Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çekirdek görmek


ÇEKİRDEK: Bir kişi rüyasında eğer mahkemelik ise bir hurma çekirdeği görmesi; Kuran-ı Kerîm de geçen bazı âyetlerin işaretine göre; o kimsenin mahkemede delil getirerek haklı olduğunu ispatlayacağına ve hasmı karşısında mahkemeyi kazanacağına delalet eder. Rüyada hurma çekirdeğinin görülmesi; bazen de ömrün uzun olacağına, evin temeline ve güzel ahlâka delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çekirdek yediğini görmesi; o kimsenin çevresindeki insanların dedikodularına maruz kalacağına, kişinin rüyasında üzüm çekirdeği yediğini görmesi; o kimsenin hayırsız bir mala sahip olacağına, rüyasında kayısı çekirdeği yediğini görmesi; o kimsenin mal kazanacağına, kişinin rüyasında kayısı çekirdeği yediğini görmesi, o kimsenin keder ve üzüntüye maruz kalacağına, kişinin rüyasında kavun çekirdeği görmesi; o kimsenin bir kız çocuğuna sahip olacağına, kişinin rüyasında karpuz çekirdeği görmesi; sevgisiz çocuğa işaretle tabir olunur. Çekirdek Gerekli gayret ve çalışmayla başarılacak işe, Yeşerecek ümitlere, hayırlı evlada, İncir çekirdeği hayırlı evlada, Hurma çekirdeği güzel itikada ve uzun ömre, Sayılı çekirdek davası olanların bunu kazanmasına, Toplu görülen çekirdek uzyaşmaya, ayrı ayrı ggörülen çekirdek ihtilafa delalet eder. Diğer meyve çekirdekleri için o meyvenin tabirine yahut Tohum maddesine bakınız. Çevrenizdeki kötü arkadaşlarınızın dedikodunuzu yaptığını anlatır. Çevrenizdeki kötü arkadaşlarınızın dedikodunuzu yaptığını anlatır. Plan, henüz gelişmemiş iş olarak yorumlanır. Hurma çekirdegini görmek, uzun ömre delildir. Hurma çekirdekleri evin temeline ve güzel itikad manasina gelir. Çekirdekler uzaklasmaga ve ayriliga isarettir. Gerekli gayret ve çalışmayla başarılacak işe, Yeşerecek ümitlere, hayırlı evlada, İncir çekirdeği hayırlı evlada, Hurma çekirdeği güzel itikada ve uzun ömre, Sayılı çekirdek davası olanların bunu kazanmasına, Toplu görülen çekirdek uzyaşmaya, ayrı ayrı ggörülen çekirdek ihtilafa delalet eder. Diğer meyve çekirdekleri için o meyvenin tabirine yahut Tohum maddesine bakınız. Nablusi (rahmetullahi aleyh)'in tabiri: Rüyada çekirdek fakirliğe, kıla ve çekirdek zarına delalet eder. Yanında çekirdek olduğunu gören kişi­nin mahkeme işleri varsa hasmına karşı delil getirir. Nitekim ayeti keri­mede (kıl kadar zülüm edilmezler)126 (zerre kadar haksızlığa uğratılmaz­lar)127 (ondan başka yalvardığımz şeyler bir çekirdek zarına bile sahip değildirler.) Buyrulmuştur. 128 Çekirdek uzun ömre, ev eşyasına ve inancın güzelliğine delalet eder. Çünkü o dinin esasıdır. Çekirdek lafız itibarı ile ayrılığa ve uzaklaşmaya delalet eder. 2574Rüyada çekirdek görmek (38717) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: hurma

çekirdek için yapılan yorumlar
Yazan: gülşah (2013-10-21 06:40:11)

ruyamda küçük bir kutu karşılığında,içinde ne olduğunu bilmiyorum.üç tane büyük mezar şeklinde,beyaz sandık aldım.içi ayçekirdeği dolu.yorumunu yaparmısınız.Yazan: ö zl em (2013-08-22 10:53:04)

Rüyada bir hurma yiyordum içinde çift çekirdek çıktıYazan: semoşşş (2013-05-04 10:36:22)

rüyada çekirdek gören evli kadının cocugu olur ve yumurta gören bekar biri ise hayırlı bir kısmeti çıkar am evli bir kadın yumurta görürse kesinlikle ki hamile klır 5 kez anne olma yolunda ilerledim ve nezaman rüyamda çekirdek veya yumarta görsem hep hamile kaldım bilmem yardımcı olabildim mi tşkYazan: Lale (2012-12-14 13:56:14)

Merhabalar. Bu gün ruyamda, ay çekirdeği yağımurun altında durup. Tanımadığım bi bayan arkadaşımla, doğurudan gök üyzünden ağzlarımıza. Tadı çok güzel, dolgun ay çekirdeği yağyordu. Çiğneyip, yutyorduk. Teşekkür ederim.Yazan: HATİCE (2012-03-31 13:41:51)

merhaba!ben rüyamda kendimi almanyada tatilde gördüm yanımda eşim ve ablamda vardı turistik yerleri gezdik ben onlara bir kilise varmış orayı görmek istiyorum diye sordum onlarda bana tarif ediyorlar biri geliyo ben sizi götüreyim diyo ve bizi uçan balonla kiliseye götürüyo biz içeri girip dua ediyoruz ablama diyorumki kilise ama olsun biz duayı allah için yapıyoruz yer farketmez diyorum içeride isa heykeli vardı bide içi su dolu havuz vardı suyun rengi el sabunu suyu gibiydi insanlar onu üzerine sürüyolarmış şifa gibi yani bide balonla götüren adam eşim ablam ve ben bi yerde dans ediyorduk cafe gibi biyerdi şimdiden teşekkürler...Yazan: GÜLER (2012-03-31 13:29:26)

mutfakta masaya bir tabakta yemek koyup başka yere çok kısa süreliğine ayrılıp geldiğimde o tabakta başka yemek olduğunu gördüm şaşırdığımda masada küçük cam tabakta 2-3 adet yenmiş siyahzeytin çekirdeği gördüm.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik