Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada deniz görmek


DENİZ: Rüyada deniz görülmesi, ünlü rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmıştır. İmam-ı Nablusinin yorumuna göre: Rüyada deniz görülmesi; kuvvetli, cüsseli, âdil ve merhametli bir devlet adamına, ticâret erbabı için mala, çırak için de ustasına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında deniz görmesi; o kimsenin arzu ettiği şeylere sahip olacağına, rüyasında denize girdiğini gören kimsenin; büyük bir devlet başkanı ile tanışacağına veya büyük bir mevkiye sahip olacağına delalet eder. Kişinin rüyasında denizin kenarında oturduğunu veya yattığını görmesi; o kimsenin devlet hizmetine gireceğine, denizden su almak istediğini gören kimse; devletten bir şey isteyeceğine, rüyasında deniz suyunu bir kaba dolduğunu gören kimse; Allah tarafından mal ve mülke nail olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında denizin suyunun çekildiğini ve dibinin göründüğünü görmesi; o memlekete bir felâketin geleceğine, kişinin rüyasında denizin üzerinde batmadan durduğunu görmesi, o kimsenin hiç beklemediği bir mevkiye getirileceğine yorumlanır. Rüyanızda denizden yüzerek sahile çıktığınızı görmeniz; hasta iseniz iyileşeceğinize, fakir iseniz zenginleşeceğinize, keder ve sıkıntınız varsa feraha çıkacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bulanık ve çamurlu denizde battığını görmesi; o kimsenin bir musibete maruz kalacağına, böyle bir denizde yüzmeye çalışmak; zor bir işi başarmaya, yüzerek gözden kaybolduğunun görülmesi; ölüme, kişinin rüyasında denizde boğularak öldüğünü görmesi; o kimsenin şehid olarak öleceğine işaret eder. Danyâl (a.s.) ın yorumuna göre: Rüyada deniz görülmesi mutlaka bir devlet büyüğü ile yorumlanır. Rüyada saf, sakin ve düzgün bir deniz görülmesi; âdil bir başkana, denizin dalgalı ve çırpıntılı görülmesi; zalim bir başkana delalet eder. Kişinin rüyasında denizden su içtiğini görmesi; o kişinin devlet büyüklerinden hayır ve menfaat göreceğine, kişinin rüyasında bütün denizin suyunu içerek bitirdiğini görmesi; o kimsenin büyük bir mevkiye nail olacağına, hayır ve iyilik göreceğine yorumlanır. Rüyanızda denizin üzerinde gezdiğinizi görmeniz; yolculuğa çıkacağınıza, keder ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, kişinin rüyasında kendisi ve gideceği yerin arasında denizin engel olduğunu görmesi; eğer yolcu ise yolundan geri kalacağına, ya da işlerinin halli konusunda devlet tarafından bir engel çıkarılacağına, kişinin rüyasında suyu bulanık, tuzlu ve acı olan bir denizde battığını görmesi; o kişinin şiddetli bir sıkıntı içine düşeceğine, denizde yüzmek için uğraştığını görmesi; bir işe girerek onunla uğraşacağına bir rivayete göre de mahkemeyle uğraşacağına delalet eder. 2606Rüyada deniz görmek (402992) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: denizde yüzmek

deniz için yapılan yorumlar
Yazan: Hakan (2017-05-18 11:17:27)

Rüyada elli beş yaş üstü bir bayanın hamile olduğunu görmek ne anlama gelirYazan: nigar (2017-03-06 23:50:24)

merhaba ben rüyamda simsiyah bir denizde ailemle bir deniz yatağında uzanıyorduk kızım denize düştü eşim kurtardı deniz kenarına çıkardı kızımızı sonra oglum düştü bulamadı eşim oğlumuzu suyun içinde ben oğlumu tam boğulurken buldum kurtardım deniz karanlıktı ve biz çok derinlerdeydik kıyıda değildik denizin içine baktığımda simsiyah suda kocaman ve uzunca bir balık bana doğru yüzüyordu anlamını ögrenebilirmiyim.Yazan: Özcan (2017-02-20 09:34:24)

Rüyamda eşimle deniz kenarında uzanıyorduk hava kararmak üzereydi ve üşüyorduk denizin dalgaları üzerimize doğru vuruyordu ve sıcacıktı ısıtıyordu bizi..eşim neden bu kadar üşüyoruz diye sorduğunda elektrikler kesik o yüzden battaniye de yok şuan biz kumsalda uzanmaya devam edelim deniz bizi ısıtıyor dedim..hava karanlık olduğu için denizde karanlıktı Rüyam ne anlama geliyor acaba yorumlar mısınz..Yazan: Burcu (2017-01-25 12:49:38)

Esim ve cooxuklarimla yolun ortasinda yerde otururken birden arkami döndüm ve denizin metrelerce yukseldigini ve hizla bize dogru geldigini gordum karanlikti ve hemen kalkip kosmaya basladik ben ondeydim esim arkada bagirarak bu sefer kötü oldum basaramicam ben dedi ve su once onu sonrada beni icine cekti lutfen bana bunu yorumlarin cok kafama taktimYazan: Gulya (2016-11-20 11:09:09)

Ruyada pazara gitmek istiyorum,Lakin yolumu bulamíyorum ve insanlarin kalabalik oldugu deniz kenarina çikiyorum. Ne anlama gelir bu? Cevaplarsaniz sevinirimYazan: Cemre (2016-11-16 20:56:48)

Merhaba rüyamda deniz görüyodum ama sonrasında deniz şelale gibi yukarı doğru akıyodu terstenYazan: Metehan (2016-11-13 08:51:01)

Ben rüyamda deniz gördüm kalabalık ondan sonra bende denize gitmek istiyorum ama geç kalıyorum girdiğimde ise deniz azalmış oluyor yorumlar mısınız lütfenYazan: Rüveyda Meryem Şeker (2014-10-13 12:50:46)

Merhaba ben rüyamda okula geç kalmıştım. öğretmen yerine geç demişti. Diğer tenefüs en üst katta yakalamaca oynadık. Ama sınıfa yine geç kaldım . Ondan sonraki tenefüs bahçede aynı oyunu oynadık. yine geç kaldım. Bu ne anlama geliyor.Yorumlarsanız çok mutlu olurum.Yazan: AYŞE (2014-10-10 10:11:17)

RUYAMDA DENİZİ KURUMUŞ VE BIR ÇORAK TOPRAKGIBI GORDUM,AMA ÖNUMDE BIR DUVAR VAR ONUN ARKASINA GECTIGIMDE DENIZIN COK DAHA KURUMUS OLDUGUNU DENIZ KIYISINDA BIR KADININ ELINDE CEP TLF NU ILE KONUŞTUGUNU GÖRUYORUM,KIZ KARDEŞİM ILERLE DUVARIN ARKASINA GEC DIYOR,BEN KORKUYORUM,DENIZ YONUNE BAKTIGIMDA DENIZ DALGALARININ INANILMAZ BUYUKLUKTE KATLANARAK KARAYA DOGRU GELDIGINI GÖRUYORUM,EYVAH KADINI DALGALAR YUTACAK DIYORUM,ÇAĞIRMAYA CABALIYORUM,DEHŞETLE UYANDIM,SANIRIM HAYIRLI BIR RUYA DEĞİL,ALLAH HAYIRLARA ÇIKARSIN DIYORUM YINEDE.Yazan: hüseyin (2014-04-05 10:01:38)

mrb. ben bu sabah rüyamda bir deniz gördüm ama denizin suyu kırliydi üç ablam ve yegenim suyun içine girip yüzmeye başladılar ben o kadar bağırıp kizmama rağmen cikmiyorlardi uzun bir süre den sonra çıkıyorlar .. denize girdiklerinde denizin suyu çoktu ama onlar girdikten sonra denizin suyu azalmaya başlıyo.. yani ortalama üç metre oluyo ..en sonda üçüde sapasağlam çıktılar .. bunu yorumlarsaniz çok sevinirim. .Yazan: ÖZCAN (2014-03-24 16:49:13)

DENİZDE KAYNANAM VE GÖRÜNCEM BOĞULUYORDULAR BENDE ONLARI KURTARIYORDUM MASMAVİ DENİZ YORUMLIYA BİLİRMİSİNİZYazan: esinnn (2014-03-21 21:12:33)

rüyamda devamlı deniz göörüyorum tatil yapıyorum 1 ayda 3 4 kere gördm denize giriyorum denizin yanında güzel bi evdeim devamlı deniz görmem neyin habercisiYazan: ümmü (2014-03-21 15:06:24)

ben temiz bi denizde yiğenim ve ben yüzüyorduk ne anlama gelir cevaplarsanız sevinirimYazan: elif (2014-02-02 16:05:49)

ben şile de yaşıyorum limanda yürüyoruz ve deniz çok dalgalı yürüken birden dalga üstümüze gelirken tam düştü düşecek herşey kağıta dönüşüyor nası bir şey anlamdım =]Yazan: ozan (2014-02-01 11:49:47)

mrb ben rüyamda karaya vurmuş bir balinanın içinden çıkıyodum çıktığımda balina yine denize dönde ve oradan uzaklaştı denize baktığımda ise karşımda bir katil balinanında yüzdüğünü gördüm... bu kötü bişey olacağı anlamınamı geliyor ?Yazan: melek (2014-01-23 22:02:22)

rüyamda en yakın arkadaşımı denizin dibine doğru battğnı gördün demir bir tabut içindeydi ve ertesi gün kaza geçrdi 4 gün içinde öldüYazan: elif (2014-01-12 14:11:16)

Ben rüyamda deniz gördüm fakat denize gökyüzünden ateş yağıyordu denizin içinde insanlar gördüm düşen ateşlerden kaçıyolardı suya eteş düştüğü için buhar ve toz olmaya başlamıştı bende insanları kurtarmaya yardım etmeye çalışıyordum yüksek bir yere çıkmaya çalıştığımı gördüm, ben aksiyon filmi seyretmeyi sevmem hani öyle bi film seyredip etkisindede kalmadım bundan 3 yada 4 yıl önce okyanus ta bi geminin battığını görmüştüm 4 gün sonra büyük bi gemi batmış 200 kişi ölmüştü deniz e dair çok sık rüya görürüm açıkçası yüzmeyide denizi de oek sevmem acaba bu korkum yüzünden mi bu tarz rüyalar görüyorum.açıklama yazarsanız çok sevinirim.Yazan: elif (2014-01-12 13:38:04)

Ben rüyamda deniz gördüm fakat denize gökyüzünden ateş yağıyordu denizin içinde insanlar gördüm düşen ateşlerden kaçıyolardı suya eteş düştüğü için buhar ve toz olmaya başlamıştı bende insanları kurtarmaya yardım etmeye çalışıyordum yüksek bir yere çıkmaya çalıştığımı gördüm, ben aksiyon filmi seyretmeyi sevmem hani öyle bi film seyredip etkisindede kalmadım bundan 3 yada 4 yıl önce okyanus ta bi geminin battığını görmüştüm 4 gün sonra büyük bi gemi batmış 200 kişi ölmüştü deniz e dair çok sık rüya görürüm açıkçası yüzmeyide denizi de oek sevmem acaba bu korkum yüzünden mi bu tarz rüyalar görüyorum.açıklama yazarsanız çok sevinirim.Yazan: elif (2014-01-12 13:36:00)

Ben rüyamda deniz gördüm fakat denize gökyüzünden ateş yağıyordu denizin içinde insanlar gördüm düşen ateşlerden kaçıyolardı suya eteş düştüğü için buhar ve toz olmaya başlamıştı bende insanları kurtarmaya yardım etmeye çalışıyordum yüksek bir yere çıkmaya çalıştığımı gördüm, ben aksiyon filmi seyretmeyi sevmem hani öyle bi film seyredip etkisindede kalmadım bundan 3 yada 4 yıl önce okyanus ta bi geminin battığını görmüştüm 4 gün sonra büyük bi gemi batmış 200 kişi ölmüştü deniz e dair çok sık rüya görürüm açıkçası yüzmeyide denizi de oek sevmem acaba bu korkum yüzünden mi bu tarz rüyalar görüyorum.açıklama yazarsanız çok sevinirim.Yazan: perihan (2014-01-10 21:46:15)

Denizde bir teknedeyim gece teknenin ışıgı var açılıyorum birden ışık sönüyor tekneyi döndürüp karaya geliyorum 19 yaşında ikiz oğullarım var birini görüyorum evdeyiz tekneyi baglamaya gidelim diyorum oğlumaYazan: havva (2014-01-03 14:21:47)

Selam ruyami sizinlen paylasiyorum kumsalda yuruyorum deniz cok dalgali içinde insanlar yuzuyor ayni baliklargibi ne kaynasiyor ole iste bende uzaktan onlari serediyorum be onlar icin edişeleniyorum saki bouluçaklar gigi sonra yurumeyi debam ediyorum kumsalda buyuk bukurlar çukurun içimde insanlar yatiyor sako gunesleniyorllar ve ben şaşiriyorsum diyordum kendi kendime guneş yok bulutlar gri nasil böyle yatiyorlar ama busuru insan bardi bana bi ruyayi açiklayin ne olur aklim ep ruyamda insallah ayira çikar hayirli cumalar epinize sagolYazan: demir (2014-01-03 12:51:06)

sitenizdeki reklam yüzünden yorumları okuyamıyoruz tam üstünde çıkıyor. şunu bilin ya kenarda sabit yapın reklamları da görelim yazıyıda okuyalım yada başka sitelerden yorum bakalım seçim sizin...Yazan: Ayten (2013-12-29 12:29:00)

Rüyamda karlar içinde annemle yüzüyoruz. Denizde kar yok ama sahilde var. Annem daha rahat yüzüyor. Üşümüyoruz da. Hayır olsunYazan: ayse (2013-12-28 09:39:39)

Ruyamda denizin uzerinde gidiyodum cok guzeldi akrabalarimla beraber gidiyoduk deniz mas maviydi cok guzeldi sadece ben korkuyodum dusucem diye korkarak kalktimYazan: murat (2013-12-27 11:02:19)

esimle denize yakin bi carsiya gidip sonra komsumuzla beraber sahile indik ben biraz uzaklastim orda yaramaz bi cocuk esimle komsumuzun esini rahatsiz ettiyini gordum bi motora binmek istedim ama bozuktu kosarak oraya yetistim cocugu kovdum sonra esimle iskelenin girisinde denize baktik benbikac tane kucuk midye gordum sonra farkettimki biz dev bir midyenin ustundeymisiz ve uyandimYazan: sevil (2013-12-26 15:50:30)

rüyamda deniz ikiye bölünmüştü ben yürüyordum köpek balığı iki yandan da bana saldrımaya çalışıyordu ve ben yukarı doğru yükseliyordm balık ve yunus balıkları yüzüyordu sonra korkarak uyandmYazan: saban (2013-12-17 03:05:31)

cok guzelYazan: koray baykus (2013-12-16 11:54:48)

ben rüyamda elbiselerle denize atlıyorum suya girdikten sonra elbiselerimi suyun içinde çıkarıyorum.bide rüyada kendimi yüzerken içim bir ferahlıyorki anlatamam sanki dünyanın en dertsiz en mutlu insanı gibi hissedeiyorum rüyamda yorumlarsanız minnettar kalacağım saygılar....Yazan: öyküm (2013-12-08 09:39:15)

iskelede annemle birlikte mayolarımız giyinik bir şekilde yüzmeye gittik. deniz çok denizde siyah ve mor deniz anları olduğu için denize girmedik. annem yere eğildi iskeleden bişey alıyım derken yanlışıkla beni itti ve düştüm . gözlerimi kapatıp iskelen,in altından hızlıca yüzerek geçtim.ve yine iskeleye merdiveninden çıktım. birazcık kaşınıyordum. sonra galiba annem vijdan azabı duydu ve koyu deniz analarının bulunduğu bölgeye atladı. birazcık ileriye yüzdü en sonunda büyük bir acı çekme sesi geldi (aaahhhhh) diye.Yazan: pelin (2013-12-07 11:29:14)

rüyada bir deniz kenarında oturup sevdiğim kiş yanıma gelip beni sevdiğini söylüyor ne anlama geliyor): çok merak ediyorumYazan: Kübra (2013-12-04 05:52:13)

Rüyamda denizin ortasında göz seklinde kan gördm ne demek?Yazan: burak (2013-11-18 06:46:45)

arabayla denize uçuyoruz arabadan çıkıyoruz. yakın mesafede yüzerek komşu ülkenin sahiline çıkıyoruz. iki tane kız arkdaşla takılıyorumYazan: musa Akçay (2013-11-07 18:33:50)

Rüyamda kendimi bogulmaya razı gördüm. Hayata küsmüş gibiyim.Yazan: seher (2013-11-07 16:06:05)

rüyamda annemin denize girdiğini ama birdaha çıkamadığını gördüm ne demek acaba ?Yazan: yasmin (2013-10-27 09:05:55)

rüyamda deniz gördüm bi tarafı bataklık gibiydi ama denizden çok klrkuyordum bogulacak gibi oluyordumYazan: Mirem Köse (2013-10-23 13:02:10)

Sabaha karşı gördüğüm bi rüya bu.Bi deniz kenarında 8 aylık erkek bebeim kucağımda bi kız arkadaşıma rastlıyorum ama iki defa oluyo bu olay ilkinde onu tanımıyorum ikincisinde lise arkadaşım ve denizin suyu simsiyah ve sakin.Ondan önce ise bi başka kız ardakaşımı görüyorum bi kaç katlı bi evleri var ve tam olarak hatırlamıyorum ama bi rahatsızlığı vardı galiba ve o evin çatısından battaniye türünden bişey silkeliyordu.Anlamı nedir acaba bu rüyanın.Yazan: bakican (2013-10-07 04:39:17)

Ìsyerinin onunde bir yere beton bosalttìgimi ve bu betonun daha sonra tastigini ve denizle beraber yukseldigini betondan cikmak icin cok ugrasiyorum fakat cikamiyorum Bu arada da buyuklerimin öldügünü dusunuyorum kendimin de bogulup olecegini dusunurken uyaniyorum.Yazan: rumeysa (2013-09-23 09:20:28)

denize elbisem düştü ve tüylü tüylü bişeyler bulaşır bu ne demektirrYazan: ekrem (2013-09-19 01:07:42)

mrb ben ekrem rüyamda deniz havaya yükselmiş ve birden evlerin arasına girdi ve denizin dibini bile gördüm ve su yukardayke kara kapkar bulutlar vardı bu ben o anda benimiçimdeki pislik heralde dedimYazan: sevinç (2013-09-04 14:28:23)

rüyamda dünyayı dolaştım çok yüksekten dünyaya bakıyordum sonra birden bir haritada bursanın gemlik ilçesini gördüm ve birden siyah bir zeytin verildi bana (bilinçaltı değil bu rüya gemlik ve bursa ile hiçbir bilinçalı hayalim yoktu) rüyamı yorumlarsanız sevinirimYazan: Berna (2013-09-02 22:48:40)

Rüyamda iple denizin üstünden geçiyorum ve küçük bir tüpü kıyıya atmaya çalışıyorum. Bir kaç defa deniyorum ve tüp sonunda kıyıya düşüyor. Fakat kumluğa değil. yine denizin içine düşüyor ama onu oradan alabiliyoruz. Benle beraber bir sürü arkadaşımda atlıyor. Ben yüzme bilmediğim için çırpınıyorum ve bir şekilde denizden çıkıyorum. Çıktığımda ise üstümün olmadığını gördüm. Üstümü kapatarak içeri girdim. İçerisi de bizim okul oluyor ve deniz de okulumuzun dışında. Çok saçma rüya ama bence bir belirtisi var.Yazan: sıla (2013-09-02 01:26:34)

rüyamda ılık bir denizde yüzme bilmediğimhalde yüzüordum ve deniz 2 ye bölündü ama deniz okadar durgun ve güzel ki yüzmeye devam etim ayrılmış bölümde yani ortata tren rayı gibi siyah iki demir vardı çok garipdi ne anlama geldiğini merak ediyorum cvp bekliyorumYazan: destina (2013-08-30 10:40:08)

Kendi ruyam; denizde yuzuyorum ama su cok alcak kim oldugunu bilmiyorum biri bei cekiyor suyun ustundeyim dipte o kadar cok kaplumbağa varki ayaklarim onlara degmesin diye biri beni cekiyor nende yuzer gibi suyun ustunde suzuluyorum lutfen yorum yaparmisiniz merak ediyorumYazan: mehtap (2013-08-22 12:06:48)

denizin dibine otobüsleri saklıyorlarsavaş çıkacakmış diyeYazan: tuthan (2013-08-04 22:54:08)

Rüyamda denizdeyken üstümüze gemi düşüp boğulacaktım uyandımYazan: arzu (2013-07-27 02:33:24)

kızım elimden tutarken denizin kiyisina atllıyor fakat bi anda deniz derin oluyor ve kızım cırpınmaya baslıyor eli elide tutuyorum cekecem o anda uyandım nedir bu ?Yazan: yeşim (2013-07-20 13:20:45)

önce gölet gibi biryer ama sonra deniz oldugunu farkediyorum yarışmadaymışım denizegirip çelik köpekbalıgı agzından geçmemgerekiyormuş ama geriçıkıp benim neişim var diyorum ve denizden çıkıyorum annem bana havlu vrip kenerda oturuyorum derken kocaman bir vatos balıgı sudan çıkıp uçarak yantaraftaki denizeuçarakgiriyor beninasıl bu vatos var diyip aglıyor ve bagırıyorum acun ılıcalıylakavga ediyorum teşekürlerYazan: sehan (2013-07-10 13:48:11)

rüyamda dagın ortasından masmavi deniz akdıgını ve bende bagırıyorum deniz bizi yudacak hakınısı hellal edin diye evdeki insanlara bagırıyorum ve deniz geliyor pencerenin genarında duruyor evin icine girmiyor ama cok güzel mavi bir denizYazan: hakan (2013-07-10 03:05:19)

gece bir denizin üstünde sal gibi birşeyin üstünde ucu bucağı olmayan bir deniz denizde gidiyoruz yanımda birileri var gök yüzünde yıldızlar var bazısı sönük bazısı parlak ve samanyolu yıldız kümesini işaret ediyorum o sıra cvp bekliyorum acaba neye işaret ederYazan: mehmet (2013-07-04 21:14:07)

ben ve annem ile parlak bir denizin kıyısında ki kayanın üzerin de oturuyorduk 2 tane balık adam denizden cıkıp elindeki balıga başka bir balık verip onu iyiyor bende büyük balıgı elimde tutdumYazan: seçil (2013-07-01 16:39:07)

merhaba rüyamda denize giriyorum ve çıktığımda denizden yüzükler çıkıyor kumların arasından topluyorum ve bulduğum kaplara dolduruyorum parlak güzel yüzükler anlamını merak ediyorum...belkide yüzükleri sevdiğim için :)Yazan: zeynep parlak (2013-06-26 10:01:12)

rüyamda eşim, kızım, abim, babam, yeğenim ve ben köyümüze pikniğe gidiyoruz. Yol kenarında bir bakkaldan siyah zeytin ve salatalık alıyoruz. Sonra eşim abimi ve beni yol kenarına bıtrakıp diğerlerini köydeki evimize bırakmaya gidiyor. Biz abimle otururken hava bozmuyor ama şimşek çakıyor sonra yakınımıza kadar bir su hortumu geliyor. Önümüzden deniz geçiyor. Su çok şeffaf ve yüksek. Balıkları gördüğüm için deniz olduğunu anlıyorum ve abime gösretiyorum. İkiye yarılmış bir denizin ortasında karadayız. Ben korkuyorum ama abim çok sakin. Tamam korkma diyor ve elimi tutuyor. Sonra göğe bakıyorum. Üzerimizi de deniz kaplıyor. Çok büyük ve beyaz bir balık yüzüyor. Abime onu da gösteriyorum. O ise elimden tutuyor ve korkma hiçbirşey olmayacak diyor. Ben besmele çekmeye başlıyorum. Abim susuyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum sonra sağ salim eve gidiyoruz. Bir an önce dönmek istiyorum. Uyuyan kızımı uyandırıyorum. Babama ve yeğenime sesleniyorum. Tam çıkıyoruz yeğenim su içmeye dönüyor. Sonra hep beraber merkezdeki evimize geliyoruz. Ben yaşadıklarımızı anlatmaya başlayacakken yengem sözümü kesiyor ve doğa üstü olaylar olmuş haberlerde dinledim diye söze giriyor ve ben anlatamadan evden çıkmak zorunda kalıyorum. İşe geç kaldım akşam anlatırım diyerek çıkıyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.Yazan: ebru (2013-06-17 13:57:52)

merhaba pazar günü rüyamda denizde boğulduğumu gördüm gerçek gibiydi sıçrayarak uyandım uyanmasam ölücekmişim gibiydi ve köpek balığıda gördüm kardeşimi altına almıştı saldırıyodu çok kötü oldum hayırolsun dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler...Yazan: Vildann (2013-06-12 10:51:25)

Ruyamda siyah yeni bir araba ile isten eve donuyorum, birden deniz yukseliyor ve araba suyun icinde savruluyor biraz savrulduktan sonra yolun kenarina cikmayi basariyorum ve eve dogru yoluma devam ediyorum acaba ne anlama geliyorYazan: gül (2013-06-12 09:09:46)

deniz taşmış evimize girecek diye korkuyoruz,kilim fala koyalım eve girmesin diyoruz fakat kilim falan dinlemiyor eve tam girmedi fakat hemen hemen kapı önünde kaldı.Yazan: ufuk (2013-06-07 08:17:30)

ruyamda oglum denizde bogularak öldü heryeri aradim ve bulamadim . ve cok agladim ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim tesekkurler.Yazan: sevil (2013-05-30 07:01:13)

rüyamda ankarada deniz gördüm sabah kalkdığımda camdan baktım aaa denize bak ankarada deniz yokdu deniz gelmiş diye şaşırıyorum ama korkuyorumda deniz taşarsa evimiz giriş kattaymış evimiz denizin altında kalacak diye korkuyorum denizin suyu önce berrak duru çok güzeldi sonra bulandı yorumunuz için teşekkürler...Yazan: mehmet (2013-05-14 20:55:50)

rüyamda denizin üstünde tahta parçasıyla gidiyorum anlamı denirYazan: gülseren (2013-05-09 10:15:50)

deniz kenarında kızlarımla birlikte köprüden bakıyoruz bir sürü küçük balık ve yosun var taş atıyorum derimi diye taş yavaşca dibe iniyor bende bak derinmiş diyorum çoklar ben giremem diyorum öyle uyandımYazan: Mustafa yıldı (2013-05-02 21:14:05)

RÜYAMDA DENİZİN ETRAFINDA İNSANLAR DURUYORDU VE BİRDEN BÜYÜK DALGALAR FIRLADI ÇOK KİŞİ DALGALARLA YERE DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜM VE BİRDEN DENİZİN BİR KÖŞESİNDEN PATLADIĞINI GÖRDÜM VE BEN GERİ KAÇTIM HATTA BİR KAÇ ARKADAŞ YANIMDA VARDI VE BEN ONLARA BİR ĞÜN KIYAMET KOPTUĞUNDA DÜNYANIN HAKİMİ DENİZLER OLACAK DEDİM LÜTFEN CEVAPLAYINYazan: necmiye (2013-04-19 11:59:34)

slm rüyamda kızımla vapura yetişmek için koşturarak sahil kenarına gidiyoruz, ancak ne varki vapura binmke için önünde küçük bi koy var önce oraya atlayıp ordan çıkıp, ordan vapura yada gemiye binilmesi gerekiyor, oraya avrdığımızda bi kız atlamış ve boğulmak üzre, ve suyun içinde 3 5 kişi daha var ona bağrış çağrış olurken kızımda gemiye binmek için oda atlıyor, ama artık görünmüyor:(:( o korkuyla hemen uyandım:(:( açıklarsanız anlamını çok sevinirim tşkler....Yazan: deniz (2013-04-17 10:17:39)

rüyamda oglumun denizde boğulup kayboldugunu gördüm ne yaptıysam bulamadım sanki gercek gibiydi anlamı ne acabaYazan: Deniz (2013-04-15 05:26:13)

Rüyamda denizin yukselerek taştıgıni evimin içine doldugnu gördmYazan: Serife Özdemir (2013-04-11 06:10:50)

Ablamla ikimiz bir tatil yerine gidiyoruz.Herhalde aksam olmus ki yatacak yer ariyoruz.Bir köylü vatandas bize bir odasini kiraliyor.Biz bir odaya giriyoruz.Kapinin sol tarafinda duvarin dibine ucuca siralanmis üc yatak var.Kapinin karsisinda da bir pencere.Ben bu pencereden disari bakiyorum.Disarida gördügüm,hemen pencerenin önünden baslayan bir kumsal ve deniz.Kumsal hemen pencerenin önünden basliyor,yani pencere konum olarak sanki kumsalla bir yükseklikte.Odanin ic kismi kumsaldan daha asagida.Deniz lacivert,dibi görünmüyor.Ilk baktigimda durgun,sonra büyük dalgalar seklinde aziyor.Dalgalar kumsala vurmaya basliyor.Ben acaba yatacagimiz odaya gelir miki derken büyükce bir dalga geliyor ve suyu odamizin camini asip birazi iceriye giriyor.Ben ama gidip ortadaki karyolaya yatiyorum.Ablam hemen camin sol tarafinda benim ayak ucumdaki karyolada yatiyor.Ne hikmetse evin beyi de benim kafamin tarafindaki karyolada yatiyor.Suyun camdan neredeyse iceri girmesinden rahatsiz olan ablam kalkiyor.Benim yattigim yere bakiyor.Bir de adama bakiyor.Ne kadar da güzel uyuyorlar,hayret diyip odadan cikiyor.Ben bunlari duydugum halde ne cevap verebiliyorum,ne de kipirdanabiliyorum.O ciktiktan sonra bu adam bana bir kötülük yapar mi acaba,diye düsünüyorum.Tam o sirada adam karyolasindan dogru elini bana uzatip taciz etmeye basliyor.Ben karsi koyuyorum.Bu sefer kalkip resmen tecavüz etmeye kalkiyor.Ben hem ayaklarimla ona vurmaya calisiyor,hem de bagirmaya gayret ediyorum.Ama sesim ne kadar ugrassam da önce cikmiyor,sonra var gücümle bagiriyorum imdat diye...ve uyaniyorum.Yazan: Dilek (2013-04-01 14:58:03)

Rüyamda cocukluğumun geçtiği mahalledeki evimizin camından dışarıyı izlerken denizin yükseldiğini ve kıyamet gibi yapmur ile her tarafı kapladığını gördüm. Evimiz normalde çok yukarıda olmasına rağmen marmara denizi her tarafı kaplamış idi. Bizim evin oraya gelmemesi için dua ediyordum. Sonra evden cıkarak o eve geldiğim arabaya gitmeye calistim ama aracı park etmiş olduğum yerde bulamıyorum. Arac (şirket aracı) nasıl olmuşssa ucurumdan aşağıya inmiş ve üzerinde topraklar yığılmıştı. Aracın üzerindeki logoyu görüyorum. Ama tuhaf olan aracın o ucurumdan nasil uctuğunu bulamıyorum. O kadar etkilenmiştim ki hala aklıma geldikce ürperti oluyor.Yazan: zehra (2013-03-26 11:09:34)

rüyamda evimin camından baktığımda bir geminin sağ tarafına yattığını ve çok kötü bir ses çıkartarak battığını ve o anda denizde çok büyük dalgalar oluştu denizde olan diğer küçük kayıklar hızla kıyıya geliyorlardı ve içleri insan doluyduYazan: bahattin (2013-03-24 08:16:08)

ruyamda denizin ustune yapılmıs yaya geciti yapoıldını ve merdıvenlerının arasının acık oldunu ama o merdıvenlerden denize dokulmeden suların aktını gordum ve merdıvenlerden gecemeyecegımı anlayıp denıze atlayarak yuzerek kıyıya yuzdumu bu arada basbakanımızın da yapılan yaya gecıtını acmak ıcın geldıyını gordum lutfen bu ruyamın ne anlama geldını yorumlarmısınızYazan: zehra (2013-03-24 07:54:14)

ben ve oğlum denizkıyısın da eşimin bulunduğu yere gitmeyeçalışıyoruz denizin rengi okadar güzelki kumu tertemiz dalgalıfakat denizsakin eşimin üzerinde beyaz gömleği var yüksekte kayanın üzerindeduruyor sonra ben oğlum eşim biraraya geliyoruz dalgalar kıyıya vurdukça kağıt paralar önümüze geliyor bende onları topluyorum amaçok şaşırıyorum sonra deniz kıyısından kendimi bilmediğim bir eviniçinde oğlumla beraber görüyorum topladığım paraları onları eşime gösteriyorum çok seviniyorum ama deniz ve etrafı çok güzeldi bana açıklamasını yaparmısınızYazan: baran (2013-03-19 13:11:33)

hayır yle bişi yok ama rüyada önemli kişileri peygamberleri felan grseniz anlatmayın sakınn...Yazan: melek (2013-03-16 17:20:40)

ruyamda duzgun mas mavi bi denizin kiyisinda yuzuyorum kiyilar derin ama denize acikdikca derinlik azaliyor ruyami yorumlar misiniz ?Yazan: rukiye (2013-03-16 15:12:24)

rüyamda denizde kendimi yürürken görüyordum hiç korkmuyodumYazan: emine (2013-03-11 08:26:54)

en samimi arkaşım bana niyet istihareye yattı.ve masvavi temiz bir deniz görmüş çok büyük dalgaları olan bır denizmiş arkadasım kacmaya calısmıs ben kaçmaya bile yeltenmemişim..neye işarettir bu?bana dönerseniz sevinirim.Yazan: mehmet (2013-03-09 15:54:41)

yasadigim sehrin sahilinde yuruken bir ucagin alcalarak denize dogru alcaldigini gordum.ucagin dustugunu sandim fakat ucak denize mecburen inmis.daha sonra ucak plaja dogru yanasti ve ucaktan insanlari kurtarmak icin denize dogru kostum ve kapi acilinca iceriden bir aile tam kapidan cikarken onlara yardimci oldum ve kucuk cocuklarinin elinden tutarak ucaktan cikartim ve sonra onlar beraberce kumlarda yuruyerek gittiler. daha sonra bir arkadasim deniz kenarina geldi ve onun arabasi ile oradan uzaklastik.tam olarak hatirlayabildiklerim bunlar. Ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim tesekurler.Yazan: Hatice (2013-03-02 15:33:09)

Rüyamda ıstanbul boğaz köprüsüne salıncak kurmuş boğazin o masmavi serin suları üzerinde boğaza bağlı salıncakda sallaniyordum.çok yükseklere yükseliyorum salıncakda. Suya düşeceğim diye korkuyorum ama düşmüyorum.bir yandan çok eğlenceli bir yandan da çok korkutucuydu.Yazan: ebru (2013-03-02 13:43:33)

merhabalar! Ben rüyamda iki keredir ve farklı yerlerde olmak üzere dünya yıkılıyo ve denizler taşıyo ve üzerimize doğru geliyo kaçıyom tam deniz benide alırken korkuyla uyanıyom rüya tabirlerine baktım ama net bi cvp alamadım lütfen biri bana bunun açıklamasını yapabilirmi. Teşekkürler.Yazan: havva (2013-02-24 10:11:03)

rüyamda denizde boğularak ölen birini gördüm iki büklümdü ve yüzü çok güzeldiYazan: reki (2013-02-20 23:27:22)

ruyamda taniyamadagim bazi kisilerle denize gittim sonra suya girdim.yuzmeye baslarken birden sel cikip buyuk dalgalar beni savurdu birkac kere batip ciktiktan sonra baska bir kasabaya atti sonra bana tanimadigim biri yolu gosterdi tekrar arkadaslari buldum.Yazan: Saniye (2013-02-12 08:16:09)

Rüyamda cok büyük bir Deniz'de deniz çekilmesi ardından taşması oluyor ve bu devamlı oluyor. Deniz cok şiddetli bir sekilde taşıyor ve çekiliyor. Ailemi arıyorum onlar icinendise ediyorum.insanlar var etrafımda tanımadığım insanlar herkes panik icinde.bende cok korkuyorum.su yükseldikçe kaçıyorum tanımadığım evlere sığınıyorum.Yazan: gonul (2013-01-17 14:33:44)

ruyamda bır kadının erkeklık organı oldugunu gordum ve bır tanıdık evınden dısarıya bakarken denızın dev dalgalar oldugunu ve hızla her yerı yuttugunu gordum bır nevı eskı kavımlerdekı gıbı helak sehrın helak oldugunu gordum evımı aramak ıcın kosarken bır patıka dar bır yola gırdım hem kacıyor hem kendı kendıme dusunuyordum eve gıtsem ne olucakkı nasılsa bu denız herkezı ve bızı yutucak derken kacmaya devam ettım ve kacarken uyandım.... yorumunuzu beklıyorum sımdıden tesekkurler ..........Yazan: birol guldal (2013-01-13 20:42:20)

Ben ruyamda İstanbul birbastan birbasa yuzdum,deniz cok berrakti temizdi cok kalay yuzdum yorulmadim.gectikten sonra cok mutlu oldum.hariks bir hissr kapildim.Yazan: SÜLEYMAN (2012-12-04 08:17:42)

RÜYANI ANLATMA YOKSA GERCEK OLMAZ DERLER DOGRUMU CEVAP BEKLIYORUMYazan: aynur (2012-12-04 02:54:56)

ruyamda bir kaç kişi ile denizde yüzüyoruz aniden deniz coşuyor bazılarımızda can yeleği var bazılarında yok dalgalar arasında birbirimizi bulmaya çalışıyoruz buluyoruzda sonra deniz durgunlaşıyorYazan: nezihe beysal (2012-11-07 11:52:57)

yeşil ve ağaçlı bir dağın üstündeyi ve orda böğürtlen ağacı var onlardan tolayıp yiyiyorum cok olgun ve lezetliydi derken yürüyorum dağın eteklerinde deniz görüyorum bana okadar yakınki içimden atlasam bişey olmaz diyorum zaten karşı tarafı istanbul beni kurtarırlat diye düşünüyorum.lütfen yorumlarmısınız teşekkür ederim.Yazan: İBO (2012-11-05 08:23:27)

DENİZDEYİM İKİ ADET SAL VAR BEN BİRİSİNDEYİM. ARAMIZDA MESAFE VAR ÖNCE ETRAFIM BOMBOŞ SONRA KARA GÖRÜNÜYOR SALDAN İNİYORUM YÜRÜYEREK KARAYA DOĞRU İLERLİYORUM. BAZI YERLER BOYUMU AŞIYOR TELAŞLANIYORUM AMA TEKRAR AYAĞIM YERE BASIYOR DEVAM EDİYORUMYazan: halil (2012-11-02 10:19:20)

denizde siyah azgın dalgalar taşıp üzerime geliyoduYazan: emre (2012-10-20 10:11:18)

ruyamda denızde durmadan yuzuyordum bı anlam veremedım durmadan yuzuyorum.denız bıraz da dalgalıydı ama ben yuzmeye devam edıyordum.Yazan: ayse (2012-07-20 12:57:28)

bulanık bir denizde eşimle birlikte yüzüyorduk bir elimizlede şişme deniz yatağına tutunuyordum eşim dikkat et batma dalarsan seni kurtaramam diyordu denizde set vardı bir kadın tahtalarla set kurmuştu hayvan pislikleri vardı eşimle o seti aştık denizin bulanıklığı azaldı biraz daha ileride deniz sakin ve daha berraktı ilerledikçe deniz temizleniyordu daha sonra sahile çıktık ve otel gibi bir yerde uyudukYazan: harun (2012-07-02 22:02:04)

denizin icinde mi kenarıda mı tam hatırlayamadım orasını buyuk bir atolya ama boş birkac kişiyiz kapıyı acıyorum dalgalı deniz deniz suları üzerimize geliyorYazan: vicorry (2012-05-29 09:33:57)

ben rüyamda arkdaşlarımla bir gezideydim ve daha sonra hepimiz denize düşüyorduk yanımzda buz dağları vardı ve bizim kollarımız hariçinde her yerimiz buzla kaplıydı fakat hiç üşümüyor ve kolylıkla konusuyorduk ve bikaçgün o denizde kalıyorduk ama sonunda kurtuluyorduk.Yazan: barış can çetin (2012-05-28 16:14:20)

rüyamda okyonus gordüm içinde patlamalar oluyodu ve en sonunda ben kurtuluyorum ama annem babam ölüyodu .rüyamdan uyandım ağlaya ağlaya annemin yanın a girdimYazan: M.Ali (2012-05-25 20:10:54)

Benim rüyam bu arkadaşlarınkinden daha farklı benim gördüğümde deniz yerde değil gökyüzündeydeydi ve dalgalanmıyordu sanki yer çekimi yok gibiydi ama suyun altın dan baktığım da dümdüz tersten bir deniz görüyordum bunun nasıl bir yorumu olabilir anlayamadım anlatırkende tam olarak anlatamadım lütfen yorumlarmısınız bu rüyayıda regaip gecesi gördüm bi alakası olabilirmi acaba ?Yazan: nihal (2012-05-24 11:04:00)

rüyamda denizin ortasında altın yığını ve onları toplamaya çalışıyorum kayıklara yüklüyorum ailemle bir arayta geliyoruz annem kardeşime altın kolye almış ve bir sürü hediyeler falan ama bana birşey almamış okadar üzülüyorumki topladığım altınları onlarla paylaştığa çok üzülüyorum . rüyadan çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim . saygılar...Yazan: aysu (2012-05-17 09:39:14)

rüyamda deniz gördüm yanında akrep vardı....!!!Yazan: mehmet (2012-05-12 11:37:15)

ben rüyamda denizin taşıp heryeri helak ettigini gördüm deniz kenarında savaş kulesinde ben kızım abimi gördüm ama bize zerre kadar zarar gelmedigini gördüm ama korktumYazan: berk (2012-05-03 20:32:03)

ben rüyamda mavi deniz gördüm ve onun üstünde ağaç gbi birşey vardı ama yumuşaktı daha sonra sonuna kadar geldim tekrar aynı yere dönfüğümde deniz simsiyah oldu ve tekra aynı tur attığımda deniz tekrar mvileşti bunun anlamı nedirYazan: didos (2012-04-28 07:06:44)

ben serbest bir işle uğraşıyorum bu ay resmen bu iş durdu. ancak rüyamda yine bu işle ilgili bir toplantıya gidiyorum grubumla birlikte fakat gemi bir türlü ilerliyemior. denize atlamış gemiden bir sürü insan var. ben dışarı bakıyorum gemi kıyıya yanaşmış fakat daha ilerliyemiyor çünü deniz buz tutmuş. amcam kızıp bağırıyor siz gevezeli edin bir sürü insan indi siz inemediniz diyeYazan: togan (2012-04-21 09:51:43)

kızımın denizde boguldugunu gördüm denizin yükseldigi ve birkerede kızım içinde kaybolduYazan: Gizen (2012-04-12 22:29:39)

İncir ağacının rüyasının ne anlama geldiğini merak ediyorum!Yazan: nehir (2012-04-11 10:51:28)

ben istiare namazi kildm ve rüyamda beyaz antre camlarına sahip gemide bulunuyor aynı zamanda vanda depreme yakalandgm evin etrafnda gemi ile dolanıyorduk..gemiden atlayip evime gitmek istiyordum ama yerimden kalkamama buhranina yakalaniyordm..evi mavi sular altnda görmeme ragmen hasari yoktu...ve ayni zamanda birkaç hafta öncesndede ayni niyete istiare kıldm tekrar mavi denizde yürüyor fakat batmıyordum..ve elime gecen iri beyaz koyunlari suyun diger tarafina geciriyordum...gercektn merak ettm..istiare niyetm biri icndi.o kisiylede gemide bulunuyordk..Yazan: alina (2012-04-09 21:39:16)

bende mas mavi ter temiz ve çok sakin deniz rüymda gördm:))Yazan: fatma (2012-04-09 18:29:00)

ruyamda eşimle beraber denizin içineyiz ama deniz 2 ye yarılmış ben eşimin elini tutuyorum üstümüzde kıyafetlerimiz var birden boyumuzu aşan mas mavi çok büyük bir dalga geliyor arkasından denizden horum geliyor ben eşimin elini sıkı sıkı tutmuşum koşuyoruz bir eve giriyoruz hortum heryeri yerle bir ediyor ama bızım bulunduğumuz yer de hiç bir şey olmuyo bizeYazan: RAHİME (2012-04-07 15:07:17)

DİNİZ GÖRDÜM AMA YANİNDA YOL BEN SE YOLUN KENARİNDA BİR KAÇ KİŞİYİZ EZİYET EDİYOR LAR VE SONRA EVDEYİM ELBİSE GİYORUM SU YEŞİLİ GİBİ BİR ŞEYYazan: Aysel (2012-04-07 08:20:23)

ruyamda kirmizi deniz gordum 2at yuzuyordu cok guzel ruyaydi bende onlari seyr ediyordum lutfen anlamini yazin ..Yazan: kadrıye (2012-04-05 22:04:22)

ruyamda bulanık kucuk bır denızde erkek arkadasımın yuzerek cırpınarak cıktı yorumlarmısınızYazan: Dönüş (2012-04-03 00:45:52)

Deprem olmuş sahil kenarına oglumla gidiyoruz.kalabalık toplanmış .deniz temiz fakat sahil dere kenarı gibi sazlık.birden denizden dört tane balina seklinde gemiler geliyor.gemilerden iki tanesi canlanip balina oluyor.üstümüze gelip saldiriyo ve benim basimdan tutup goturuyor.oğlumda boğulmak uzeriyken kurtarıyorum ve onu bırakıyorum .bu esnada uyandım .Yorumlarsanız sevinirim.Yazan: songül (2012-04-02 16:35:45)

deniz gördümYazan: raziye (2012-03-29 15:09:22)

iki gecedir rüyamda simsiyah akreplri görüyorum bazen benı ısırıyorlar bazn öldürüyorum onları.. ne anlama gelıyorYazan: celal ekmekci (2012-03-16 10:58:44)

rüyamda çok berrak bir denize girdim, dibindeki çakıl taşlarını gördüm çok güzeldi, çıkmak istediğimde üzerime bir ahşap çatı geldi, fakat ben delik açıp çıktım ve tekrar denize atlayıp kıyıya çıktım... yorumunuzu bekliyorum..Yazan: Büşra (2012-03-05 14:47:58)

Hemen hemen her gece ruyamda deniz görüyrum. Bulanık dalgali. Bazen denizn içinde buluyorum kendimi bazen kıyıda duruyrum. Gecen gece masmaviydı ama buseferde çok yuksek bı mesafedn kuşbakışı gordum. Ayrıca Gördugum denizlerin beni yordugunu hissediyorum uyandıgmda. Rüyalarıma açıklık getirirseniz sevinirım.Yazan: nurgül (2012-03-04 12:15:36)

rüyamda dalgalı bulanıkYazan: Pınar (2012-03-04 00:15:18)

Ben ruyamda denizden taş cikiyodu ama anlamını bulamadım merak ediyorumYazan: kartal (2012-02-29 23:28:28)

ruyamda deniz kenarında arabamla duruyordumdeniz birden arabamı yuttu geri alamadım aydınlatırsanız sevinirim tesekkurlerYazan: awfull51 (2012-02-27 11:18:34)

denizin üzerinde kayıkla geziyordum deniz çok sakindi ben kayık üzerinde geziodumYazan: deniz (2012-02-24 22:58:50)

rüyada okulumun yandığını gördüm ama rüya tebirlerine girince bir şey yazmıyor çok saçma bence her şeyin çıkması lazımYazan: AKIN (2012-02-16 11:34:31)

rüyamda deniz kızı gördüm nereye gitsem peşimden geliyordu.Yazan: sibel (2012-02-10 03:01:26)

deniz kenarında evimiz varmış camdan baktığım zaman deniz hemen duvarın dibinde arada daga geliyo hafiften balkona ggiriyo sular sonra dolgun bir deniz olduğunu ve masmavi olarak görüyorum..Yazan: kadrıye yıldırım (2012-02-08 10:15:40)

ruyamda denız dalgalarıyla cabalıyordum denız çok buyumuştu ustume gelıyorduYazan: cüneyt (2012-02-04 17:34:15)

Yeni bir iş kurma konusunda çok araştırmalar yaptım başlangıçta ve ilerde karşılaşabileceğim maddi sıkıntılar yüzünden tereddüt içerisindeyim Çalıştığım yerde sorunlar yaşadığımdan dolayı kendi işimi kurmaya çalışmamın benim için hayırlı olup olmadığını anlayabilmek için bir kaç kez istihareye yattımGördüğüm rüyalar konusunda yardımcı olursanız sevinirim İlk rüyam şöyle: bu rüyayı istiharede görmüştüm Denize dalıyorum üzerimde dalgıç kıyafeti var Sonra deniz dibinden yüzeye çıkıyorum yüzeye çıkarken denizin dibinde küçük bir mağara görüyorum,önemsemeyip kıyıya sahile çıkıyorum Sonra tekrar dalıp içerisine bakıyorum Mağaranın içerisinde biri var Ama mağara sanki küçük bir delikten dünyayı izliyormuşum gibi Ama içerisi o kadar dar ki sanki içerisindekilerin üzerine gerilmiş bir balon gibi Mağaranın içerisindeki kişi, çalıştığım işyerindeki biri (rüyayı gördüğümde benim ile aynı konumda idi, şu an benim şefim olan kişi) sonra ben önemsemeyip tekrar yüzeye kıyıya çıkıyorum uyanıyorum İkinci rüyam şöyle Bu rüya istiharede görmedim mevlit kandili akşamı gördüm Ben denizin altındayım Yanımda giden bir kayığa tutunup denizin altını gözlüyorum Sonra bir balık sürüsü görüyorum, kayığı bırakıyorum Sonra elimdeki zıpkını kurmak için hamle yapıyorum Zıpkını kurarken elimden kayboluyor Balıkları bırakıp sahile çıkıyorum Kayığın üzerindeki insanlar sahile çıkmış oluyor 4 kişilermiş, birini tanıyorum (işyerinden tanıdığım bu kişiye dua etmiştim,inşallah içkiyi bırakır hayırlı bir hayatı olur diye,ama rüyada içki ile alakalı birşey görmüyorum) İçlerinden biri şu ne diyor kıyıdaki birşeyi gösteriyor, bakmaya giderken hafif sendeliyorum kafam suyun içerisine giriyor Bir kaç balık torbasının ( 2 yada 3) ağzı açık şekilde denizin kenarında yüzdüğünü görüyorum Balıkların bir kısmı torbanın dışında, dışarı çıkan balıklar tekrar denizin içerisine gidiyor Ben balıkları toplayıp en büyük torbanın içerisine koyup, ağzını bağlıyorum, kenara koyuyorum sonra kıyıda bir ahşap bir kamelya beliriyor ben ve diğerleri oturuyoruz bana sende kal akşam diyorlar ben yok diyorum ben gideceğim kal bak balık malzemesi aldık akşam tutarız diyorlar peki diyorum o zaman 16 tl vereceksin diyorlar ben uyanıyorum. yorumlarsanız sevinirim.Yazan: mustafa buyur (2012-02-04 00:14:03)

deniz kenarın da bir butikimizin olması denizin cok şiddetli olması ve çok yagmur yağması o kötü havaya rağmen bir sürü dışarda insan olması ve gökyüzünden hızlı bir şekilde dükkanın önüne bir şey düşmesi ben dışarıya ne olduğuna bakmaya gitmem ve benim hanım çok korku içinde kaçması ve rüyayı benim hanım görüyo lütfen bi zahmet yorumunuzu yazarmısınız kandiliniz mübarek olsun bu arada iyi günlerYazan: PEKAY (2012-01-31 11:32:06)

denizin üzerinde yürüyorum deniz çok düzgün ve berrak bir balon var içine biniyoruz yükseliyoruz birde denizin üzerinde 2 kişiyiz bir zıplıyorum yeğenim yanımda tepeye çok yükseliyoruz tekrar tekrar zıplıyoruz yükseklere çıkıyoruz ama sanki denizin üzerinde yürüyoruz birde bir yakınım beni görüyor elimden bir erkek tutmuş yürüyoruz fakat yüzü yok yorumlarınıza teşkkürlerYazan: nehir (2012-01-27 08:19:54)

ben ruyamda deniz dalganiyor ve dalgalar kayalara vuruyor ben kenarda kayalara tutunuyorum beni dalgalar alip foturmesin diye ama arkadasim denizin icinde o cikamiyor cunku dalgalar onun cikmasini engelliyor ben devamli bagriyorum cik diye ama cikamiyor benim ruyam boyleYazan: ceyda (2012-01-24 10:44:03)

ben rüyamda denizin yanindaydim birden deniz tasmasi oluyo ama bana birsey olmuo sadece deniz tasiyor lütfen yorumlarmisiniz.Yazan: Baran (2012-01-19 23:34:42)

Denizin kenarında arabayla duruyorum birden fırtına çıkıyor hortum gibi . Araba denize doğru sürükleniyor öldüğümü hissediyorum .Yazan: Halime Gocmen (2012-01-15 12:45:00)

rüyamda şimle birlikte denize gittik birden dalga çıktı ve üzerimize geldi çırpınmaya başladık üzerimizde kıyafetlerle birlikte sonra kurtulduk tekrar kumsala dönüp paralarımızı çantalarımı almamaız gerektiği için geri döndük kumsala koşmaya başladık ve birdenn uyandımYazan: aynur (2012-01-10 15:37:17)

ruyamda anamla sehre inmisiz ve sehrin kenarlari deniz sehir ortada kalmis su cok temizdi sakindi ama bir aralik iki dalga carpintisi oldu ve beyaz kopruk olustu birkac saniyelik denizin ustundeYazan: burhan (2012-01-01 16:26:01)

deniz kenarında kayalıklardan denize dalmak istiyorum ama kendime güvenemiyorum cakılırım die fazlada yuksek değildi sonra gidip elimle bakılyorum nekadar derin falan die bakmaya hem bulanık hem berrak goruyorum suyu....Yazan: Beyhan (2011-12-23 18:56:17)

Rüyamda Büyük bir geminin ön kısmındaki tahtaya çıkmışım yüksekden denizi seyrediyorum. Sonra yanımdakilere diyorum benim durduğum yer tehlikeli olduğunu farkettim elinizi uzatın buradan ineyim diyorum ve bir el yardımıyla oradan iniyorum.Yazan: adem celik (2011-12-22 15:44:11)

rüyamda arabayla sahilde gidiyordum birden deniz dalgalarının altında kaldık arabayla biz yüzerek kurtulduk ama araba kaldı deniz durunca altta arabayı gördük patronda geldi o sırada arabayı cektık baktık arabanın üst kısmı biraz bükülmüsmüş ückişiydikYazan: meryem (2011-12-15 11:01:21)

ruyada birilerinden kaçarken denize atlamakYazan: Cansu (2011-12-12 06:48:47)

Ya bunu yorumlarsaniz sevinirim rüyamda ailemle deniz kenarında oluyoruz ama hava kararmak üzre oluyo denizin dalgalarının durmasını bekliyoruz ve ben giriyorum denize babam ikimizi gördüm girerken dalga beni kıyıya atıyodu bu ne anlama geliyor lütfen cevaplayın teşekkürlerYazan: cenk (2011-12-09 00:43:12)

rüyam da denizin kıyısında oldukça fazla şarap gördüm beğendiğim bitanesini aldım içtim diğer şişeyi alırken su bulandı yüselmeye nasladı kaçmaya basladım rüyamı yorumlarsanız sevinirimYazan: elif (2011-12-06 17:23:50)

ruyam da denızın bır anda tasıp buyuk dalgalarla uzerıme geldıgını gordumm ama dalgalardan kurtuldumm denız temızdııYazan: ezgi (2011-12-02 09:51:54)

rüyamda. evimiz deniz kenarında ve denizçarçaf gibi ancak çok uzaktan kocaman bir dalga deliyor o dalga evimizin bütün etrafını kaplıyor sonra deniz tekrar çarçaf gibi oluyor deniz okadar güzel güneş pırıltılarıyla dolu daha sonra eviniz denize sıfır balkonda oturuken içinden denize girmak istiyor deniz berrak ve bir okadar temiz o sırada uyanıyorum.Yazan: belma (2011-11-27 13:20:50)

rüyamda denizin altında saatlerce yüzdüğümü ve çeşitli yerlerde denizin dışına çıktığımı ve tekrar dalıp yüzmeye devam ettiğimi gördüm.denizin altı güzeldi.tıpkı yaşadığımız dünyaya benziyordu.su hafif renkte koyuydu fakat kirli veya bulanık değildi.tıpkı loş ışıklı bir oda gibiydi.Yazan: sinem (2011-11-20 18:04:57)

rüyamda erkek arkadaşımla deniz kenarında bir evimiz vardı ve deprem oluyordu ev yıkılıyordu ben umursamıyordum deniz kenarına gidip denize giriyordum sonra ilerde bir gemi batıyor gemiden erdi adında bir arkadaşım geliyor hiç biey olmamış gibi onla oturup güneşleniyoruz sonra erkek arkadaşım geliyor saçı sakalı birbirine girmiş halde hiçbirşey olmamış gibi ona sarılıyorum o benle erdiyi görmediği için hiç birşey olmamış gibi sarılıyoruz sonra beni gelip istiyor ve evleniyoruz. Bu ne anlama geliyor.Yazan: fahmettin (2011-11-18 13:22:06)

denizin kenarında evimiz içine denizin suyudolmuş gördümYazan: servet (2011-11-16 14:39:57)

rüyam da yüksek mavi ve temiz deniz dalgalarının evime doğru geldiğini ancak zarar vermeden deniz suyunun evime girdiyini gördüm sular çekilince evin önü balıklarla dolduğunu gördüm.bu rüyamın yorumunu çok merak ediyorum.Yazan: neşe (2011-11-12 12:29:09)

rüyamda tatildeyım pencerden denize bakıyrdum denıze gk tası dustu ve sadece denısın etrafında olan hersey denıze battı ben baka kaldım herkeze cıkalım dedm kımse yerınden kıpırdamadı bır sey olmamıs gıbı devrandılarYazan: havin (2011-10-22 11:03:53)

ruyamda oğlumla birlikte denizin kenarındayım biz denizde çok yüksekteyiz.birden oğlum dengesini kaybeti ev denize diştü .ben arkasında baka kaldım.denize atlamak istedim ama çok yüksekti korktum atlıyamadım ama oğlum denizin östünde batmadan duruyurdu. ben çok korkmuştum lütfen bana ruyamı yorumlarmısınız.şimdiden teşekkürlerYazan: Bahar (2011-10-14 09:15:59)

Deniz goruyordum akrabalarim yanimda teknede eyleniyoruz sonra kayaliklar vardi korktum yilan cikar dedim kacmak istedim sonra ruyam sona erdi ruyami yorumlarsaniz sevinirimYazan: banu neva (2011-10-04 12:48:44)

rüyamda karınca gördümYazan: yenice (2011-10-02 22:54:45)

denizde bir sürü canlılar görüyorum yılanlar çok büyük bir tisah. ben onları evden izliyorum.ne demek yorumlarsanız çok merak ediyorum teşekkürlerYazan: mehtapdurmuş (2011-09-26 14:28:38)

denizin yükselerek evlerin üzerine gelmesini denizin taşması sonradan durulmasıtekrardeniz çok yüksek taşıyor evlerin içine kdar giriyorYazan: canan (2011-09-26 13:32:17)

tertemiz denizin içinde evler vardı ama o kadar güzeldiki anlatmakla bile yetmiyorduYazan: çiğdem (2011-09-18 05:20:52)

rüyamda sevgilim ile berrak temiz ve serin bir denize girdik. Önce dalgalar geldi. üzerimize ama hiç kormadık ve serin sular çok iyi geldi sonra denize girdik beraber. çok huzurlu ve mutluyduk.Yazan: Hakan (2011-09-15 09:03:51)

Denizde yuzuyorum fakat bir sure sonra denisde yuzen bi kopek pesime veriyor sahile cikiyorum ama hala pesimden geliyor beni yakaliyor ellerimden isiriyor bogmaya calisiyorum ama olmuyor bir sure sonra kurtuluyorum o sirada uyaniyorum. Yorumunu cok merak ediyorumYazan: ali (2011-09-13 16:27:31)

denizde yüzüyorum nefesim hiç kesilmiyor ve rengarenk balıklar görüyorum sonrada o balıklardan zıpkınla avlıyorum.Yazan: ayşegül (2011-09-12 15:39:46)

ruyamda çakıl taşları olan denız kenarındayım ayağımla yerı kazıyom temız ve berrak su çıkıyo sonra denız göruyom bır suru balık görüyom bunlar yengeç istakoz dıl balığı çınekop ve bırde uskumruya benzeyen beyaz renkte balıklar hepsını kolayca susan elımle alıp içinde su oln kaba koyuyom balıklar benden hiç kaçmıyoYazan: suleyman (2011-08-29 16:20:15)

denize ucak dustugunu goruyorum ama ucak iki tane biri dusuyor ne anlama geliyorYazan: hasan (2011-08-22 12:07:46)

ben defalarca aynı rüyayı farklı kişilerle gürüyorum rüyamda denize giriyoru bir gurup insala herkes yüziyor normal şekilde ben ise denid ekoşiyorum suyun özerinde dilediğim gibi yüriyorum herkesi arkamda bırkiyorum bu rüyayı yorumlainlara teşekür ederimYazan: emre (2011-08-20 16:34:33)

bu ruyamda denide hiç yorulmadan yüzüyordum birden denizin öbür ucuna geçtiğimi farkettim ama hiç zorlanmadan yüzmeme devam ettimYazan: aynur (2011-08-14 11:16:16)

ruyamda denizden olu balik topluyorum ama okadar cokki olu balik onlari toplarken baskaseylerde buluyorum denizden onlarida aliyorum ama deniz kirli.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik