Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çatal görmek


ÇATAL: Bir kimse rüyasında çatal görürse, rızıkla yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında çatal kullanarak yemek yediğini görmesi; o kimsenin neşeli ve mutlu günler geçireceğine, eşinden ve çocuklarından saygı göreceği, sıhhatli yaşayıp ömrünün uzun olacağına delaletle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında elinde çatal olduğunu ve önünde de yemek bulunmadığını görmesi; o kimsenin maddî imkânı olmasına rağmen hangi işi yapacağına karar veremediğine, kişinin rüyasında çatalla yemek yediğini görmesi; yaptığı işten dolayı hayır göreceğine, kişinin rüyasında elinde bulunan çatalını yemek yemesi için bir arkadaşına verdiğini görmesi; o kimsenin işine bir ortak alacağına ya da evine bir hizmetçi tutacağına yorumlanır. 714Rüyada çatal görmek (14458) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: kaşık, bıçak

çatal için yapılan yorumlar
Yazan: tuğba (2013-11-07 11:41:33)

rüyamda bir evde çatal ve kaşığı alıp çıkıyrdm benm işim anketörlük rüyamda bir evde amket yapyrdm evdençıkışta yeni son derece parlak çatal ve kaşığı alıp çıkıyrdm ne anlama geldiğine dair bir yorum yaparmsnz mail adresime cevabı gelsin isterim şimdiden teşekkrlerYazan: Sevim (2013-11-06 01:51:09)

Ruyamda catal seklinde anaktarla kapiyi aciyordumYazan: ezgi ak (2013-06-18 21:56:34)

ruyada beni istemeye gelmislerdi ve bende hic bir hazili yapmamistim uzerime bir yesil etek ve mavi bir golmek ve bosortu gel misafileri o turduhu oda kalmisti ve yenge de bir basortu istedim ve bana mavi yazma getirdi taktim mi hatirlamiyorum ve cocuk la tanismak ici yemek yemeye gitik lavaboya gitmeicin izin istedim bulamadim gelin lik gorduBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik