Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çarşaf görmek


ÇARŞAF: Rüyasında çarşaf gören bir kişi muhtelif şekillerde tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında çarşaf görmesi; gizliliğe, rüya gören kişinin çok yakında evleneceğine, rüya sahibi kadın ise; bir çocuğunun olacağına delalet eder. Rüyanızda bir çarşafa büründüğünüzü görmeniz; evinizden ve ailenizden sakladığınız yeni bir işe girişeceğinize, rüyanızda üzerinizdeki çarşafı çıkardığınızı görmeniz; eğer var ise şüphelerinizden kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyanızda kadın olmadığınız halde çarşaf giydiğinizi görmeniz; bir sıkıntıya maruz kalacağınıza, rüyanızda bir yatak çarşafı görmeniz; bolluk ve berekete kavuşacağınıza işaretle tabir olunur. İmam-ı Nablusînin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında sık ve kuvvetli dokunmuş beyaz bir çarşafı belinden yukarıya sardığını görmesi; o kimsenin izzetine ve yüksekliğine, eğer bu çarşaf ince ise; o kimsenin din yönünden inceliğine yorumlanır. Fakir bir kimsenin rüyasında bir kış mevsiminde bir çarşafa büründüğünü görmesi; o kimsenin kibirliliğine, rüyasında örtüsünün kaybolduğunu gören kimsenin; fakirlikten kurtulup topluma karşı çalını atacağına, bir kimsenin rüyasında "Bürd-i yemânî" denilen yeni veya yırtık bir elbisesinin olduğunu görmesi; o kişinin Kuran-ı Kerîm den öğrendiklerini unutacağına delalet eder. Bir kadının rüyasında böyle bir örtü görmesi; o kadının kocasından iyilik görmediğine yorumlanır. Bir başka tabire göre: Bir erkeğin rüyasında çarşaf giydiğini görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntıya maruz kalacağına, bir kadının rüyasında çarşaf giydiğini görmesi; onun sevince ve feraha kavuşacağına delalet eder. 1581Rüyada çarşaf görmek (40005) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: yorgan, yatak

çarşaf için yapılan yorumlar
Yazan: emine (2014-03-11 18:41:06)

Rüyamda 16 yil önce yaşadığımız evdeyim, hava o kadar sicakmis ki dışarı çıkmak üzere olan babamdan evde kalmasını istiyorum ama o yinede dışarı çıkıyor. Sonra ben balkona çıkıyorum elimde çarşaflar var sanırım iki tane, fakat balkona çıktığımda aşağıda oturan ikisi bayan biri erkek üç kişi görüyorum erkek beni görünce elinde ki fotoğraf makinesi ile resmimi çekmek için ayağa kalkıyor ben rahatsız oluyorum ve balkonun diğer ucuna gidiyorum Ve oradan elimdeki çarşaflari silkelemek istiyorum fakat o kadar ağırlarken ki aşağı düşmekten korkup silkeleyemiyorum bu arada fotoğrafimi çekmek isteyen kişi o da karşıma gelmis hâlâ resmimi çekmeye çalışıyordu.( özelliklede çarşafın o kadar agirlasmasinin anlamını yorumlarsaniz sevinirim) korktugumu hatırlıyorum aşağı düşmekten. Şimdiden tsklr.Yazan: irfan (2013-11-09 15:10:12)

ben eşimden 4 aydır ayrı yaşıyorum..rüyamda eşimin kaldığı evde çarşaflar yıkanmış ve asılmış olarak gördüm..tam giderken kızım baba yukarı gel dedi..acaba bu rüyayı ney yormalı.teşekkürler..Yazan: NEVİN (2013-08-03 22:26:20)

rüyamda beyaz bir çarşaf la ağzımı bağladılar...yorumlarsanız çok sevinirim .birde evime iki paket geldi birinde beyaz sabun diğerinde bir paket çay vardı...Yazan: aslı (2013-05-31 12:05:42)

ben mavi bir çarşaf satın alıyodum. giyiniyodum içime ne giyinceğimi bilmiyordum birilerine soruyodum herkes farklı birşeyler söylüyordu. eve gittiğimde ise hacca gitcekmişim hazırlık yapıcakmışım.. fakat gittiğimde ev akrabalarla dolup taşmışş yanii babam vefat etmiş, çok üzülüyordum ağlıyordum annem bana bak bu babanın telefonu ortada kaldı al diyoduu bendee içim sıkılıyorduu bağıra çağıra ağlıyordum uyandım...Yazan: emine (2012-07-12 12:34:06)

rüyamda karabasan gibi durum var ancak yatak odama iki tane siyah çarşaflı kadın gelmiş kadınlardan biri çalışma masamı karışıtıyor diğeri de onu bekliyordu. ben kortuğum için sure okumaya başladım ancak okuduğum sureleri ben normal okuyorum ancak dilim farklı şekle girip tecvitli okumaya başladım. sureleri okudum nas, fealak, ihlas, fatiha ve ayetel kürsiyi okuduntan sonra kafamı kaldırdığımda yatak odamın tavanına bir beyaz bir çarşaf gerilmiş ve ve çarşafın üzerinde de bir lambanın yandığını gördüm. daha sonra uyandım çok kortum. yorumunu gönderebilirseniz sevinirim.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik