük ahşap bir konak var. Bir çok odası.. Konağı çevreleyen tahta bir balkon.. Konağın bir tarafı denize bakıyor diğer tarafı parklı bahçeli tarihi evlerin olduğu bir sokağa.. Konağın içimdeyim annem aşağıdaki odayı senin için yaptırdık diyor.. Bir süre sonra odaya inmeye çalışıyorum ama düşmekten son anda kurtuluyorum. Odanın tabanında deniz ve kayalar var. Tavandaki tahtalara ve aşağıdaki taşlara basarak kenardan yürüyorum ve park tarafına çıkıyorum.. Hava güneşli deniz sakin.. Parkta insanlar sohbet ediyorlar.. Sonra evin dışından dolaşarak balkona çıkıyorum.. Konağa balkondan giriş kapısı var.. Annem babam ve abimin kayınbabası balkonda oturmuş sohbet ediyorlar.. Anneme aşağıdaki odaya ne oldu diye soruyorum. Biz o odayı iptal ettik diyor. Denizde büyük balıklar var.. Abimin kayınbabası korkuyor her balık yaklaştığında “ay ay ay diyor.. Deniz tarafına yaklaşıyorun korkacak ne var ki diye düşüyorum.. Sonra ayağımı işaret ederek tekrar “ay ay ay” diyor ve geriye doğru hafifçe kaçınıyor.. Ayağıma baktığımda büyük bir balığın kuyruğunun iki ayağımın arasına sıkışmış olduğu görüyorum.. Kurtulsun diye geriye çekiliyorum. Balık denize gideceğine balkonun ortasına geliyor.. Ortadan ikiye bölünerek ölüyor eriyor kayboluyor. İçinden bir yandan bağırsakları diğer yandan da ışık çıkıyor.. Balkonun diğer tarafına kaçmak istiyorum. Diğer tarafta küçük su birikintileri var ve küçük balıklar bu birikintilerin üzerinde zıplıyorlar. Can çekişiyor gibiler.. Oradan da vazgeçip tekrar büyük balığın yok olduğu yere doğru yürüyorum.. Annemler de orda olduğu için daha güvenli geliyor.. Ama ben de yavaş yavaş yok olmaya başlıyorum. Annem “kızım ayışığı kapında” diye bağırıyor. Anne ne ayışığı görmüyor musun ölüyorum demek istiyorum ama vaktim olmuyor.. Uyanıyorum..Yazan: filiz (2014-02-21 00:42:56)

merhaba rüyamda buzdolabında bir kiloya yakın temizlenmiş unlanmış hamsi gördüm .a evde varmış bende alacaktım iyi oldu diyorum .yorumlarsanız sevinirim.Yazan: Murat (2014-02-18 22:14:29)

merhaba, rüyamda temiz suyun içinden sevmediğim ve hatta nefret ettiğim bir kişi ile balık avlıyorduk. o kişi suyun içinde 3 adet büyük kırmızı balık çıkartıp bana verdi. bu rüyamı yorumlarmısınız, teşekkür ederim.Yazan: nazmiye (2014-02-18 10:55:08)

Mhb ben rüyamda küçük küçük balıklar gördüm bizimle konuşuyorlardı sakız çigneyıp patlatıyolardı çok şaşırmıştım nedır acaba yorumlar mısınız şimdıden tesekkurlerYazan: seyhan (2014-02-17 09:17:34)

merhabalar ben seyhan yasımdayım ... rüyamda urfada balıklı gölü gordum .. cok etkilemndim neye işarettt acabaYazan: Abdullah (2014-02-16 09:28:51)

Bir ruyamda kule gibi bir yerden pis lagım suyundan sureklı balık tutuyordum bundan 2 ay sonrada ruyamda 2m boyunda 1m enınde tertemiz bi havuzdan gormedigim balıkları tuttum ve her tuttugum balık kucukten buyuge dogruydu 5 10 cm den basladı 1.20m kadar cektım en son 5 6 tane balık tuttum bunun tabiri nedir acıklarsanız sevinirim :)Yazan: Yaşar (2014-02-15 09:58:37)

Rüyamda Cumhur başkanuı Abdullah Gül ile bir gemide oluyorum askerler var sonra berrak akan bir akarsuyun içinde canlı balık avlıyorum. Suyun içinde geziyorum ...Yazan: kardelen (2014-02-12 09:42:40)

slm ben 45 yaşında 3 çocuk annesiyim rüyamda bir oda dolusu parçalara ayrılmış balıklar ve aralarında bi kaç tane ceylan kafası çıkıyor bu ceylanları köpekbalıklarımı parçalamış bunlar balıkların arasına nasıl karışmış diye düşünürken uyanmışım yorumlarsanız çok sevinirimYazan: Ali ŞAHAN (2014-02-08 12:21:29)

Rüyam da balık tezgahında jumbo karides ve tezgahtaki değişik balıkları gördümYazan: serap şimşek (2014-02-07 09:35:45)

hayırdır İnşallah ben rüyamda balıkçı dükkanı gördüm ,hangi dükkana girsem balıkçı dükkanıydı ,dağın kenarında yüksek bir yol üstü ben yola devam etmek için çıkış arıyorum fakat her yol beni bir balıkçı dükkanına çıkarıyordu yani yolum balıkçı dükkanlarıyla kapatılmıştı.Yazan: ilhan (2014-01-21 17:05:43)

merhaba ben rüyamda dereye benzer bir suda büyük balıklar gördüm elinizi atsanız tutacakmış gibi yanımdaki arkadaşıma haydi yakalayalım dedim fakat o istesekte yakalayamayız dedi ve ben ona balıklara taşla vurup sonra yakalayalım dedim daha sonra elime aldığım taşla büyük bir balığa vurdum balık sersemledi ve suya girerek yakalamak istedim tam balığı yakaladım derken parmağımı bişey ısırdı uyandım bu rüyanın anlamı nedir?Yazan: Revan (2014-01-14 10:20:29)

Ben rüyamda tanıdığım bir kimsenin evinde oturuyorken bir den haliyı kaldırıp elime bir poşet alıp nasıl ki denize daldırip çıkarılır ya,aynen öyle yaptım. Sanki halinin altı bir denizdi. Poşet'i çıkardığımda iki tane büyük balık vardı ve poşetde baya büyümüş idi. Sonra yanımda bulunan yakınlarıma gösterdim ve onlarda bunları pişirelim dediler. Ben mutfağa gidip bir kova su doldurup getirdim. Daha çok tutup o tutuklarımı da kovaya atacaktım. Odaya geldiğimde bir tane balık poşetten çıkmış halinin üzerinde zıplıyordu. Ve biraz daha büyümüştü. Orada bulunanlar ' getirdiğin kova küçük anca o (halinin üzerindeki balık ) sığar ' diyorlardı. Ben tam yakalamaya çalıştım ki,kaçtı. Odada bulunan (tanımadığım) küçük bir kız çocuğunun kucağına atladı. Kız çocuğu şaşırmışken balık kızın burnunu ısırdı. Sonrasında da birşeyler oldu da hatırlamıyorum.Yazan: dilek (2014-01-11 22:18:52)

Rüyamda bir tepsi içinde dolu dolu ekmek üstü bir kaç cins balık gördüm ve bir kaç tane yedim. balıkların sadece eti ekmek üstüne yayılmış. Ve bana ikram eden kişi ilk aldığım balık ekmek için 'o levrek değil' dedi. Bende olsun hepsinden yeriz deyip yemeğe devam ediyorum bir kaç tane yeyip uyanıyorum. Anlamını çok merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim.Yazan: EYLÜL (2014-01-11 12:15:23)

merhaba rüyamada balıkları besliyordum ama suda değillerdi.kumun üzerindelerdi.en son büyük balığı beslerken balık beni dizimden ısırdı.neredeyse koparacak sandım .uyandığımda dizim biraz acıyordu.Yazan: selda (2014-01-09 02:51:39)

mrb ruyamda kucuk ve birazda kirliymis gibi gorunen comlege benzer bir akvaryumun icinde bir suru renkli baliklar varmis.buyuk kucuk yavru karisik hep. ama bu comlek su sizdiriyormus. bende ustune daha su ekleyim diyorum. once cesmeden su ekliyorum sonra eyvah su soguk simdi baliklar suda usuyecekler diyorum sonra su kaynatiyorum ilik su dokuyorum ustlerine eyvah diyorum bu defada cok sicak olacak baliklar diyorum. comlegi yerinde kaldiriyorum altinda gazeteler varmis hep islanmislar.sanki comlegin catlak yeri varmis ta gazete koymuslar altina su sizdirmasin diye. ama comlegi benim yerinden kaldirmamla beraber su daha cok akmaya baslamis.korkuyorum sular bosaliyor catlak yerinde.baliklarda ordan cikiyor hep yere dusuyorlardi. baliklar cirpiniyorlardi bende cirpinan baliklari tek tek topluyorum geri suya atiyorum ama bakiyorum su iyice azalmis.hemen evin icinde buyuk cam vazo ariyorum.bir oda da bir kac tane buyuklu kucuklu vazolar goruyorum ama tozlanmis. yikamam lazim diyorum. ama vaktim yok ki baliklar cirpiniyor geri gidiyorum yanlarina su iyice bosalmis comlekten, icinde ve disinda hep kucuk kucuk baliklar cirpiniyor uzuluyorum su koyuyorum icine tek tek topladigim baliklari koyuyorum ama nafile su tekrar bosaliyor...yani ruyanin sonunda hep baliklari toplamakla geciyor ne toplarsam kar diye dusunuyordum.sonra uyaniyorum..uyandigimda gordugum ruya hala film seridi gibi aklimda.hala baliklari dusunuyordum.keske o vazolara koysaydim diyorum..acaba yorumu nedemek..yorumlarsaniz sevinirim.Yazan: Mehmet Bayindir (2014-01-08 23:27:16)

suyu kesilmis bir irmakda oldukca büyük bir baligin agzina ayakkabimin ucunu sokarak baligi solungacindan yakalayip eve götürüyorum.Yazan: saliha (2014-01-08 09:38:32)

rüyamda kim olduğunu hatırlamadığım biri bir kasa dolusu balık verdi bana.içlerinde 3 tanesi çok b üyüktü.digerleride orta boyda idi.babaannem bu balıkları itina ile temizliyordu.bende onları kızartacak zamanım olmadıgı için buzlugamı atsam dıye düsünüyordum.Yazan: elif (2014-01-06 18:42:21)

Meraba ben elif ruyam denizn kenarinda baliklara ekmek parcalari atiyorm ama denizde cok bulanikti ruyami yorumlarssniz sevinirm...Yazan: satılmış gökkaya (2014-01-06 18:22:38)

rüyamda pis lağım suyundan oltayla balık tutuyorum bunun tabiri nedirYazan: alev (2014-01-05 16:32:00)

merhaba ben 25 yaşında 1 çocuk annesiyim.Rüyamda evdimdeyim. ben eşim ve çocuğum.evim 1. katta. sanki sallanıyoruz. eşime deprem mi oluyor dedim eşim pencereye doğru gidiyor. pencereden su giriyor.eşim pencereyi kapatıyor tekrar açıyor içeri su (dalgalı bir su)doluyor apartmanla beraber sürükleniyoruz evin içideyiz bu arada.suyun durulduğu bir yerden pencereden suya iniyoruz. kıyıda bir polis benim elimden tutup çekiyor bende eşimi eşimde çocuğumu tutuyor.sonra kendimi yabancı bir evde görüyorum. giysilerimizi almak için suyun ( su burda durgun )içine giriyoruz. evimizi buluyoruz.odaya giriyoruz giysilerimiz eşyalarımız bulamıyoruz. sürü olarak büyük balıklar görüyorum.o balıkları akşam emeği için topluyoruz fakat yediğimi görmüyorum.sonra kaynımı üstü açık bir arabada görüyorum. bana sarılıp teselli etmeye çalışıp gidiyor ( bu aradaben ağlıyorum ). normalde kaynımı öyle bir arabsı yok. yorumunuzu bekliyorumYazan: melek (2014-01-05 13:33:21)

Merhaba ruyamda kardesimin eski arabasinin on caminda bi tane buyuk sus baligi elden buyuk olur burda yasayamaz diye cikarmak istedik bu baktik kendisi cikmis bize gulumsuyo sonra elimizden kayip suya dustu bi kayaligin icine saklandi tavuk mu desem kazmi horozmu pesinden yakalamak icin atladi sonra kendiliginden cikti bi kovanin icine koyduk ama ole buyukku duramiyo kovada kucuk pis bi suyun icine dusuyo. ordanda cikartiyoruz en sonunda kardesim elinden dusuruyo bizim evin kapisina sikisip oluyo onu akvaryuma koyup besleyecektim diye cok agladim yorumunuzu bekliyorumYazan: Mehmet (2014-01-05 09:27:08)

Rüyamda büyük büyük birkaç balık tutmuşum orda duran yavru kedide balıkların durduğu poşete kafasını sokunca büyük. Balıklardan birisi yavruyu kediyi yuttu.bana rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürlerYazan: ozlem alper (2013-12-29 14:01:38)

Merhaba ben ozlem Ruyam tanimadigim bir ev ortam aydinlik evin icinde ates yaniyor ve ben balik kizartiyorum yanliz bu baliklari beze benzer birseye sarip kizartiyorum baliklar buyuk izgaraya sigmayan baligi elimle boluyorum ailem ve ben yemiyoruzYazan: ayla (2013-12-28 14:09:15)

Slm beni adim ayla 31 yasindayim evliyim 4 cocuk annesiyim . Rüyam su , kucuk bir akvariyum icine kizin balik koymus sonradan dan ben gorduyumde balik ters donmus esime dedim ki bu oluyor yazik birsey yapmak lazim suyuda azalmis sanki dedim uzerine su elkedim yem verdim balik canlandi yine ufacik di balik ama suyunu. Yemini verince buyudu altin balik oldu baktim akvariuma kucuk geliyor bizde de evimizde buyuk akvarium varr onun icine koyayim dedim ama. O akvariumun icinde de ikitane buyuk balik varmis birtane sopaya benzervardi baya cesit baliklar var di icinde herneyse ben baligi icine koydum iyidi balik akvariumun icinde ikitane küp vardi ici bos dekor olarak koymusuz buyuk baliklardan birtanesi o küpleri akvariumun camina vurdu cam sag tarafindan acikdi catladi esimle ben. Akan suyu durdurmaya calisiyorduk ben bir anlam veremedim bu ruya ya yorumlarsaniz sevinirim .Yazan: izzet (2013-12-25 23:19:56)

Ruyada büyük bir yunus balığına sarılmak ne anlamına gelir.Yazan: mehmet (2013-12-25 00:43:57)

ben ruyamda dere icinde duruyodum yanimdan hızla buyuk baliklar kacisiyordu k0rkuyordum o baliklardan sonrada deniz icinde buyük bi baligin sırtina uzundim beni gezdiriyordu biraz gezdikten kıyıya geldik ben sudan cikarken baligida beraber cikardim kucagimda bereber gezdiriyordum baligin sirti siyah alti beyazdi yorumlarsaniz sevinirim simdiden tesekkurlerYazan: Beşir (2013-12-24 01:07:59)

Slm ben ruyamda buyuk bi balık gordum evimize girmeye çalışıyodu evdeki herkez cok korkuyodu cok buyuk bi balikti evdeki camları kiriyodu korkuluk oldugu icin bi turlu giremiyodu lutfen yorumlarsaniz sevinirim. .Yazan: nevii (2013-12-20 16:38:59)

bn elimde iki tane balik gordum ne anlam geldini bilmiyorumYazan: hamza (2013-12-17 11:55:34)

mrb ben rüyamda çocuklarımla başkasının tarlasına girdik ve otarlanın içinde hafif islak toprak altında balık çıkarttığımı gördüm sonra toprak kurudu ve balıklar kayboldu ve kendi ellerimle otobrağa su serbptim ve toprak altındaki balıklar toprak altında kıbıldandı ve okıbıldanmadan yerlerini buluyodum kolaylaşıyodu ve onları çıkarıyodumYazan: elif (2013-12-13 15:56:27)

Merhaba. Ben rüyamda bir agacın dallarndan sarkan kırmızı balıklar gordum ağac sanki meyve diye onları verıyomus gibi dikat ettm carpıp dusurmym diye birtanesi dustu merak ettim. Simdiden teşekkurler :)Yazan: ecrin (2013-12-13 14:18:48)

Ruyamda. Baligin kolunu isirdigini gordum ve ağlayarak uyandimYazan: burhan türkmen (2013-12-10 13:39:25)

merhaba ben rüyamda bi golün başında ailecek oturuyoruz ben sarı renkte büyüklü küçüklü alabalık görüyorum küçükbi tanesi gölden çıkıyor tam tutacakken kaçıyor yüksek bi yerden suya atlıyor bunu yorumlarmıssınız şimdiden teşekürlerYazan: Döne (2013-12-09 16:55:39)

ben balığın kanımı emdiğini gördüm o.OYazan: hül (2013-12-02 08:12:29)

rüyamda temiz bir gölün kenarında oturuyordum çok güzel bir havada gölden çok güzel bir balık çıktı rengi beyazdı sol tarafımdan karaya çıktı arkadamdan sağ tarafıma geçti sağıma baktığımda beyaz bir kuş olmuştu balık bunun yorumu nedirYazan: mediha (2013-12-01 15:15:07)

merhaba; rüyamda akvaryumun kapağını açtığımda açık mavi bir balık ağzını açmış şekilde dışarı çıkmaya çalıştığını gördüm.akvaryumun kapağını kapatmak istediğimde de balığın sıçradığını gördüm.bunun yorumunu öğrenebilirmiyim?Yazan: Burak (2013-12-01 10:21:49)

Balık tutuyorum çok sayısı belli değil tırıvırıyla tutuyorum fakat balıkların bağzıları na miğdem bulanıyor güzel balıklarıda bırakıyorum hep olta çekiorum bağzı balıkları alıyorum böyle bir rüya gördüm ne anlama geliyor ??Yazan: ESRA (2013-11-30 13:15:09)

annem rüyasında kolunun içinden balık çıkardığını görmüş.ince zar gibi derinin altındaymış.ve onu hafifçe kaldırarak balığı çıkarmış. bunu yorumlarsanız sevinirim.Yazan: mücella (2013-11-21 11:14:34)

denizkenarında insanlar var, ben ve kim olduklarını hatırlamadığım birkaç kişi ile sahile çok yüksekten bakan bi yerde camdan ve sadece kenarlarını ayırt edebilecek büyüklükde istiriye kabuğundan havuza benzer içerisi büyük ve renkli balıklarla dolu suyu dağ gibi biryerden gelen ve üstünden denize dökülen bir yerin kenarında dağlık bi yerde geziyordum. yorumlarınız için şimdiden teşk.Yazan: ASLI (2013-11-10 15:54:22)

merb. Ben ruyamda dalgalı bir denizde insanlar kaçişiyordu ama dalgadan değil denizde köpek balğı var diye sonra bir çocuk kaldı sadece denizde bende onu sanki kurtarmışım sonra kığya çıktık dalagalar baya buyuk olmaya başadı ve suyu kirli idi sonra sanki dalgalar denizdeki balıkları hepsi kığya atıyor baya vardı ve bende toplamaya başladım kucama tişort içine dolduruyordum pişirecam eve gidip pişirecam niyetile sonra uyanım ama kötu hisediyordumYazan: ayda (2013-11-09 09:14:18)

Ben annemle birlik de deniz in içine girmiş iz birlikte oltayla balık tutuyordun ne anlama geliyor acabaYazan: EBRU (2013-11-07 07:51:21)

merhaba ben 29 yaşında bir kız annesiyim.rüyamda biri kuşlara çay kaşığı ile su serpiyordu bende görevi ondan aldıp devam ettim.ardından bi anda balık sürüsüne çay kaşığı ile tatlı su serpmeye başladım..hepsi ağızlarını açıp açıp kapıyordu ve dağıttığım su ağızlarına geliyordu hatta elimdeki su şişesi bitti.yanımdaki kişilere su bitti napıcam dediğimde"önündeki sudan doldur ver"dediler ama tadına baktım tuzlu su idi.bende dedimki bence onlar tuzlu sudan bıktıkları için benden su içiyorlar oyüzden onlara tatlı su vermeliyim dedim.tam bu sırada annem bi şişe tatlı su getiryor önceden doldurulmuş ve bende tekrardan suyumu dağıtıyorum balıklara...rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum...Yazan: sezen (2013-11-03 22:23:39)

Merhaba rüyamda bi magara içinde göl vardı göl siyahtı ve pisti bi erkek gölden büyük altın rengi parlayan büyük balık yakalayıp üstüme attı sonra bi tane taş halınde ölmüş bir kurbaga fırlattı yine üstüme yorumumuzu alabilirmiyimYazan: ridvan çaylak (2013-10-31 07:40:03)

rüyamda az su akan dere de beyaz renkli balık lar tuttumYazan: ayşe (2013-10-18 11:10:29)

merhaba rüyamda bi yol kenarında ağaçtan yapılmış büyük kazıkların üzerinde her birinde ayrı ayrı su dolu poşet ve içinde de balıklar vardı bende annemle onlara yem vermek istiyordum ama hem yukarıda olduklarından hemde yem olarak bişey olmadığından dolayı bi türlü yem veremedik en sonunda yerden toprak gibi bi bişey alıp serpmeye çalıştık.. ne anlama geilor acaba?Yazan: osman (2013-10-10 14:43:50)

rüyamda balik yiyorum nedir acaba yorumu.slmYazan: figen (2013-10-06 12:28:27)

Mrblar rüyamda akvrym temzlıyorum ve balıkları aldkca cogalıo kvardmdan snra kevgr gbi bseyde yavru balıklar var okadar cok ki yıkıırm onları suzdruorm yavru hepsi ve coklar ne anlama glıo acaba simdiden tesekr ederm...Yazan: özlemkan (2013-10-02 14:55:36)

merhaba ben 28 yaşında evli bir bayanım rüyamda kocam ev almış çok eski bir ev dedim ki bu evi neden aldın bu ev çok eski komşularını bilmiyoruz daha dedim sonrasında aldığı evde tadilat yapmak için parkeleri çıkartıyorduk kocama dedim ki aşağıdakilere git bir tanış kusura bakma yukarıya biz taşındık tadilat yapacağımızı söylemeliyiz dedim kocam bir tencere makarna yapıp aşağıya gidiyor karısı çıkıyor gayet nazikçe konuşuyor fakat kocası direk suratına kapıyı kapattı bende ağlayarak neden böle bir ev aldın aşağıdaki adam pisikopat bina çok eski paramız boşa gitti diye yakınıp duruyordum,oradan başka bir rüyaya atladım balık tutuyordum 2 tane balık tuttum ağır, güzel pulları olan balıklar sonra ne kadar güzeller nasıl yerim bunları diye düşünüriken balıklar ağlamaya başladı nefes alamıyorlardı bende yaşata bilmek için koşarak denize gittim balıkların kuyruklarından tuttup sırtıma alarak denizin oraya geldiğimde balıkları önüme attığımda balıkların yarısı yenmişti arkama baktım kediler yemiş arkamda ağızlarını yalayıp duruyorlardı çok üzüldüm çok ağladım,rüya biraz uzun oldu fakat yarumlariseniz çok teşekkür ederim.Yazan: gokhan (2013-09-29 15:04:01)

Rüyamda bir evin tadilat isini almışım mutfak tezgahin uzerinde sayisizca buyuk balik canli canlı hareket ediyorlar..Yazan: nuray (2013-09-25 15:55:36)

rüyamda akvaryumun içinde siyah balık gördüm çıkmak için çırpınıyodu bn ise içeri koymak için kapağını kapatıyodum en sonunda sudan çıkıp yere düşüyodu ve çırpına çırpına bi kadının yanına yaklaşarak çenesinin altını ısırdı.Yazan: İdris (2013-09-23 15:22:17)

Merhaba;rüyamda Deniz'de süslü hafif büyüklükte balık görüyorum ve sudan çıkartıyorum...anlamı nedir? TeşekkürlerYazan: şükrü yazıcı (2013-09-18 14:52:38)

rüyamda. canımın balık çektiği için lokantaya girdim bana kızarmış sandım balığı yedim balık büyük balık palamut balığıydı ama hepsini yiyemedim.çünkü balğı kızartma istemiştim bana haşlanmış getirince az yedim.Yazan: berke (2013-09-15 10:38:50)

Rüyamda hafif bulanık bir suda sevgilimle beraber devasa bir balık yakalıyorduk.balığı oracıkta çiğ çiğ yiyorduk.ancak benim elime kılçığı geçiyor ve çıkaramıyoruz. Ne anlama geliyor olabilir acaba?Yazan: tülay (2013-09-09 10:58:04)

merhaba denizin içinde çok büyük balıklar gördüm bende denizin içindeyim baya kalabalık balıktı birtanesini ortadan böldüm ama kan görmedimYazan: eftalyam (2013-09-02 09:00:00)

cok güzel bir yerde bir irmakta cok güzel turkuaz renginde bir siam kavgaci baligi vardi. benden kacmadi aksine bana suyun dibinden güzel tasli kol bileklikleri cikardi, bir tanesi turkuaz renginde ve cok güzeldi. ben o baligi ve bileklikleri irmaktan suyla bir kovanin icine koydum eve götürmek icin fakat uzun yolculuktan sonra arkadaslara göstermek isterken baktim kovada kirli bulanik bir su var ve balik icinde ölü yüzüyor. aglamaya basliyorum icinde bileklikler vardi onlarda kaybolmus diyorum arkadas kovanin icinden uzun ince bir gümüs kolye cikarip bana veriyor cok güzel ve tertermizdi sanki o pis sudan cikmamis okadar parliyordu. kolyayi aldim ve baligin ölümüne hickira hickira aglayarak uyandim..gözlerim baya nemliydi uyku icinde baya aglamisim..Yazan: Emrah (2013-08-17 12:44:59)

Merhaba rüyamda akvaryum icinde, basparmak büyüklügünde birkactane balık gördüm birinin kuyrugu kopmus ve kuyruk tibdeydi. Birdee birkactane minicik yavrular vardi. Sahibi olan teyze komsumuz benimle konusuyordu.lutfen yorulayabilirmisinYazan: seçil (2013-08-01 00:35:02)

rüyamda denizde yüzen büyük bir balina gördüm ve ondan kaçıyodum ailemle bunun anlamı nedir yardımcı olursanız çok memnun olurumYazan: hakan demir (2013-07-28 07:31:43)

ben ruyamda balıklıgöle dusuyordum balılıklar benı yıyordu ama.bana bısey olmadan tekrar cıkıyordum ve bunun dısında cıkıncada dev bır yılan balıgı bana saldırıyordu ama bısey yapamıyorduYazan: GÖKHAN (2013-07-20 08:49:28)

iyi günler rüyamda ırmaktan elimle alabalık yakalıyordum küçük diye tekrar burakıyorum bunu yorumlarmsınızYazan: ziya yazıcı (2013-07-02 10:44:55)

Slm ben rüyamda akvaryum balığı yakaladım ne anlama gelir ??Yazan: songul (2013-07-01 19:21:51)

Merhaba ben ruyamda kirli suda kocaman baliklar gordum biri bunlar palamut diyordu ama deyisik hic gormediyim baliklardi bir adam geldi sakalli cirkin esim osuya atlayacakti o adam atladi baliklar ona saldirdi adamin azi gozukuyordu sadece kocamandi azi lutfen ruyami yorumlarmisinizYazan: Banu (2013-07-01 06:18:21)

Rüyamda. Çok buyuk yastıtan daha uzun biraz ince balıklar gördüm sanırım 5. İla 9 arasındaydı ama bi tanesi vardıki onun dünyada eşi benzeri yokmuş digerlerinden farklıydı birilesi kesti mangala koydu. Pişirirken yiyemeden uyandım. Manası nedirbu rüyannYazan: Halil Alacaöz (2013-06-28 22:06:25)

komşumuzun kızı rüyasında benim elimde tepsi ile beklediğimi tepsinin içinde un ve balık dolu olduğunu ve ikizimi camda beklerken ablamıda sokağın başından gelirken görmüş ablamda pazardan salatalıkla marul almış öyle gelmiş açıklarsanız sevinirim emekleriniz için çok teşekkür ederimYazan: büşra (2013-06-24 00:30:10)

rüyamda akvaryum görüyordum içindeki bir tane balık çıkıp havada uçuyordu bu ne anlama geliyor :?Yazan: necdet (2013-06-22 09:38:22)

eşim rüyasında benim kendisine toplu halde balık getirip ona pişirmesini isteyip oda pişiriyordu.anlamı nedir?Yazan: selman (2013-06-09 08:49:58)

merhaba rüyamda balık tuttuğumu gördüm bir tanesi rengarek olduğunu gördüm şimdiden teşekkür ederim yorumunuz içinYazan: irem (2013-06-07 09:09:40)

rüyamda balığım suda değildi ölmek üzereydi.onu alıp suya koydum ve balığımın birden yavrusu oldu ve yanında aynı cinten kırmızı yetişkin bir balık var oldu ne anlama geliyo ???Yazan: maya (2013-06-06 09:30:02)

ruyamda birsuru komur gordum onlari ben temizliyorum ve nefesim tikanyo ne olur acaba yazarmisiniz lutfen simdiden tesekurlerYazan: erdal öztürk (2013-06-03 12:08:07)

rüya da balık yakalıyorduk büyük balık birde kücük gümüşrengin de başka balık vardıYazan: zeki gündoğdu (2013-05-29 10:55:07)

Rüyamda,bir tepenin yamacında yere çakılmış büyükçe bir kazığa bağlı çok büyük bir balık,ipini koparmaya çalışıyordu.korkudan yanına yaklaşamıyorduk,yaklaşsak bize zarar verecekti epey çırpınma ve uğraştan sonra bağlı bulunduğu ipini kazıktan çıkarıyordu bunu görünce küçük kızım ben bir kişi daha vardı tepeye doğru kaçıyorduk. tepenin(dağın)üstüne çıkınca kızıma karşıda görünen köye doğru kaçmasını söylüyordum balık çokYazan: Mustafa (2013-05-26 07:59:29)

Bebek yengeç gördüm neye gelir acabaYazan: Emine (2013-05-26 07:55:41)

Rüyamda küçük küçük yengeçler gördüm sayısı belli değil ve hepside üzerime yapışıyor ve bende onları çıkarmaya çalışıyordum acaba neye gelir araştırdım ama yazmıyorYazan: DILEK KOCAK (2013-05-21 17:44:43)

ben ruyamda eminonu iskelesinde bir adamin buyuk balik tuttugunu gordum hemen bende tutmaya basldim deniz berrak ve kayalari net bir sekilde gordum normal bir iple ikitane buyuk beyaz balik aldim irilerdi sonra pet bir su sisesiyle birdaha denedim onunlada kucuklu buyuklu 5/6 tane daha aldim ve esime gosterdim ve uyandim dahasini hatirlamiyorum bu ruyami lutfen yorumlarmisiniz bekliyorumYazan: Alperen (2013-05-19 08:50:44)

rüyamda göl gibi biryerde arkadaşla yüzüyoduk. Yaklaşık 70 cm buyuklugunde agzı büyük tek gözlu mavi balıklar vardı. Arkadaşmın yanına gidip oyun oynyorlardi bende korkup kenara çıktım...Yazan: Bayram (2013-04-30 17:30:06)

Ruyamda balik yiyiyordum .uyandim ama agzimda balik kokusu geliyordu .yorumunu aciklarmisinizYazan: Selin (2013-04-29 20:47:20)

Benim ruyamda uyanmişim benim 2 ki tane balim davarbaliklarim bebek yapişlar baya vardi sonra gercekten uyamdim 1balim ölduYazan: dilek (2013-04-21 02:26:24)

merhaba ben bekarım rüyamda kendi evimizde sayısın hatırlayamadığım kadar balık temizleyip bir tanesini tuzlayıp diğerlerini una bulayıp pişirdim yağda ve pişirdiğm balıklardan yediğimi gördüm.rüyamı yorumlarsanız sevinirim,teşekkür ederimYazan: emın (2013-04-19 13:52:03)

ruyamda peygamberimizi gordum sav ve fincanda iki tane balık gordum...Yazan: .. (2013-04-17 10:22:54)

rüyamda belirsiz bir balık gördüm ve denizkızına dönüştü.sonra beni içeri çağırdı gittim ve orada boğuldum anlamı nedir?Yazan: elvan (2013-04-10 10:05:47)

rüyamda kafa kısmı muhabbet kuşu vücudu balık şeklinde ilginç yaratıklar gördüm hem suda yüzüyor hemde yürüyebiliyolardı.3 oluyor bu rüya anlamı nedir acaba.Yazan: ugur (2013-04-09 23:40:33)

Benim bi arkadaşım ruyasinda ben o kocasi ve bi arkadasi gormus oltaya takili balik benim ayagimi isiriyormus arkadas bana yardim ederken eşi(bayan olan) korkmus esini de isirir fiye bize bagirmaya baslamis birakalim diye ruyayi yorumlarsaniz sevinirimYazan: ugur (2013-04-09 23:40:33)

Benim bi arkadaşım ruyasinda ben o kocasi ve bi arkadasi gormus oltaya takili balik benim ayagimi isiriyormus arkadas bana yardim ederken eşi(bayan olan) korkmus esini de isirir fiye bize bagirmaya baslamis birakalim diye ruyayi yorumlarsaniz sevinirimYazan: emrah (2013-04-09 12:55:42)

ruyamda svdıgım kızla balıklara bakıodukYazan: can (2013-04-08 12:52:24)

ruyamda kırılmak üzere olan bir akvaryumdan balıkları alıp (4 adet balık) 0.5lik pet şişeye koyuyordum balıklar çıkmak istedikçe başlarını şişenin içine sokuyordumm onları kendi akvaryumuma götürme hissi vardı.. ortam kahverengi tonlarındaydı.. siyah beyaz değildi yani.. yanımda bir adam vardı balıkları almam için izin vern biri ama kim olduğunu bilmiyordum.. bütün gün o balıkları alıp gitmeye çalıştım.. hemen ardından yeni ayrıldığım evlenmek üzere olduğum kız arkadaşımı gördüm.. YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.. mutlu günler.Yazan: menşure (2013-04-06 10:19:24)

ben rüyamda bürsürü büyük balık pişirdim ama ne anlama geliyor lütfen bana yorumlar gönderirmisinizYazan: mustafa (2013-04-05 22:18:36)

babamla beraber bir dagın orta kesiminde beraberiz babam küçük bir magarayı odunla doldurup yakıyor içinden küçük ,küçük balıklar çıkıyor bende onlardan bir kaç tane yıyorum sonra bir anda benim elimde hz ebubekir efendimizin asası oluyor onunla ateş olan magaraya vuruyorum bir anda ateş öyle büyüyorki ben ve babam karşı dagın tepesine kaçıyoruz tepesine vardıgımızda akşam olmuş oluyor yatacagız yatacagımız yer sanki küçük küçük yeşil arsa gibi yerler ben bundan çok korkuyorum dagdan aşagıya dogru iniyorum bir yerde durup korkumdan allaha yalvarıyorum o an sanki bir gölge gibi veya bulut gibi bir şeye benzetemiyorum ve bana şöyle diyor cenabıallah hiç korkma onlar nil balıklarıydı bunun yorumunu istiyorum lütfenYazan: dilovan (2013-04-05 10:51:27)

akvaryumda 6-7 tane balığımz var.bende yem vereyim derken yanlışlıkla fazla verdim ve ölecekler diye çok korktum ertesi gün aynı akvaryumda balığın bitanesinin öldüğünü gördüm rüyamda.bu rüyam ne anlama geliyor .yorumlarsanız sevinirim.şimdiden tşk.Yazan: mustafa (2013-04-05 06:01:41)

merhaba ben mustafa ben rüyamda ufak yeşil kurbağa lar bana musalat oluyulardı ardında ufak siyah böcekler ve aynı tüyada keneler musalat oluyudu ve o anda pınar dan ufak balıklar çıkıyudu ve biri o balıkları topluyuduYazan: kemal (2013-04-03 12:34:13)

Merhaba.Ben 30 yaşında bekarım.Rüyamda dik bir yamaçtan (engebeli ve kayalıklı)aşağı doğru inmeye çalışıyorum .Aşağı indikten sonra ayaklarım çıplak ve deniz suyuna sokuyorum,patikadan indikten sonra ayaklarımda deniz suyunun değmesi ile birlikte ferahlama hissi doğuyor.Yürümeye başlıyorum, yürürken iki elim birleşik avuç içinde küçük ve şirin mavi bir balık görüyorum.Aynı renkte (mavi) ama büyük başka bir balığı da denizin içinde gördüm...Sizce bu rüyanın anlamı nedir? Yardımlarınızdan ve yorumlarınız dan dolayı şimdiden teşekkür ederim....Yazan: suzan (2013-03-31 12:27:34)

rüyamda kış mevsimiydi ve yerler yer yer karla kaplıydı.bir yamaçtan denize bakıyordum ve denizin içinde o kadar çok balık vardı ki.bi ara elimle balık tuttum.balıklar küçük küçüktü ama çok sayıdaydı.bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim.Yazan: mehmet (2013-03-30 07:41:46)

rüyamda agzına kadar su dolu bir kuyu elimle kocaman bir balık yakaladımYazan: gülse (2013-03-28 21:54:08)

selam ruyamda deniz kenarına vurmuş bir sürü ölü balık vardı bende elimle onları aldım bu neye isarettirYazan: cengiz akın (2013-03-26 11:05:23)

rüyamda bir tarlanın içinde botanik bahçesini andıran yeşillik tarlayı gezerken ayaklarım çamura batıyo,sonra tarladan çıkıp ayaklarımı temizliyorum bir kumsalda denizin kenarında deniz berrak,bu arada bir balık çipura ağı uzatıp yakalıyorum kenara çıkarıyorum balık bana merhaba diyo tuhaflaşıyorum balığı tekrar denize bırakıyorum.rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum kib byYazan: ahmet (2013-03-25 19:54:08)

merhaba ben rüyamda bir kuyudan balık tuttum ve kuyunun etrafın başkalarıda vardı hepsi benim tuttuğum balığa bakıyorlardıama su göremiyordum büyük bir balıktı ve o sırada uyandımYazan: Selçuk (2013-03-24 07:45:10)

Merhaba dün gece rüyamda tekneyle denize açılıp tekneyisilme şekilde balıkla doldurup geri dönüyorum birde arkamda çekerek getirdiğim balık dolu ağ var. Hepsini limanda tek tek satıyorum. Nedir bunun alameti . SaygılarYazan: Osman (2013-03-21 16:46:13)

Mrb ben rüyamda arkadaşımla tombalığı kumanyası yedik neye işarettir.Yazan: bülent (2013-03-20 07:33:36)

rüyamda gölde küçücük küçücük balıklar vardı suyun kenarında oturmuş elimle yakalıyordum bir defada on edet tutuyordum ve az zaman geçtikden sonra bi kaç tane de büyük geldi onlarıda yakaladım çıplak elle benden kaçmıyorlardı bende suyun içinde yakalıyordum ama sudan çıkarmıyodum ve öyle uyandım bu neye işarettir ?Yazan: dilek (2013-03-08 03:53:36)

merhaba denizde köpek balıkları gördüm, 3 taneydiler.ikisiyle beraber yüzüyorum ve dişi olan k.balığının alt cenesi kopuyor.fakat kan yok büyük tuvaletini çok fazla miktarda yapıyor. sonra abisi olan köpek balığı geliyor ve bunun benim tarafımdan yapıldığı düşünüldüğünden benim peşime düşüyorlar. sonra karadayım kaçıyorum ama peşime kurt köpekleri düşüyor yakalamak için beni buluyorlar yakalamak için peşime düşüyorlar yüksek yerlere tırmanıyoruz, en son ben kaçarken aşağı doğru inmeye başlıyorum ama beni yakalayamıyorlar, o sırada uyanıyorum .ne olur rüyamı yorumlayın , teşekür ederim ..Yazan: ece (2013-03-06 14:49:14)

Ben rüyamda mavi bir balığın bana doğru geldiğini gordum bu nedi rYazan: dilara (2013-03-06 10:53:29)

ruyamda eşimle beraber denizdeyiz, o dediz birden dalgalanmaya başladı , ve kıyıya hep balık getirmeye başladı balıklar orta boy balıklardı, hem ölü hem diri dalgalar okadar şidetli geliyorlardıki balıkların bazıları ölü geliyordu lütfen cvp verin ... eşim işi değiştirmek istiyor acaba bu iyiye işaret değilmidir??Yazan: semih (2013-03-04 23:41:46)

slm olta ile büyük bir saazan balığı yakalıyorum sudan çıkarıp elime alıyorum balığın ağızından oltayı çıkarıyorum oltaya baktığımda olta yarıya kadar açılmış.teşekkür ederim.Yazan: perihan (2013-03-02 22:10:20)

slm rüyamda bi yerden sayısını bilmediğim biraz balık alıyorum ve beyaz bi zemine bırakıyorum balıklar aclıktan ölmek üzereydi bende bi poşetten balık yemi varmış ondan biraz aldım balıklara verdim balıkların bi kaçı yedi ve canlandı bi kaçı cansızdı.balık yemi simsiyahtıYazan: derya (2013-03-01 21:48:32)

rüyamda balık gördüm.rüyamda öncelikle şöyle gördüm yakınımız altınlarını gösteriyor bana yanımda kaynanamda var.bu arada yüzük yoğunluktu neyse yüzükler yerlere düşüyor eğilip topluyorum ve sahibine veriyorum.daha sonra kendimi nerde olduğumu hatırlamıyorum ama balıkla uğraşıyorum rüyamda balık hamileymiş.hamile balıktan syılmayacak kadar balık yavrular oluyor ben onları bir araya getiriyorum ama işin aslı balık doğumu karada yapıyor.rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.tşk.Yazan: Arif GÜYEN (2013-02-26 21:32:28)

Ben Arif 26 şubat salı 2013 Rüyamda balık gördüm.Balığı pişirmek için kestim fakat içinden bir tane daha balık çıktı.Bir kaç kez başka balık kestim yine içinden balık çıktı.Bu neye yorumlanır.Yazan: kübra (2013-02-20 09:37:45)

ben rüyamda sevdigime balık tutuyordumYazan: irfan (2013-02-20 09:08:40)

rüyamda temiz bir sudan oltayla balık avlarken oltaya kocaman bir köpek balığı takıldı ben korkudan kaçmaya başladım köpek balığıda arkamdan beni kovalıyordu.yukar çıktığımda balığın sarışın bir bayana dönüştüğünü gördüm.Bayanla tokalaştığımda uyandım.Yazan: irfan (2013-02-18 11:12:01)

Rüyamda temiz bir suda balık avlıyoruz.Yukarıdan baktığımda büyük bir balıgın oltaya takıldığını görüp çekmeye başlıyoruz.Ve bir bakıyoruz kocaman köpek balığı hemen kaçmaya başlıyoruz oda arkamızdan koşuyor.Aşağıdan yukarı çıktığımızda balığın sarışın bir bayan olduğunu görüyoruz.ve merhabalaşıyoruz.nYazan: SAİM (2013-02-17 07:40:25)

rüyamda deniz kenarında bir çok balık vardı parlak renkteydiler üzerlerine basıp gidiyordum.akrabam birisi eliyle toplayıp biraz kenarda duran mangalın üstüne koyup bişiriyordu.Yazan: emine (2013-02-17 01:28:17)

bulutların arasında 7 8tane büyük balaıklar geliyo ben onları tek tek aliyorumYazan: fatma (2013-02-12 09:37:41)

Bu gece rüyamda bulanık bi denizden çıkmaya calışıyorum ve ufak ufak balıkla dolu deniz ve bana dokunuyorlar ben hoşlanmıyorum ve zorla uzaklaşmaya uraşıyorum.Yazan: SEVAL (2013-01-17 10:19:22)

Merhaba.Ben 1'er hafta aralıklarla bölüm bölüm gelişen rüya görüyorum. İlk rüyamda temiz bir deniz kıyısı ve az miktarda balık gördüm. 1 hafta sonra deniz kıyıları içinden en güzel ve temiz olanını seçip, iki kıyı içinde birinde az diğerinde daha çok balık olan canlı hareket halinde balıklardan her iki bölşümdende elimle balıklar tuttuğumu gördüm. 1 hafta sonra ise yine derin olmayan bir deniz kıyısı ve içinde deniz canlılarının göründüğü kıyıda ayaklarım suya batmadan yürüdüğümü gördüm. 1 hafta sonra ise annemi göl kıyısında balık tutarken ve kendimide bende tutmak istiyorum derken gördüm. Anlamlarını çok merak ediyorum. Lütfen yorumlarmısınız? Teşekkürler...Yazan: çita (2012-12-23 09:21:38)

rüyamda pet shop dan balık aldım (3 tane)orüya bittikden sonra yine rüyamda pet shop dan balık aldım açıklarmısınz :)Yazan: mehmet (2012-12-10 12:24:23)

evin içinde havuz havuzun icinde rengarenk balıklar vardıYazan: SİRİN (2012-12-09 18:45:32)

rüyamda balık kızartıyorum balıklar canlanıp ağlıyolar ses çıkartıyolarr.. ve balıklar bi kabın içinde canlanıp bir birini yiyolarr yorum larsanız sevinirimmYazan: dilan çınar (2012-12-09 10:38:16)

okula balık goturmustum ve bı kavanoza koymustum sazan balığıydıYazan: guset (2012-11-30 12:31:35)

salam men royada uch balik temizliyirdim ikisi kahdi kardeshim bulub getirdi. teshshekurlerYazan: mahmut (2012-11-26 16:30:26)

slm ben rüyamda bir göle olta atıyorum bir oltadan iki büyük balık yakalıyorum ve suyun dışına cıkarıyorum. onları alıyorum ve uyandım. değerli yorum larınızdan faydalana bilirmiyim.Yazan: aylinaktaş (2012-11-01 12:53:03)

rüyamda dolaptan balık çıkarttım tam pişirecektim uyandım niy yorumlanırYazan: Dost.7 (2012-10-24 12:18:17)

Erdal Bey Rüyanız Kısa Özetle Düşmanlarınız,ın Paranızın Peşinde Olduğunu Tabir etmiş.!!!Yazan: büşra (2012-10-23 10:12:28)

yatagımın altında suyun içinde büyk ve küçük balıklar gruyorm sonra onlar bahceyee çkıyorlar hepsi ölüyoo ağızları açıktı ama balıgın ıkısı cok büyüktü onlar ölmemişti mrk edıyorm teşk ederimYazan: Tatlisim (2012-10-07 08:37:54)

Ruyamda seker yiyorum kucuk top seklinde seker sona sekeri cikardiyorum lavaboya koyorum ve sekerin icinde canli baliklar cikti yorumu cok merak ediorumYazan: gül (2012-09-26 07:42:47)

ruyamda evimizin arka bahçesinde bir balığı ve kuşu ölmek üzere buldum ve onları suya koydum canlandılar anlamını çok merak ediyorum teşekkür edrimYazan: dilek (2012-09-18 13:23:16)

rüyamda annemlere gitmişim ama farklı cok büyük bir ev odaları gezerken 2tane büyük banyo var onların yanındaki kapıyı acınca havuz var ve içinde büyük siyah balıklar zıplıyolar cok merakediyorum yorumlarmısınızYazan: levent (2012-07-03 13:33:10)

selam bende yukarıdan bakarak su içinde bir kaç adet köpek balığı gördüm.ne yorumlarsınız .tşkYazan: nebi mahı (2012-07-03 09:58:57)

ben deniz kenarında yürürken birden kefal balıklarının denizin üzerinde zıplamalarını bazılarının sahile vurmalarını bende balıkları yemek için yakalamak istesemde yaklayamadım ama karga kuşları onları yakalayıp yediğini gördüm acaba neye çıkar...Yazan: melek (2012-06-07 10:31:45)

rüyamda kuyudan cıkıan bır pirhana gördum bunun ne anlama geldigini yorumlarsanız cok sevınırım t.ederim..Yazan: celal (2012-06-01 18:11:24)

öncelikle slm rüyamda biraz iri balık yerken ve bir kac ısırık aldıktan sonra sanki biras batlamış gibi hissedince kedi falan gibi bir hayvaa fırlattım yorumu ci rica ediyorumYazan: tekin (2012-05-24 00:42:30)

ben uyurken ruya gurmuşum ruyada balık gorbum ama balıklar buyuktu sayıca cokktu ama ben bakıkları yakalayamadım ama balıkları yakalamak istiyordum şimdi pişman degilim gördumde gormedimmi dedim eee şimdi ne olucak ?? cevap bekliyom acil ! !!!!Yazan: kadri (2012-05-17 23:11:41)

yatağmda uyurken van gölünde bir iskelede dolaşıyordum. sisli bir gündü etrafta çok az insan vardı gölde balık bitmiş diye kimse balık tutmuyordu artık sadece bir kaç kişi tutmaya çalışıyordu ama hiç gelmiyordu oltalarına balık sonra üç tane boş olta görüyordum ben de balık tutmaya başlıyordum her oltama ayrı ayrı kocaman balıklar takılıyordu ama çok büyüklerdi yaklaşık 15 20 tane falan yakalıyordum bir tanesinin fermuarı vardı açmaya çalışıyordum içi sert et dolu olduğu için açılmıyordu sonra diğer insanlar etrafıma toplanıyorlardı balıkları akrabalarıma götüreceğimi söylüyordum ve uyanıyordum...Yazan: özlem (2012-05-11 07:48:05)

slm bende rüyamda bir sürü balık grdüm yalnız bu balıklar bulanık bi havuzun icindeydi hepside ölydü balıkları cıkartıp akvaryuma koyduğum da hepsi teker teker canlanıyordu...rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden sağolunYazan: ERSin (2012-05-08 03:26:27)

Hala bekliyorum ve bir cevap vermediniz ve tekrar yazdım bekliyorum. Yazan: Ersn (2012-05-02 03:34:11) Değişik bir rüya gördüm kısaca özetlemek gerekirse; önce gemiyle yolculuk yapıyoruz yanımda birileri var ama tanımıyorum belki de unutmuş hatırlamıyorumdur şuan çıkaramıyorum neyse. Önce gemiyle yolculuk yapıyoruz ve sonrasında bir kıyıya geliyoruz. Birisi denize atlıyor ve arkasından bende denize atlıyorum vücudum denizin tam içine girmiyor ve o halde yüzüyorum her kulaç atışımda elim balıklara çarpıyor bir an heyecan yaptım ve kıyıya çıktım. Sonrasında önümde sayılamayacak kadar balık vardı ve bu balıkların yarısı pişmiş yarısı taze balıklardı. Bende piş balıkları ve diğerlerini ayıklıyordum. Lütfen birisi bana rüyamı açıklayabilir mi?Yazan: unmut (2012-05-06 07:50:36)

babam bana bürsürü balık almış ve geliyodu hepsinide dışarı koynuş sonrasını hatırlamıyom köpek falan gelmiş falan işte ...Yazan: mustafa (2012-05-05 11:13:04)

iyi günler ben 32 yaşında evli 3 çocuk bobasıyım rüyamda havuz gördüm içibalık dolu ve birtane büyük balık yakaladım içinden 4 adet top şeklinde altın çıktı ve sonradan altın olmadığını söylediler tşkYazan: Ersn (2012-05-02 03:34:11)

Değişik bir rüya gördüm kısaca özetlemek gerekirse; önce gemiyle yolculuk yapıyoruz yanımda birileri var ama tanımıyorum belki de unutmuş hatırlamıyorumdur şuan çıkaramıyorum neyse. Önce gemiyle yolculuk yapıyoruz ve sonrasında bir kıyıya geliyoruz. Birisi denize atlıyor ve arkasından bende denize atlıyorum vücudum denizin tam içine girmiyor ve o halde yüzüyorum her kulaç atışımda elim balıklara çarpıyor bir an heyecan yaptım ve kıyıya çıktım. Sonrasında önümde sayılamayacak kadar balık vardı ve bu balıkların yarısı pişmiş yarısı taze balıklardı. Bende piş balıkları ve diğerlerini ayıklıyordum. Lütfen birisi bana rüyamı açıklayabilir mi?Yazan: şenay (2012-04-24 14:46:16)

Rüyamda cam faunustaki turuncu balığı seviyordum ve balığın bir süre sonra evcilleştiğini ve onu sevmem için elime yaklaştığını gördüm.Yorumlarsanız sevinirim.Yazan: Murat çetinkaya (2012-04-20 19:52:52)

Rüyamda denizde üç kişi balık tutarak bir kasa balıgı baylaştıkYazan: ipek (2012-04-20 15:09:46)

merhaba ben öğrenciyim.rüyamda akvaryumda yüzün büyük mavi bir balık gördüm balık bir süre sonra ölüyordu ve arkadaşım balığı eline alıp bana uzatıyordu ben ölü balıktan korkuyordum arkadaşımdan kaçmaya çalışıyordum arkadaşım benim peşimden koşup balığı üstüme atıyordu. daha sonra rüyamda beni koşturan arkadaşım beni uyandırdı uyanır uyanmaz onu görünce biraz korktum bana ygs sınavının açıklandığını söyledi sonucuma baktım ve sonucum gayet iyi bunun anlamı nedir?Yazan: aylin (2012-04-18 21:57:08)

ben bugun rüyamda ıraktay mısım(hiç görmedim ıragı)orda festival varmış benimde kucagım da erkek bebek vardı festival olunca herkesin pazar tezgahında balık vardı bana yermisin dediler kızartalım dediler bende siz hazırlayın ben geliyorum dedim.etrafı gezmeye cıktım.gittigim heryer iskele ve ben denize bakıyorum.sasskınlıkla ırakta deniz varmıydı diye düşünüyorum.yorumlarsanız sevinirim.Yazan: mehmet (2012-04-16 10:51:05)

evin önünde büyük yosunlu pis bi göl var birtane büyük balık düşürdüğüm 2 tane objeyi yutuyo bendebalığı yakalamak için suya yaklaştım ayağım kaydı dizime kadar su oldu gölün suyunu boşaltılar balığı aldım karaya attım ve balık halı şeklinde açıldı yuttuğu nesneler deri üzerine dikişlenmiş şekilde gördümYazan: dilemma (2012-04-13 08:31:06)

slm ben 24 yaşında sözlü bi bayanım 3gündür farklı zamanlarda aynı rüyayı görüyorum rüyamda;fırında balık pişiryodum ve yiyodum ama ağzımla almamla tükürmem bir olyodu kılçığı boğazıma takılyodu ben normaldede balık yememYazan: süleyman akbulut (2012-04-02 13:45:55)

slmlr ben 42 yaşında 2 çocuk babasıyım rüyamda balık pazarında irili ufaklı taze balık alışverişi ypyrdmYazan: emin alan (2012-03-28 18:50:03)

slm rüyamda çok sayıda balık gördüm ve renklri karışıktı ve sarı bir balık karşımda oynuyordu acaba ne bekliyorumYazan: nebahat (2012-03-27 10:48:57)

rüyamda denizdeki bir çok balığı köpek balığından kurtarmak için onları denizden çıkarmaya çalışıyordumYazan: cesur (2012-03-17 12:02:32)

selam ben rüyamda balıklara yem verıyodum ama balıklar gömüyodum yorumlarsanız sevinirimYazan: mualla (2012-03-16 14:50:01)

merhaba ben 41 yasinda evli 2 erkek cocuk annesiyim ruyamda su altinda(temiz)renkli baliklar gordum ve birtanesini tutdum su dan ciktimYazan: ezgi (2012-03-07 10:01:41)

selam, rüyamda kum üstünde canlı japon balığı görüyorum ve onu alıp su dolu balık fanusuna koyuyorum o fanusun içinde kahverengi bir balık daha var kahverengi balık japon balığından daha buyük ve japon balığını ısırmaya başlıyor, bende japon balığını alıp başka bir fanusa koyuyorum balıklar ayrı ayrı fanuslarda yüzmeye başlıyorlar. fanusun içinde yüzmeye başlıyor.Yazan: seda (2012-03-05 13:39:08)

ben rüyamda erkek arkadaşımın bizim eve geldiğini gördüm ona kahve yapayımmı diyordum oda kısık bi sesle yok yapma diyordu yormlarsanız çok sevinirimYazan: fidan (2012-03-04 15:40:55)

mrhb.ben rüyamda balığı elimde tutuyorum ve yengem o sırada diyo bunu götürelim .... buraya bende diyom ölmesin diye küçük bir havuza bırakıyom sonra kuzenim şaka yapıyo ben balığı atıyom o sırada da kayboluyor.Yazan: Esra (2012-03-04 09:37:55)

Ruyamda bir binada etrafa sacilmis can cekisen akvaryum baliklari gordum kedi buyuk kismini parcalamis yiyordu uc tanesi elime alip yan dukkana kostun su istedim bir bardakta verdiler baliklarmin 3 udeyasiyordu.Yazan: habibe (2012-02-28 11:23:43)

karnımda çok sayıda balık çıkıyordu önce kafaları görünüyordu gün geçtikçe balıklar büyüyordu yukarı doğru çıkıyorlardı bende ellermle parçaladm dha çıkmadn balıklarn kafalarnı koparttm uyandğmda karnımı kaşıyordm 2 hafta olucak hala etkisindeyim o balıklarn ne anlama geliyor acaba ?Yazan: zuhal (2012-02-26 11:57:59)

rüyamda denizde devasal büyüklükte olan 3,4 tane yunus balığı balina gördüm ben balinanın üzerindeyim ve balıkla beraber suyun üstüne yükseliyoruz. ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirimYazan: ilknur (2012-02-21 14:21:45)

ruyamda olmek uzere bir balik gordum unu kurtarmaya caba gosterdigimi gordumYazan: mehmet (2012-02-18 10:19:50)

mrba. ruyamda 12 gozlu acayip bı balık gordum balıgı ben tutmuyordum baska bırı bana tut dedı bırde balıgı cekerken bıyer takıldı gorduum bıyere ve bıraz urastım ama yakalamayı basardım acıklarmısınzzYazan: oguzhan (2012-02-16 19:58:49)

rüyamda balık tuttum hamamın önünden iki tane balık yakaladık ve birine hediye ettikYazan: memetcan (2012-02-07 23:37:33)

Bir evin içinde büyük bir torbada balık döktüm canlı balıklar pırıl pırıl parlıyor ve ben en güzelletini seçiyorum acaba rüyamın yorumu nedir aydınlatırsanız sevinirim teşekürlerYazan: arzu (2012-01-30 12:13:48)

merhaba ; rüyamda önce büyük balığı pişirirken sonrada küçük balıkları pişirirken gördüm neye işarettir yorumlarsanız sevinirim tşk...Yazan: salih (2012-01-29 12:28:24)

RÜYAMDA AİLECEK DENİZDE YÜZERKEN BEN KAYALARIN YANINDAN BALIK GÖRDÜM VE ONU YAKALADIM HERKEZE BEN CANLI CANLI BALIK TUTTUM DEDİM VE ONU PİŞİRDİM YERKEN CORBAYADA KOYDUM VE YEDİMYazan: eylul (2012-01-27 23:57:45)

merhabalar ; . Ben ruyam da kucuk bir derenin icinde bir kac tane balik gordum ve tutmaya calisirken uyandim bunun ne anlama geldigini ogrenmek istiyorum lutfen yardimci olurmusunuz :-)))Yazan: furkan (2012-01-23 13:07:58)

ruyamda bır fanusun ıcınde cok az suyla yasamaya çalısan balıklar gordum ve 1 avuç su attım üzerlerıne, ancak attığım suda yeterli gelmedi ve uzaklaştım yanlarından ben uzaklaşırken hala çırpınıyorlardı. daha sonrada balık yeme uzere bır sofraya davet edıldım ancak ıkram edılen balıklar pişirilmemişti hatta içlerinde çırpınanlar bile vardı, yediğimi hatırlamıyorum. aynı ruyada balikları bana ikram eden kendımden yaşça buyuk çocuklu bir kadınla evlilik hazırlığında olduğumuda gördüm. yorumlarsanız sevinirim kolay gelsin.Yazan: sabriye (2012-01-22 22:27:03)

rüyamda balıkğın ağladığını ve gözyaşlarının üzerime sıçradğını görüyorum.sonra balığı okşuyorum ağlaması kesiliyor.aynı zamanda yeşil lahana görüyorum.yaprakları incecik güzel.onlarla sarma sarıyoruz.iki tanesinide koparmadan alıyorum.ve suyun içine bırakıyorum.rüyamı bana yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler.ölmüş bir komşumuz var onu çatının üzerinde görüyorum.ve düşecek diye korkuyorum.ama düşmedi.Yazan: elif çiftçi (2012-01-22 12:37:22)

rüyamda kedim fanustaki küçük balığı yerken ben kurtarıyodum ve daha sonra o balığı bulunduğu masanın üstünden alıp yaşaması için suyun içine geri atttım ve balık yaşadı daha sonra kedimede balığı yemeğe çalıştığı için kafasına bi şey atarak öldrüyodum ama balığı yaşattığım içinde bi o kadar sevinmiştim rüyamın ne anlama geldiğini çözemedin acaba yorumlayabilirmisiniz.Yazan: yılgör (2012-01-16 12:16:47)

Rüyamda kızarmış hamsi yerken gördüm, yani şehir içinde yolda yürürken karnım acıkmış ve önüme ilk denk gelen büfe fast food şeklinde bir yerden kızarmış hamsi alıp yiyorumYazan: SİBEL (2012-01-10 19:44:50)

MRHB...25 gün önce babamı kaybettık rüyamda babamın büyük balık şekline aldıgını;erkek kardeşimi öperek ağladıgını görerk uyndım babamın erkek kardeşimi çok severdıçok etklıendım yardımcı olursanız sevınırım ::iyi akşamlarYazan: özlem (2012-01-10 16:49:16)

rüyamda donmuş balıklar gördüm sayısı bellı degıl bi sürü kücük kück havuzlar vardı balıkları oraya atıyorlardı yorumlarsanız cok sevınırımYazan: kayra (2012-01-10 13:25:41)

merhaba, rüyamda akvaryum kırıldı balıklar bulunduğum ortam her yer su dolu içine düştü sular çekilmeye başladı balıklar ölecek diye aramaya başladık sadece birini büyümüş halde mavi renkte ve ölü halde buldum ağladım. anlamını yorumlayabilirseniz memnun olurum teşekkürler.Yazan: kayra (2012-01-10 13:25:07)

merhaba, rüyamda akvaryum kırıldı balıklar bulunduğum ortam her yer su dolu içine düştü sular çekilmeye başladı balıklar ölecek diye aramaya başladık sadece birini büyümüş halde mavi renkte ve ölü halde buldum ağladım. anlamını yorumlayabilirseniz memnun olurum teşekkürler.Yazan: AYSUN (2012-01-07 00:19:46)

Rüyamda büyük poşette tombul 10 kğ.kadar canlı balık gördüm yarısını pişirdim yarısını dolaba koydum sonra onlarıda çıkarttım hala canlıydı yorumlarsanız sevinirimYazan: derya kesgin (2012-01-01 10:05:51)

rüyamda kavanozun için yavru balıklar gördüm buzdolabındaydı bunlar süs balıklarıydı ve içinden enbüyüğünü aldım kendi akvaryumuma koydum bana rüyamı yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler...Yazan: yasmin (2011-12-30 23:09:05)

royamda balık elime yapıştını gördüm küçük balıklar onu itekliyor ben soruymrum bunu neden kaldıramıyorum dlye zargana balık gıdır yapıştımı kaldıramasın diyor bir sesYazan: Burcu (2011-12-27 10:46:47)

Rüyamda balık dolu denize dalıodum. Heryerime balıklar dokunuyordu. Balıklarr cok fazlaydı. Yorumlarsanız sevinrmYazan: özüm sözüm (2011-12-27 08:43:18)

Merhaba, Rüyamda, orta boy bir balik ikram ettiler yedim.Ve o gün buzdolabi actim, yag icersinde yari zeytin dolu kavanoz gördüm. sebze koydugum sepet te file ile paketlenmis dört bas sarmisak gözüme ilisti.be bu üc bitliyi cok severim tabi rüyada görmenin anlamini bilemedim aydinlatirsaniz sevinirim.Yazan: VEYSEL (2011-12-21 12:57:55)

ben rüyam da bir havuzun içinde bir sürü büyük küçük balık gördüm büyük balıkların ayaklarımızı öptüğünü gördüm sonra o balıklardan korkmaya başladım ve o sırada havusun suyunu başladık sonra balılar o küçücük deliklerde kayboluyordu gerı ye bir sürü balık pisliği kalıyordu yardımcı olsanız sevinirimYazan: fikret reyhan (2011-12-12 16:45:47)

bır ımamla sakalı sıyahtı ve tumu bayazdı bır dolmuşa bındık kırasını ben odedım dolmuş yavaşladı meve agacları vardı yedım kıraz uzum bır suru meyve yedım uyandımYazan: fikret reyhan (2011-12-12 16:43:25)

başbakanı gordum yemeye guyur dedım kuru ekmeyın var dedı yemedı ve kutsal makana gecıt bayagı kalabalık vardıYazan: H.YILDIRIM (2011-12-08 11:30:34)

Yolda yürürken beraberimden gelen iki tana küçük balıkla, birinin ayağımın altına girerek ezilmesi, diğerinin bu balık kemik ve etinin yemesi, sonra yetişkin bir çocuk olması,?Yazan: şerife (2011-12-04 12:45:55)

merhaba ben rüyamda bir denizin içinde teknedeyim.çok güzeldi hava günlük güneşlik bi anda herkez denize atlamaya yüzmeye başladılar ve denizde yüzenlerden biride abimdii.Arkalarına köpek balığı takılıyor ve onların hepsini perişan ediyordu. bu arada bende teknenin içinde çok büyük bi balığı yakalıyordum rüyamı yorumlarsanız sevirinirm.Yazan: şerife (2011-12-04 12:45:28)

merhaba ben rüyamda bir denizin içinde teknedeyim.çok güzeldi hava günlük güneşlik bi anda herkez denize atlamaya yüzmeye başladılar ve denizde yüzenlerden biride abimdii.Arkalarına köpek balığı takılıyor ve onların hepsini perişan ediyordu. bu arada bende teknenin içinde çok büyük bi balığı yakalıyordum rüyamı yorumlarsanız sevirinirm.Yazan: ayhan arslan (2011-10-23 10:51:37)

mrb ben bir magazaya giriyorum elimde iki adet balik var biri buyuk digeri küçük küçük olanı cebime sokuyorum buyk olanı elimde tutuyor içindede su dolu bir kapta balik çok cirpinıyr ve suyu dokmeye başlıyor yerlere ben cok endışe ederken mağaza sahıbı gelıp bana cok kıbar davranıp efendım kusura bakmayın bizim hatamz gıbı şeyler söylüyor eger bu ruyamla ilğili bir yorum yaparsanz çok sevınırım teşekur ediyorum...Yazan: memet (2011-10-06 12:49:02)

slm bn ş.urfalıyım balıklı gölü gördüm ama yüzlerce balık içlerinden çok büyük bi balık vardı ki o sanki bana slm vererek yanımdan geçti.....Yazan: yüksel (2011-09-27 15:42:54)

slm ben rüyamda köydeki dedemlerin kuyusundan su taşıyo kocaman bir balığı dışarı atıyo balık yerde kalıyo sonra kuyudan beş veya altı kadar kaplan yavrusu çıkıyo ben seviyorum salavatı şerife getiriyorum diğer kaplan gelip sol elimi emiyo eşime bunlar acıkmış süt alda içirelim diyorum ve orda uyandımYazan: gerçek (2011-09-26 13:29:24)

ruyamda sokakta balık satan bir arabadan canlı canlı kalkan balığı yere dustu. asfaltta hareket ediyordu yanına da orkinos balıgı dustu ama o hareket etmiyordu. eşime bağırdım koş git yetiş al o balığı asfalttan yazık diye ama o daha durumu anlayamadan arabalar üstünden geçtiler. bu ruyamı yorumarsanız cok sevinirimYazan: bardak (2011-09-24 04:45:51)

aillemle gezerken bir alışveriş sepetinin içimden kırmızı büyükbir balık tutuyorum anlamı nedir?Yazan: kezban (2011-09-21 00:10:12)

benim rüyam bir odada uçan hem kuş hem balık renk deyiştiyor yeşil sarı kırmızı mavi uçuyordu bende odanın penceresinden onu izliyorum azından zincir sarkıyordu yetişip tuttum kocaman balık olmuştu zincir oltayla ağzından yakalanmış kurtarmaya çalışıyorum yaşatmak istiyordum olmadı bir baktım elimde temizlenmiş pişirmeye hazırdı neki bu anlayamadımYazan: ahmet (2011-09-16 14:41:16)

kavanozda çokca balık kapalı kavanoz içinde bolca balık görmeYazan: ibrahim (2011-09-13 05:59:29)

ruyamda dukkan sahibimiz bana üc adet balık göndermiş ben bu balıkları tek elimlen kaldırmak istiyorum olmuyor kayıyor daha sonra balıkları dolaba koyuyorum ordan biz üc kardeş iskelede halatlan balık tutmak istiyoruz ben hafif halati cektigimde kocaman bir balık tabi görünmüyor cok derinde tek cekemiyorum abim geliyor yardıma cekiyor ben abime az sal bidaha cekeriz diyom ardından abim dediğimi yapıp salıyor cünkü balık acayip güclü az sonra halat gevsedi halatı koca halatı cektik okoca balık ısırıp cilet gibi kesmiş o ge sabaha kadar degişik değişik balıklar gördüm.Yazan: asiye sökmen (2011-09-10 14:51:20)

büyük bir balık kızımı yutuyordu yarısına kadar agzına almıştı agzından kızımı geri aldım.büsürü küçük balıklar vardı etrafındaYazan: erdal (2011-09-01 22:32:10)

slm,, ben rüyamda bir yolda yürüyordum yavru soğulcan gibi yılanlar üzerime geliyordu ayak basmamak için bir sağa bir sola kaçıyordum ama yine bazen basıyordum sona doğru biraz yavru gibi bir yılan ağzinda bir balık vardı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.Yazan: kumsal (2011-08-22 13:42:04)

benim eve sevgilim gelmiş bizim evde balıklar var gerçekten de var balıklar 13 14 taneydi melek leptes zebra köpek japon vardıYazan: necmettin (2011-08-19 09:30:35)

merhaba.ben ben 38 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım ruyamba 2 adet dilimleyip pişirip yemek maksadıyla 2 adet balık getiriyorlar balıklar temizlenmiş bende balıklar büyük olduğu için balıkları kesip dilimlemeye başladım balıkları dilimlemesi bitmeden uyandım. bana rüyamı yorumlarsaniz size teşekkür ederim. not: buna benzer sürekli rüyalar görürüm.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik