Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada kurt görmek


Rüyada kurt görmek ne anlama gelir, kurt neye delalet eder ve neye dikkat etmemiz gerekir..

Kurt görmek zalim, hain, yalanci bir amir tabir olunur. Kurt eti haram mala, sütü ise korku ve endiseye isaret eder. Kirmaniye göre; rüyasinda bir kurdu öldürdügünü gören, dininden ayrilir. Bu rüya hayirsizdir. Rüyada bir kurt basi gören, büyük bir rütbeye ulasir. Kurt derisi veya kemigi buldugunu görenin eline mal geçer. Kendisini bir kurdun isirdigini görene devlet tarafindan bir zarar gelir. Yataginda kendisi ile birlikte bir kurdun yattigini görenin esine bir devlet adami tarafindan tecavüz edilir. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasinda kurt gören zalim bir düsmanini görmüs olur. Bir rivayete göre, evine hirsiz girer. Bir kurt avladigini gören, hayra erisir. Bir kurdun sigira dönüstügünü görmek, hirsizin tövbe etmesine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kurt, zalim bir düsman ve yalanci bir hirsizdir. Kendi evinde bir kurt oldugunu gören kimsenin evine bir hirsiz girer.

Kurt görmek suçsuz bir kimseyi suçlamaya, amir yahut büyüğünden hoş bir söz işitmeye, senenin aylarına, Kurt avlamak ferahlık ve sevince, Kurdun deri ve kemiği mala, sütü ve eti korkuya yahut bir işin yoluna girmesine, Kurt başı makam ve itibara, Kurdun ısırması zarara, Kurt zalim düşmana, işini gizemeyen mahir hırsıza, Kurdun koyunla dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Kurdun evcil bir hayvana dönüşmesi hırsızın tövbekar olmasına; Solucan türü kurtçuk mal ve menfaate, Vücudundan kurtların dökülmesi evlad ve hizmetlilerin çoğalmasına, Kurtların insanın etinden yediğini görmek, eş ve yakınlarının kendi kazancından geçinmelerine, Çok iri kurtçuk büyük bir göreve, şeref ve itibara; yeşil kurtçuk saliha bir kadınla evlenmeye delalet eder.

Rüyada küçük kurtlar görmek ise yasa dışı parayı, haramı, haksızlığı işaret eder.

Rüyada kurt görmek; arkadaş seçerken dikkat etmeniz gerektiğine aksi taktirde zarar göreceğinize işarettir.

Bakınız: Kurt köpeği görmek, iyi bir arkadaşınızdan boşuna kuşku duyacağınıza yorumlanır. 2096Rüyada kurt görmek (471749) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: kurt köpeği, küçük kurtlar, bitki kurdu

kurt için yapılan yorumlar
Yazan: Sedef (2017-05-23 08:02:54)

Rüyamda bana kurt kaplan ve kedi saldırıyordu ben kaçıyorum ama hala beni yakalıyorlardı bu ne anlama geliyor?Yazan: Suat (2017-05-05 07:11:56)

Ben abim kiz kardeşlerim le bir koyun sürüsüne bakıyorduk birden köpekler bir kurdu kovaladı ve kayboldu sonra birden toz bulutları içinde sürüye doğru gelen bir kurt sürüsü geldi oraya doğru koştuk baktık kurtların yakaldigi koyunların yunleri yoktu sonra kardeşim kurtlar su tarafa gitti dedi o tarafa gittik komşu çocuğun da av tüfeği vardı istedim verdi mermi istedim iki tane verdi baktım tellere çıkmış iki insan vardı onlara ateş ettik mermiler isbat etmedi yamuk gidiyordu sonra onlarla tartışmaya başladık tüfekle birine vurmaya çalıştım ama vuramadim sonra meydan okudu bize kimsin diye sorduğumda ise bana birinin torunuyum dedi ordan çıkarken heykel gibi bir taş taşıdım tam çıkarken orda buluna bir evin işığı yandı koşarak uzaklaştık bu rüyayı yorumlayın lutfennnnYazan: Sibel (2017-03-21 04:47:06)

Oğlumla piknik yapıyormuşuz iki tane kurt gördüm gri renkte çok korktum sakin ce uzaklaştıklarını görünce oğluma bak bunlar kurt her halde çift dedim sonra dişi bize doğru ilerledi karnı aç herhalde diye ekmek attım ilgilenmedi bana saldırdı bende kendisine sopa ile vurdum oğluma diyorum çabuk bana çapayı ver sopa zayıf kırılabilir kurt sopayı ağzına alarak ağaca çıktı bizde arabaya binip uzaklaştık ne anlama geliyor lütfen cevap bekliyorumYazan: ümit (2017-01-03 12:36:26)

Rüyamda odada kurt var diyolar fakat kurt odada büyümüş yıllardır ama haberimiz yok ben kurt tu hiç görmedim ve siyah kurt ve çok büyük diyolar bi ara ekmekle su vermeye girdim o kurt yoktu hemen verdim ve çıktım..Yazan: kemal (2016-12-17 09:28:25)

Rüyamda keçi kafası kapimda ve kurt da onu yemeye çalışıyor bu nedirYazan: Emine (2016-11-17 19:24:04)

Rüyamda kurdu öldürüyordum kurdun yanında da yavrusuda vardı ikisini de öldürdüm sonra kurt anne geri dirildi ve beni suçladı yavrumu neden öldürdün diye ağladı bitti Allah tan uyandım yoksa korkudan ben ölecektim ama geri dirilemiyecektim...Yazan: ilayda (2015-01-04 14:47:04)

Ruyamda bırsuru ölû kurt gordumYazan: şerife (2014-09-29 02:48:22)

Kaynımlara gitmişiz gece küçük kızımla dışarıdan eve dönüyoruz küçük tekir kedimiz bizim peşimizden geliyor içer girmesin diye bahçe kapısını çabucak örtmeye çalışıyorum oda giremiyor o esnada siyah bir kedi bizim kediyle çiftleşiyor eve gelince yatıyoruz küçük eltimler yatıyor iki kız bir oğlu varmış oğlu daha bebek ben de iki kızımla yer yatağında yattık ses duyup uyandım dış kapıyı açtım iki üç yabani kurt kapıda kapıyı hemen hızla kapatıp kaynımın odasına gidicem kurt dış kapının bir parçasını kafasıyla araladı kaynıma seslendim içeriye koştum üç tane kocaman kurt eltimin çocuklarını yiyor kaynım gelince kurtlar yok oldu çocuklar uykudan uyanmamış benim küçük kız da uyuyor kafasında küçük bir sıyrık kan yok diğer çocukların kulak arkalarında boynuna doğru şişlikler olmuş bunu yorumlarsanız sevinirim gecenin 2sinde gördüm teşekkür ediyorumYazan: nele (2014-09-17 10:18:51)

selam herkese ben bu gece rüyamda iki tane kurt gördüm biri beyaz biri siyah ben korktum siyah kurt üstüme dogru geliyordu, ve her gelisinde ben selavat getiriyordum bismillah cekiyordum , beyaz kurl havliyordu ama o siyah kurt hep üstüme dogru saldiriyordu bende hep selavat ve bismillah diye bagriyordum sonraysanbabami gördüm terliyordu bu kadar hatirliyorum bana cvp yazabilir misiniz, korkuyorum tsk ederim hayirli günlerYazan: sancar (2014-05-18 09:31:44)

bilmediğim bir yolda artık yalnız başıma yaşamak ve başka yerler bulmak için yola cıkmıştım aynı zamanda da aranan bir suçluydum . Siyah kapşon takmıştım yoldan gidiyordum sonra bi an silahımı yanıma almadım ben dedim ve bir kurt hırlaması duydum kurt beni duymadan silahımı almak için geri döndüm . Kurtlar 2 taneydi ve beyazdı. Kurtların beni fark ettiğini görünce kostum birtanesi arkamdan koşarken diğeri olduğu yere yatmıştı ve gözden kayboldu. Diğeri arkamdan kosarken durdum taş alıp atarsam gider dedim ama elime onu korkutacak büyüklükte bir taş gelmediği halde attığımda korkup uzaklaştı. Ordan bir berbere ugradım arandığım icin saçlarımı kısa bi model kestirdim. Ordan 2 kişi biri erkek biri kadın. İlk önce kadın gerçekten bulamıyacaklarını mı sanıyosun dedi.. Ordan atladım başka rüyaya . Babamla birlikte koruma olarak bir yere gidecekmişiz. Apartopar hazırlandık. Yine sanki gerçekten silahım varmış gibi silahımı aradım. Kapıdan cantamla çıkarken annem silah yatağın altında dedi. Babam biraz parada ver dedi annem elinde torbayla geldi. Silahında bunda dedi. Sonra senin paran var mı dedi var dedim. Babamla birlikte aşağıya indik yaşlı bir adam ve kadin bir arabayla bizi almaya gelmişti. Arabanın içinde arka koltuğun bir bôlümu karlı ve suydu. Arabaya bindik. Hava karanlıktı. Bağ yolu diye bir yoldan geçiyorduk ve tehlikeli bir yoldu sürekli besmele çekerek. Sabah çukuröz diye bir köy meydanına geldik mütiş bir yerdi eski camiler vardı pazar yeri vardı eski evler vardı . Ordan sağ sokağa döndük ve ben burayı bir yerden hatırlıyorum dedim ve daha önce rüyamda görmüştüm burayı dedim. Evlerin arkasında kavak ağaçlarıyla kaplı bir yol görmeyi umut ederek etrafıma bakınıyordum ki rüyamda gördügüm yerin burası olmasıni istiyordum. Tabi hala rüyadayım. Sonra arabadan indik bir köy evinin kenarına oturduk. Burdaki evlerin hepsi kerpiçten. Kadın,''hoşgeldiiz'' dedi . Bu bizim öz turkcemizdiiğ,dedi. Onlara rüyamdaki kavak ağaçli yere cok benzediğini söyledim. Sonra ordaki kadinlar bana tip tip bakıyordu. Sonra o koruyacağimız adamın evine gittık ve bitti..Yazan: Alparslan (2014-04-10 13:23:35)

Dün gece gördüğüm rüyama bir türlü anlam veremedim. Çevremde 10 larca belkide 100 lerce beyaz kurt vardı. Hepsi biryerlere koşuşturuyor insanlar kaçışıyordu. 1 mtyi geçen kar kalınlığında 1 ölü kurt gördüm diğerleri ise etrafımdaki herkesi koşturuyordu. Çılgın bi rüya ama yorumu varmı merak ettim.Yazan: gizemli (2014-04-06 11:55:57)

Ruyam gercekten cok garipti.Arkadaslarim ve annemlerle bir yatagin icindeydik ve bir seylerden kaciyoduk sanki.Battaniyeyi kafamizi kapatana kadar cektik.Benim elimde bir defter ve kalem vardi.Gorduklerimi bu deftere yaziyodum.Battaniyenin icinde iki kirmizi goz gordum.Once bunun ne oldugunu anlamaya calistim.Sonra arkadasim bir kedi ismi soyledi.Bas harfi s ama ne oldugunu hatirlamiyorum.Sesili kedisi gibi biseydi.Sonra bunu deftere yazdigimda battaniyenin icindeki bu kedi bana dahada yaklasti.Battaniyeyi kaldirdigimda bunun bir kedinen cok kurt oldugunu gordum.Gozleri alev kirmizisiydi ve benimle konusuyordu.Kanimi istedigini soyledi.900 keremi 900 grammi dedi onu hatirlamiyorum.Sonra kolumu actim ve korkarak isirmasina izin verdim.butun kolumda yaralar acti disleriyle.Işin tuhafi kanimin aktigini gormuyordum.Kurt agzini ceker cekmez yara kapaniyodu kesilmis gibi bi iz kaliyodu.Son kan isteyisini gerceklestircekken annem geldi.Benim korktugumu gordu ve kolunu acti ben once itiraz ettim.Cunku bunu onlari korumak icin yapiyordum.Kurt anneme dondu ve kolundan kan icmeye basladi.Benden kan icmeye baslayisi ve annemin gelisine kadar bir gece bitmis sabah olmustu.Burdada uyandim.Lutfen yorumlarmisiniz gercekten ne anlama geldigini cok merak ediyorum...Yazan: muhammed (2014-04-06 11:16:31)

rüyamda kurt beni ısırmıştı ve dolunayda ona dönüşüyordum buna ne demekYazan: can eyilmez (2014-04-03 07:22:55)

rüyamda sarı kurt gördümYazan: mustafa (2014-04-01 23:39:36)

ONCELİKLE ALLAH HERKESİN RÜYASINI HAYRA CIKARIR İNSALLAH RÜYAMDA BALKONDA İKİ KİSİ VARDI VE BUNLAR AİLEMDİ GECE KARANLIKTI SANKİ ELİMDE FENER GİBİ BİSİ VARDI DAGA DOGRU TUTTUGUMDA YANAN GOZLER GORUYODUM VE ÜZERİMİZE DOGRU YAVAS YAVAS GELİYODULAR HERKESE EVE GİRİN DEDİM HERKES GİRDİ BEDE BALKONDA İYİCE KIDIRMAYA CALISIYODUM ONDAN SONRA EVE GİRİ TUFEGİ ALIP NISAN LIP SIKTIM ZAMAN KURSUN ONA DEYMEDEN GERİ BANA SICRADI KURTLARIN DERİSİ İSE SİYAH BEYAZDI güzel bi renkti ONLARIN ONUNE İSE DANA ATTIM CANLI CANLI YEMEYE CALISTILAR VE ONDAN SONRADA UYAN DIM RİCA ETSEM BİRİ RÜYAMIN ANLAMINI ANLATIRMIYazan: seher (2014-03-22 11:39:33)

rüyamda kurt gördüm siyah bir kurttu herkes kaçıyoduYazan: yağmur yüreklim (2014-03-21 14:39:47)

çayırlık bir alanda gece nişanlımla dolaşırken etrafımızda kurtlar beliriyor.biz hızlı hızlı koşarak oradan uzaklaşıyoruz.ben eve geliyorum tam kapıyı kapatacakken kurt kafalı biri kapıyı açmak için zorluyor.kapıyı kapatmaya çalışırken kurdun kanlı gözlerini gördüm korkarak uyandım.Yazan: lokman (2014-03-19 19:22:11)

ben rüyamda köydeyim dedemlerde kalıyorum o arada gece çokuyo sonra kar yağmaya başladı o ay köyde kalıyomusum daha sonra dedemle beraber ağıla hayvanlara yem vermeye gidiyoz sonra bir bakmışım etrafımızda 5_10 tane kan içinde kurt var dedem bana kaç torun dedi sonra bende eve kaçtım nineme soyledım oda silahı sırtladığı gibi gitti sonra silah sesi duydum ve kurtların dedem ve ninemi parçaladığını gordum acaba bunun anlamı nedirYazan: Derin (2014-03-14 21:38:45)

Rüyamda kurt ve kaplan gördüm.arkadaşım kurtları sever ben de kaplanları.biz kurt ve kaplanız.kavga edip ölüyoruz.zaten iyi anlaşamıyoruz.bir anlamı var.beni kıskanıyor.evetsonra ben canlanıyorum ölüyor ve onu yiyorum.Yazan: YavuzSelim (2014-02-25 12:21:10)

Bir Köprü Üzerindeydim Arkadaşlarla 3 tane kurt geçmek istiyodu izin vermiyodum. arkadaşlarım umursamıyolardı onları, kurtlar benden korkuyolardı lakin bi şekilde tek tek geçtiler.Yazan: can koçyiği (2014-02-05 14:49:50)

Rüyamda köydeki evimizdeydim kendi köpeğimi saldım dışarı çıktı 5-6 tane yavru kurtla döndü biz onları besledik. Bu neye işaret veya anlamı ne ? Cevap bekliyorumYazan: Bahattin (2014-02-01 00:38:46)

Rüyamda dağevine gitmişim dışardada başkalarında dağevi var odun toplamaya dışarı çıktım birkurt arkamdan saldırdı ve birbayan çığlıkatmaya başladıYazan: emre (2014-01-24 20:00:23)

rüyamda simsiyah kurtlar gördüm bunlarin 1 2 tanesini öldürdüm sonra içlerine girip uyudugumu gördüm o kadar çoktular ki sasirdm yani o kadar masum bakiyorlardi ki anlatamam o canavarlar nasl masum oldular anlamadim.birde kurtlar ayıdan bile büyüktüler.Ve bi adam vardi çiviyle elime vurdu o kaldigimz yere bi oduna elimi çakti oraya kurtlarda ona saldirdi bu sefer çok değisik bir rüya idi ... Ama kurtlarn masum bakisini çözemedim kadın gibi bakiyorlardi..Yazan: baybars_sultan (2014-01-21 20:50:20)

dün gece rüyam da bir kurt vardı.ona baktım sonra benim önümde yürümeye başladı sanki bana yol gösterir gibiydi.iri büyük gri bir kurt.Yazan: gönül (2014-01-15 13:32:38)

2 3 gun önce ruyamda oglumun ellerının ıcınden mınık mınık kurtlar cıkıyordu ellerının ıcı delık desıktı tırnak dıbıne kurdun gırdıgını goruyorum ama alamıyorum ne anlama gelıyor acaba cevabınız ıcın sımdıden tesekkur ederımYazan: esra (2014-01-15 10:14:56)

BEn rüyamda ablamla yatarken aslana benzer kurt gördüm ve ilk önce ona bağırdım ve iki kurtta kaştı rüyamda ablam terlik attı kurta ve ablamı ısırdı o kurt ablamı kurtarırken bana da havladıYazan: Mehmet yilmaz (2014-01-14 09:36:29)

Ben ruyamda cok fazla kucuk beyaz kurtcuk lar gordum. Üzerime bir cuval dolusu kurt dokuluyor, tabi ilk etapda ruya bile olsa insan korkuyor. Ruyamda kendimi iyce silkeliyorum uzerimi guzelce temizliyorum ve bir tane bile kalmiyor. Bide uzerime dokulen kurtlar beni bir tehlikeden korudular. Aceba bu ne demek???Yazan: mert (2014-01-13 04:00:01)

BEN tek bır kurt gordum rengı altın sarısı gozlerı kırmızıydı sadece 1 dk boyunca bana bakıp arkasını donup gittiYazan: metin eroğlu (2014-01-12 07:48:00)

rüyamda dağlık alandan giderken yüzlerce kurt sürüsüne rastladım ve onlar saldırırken elimdeki sopa ile onları kovalıyorum ama yolumu kapattıkları için gidemiyorum bu esnada geriye döndüğümde ise yüz metre aşağda beyaz bir kaplan bulunuyor kurtlar saldırıya geçtiğinde ben aşağıya doğru yane beyaz kaplana doğru gittim beyaz kaplan yanıma geldi ve elimi ağzına götürdü bende diğer elimle kaplanın ağzının ortasına bıçağımı koydum ona eğer elimi ısırırsan bende seni delerim dedim kaplan o esnada hamle yapaçağı sırada bıçağı kurdun ciğerine sapladım kurt 500 mt.uçurumdan aşağıya düşerek öldü kurtlar o esnada korkudan dağıldı kaçtı bende yanımdaki arkadaşlara kurdun derisini yüzelim çok pahallı dedim ama gece olduğu için biraz arkadaşlar olmaz dediler sabaha doğru dediler bende hemen gidelim dedik ve gittik derisini yüzdük o esnada uyandımYazan: Rabia (2014-01-05 18:37:43)

Rüyamda iki kurt gördüm teki siyah ötekiside beyaz renkteydi.Beyaz kurt yarali bir sekilde siyah kurtan kacmaya calisiyordu.Beyaz kurt beni gördü ve arkama saklandi siyah kurt'da önümdeydi ben napicagimi bilemedim sora yanimda kalin bi agac dali gördüm onu elime aldim ve siyah kurt'u kovalamaya calisdim biraz vurdum sora birden siyah kurt kosarak uzaklasti.Beyaz kurt'a yardim etmek istedim.Birden bana beni kurtardigin icin tesekkür ederim dedi ve kayboldu sora bende uyandim.Yorumlarmisiniz lütfen.Yazan: erkan (2014-01-03 09:43:01)

Kurd ilerden kosarak geldi kapiyi kapattim ama yinede iceri girdi ve evde gezip cikdi gitti ne anlama gelir yardimci olabilirmisinizYazan: Sefika (2013-12-21 20:36:53)

Rüyamda mandalin kadar büyük ketaneler psisriyorum, icinden bir sürü kurtlar cikiyor, hemen diger pisirmedigim kestanelerle birlikte cöpe atiyorum...Yazan: Kerem Arda (2013-12-21 10:09:57)

ya ben dün gece evime girerken evimin önünde köpek vardı bi an durdum köpek benim üzerime koşuyor gibi yaptı sonra arkama geçti bu ne anlama gelir ?Yazan: muammer (2013-12-06 16:23:44)

Rüyamda 11 tane kurt basının önüme siyah poşetler içerisinde getirildiğini gördüm.. Ve en son olarakta farklı bi kurdun (kurtların reisi galiba) kafasını çıkarıp gösterdiler. hayırdır inşAllah..Yazan: beneder (2013-12-04 22:55:07)

ruyamda kurt sürusu üzerime geleiken gördüm karşılık veriyordum öldurdukce çoğalıyordu cvp lutfenYazan: gül (2013-11-27 12:00:29)

rüyamda 3 tani kurt vardı bir tane kurdu diger ikisi yakalayamaya çalışıyordu. fakat kurt diger o ikisini geçti tel örgülerden atladı ve yanıma geldi ben çok sevindimYazan: yusf (2013-11-21 19:47:46)

dun gece gordugum ruyada kuyrugu sansara benzeyen bir kurt gordum mezardaydim ben kurttan kacior oda benden kaciyordu en sonundada kurt beni kovaliyordu yanimdada arkadasim vardi bunun tabiri ne kurkirmiziyla kahve rengini andriyordu herkese selam bu arada selamun aleykumYazan: hamza (2013-11-19 13:04:19)

ruyamda cocuklarima kurtlarin saldirdigini ben cocuklari kurtardigimi gordum ne manaya geldigini yazarmisinizYazan: Kerim (2013-11-08 01:28:03)

rüyamda kurtlarla yaşıyorum ne anlama geliyor.Yazan: Esra (2013-10-31 11:48:05)

Agzimda birsuru meyveden cikan beyaz kurtlar cikti nedemrk buYazan: kenan (2013-09-23 16:39:47)

merhabalar 2 gece önce rüyamda ağızımdan 4 tane kurt çıktı meyve kurdu her biri hemen hemen 2 şer cm boyunda beyaz acaba bunun anlamı nedir yardımlarınızı rica ederim.Yazan: feride (2013-08-22 15:09:15)

rüyamda karnım da kapuk bağlamış bir yara var kaşıyorum birden siyah ve beyaz kü çük kurtçuklar fırlıyor ellerimi sarıyor sonra hemem suya tutup yıkıyorum tiksiniyorum korkuyorum karımda bir delik oluşuyor ve bu yarayı batikonla temizlemeyi düşünüyorumYazan: mehmet (2013-08-22 10:34:32)

burnumun sağ tarafından hınkırdığımda hep beyaz iri kurtcuk çıkıyor ne anlama geliyorYazan: Welat (2013-08-17 01:26:46)

Hocam hayatımda hiç küçük beyaz kurtcuklar binden fazla basımda vardı ben kasidigimda benden düşüyorlardı. Cevap lütfenYazan: duygu (2013-08-15 10:25:26)

rüyamda bir sürü kurt görüyordum yalnız içlerinden bi tane küçük kurt ağzımdan içime giriyodu sonra kusmaya çalışıodum çıkıyodu en sonunda tekrar girdi babam beni kusturmaya çalıştı ama ne yaptıysam çıkmadı midem bulanıodu acaba anlamını yorumlaybilecek bi arkadaş var mı ?Yazan: nurcan (2013-08-04 10:20:03)

Rüyamda çok ama çok iri cüsseli bir kurtla köpek arası birşey gördüm evimize doğru gelyordu gelmeden öncede bir arkadaşımın evine girdi o sırada 2 arkadaşımda yanımdaydı onlara gelin diyordum gelmyordu bağırıyordum en son evime girdim ve kapıyı kilitledim bir arkadaşımın çığlık sesni duydum diğernn hiçbirşey ama ölmüşlerdi benide tam tutacaktı pencere altından kafamı eğdim ve bağırdım.. yorumunuz ne?Yazan: Ömer (2013-07-31 08:47:51)

Rüyamda abim ile birlikte bir bisiklete veya motorsiklete biniyoruz ve bizi bir sürü siyah iri kurtlar (canavarlar) kovalıyor, bir tanesi bindiğimiz o araçtan yakalıyor, daha sonra ben araçtan inerek araç ile birlikte kurdu savurup yere vuruyorum ve sonra tekrar o araca binerek ordan uzaklaşıyoruz. hatırladığım bu kadar bu ne anlama geliyor manası nedir cevap yazabilirmisiniz.Yazan: filiz güleç (2013-07-24 12:38:11)

rüyada kurtlu yemek ve kurtlu çay içmek ne anlama geliyorYazan: filiz güleç (2013-07-24 12:26:35)

rüyada kurtlu yemek ve kurtlu çay içmek ne anlama geliyorYazan: SEFA (2013-07-23 13:38:24)

rüyamda kurt, köpeğe saldırıyordu. köpek canla başla mücadele etti ama kurt un hışmından kurtulamadı. kurt önce sol arka bacağını koparttı köpeğin, sonra da öldürdü. hayırdır inşaallah...Yazan: ibrahim (2013-07-22 16:09:38)

rüyamda kurt gördüm ve uyandım 3 saat sonra bir kurt dum oldu bu ne demekYazan: Şeyma (2013-07-21 08:01:38)

Rüyamda arkadaşlar ile piknik yapacaktık. İbrahim ve Ömer parka çoktan gitmişlerdi. Parkın arkası dağ ve tel falan hiç birşey yoktu. Bizde parkın tam karşısında evde onları izliyorduk. Birden gözüme bi kurt göründü, ve yukarı baktığımda bi kurt sürüsü arkadaşlarıma doğru geliyordu. Hemen bağırdık kızlarla ve eve girdiler, kurtta peşlerindeydi. Eve girince kurt duvara yüklenmeye başladı, inanmazsınız ama evi yerinden 1 metre oynattı şok olduk hepimiz. Sonra hepimiz evdeki açık olan yerleri kilitledik, bi kapı vardı tahta pek sağlam değildi arkasına yük doldurduk sanki onlara engel olacakmış gibi.Ben hemen polisi aradım, genç bi polisti sesinden belliydi sonra olayı anlattım bize helikopter göndermesini söyledim. Çok korkuyordum küçük kardeşimde burdaydı. Helikopter geldi, kurtlar aşağıdan ona ulaşmaya çalışıyorlardı. Biz evin çatısından hepimiz helikoptere bindik ama arkadaşımın annesini kurt tuttu bacağından, sonra ateş edipYazan: gökhan (2013-07-15 12:23:54)

Rüyamda siyah kurt sürüsü mahalley ibasmış. Ay ışığında gözleri çok net bir şekilde parlıyormuş. İlk başta kurtların üzerine gidip korkutmak istemişim. Kurtların hepsi geri kaçmış ama bir tanesi cesaret edip bana saldırmaya çalışmış. Bana saldırınca hemen bi duvarın üstüne çıkmışım. Diğer kurtlarda cesaret alıp duvarın etrafını sarmıştı. daha sonra dayanamayarak rüyadan uyandım :)Yazan: sinan (2013-07-13 03:38:23)

rüyamda iki boz kurt gördüm. ikiside iple bağlıydı. birisinin ipi arkadaşımın elindeydi. oğlumla beraberdim. hava yağmurluydu. kurda yemek verdik. bir ara kurt ağaç altına yattı. oğlumun yanına. birşey yapmadı. sonra kurtlar uzağa gitti. göl kenarıydı. yerde birer dolarlık bir deste para bulduk. oğlum onlarla oynadı. birkaçtanesini düşürdü. ıslandı. sonra paraları aldım. eve karımın yanına gitmeye çalışıyordum.Yazan: Ahmet (2013-07-12 07:40:16)

Ruyamda 1 kurdun bir danayı saldırdığını gördum. İnsanlar durmuş seyrediyor ben kurdun üzerine sopayla vurarak gidiyorum kurt biraz kaçıyo sonra tekrar sert bi şekilde mırıldanarak geri geliyor ben kızınca benim üzerime saldırıyor en sonunda ordan uzaklaşıyorum. Ne anlama geliyor çok merak ediyorum...!Yazan: Roza (2013-07-04 19:21:22)

Ruyamda yakin akrabamizin evine misafire gidiyoruz ve o evin kapisini saliyorum evden bir suru kurtlarin sesi cikar sonrada disara cikip bizi kovalar biz her tarafa kacip saklaniyoruz ne anlamina geliyor mutlaka yurm yaznYazan: zekiye (2013-07-03 11:52:51)

rüyada bana bir kadın erkek çocuğunun olmayacağını söylüyorduYazan: şule (2013-06-19 14:19:10)

rüyamda siyah bir kurt bizim bahçedeki koyunları yiyordu. bu ne anlama geliyor adminYazan: cumali (2013-06-16 09:21:00)

Rüyamda beni 3kurt kovalıyordu zar zor koşuyor fakat mesafe alamıyordum. en sonunda elimi uzattım bır tanıdıgım cektı benı oylece hızlandım ve o kurtlardan kurtuldum. bunun manası nedir acaba?Yazan: tuğba (2013-06-08 11:35:17)

evin içine siyah bir sürü kurt köpeği geliyo kapıyı kapatmaya çalışıyorum ama 1 tanesi girip geri çıkıyo.diğerleri etrafta geziniyolar.çok korktum.bu neanlama geliyo cvp verirseniz sevinirim.Yazan: durmuş ali (2013-06-02 18:28:48)

Rüyamda üzerime doğru gelen saldıran kurt sürüsü gördüm yanıma yaklaşınca durdular ve tam yirmidört tane olduğunu saydım. Bu ne anlama geliyorYazan: yavuz (2013-05-27 16:53:21)

Ruyamda 20 tane kurt guruyordumve onlarin icinden gexiyordum bana karismiyorlardiYazan: Sultan Çamalan (2013-05-24 10:45:37)

rüyamda enkaz altında kalmış bir kurt gördüm. acı içinde kocaman ağzını açmış dişlerinin arasından salyarak saçarak hırlıyordu. çabalayarak enkazdan çıktı. bana zarar vermesin diye oradan uzaklaştım..Yazan: cüneyt (2013-05-14 11:37:59)

rüyamda uykudan uyanıyorum. yatağımda beyaz ince kurtçuklar görüyorum.sonra saçımın içinden alnıma inen kurtları farkedip , banyoya gidiyorum.temiz suyla yıkanarak bu kurtçuklardan arınıyorum.Bunun anlamı nedir?Yazan: serdar (2013-05-14 10:47:59)

Rüyamda 2 tane kocaman beyaz kurt gördüm bizi görünce kaçtılar ne anlama geliyor yorumlarınızı bekliyorum..Yazan: nazan (2013-05-12 09:50:02)

çölde 2 tane kahve rengi kurt gördüm beni görünce bana yaklaşmak istediler kendimi zor kurtardım anlamı ne acaba yardımcı olmanızı isterimYazan: derya (2013-05-11 09:18:51)

Rüyamda bir bahcede oturuyorduk bir kaç tane kurt vardı ama onlardan korkmuyorduk ve aniden kurt sesleri çoğaldı bir sürü kurt olduğunu düşündük daha sonra tanidik bazı kişiler kurt yakalamaya çalışıyorlardı biri eline yumurtayı almış kurdu kendisine doğru getiriyordu en sonda bir duvar vardı kurt hızla ordan atlıyordu duvarın karşı tarafında ise biride çuvalı tutmus kurdun çuvalı içine girmesini istiyordu bende o sırada korkuyordum bir evin balkonuna çıkıyordum ama arkadaşlarım orda kaliyordu içimden de onlar niye gelmiyor ve ben niye onlarla kalmadım diyordumYazan: şehmus (2013-05-11 06:59:32)

ben her gün bu rüyayı görüyorumYazan: ibrahim (2013-05-09 12:05:52)

ben ruyamda oglumun kurda donustugunu gordum ve dusmanlarimdan beni korudugunu gordumYazan: mehme cetin (2013-05-09 05:53:13)

Suru halinde beyaZ kurtlae vardi ve insanlara saldiriyorlardi insanlaeda belirli bir yere toplanmis kurt saldirilarina direniyorlardi saldirilari savusturmada aktiftim ve insanlar beni lider gibi gormeye basladilar uyandimYazan: esra (2013-05-07 08:12:59)

elimdeki poşette kurt olduğunu gördüm ona un veriyordum.merdivneden çıkarken kurdu dışarı atıp merdivenden koşmaya başladım kurtta beni kovalıyordu ve sonra birden şemsiye açtım kurt gitti.Yazan: Esra (2013-04-20 06:35:15)

Ruyamda önce bir kurt tarafndan ısırldım daha sonra kurttan kaçarken kendimi bi atın üstnde gördüm kurtla konuşuyorduk ve sonra işler dğşti artk ben kurda yardım ediyordum onunla birlikte hem kaçıp hem saklanayorduk ama atın üstünden hç inmemştm.Yazan: ibrahim (2013-04-16 09:31:37)

Ben rüyam da kurt mu köpek mi bilmiyorum ama onlarcası mahalleyi sarmış herkez'i kovalıyordu bi kalktım ter içindeyim hayırlısı oluır inşallah. AmenYazan: engin (2013-03-28 16:09:37)

rüyamda kurt gördüm ve onu öldürdüm..ne anlama gelir.Yazan: nida mor (2013-03-26 09:28:02)

kurt beni yiyorduYazan: tuncay (2013-03-11 10:45:18)

annem ruyasında evimizin önün de boğazından zincir tasma olan kurt görmüş ve bende tüfengi alıp dısarı çıkmısım kurtu vurmak için ama vurmamısın. ne anlama gelir.Yazan: bombom (2013-03-09 09:38:45)

Rüyamda kurt gördüm.daha doğrusu ben kurttum.bu ne manaya geliyor.biri açıklayabilirmi bana :/ ?Yazan: irem (2013-03-06 10:08:06)

ben rüyamda partan gelince çok korkunç bir kurt gördümYazan: kadir (2013-02-28 08:37:20)

ruyada kuçk kurtlar gordum çoğümu parcaladilar bunedemektirYazan: kadir (2013-02-28 08:36:09)

ruyada kuçk kurtlar gordum çoğümu parcaladilar bunedemektirYazan: fatma (2013-02-27 07:45:29)

rüyamda bir yavru kurt köpeyi bana havlamış ve gözleri kırmızıymışYazan: nihat (2013-02-24 13:42:51)

yanmda hatirlamadigim bir kisiyle tarlada yuruyoruz,karsimiza 15 yaslarinda bir cocuk ve yaralanmis ufak bir kurt cikiyor.cocuk kurta yanimdakine saldirmak icin komut veriyor kurt ona saldirirken bana donuyor,bana kosarken ben kendimi yana cekiyorum.oyle donmusumki yataktan dustum ve uyandim.ruYazan: nihat (2013-02-24 13:39:30)

yanmda hatirlamadigim bir kisiyle tarlada yuruyoruz,karsimiza 15 yaslarinda bir cocuk ve yaralanmis ufak bir kurt cikiyor.cocuk kurta yanimdakine saldirmak icin komut veriyor kurt ona saldirirken bana donuyor,bana kosarken ben kendimi yana cekiyorum.oyle donmusumki yataktan dustum ve uyandim.ruYazan: tuğba (2013-02-23 12:31:37)

rüyamda ailecek ormana piknik yapmaya gidiyorduk kalabalık bir aileydik daha sonra herkes koşuşturmaya başladı annemleri kaybettim o ama daha sonra bir araya grlfik yanımızda bir başka aile piknk yapıyodu ve küçük bir kız vardı ve bir kurt o kızı öldürüyodu kanlar falan aktı bu neye işarettir?Yazan: cihan (2013-02-20 09:25:57)

rüyamda sevdiğim kız ile gidiyordum onu dudağından öptüm daha sonra önümüze koyun sürüsü çıktı sonra da kurt sürüsü geldi ne anlama geliyor.Yazan: mansur demirtaş (2013-02-19 23:08:27)

rüyamda kurt gördüm kurtlar beni parcalıyordu sonra bırakıp gidiyolardı ben o halimle ayaga kalkıp eve gidiyordum bu ne anlama geliyo bana acil cevap verirseniz cok sevinirimYazan: gamze (2013-02-12 04:25:25)

Ruyamda kurt adam goruyorum bu ruyami ikinci kez goruyorum yorumunuz nedrYazan: Ahmet (2013-02-10 10:01:17)

Benim rüyam ikinci yorumdaki akan su nun rüyasıyla nerseyse aynı. Rüyamda iki tane siyah ve kahve renginde çok büyük kurtlar gördüm özellikle kafaları okadar büyüktü ki çok kortktum bulunduğum mekan benim fakülteydi ve çoğu yeri camdı. Ben kapıyı kilitledim onların beni istediğini biliyorum yukarı kaçıp bir tuvalete kilitledim kendimi ve handarmayı aradım sonra uyandım. Çok aradım ama tabirini tam olarak bulamadım yardımcı olursanız sevinirimYazan: temer (2013-02-04 11:41:55)

dort kurt beni saldirdi ve biri yakaladi beni.uyandim sonraYazan: yağmur (2013-01-21 13:53:47)

ruyada kurtkopeği anneme saldırıyormuş poliste onu tutmaya çalışıyormuş ne anlama gelir yorumunuzYazan: akan su (2013-01-21 11:49:09)

ruyamda kocaman siyah giri ve kahve renginde bisuru kurtlar gordüm cogunluk icinde duvar yerine etrafı camlı bi bodrumda duruyorduk kurtlar camın arkasında bize bakıp guluyorlardı beni ıstıyordular ama yaklasamıyorlardı korkunctu bunun anlamı ne yardımcı olun yaYazan: akan su (2013-01-21 11:48:46)

ruyamda kocaman siyah giri ve kahve renginde bisuru kurtlar gordüm cogunluk icinde duvar yerine etrafı camlı bi bodrumda duruyorduk kurtlar camın arkasında bize bakıp guluyorlardı beni ıstıyordular ama yaklasamıyorlardı korkunctu bunun anlamı ne yardımcı olun yaYazan: erkan (2013-01-01 11:45:12)

ruyamda bir kurt beni kovalayip bir yerde koseye kistirdi sonra bir arslan belirip beni kurttan kurtardiYazan: fatma (2012-12-22 18:00:19)

evin salonunun halisinin altI kurtlacdiYazan: recep (2012-12-20 21:25:49)

rüyamda kapının onunde kurt gördüm sonra kaçtım oda bana doğru gel di bende sığınağa kaçtım sonrada yanlış yere gittim orda uyandım anlamını bulamadım . kurt bana sinsi sinsi bakıyordu çok korkuyodum rüyamdaYazan: Eda (2012-12-08 13:27:47)

Rüyamda evimizin önünde 7 tane kadar kurt vardı. Tellerin üstünden geldiklerini gördüm. Camın önünden annemle bana bakıyorlardı. Annem ışıkları ve televizyonu kapattı. Kurtlar gitmeye başladılar. Bu neye işarettir?Yazan: Necmettin (2012-11-25 23:54:44)

Arkadaşım rüyasında beni kurt un ısırdıgıni görmüş. Yorumunuz??Yazan: adnan (2012-11-21 13:59:08)

rüyamda iki tane at gördüm birisi o iki atı bir.birine bağladı ondan sonra kortların sürüsünü gördüm içlerinden bir.tanesi atlara doğru koşmaya başladı sonra bende atları kortarmaya çalıştım sonra kortlar giderek yaklaşıyordu bende kırmızı ata bindim sonra atları koşturdum osırada oyandımYazan: gürkan (2012-10-23 16:43:02)

rüyamda kayalık ve taşlık bir dağdan aşağı inerken yamaçta sürü halinde kurtların bana doğru geldiğini gördün ve elime taş alıp atmaya başladım ama bi tanesi gizlice yanıma gelip sağ elimi ısırmaya çalışınca hızlı davranıp kurt un kafasını tutup ters çevirdim kurtun boynunısırarak onu öldürdüm yaorumlarınızı bekliyorum...Yazan: şeyma (2012-10-06 05:58:32)

rüyamda kurt beni hapsediyordu ve bende ondan kaçıyordum sonra da beni ısırmaya çalışıyordu. anlamını çok merak ettim.Yazan: özlem (2012-09-30 17:03:04)

rüyamda annemin kurdu pişirdiğini gördüm.Fırının kapağını açtığımda kurt yaşıyordu ben kurdun bana saldırmasını önlemek için fırının kapağını kapatıyordum.daha sonra kız kardeşim kurttan bir parca alıp yiyordu.rüyanın etkisinde kaldım acaba anlamı nedir?Yazan: eda (2012-09-30 12:43:47)

rüyamda sırtımdan yılan gibi kurtlar çıkarıyoduk. çok iğrençti. çekiyordum uzun uzun çıkıyorlardı. anlamı neçok merak ediyorum?Yazan: ELMAS (2012-09-27 14:49:16)

babamla patika bir dağın yol kenarında otururken karşı dağda önü beyaz arkası gri 6-7 tane kurtları gördüm.hepsi birden bizim bulunduğumuz bölgeye koşmaya başlayınca ''baba bize geliyorlar'' dedim ve kaçalım dedi ve ayağımdaki siyah terlikleri düzelttim ama babamı yanımda bulamadım.uzun zamandır babamı rüyamda görmemiştim.bu gördüğümü neye yorumlayacağımı şaşırdım teşekkürler şimdiden...Yazan: kadir (2012-09-15 00:10:24)

bi kurt görüyorum çamın altında ısırılmıyorum ben ona baktıkca dönüyor nedir bu hocamYazan: newa (2012-09-04 10:01:41)

rüyamda siyah kurt gördüm. Etrafımda dolaşıyordu önce , dedim bu bisey yapmaz sakin sessizce bakıyor, aradan belli bi zaman geçti sanırım sonra bana doğru hızla koşmaya başladı dedim aha ayvayı yedik, ne olduğunu anlayamadan elimi ısırdı dişleri geçti, aha dedim kuduz olduk işin yoksa git aşı ol birde, aşı olmaya giderken uyanmışım hayır gelsin inş.Yazan: wusi (2012-07-26 14:48:32)

Bnim rüyamda annem babam ve ben arabayla kar kaplı bir dağa geliyoruz sınıf arkadaşlarımdan biri kurda vuruyor ve kurt da bize saldırmaya başlıyor birinin kolunu kopartıyor beyaz kar birden kırmızın kana dönüyor annemle arbaya binim kapıları kilitliyoruz ancak babam dışarıda kalıyorYazan: Adem dumlu (2012-07-23 03:05:30)

Ruyamda siyah tüylü Boz bir Kurt gordum. BYazan: serhat öztürk (2012-07-12 09:50:03)

demir parmaklıklar arasında bır kurt gordum sureklı havlıyordu ve ona un attım bı cok defa sonra uyandımmm :D:D::DDYazan: betül (2012-07-10 08:42:08)

bende ruyamda yavruluktan yeni çıkmış, boz bir kut gördüm, karşımda duruyordu! tüfekle nişan aldım ama vuramıyordum..hava karlıydı bir adam oğlum diye bağırıyordu kurt onu öldürecekmiş gibi geldi bana bu nedemektir????Yazan: ersin (2012-07-03 19:35:48)

rüyamda kurt gördüm iki kişiydik önce bizden korkuyordu biz üzerine yürüdükmü kaçıyordu son ra saldırmaya başladı ve ben onu bıçagımla öldürdümYazan: Ayse (2012-06-22 20:39:25)

2 gün üst üste rüyamda kurt gördüm. Birincisinde beyaz bir kurdun benden kaçtığını. İkincisinde siyah mavi gözlü bir kurdu ailemden bazı kişilerin öldürdüğünü gördüm. Bu ne anlama geliyor acaba?Yazan: Kübra (2012-06-20 20:57:18)

Rüyamda bana bakan bir bozkurt gördüm gözleri turuncu ve tüyleri beyaz- gri karışıktı onu gördüğümde çok korktuğumu hatırlıyorum ama çok güzel ve heybetli görünüyordu.Başka hiç birşey görmedim ve tam o sırada sabah ezanıyla uyandımYazan: bilge (2012-06-09 22:45:28)

rüyamda kuzenime gidiyoruz. ev müstakiil evler, evin balkonunda duruyorum o sıra bi taraftan dolunay bi taraftan evlerin catısında bi kurt asagı dogru iniyor. görüyorum söylemiyorum kimseye. ama çok korkuyorum. bu neye işarettir?Yazan: doğukan (2012-06-05 22:46:37)

rüyamda kırmızı iri erikten yarısını ısırıyorum içinden kurt çıkıyor gerisini yemiyorum tekrar başka bir erik alıyorum aynı durum tekrar ediyor bu ne anlama geliyorYazan: günnur (2012-05-31 00:01:04)

rüyamda vücuma kurtlanmış gördüm acaba niye çıkarYazan: sinem (2012-05-08 10:12:47)

ruyamda bizim koyumuzu kurtlar basmish hertarafini ne sokagacika biliyon nede evde bahceye kurtlar sarmis heryeri baktim baehcede en kucuk kiz kardesim kalmis 17 yasinda bana diyordu yardim et diye yalvariyordu elindede sopasi var ben kardeshime bagirdim chatiya git kos bende gelecem seni kurtaracam dedim once kurtlari yanima cagirdim kurtlar kudurmuslardi hastalaradi saliyeler vucuda dokununcada insanda deliriyormus kardesim giti sonrada kendim gitim catiy ulastim baktim kardesimin arkasinda 2 kurt duruyor simde saldiracak bana yaklasiyordu catidan asagiya attim oldu birini atim baktim kiz kardesime atladi ikinci kurt kardesimi de aldim catidan asagiya atim oldu hastalik onada bulasti diye sonrada 2 kurtuda atim kurtuldum asagiya indim eve girdim anemede yalan soyledim kardesime saldirdi kurt itti diye bu ruyam ne anlama geliyor lutfen bana yardimci olurmusunuzYazan: naci (2012-05-01 05:57:24)

ruyamda beyaz bir kur u silah ile oldurdugumu gordum ?Yazan: Eva (2012-04-27 09:46:31)

benim rüyamda daha 2 ay önce ananem canlıydı, onun evinin bahçesinde eski anıları konuşup gülüyorduk ananemin bahçesindeki köpekler çok huzursuzdu sürekli onların havlamaları ilgimizi dağıtıyordu. Köpeklerin havlamaları öyle arttıkki kafamı kaldırdığımda kocaman bembeyaz 3 tane önce domuz sonra kurt olduğunu düşündüğüm hayvanlar bize doğru korkunç bir hızla geliyorlardı. Bizden başka biçok kişi daha vardı etrafta ama hepsi aileden sadece birini tanımıyorum oda 14-15 yaşlarında bir erkek çocuğuydu. Herkesin eve girmesini söyledim benle birlikte eve 3 kişi girebildik tam o tanımadığım çocuk girecektiki kurtlardan biri onu yakaladı ve parçalamaya başladı herekes kendine kapısı kilitlenir bir oda bulsun dedim ama benim girdiğim odanın kilidi yoktu.Kurtlardan biride benim kapıma geldi ve ben kapıya destek olmaya çalışırken uyandım. Ananemi görmüş olmak bunları yazarken bile beni çok etkiliyor.Yazan: Vdt (2012-03-27 05:28:44)

Okulumun Yoluydu annem oturuyordu tasın ustunde abımın geldını gordum motorla o sırada annemın bagırdını duydum abımın yanındaydım bır dondum arkama 3-4 kurdun geldını gordum hızla annemın yanına kostum sonra kurtların ustune ustune kostum ıclerınden sadece sarı bırkurt ustume gelıyordu kurta vurdum ama bana sadece bakara uulu yordu arkasından dıerlarıdegeldı ıclerınden bırı bana arkadaslarının oldurnu ondan uluduk larını soyledı bende tamm gıdın dıyınce bana baktı sarı kurt sonra ayrıldık sonra hemen uyandım. Bu Ruyam ne anlama gelıyor yorumlarmısını ?Yazan: Muhsin (2012-03-20 11:15:34)

Rüyamda kurdu öldürdüm fakat bir müddet sonra kurt dirildi bu neye işarettir ?Yazan: Muhsin (2012-03-20 10:05:00)

Rüyamda kurdu öldürdüm fakat bir müddet sonra kurt dirildi bu neye işarettir ?Yazan: emre (2012-03-09 16:05:16)

rüyamda kurt gördüm ve onu ellerimle boğdumYazan: suna (2012-03-05 16:45:02)

elimin üzerindeki deri altından ince uzun siyah ve beyaz küçük kurtlar çıkıyor bende onları suda yıkayarak atmaya çalışıyordum çok korkmuştumYazan: arap.001@hotmail.com (2012-03-02 15:20:32)

ruyamda gorumcemin ahsisnden patates bictim yemek yaptim bir ne bakim alttaki patatesler cok iyrimis alamk istedim megresem altta cok byok kurtlar gordumpatates yetistirme filiz leri vardi onalr parmagim degdi issryoirmus megr ruyami neye yorumlanilirYazan: yasemin taş (2012-03-01 23:10:06)

eşimle yedigimiz yemekten grimsi kurtlar cıkıyordu ne anlma geliyor acabaYazan: Ahmet (2012-02-28 21:40:06)

rüyamda siyah kurtlar gördüm bir kaç tane ama içinde bir tanesi sarıydı korkudan saklandım ve bir ahırdan çıktılar bende hemen çatısına kaçtım yardımcı olursanız sevinirim siyah kurt ne anlama geliyor içindeki sarı kurt ne anlama geliyor cevabınızı bekliyorum :?Yazan: lena (2012-02-25 15:23:04)

ya benim rüyam 2 bölüm cuma günü annem be ve kardesime yaratıklar saldırıyor içeriği cok fena pazar günüde devamını gördüm bizi 2 kurt buluo kurtlar evcil ve biz gidioz ormandan sanırım izlediğim av filmi rüyama girdiXD işte rüyam ben arabadayken ufo gordüm hani filmlerde olur ya arabanın dısardan gidisi göründü ve bitti film gibiydiYazan: deniz (2012-02-25 07:30:49)

rüyamda kurt sürsnü gördüm hepsini öldürüyordum ne anlamaa geliyorYazan: masumm (2012-02-22 15:12:48)

merhaba ben rüyamda beyaz bir kurt gördüm bende ondan kaçıyordum kurdun üzerinde silah vardı çok tuaf rüyaydı anlamı nedir acaba?Yazan: Gonca (2012-02-07 11:51:19)

Slmlar ben ruyamda sabaha karsi bugun sabah kucuk kurt ve peynir dilimin icinde gordum nedir acaba?? hayirdir insallahYazan: Şükrü (2012-01-31 08:01:00)

Rüyamda köyü kurtlar basmıştı. Köye de kar yağmıştı. kurtlar köyün içinde dolaşıyorlardı. Hem siyah hemde beyaz vardı. Tüfeğimle siyah birini yaraladım. Sonra yavaş yavaş çekilmeye başladılar.Yazan: ayla (2012-01-08 17:52:34)

rüyamda beyaz kurt gordum ıkı başi vardı bana bışey yapmadı gıttıYazan: hikmet (2011-12-27 18:30:17)

rüyamda beyaz bir kurdun mahale arasında üzerime doru geldini gördüm ve o anda boş bir evin kapısından içeri girdim kapıyı kapatım kurt kapının altından içeri girdi bende dışarı çıktım sokakta üçtane köpek bana doru koşmaya başladı köpeklerden büyük olan bana dedi kurt nereye kaçtı bende dedim bu eve girdi kapıyı açtım köpekler kurda saldırdı..Yazan: arsen (2011-12-22 18:10:25)

benim rüyamda ise kurda araba çarpıyodu ve kurt kafasını kaldırıp bana bakıyodu hiç bişey anlamadım ne anlama geliyo acabaYazan: bünyamin (2011-11-28 15:54:36)

ben kurtlları kovalıyordum halam da birini öldürdü.Yazan: gülçin arda (2011-11-27 15:56:57)

rüyamda küçük küçük kurtlar tüm bedenimi sardığını gördüm üzerimi sırsırıyorum bunun anlamı nedir?Yazan: beyhan (2011-11-17 10:35:50)

bugun ruyamda bi kurt køpegi aldirdi dutum yere oda beni isirmaya caliiyordu havliyordu køpek gibi ben bagiriyordum ama kime yoktu cok korkunc du iyiki bi ruyyaymisYazan: Şkrn (2011-09-25 11:29:23)

Rüyam'da gri ve siyah renklerınde kurt gördüm kurt bana saldırıyordu ama sadece bacaklarımı ve ayaklarımı ısırıyodrdo ve iz kalıyordu ... Çok etkısınde kaldım. Isırması neye işaret edıyor??Yazan: hüsrev (2011-09-22 17:26:51)

rüyamda 4,5 tane kurdun saldırısına uğradım hepsine sopyla vuruyordum ama bir türlü bırakmıyorlardı korkudan bağırdığım için hanım uyandırdıBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik