Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada demir görmek


DEMİR: Rüyada demir görmek, Güç ve kuvvete, mal ve mülke; Demire istediği şekli kolaylıkla vermek; zorlukların üstesinden gelmeye, Demiri dişiyle çiğnemek; zorlu bir topluluğa zarar vermeye, Demiri ekmeğe katık yapıp yemek her halükarda başarıya, kurtuluşa ve zafer bulmaya, Demiri eritmek; halkın diline düşmeye, Demirden mamul eşya; menfaate, Demir yığını; bir kadından arzu ettiği şeye nail olmaya delalet eder. Rüyada görülen demir, onu elinde bulunduran için mal ve kuvvettir. Demiri aldığını gören kimse için de zayıflıktan ve acizlikten sonra yine kuvvettir. Demir yediğini gören kimse her yerde kurtuluş ve zafere erer. Demiri ekmekle beraber yediğini gören kimse, geçimi için halka uyar, minnet ve güçlük altına girer. Demiri, dişiyle çiğnediğini gören kimse kuvvetli bir millete zarar verir. Rüyada bir yere biriktirilmiş demir gören kimse dünya eşyasından hayra ve bir kadından arzu ettiği şeye erişir. Kendisi için demirin yumuşadığını gören kimse rızık ve genişliğe işarettir. Demir erittiğini gören kimse, kendisiyle övünebileceği bir iş görür.Demir erittiğini gören kimse, halkın diline düşer ve insanlar onun dedikodusunu yaparlar.Rüyada demirden yapılan şey insanlar için menfaat ve kuvvettir. 1210Rüyada demir görmek (21959) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: demir çelik

demir için yapılan yorumlar
Yazan: Aycan (2016-12-05 15:43:04)

Rüyamda,havada kocaman demirler vardı ve demirler teker teker dusuyoduYazan: fatma (2014-02-15 12:25:11)

Ruyamda demirlerin basamak vardi ordan asayiga iniyordum ve cok kalabalik vardi bana bakiyorlardi.Yazan: Hanife (2013-05-21 12:06:35)

yaa ben demirle kaplanmış insan gördüm ve o insanın üzerinde bulunan demirleri kırmaya calışıyordumYazan: berkay (2012-12-13 21:10:22)

bence hiç bir şey bulunmuyo oyle dmiri buldum :D napa balıciyimYazan: memet (2012-05-23 21:56:38)

abimin bisikletle demir taşıdıgını sonrada yanlız bisikletiyle görüyorumBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik