Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada orman görmek


Rüyada orman görmek, Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir. Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder. Ormanda kaybolmak iş hayatında bazı sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız her işi başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir. Yemyeşil, ulu ağaçlardan oluşan orman murad, başarı, mutluluk, bolluk, servettir. Rüyada orman görmek, feyiz ve berekete yorumlanir. Bir ormanda biriundugunu ve yolunu kaybedip çikamadigini görmek, kendisine verilen zor bir isi yapmaya çalistigina, fakat bir takim engellerin buna mani olduguna delalet eder. Eger yolunu bulup da ormandan çikabilirse, islerinin yolunda devam edecegine delalet eder. Ormanda gövdesine sarmasiklar sarilmis büyük agaçlar görmek, kendisinden bir takim iyilikler bekleyen insanlarin bulunduguna delildir. Ormanda vahsi hayvanlara rastladigini ve onlarin kendisine hücum ettiklerini görmek, bir takim kiskanç kimselerin aleyhinde çalistiklarina delildir. Vahsi hayvanlarin kendisine zarar vermeleri, o kimselerden zarar görecegine, hiç bir sey yapmadan önünden kaçip uzaklastiklarini görmek ise bunlarin kendisine zarari dokunamayacagina delalet eder. Rüyada bir ormanin içinde oldugunuzu görmek, is hayatinizda bir zorluk içinde oldugunuza yorumlanir. Ormandan çiktiginizi görmek, o zorluklarin ortadan kalkacagina delalet eder. Bir ormanda kayboldugunu görmek, islerinizde çikar bir yol aradiginiza isarettir. Ormanda vahsi hayvanlarin üzerine saldirdigini görmek, is hayatinda rakiplerinin ve düsmanlarinin bulunduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada orman görmek, korku ve yalnizliga isarettir. Ormanda kaybolmak, iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir. Ormanda kaybolmak, iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir. 2185Rüyada orman görmek (36868) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

orman için yapılan yorumlar
Yazan: ibrahim (2014-03-08 13:58:11)

Bende ruyamda herhangi bir bahceydim. Sonra bana bir yer gosteriyorlar git diye bende oraya gidiyorm tek basimayim. Her cok yesil el degmemis bir orman di orasi. Bu ormanda yuruyorm. Yururken ruzgarin etkisinden dolayi yurumeye zorlaniyorum. . Bu sekildeki bir ruyaidi. Bana git gosterdikleri orman gibi guzelligi dunya nimetlerinde gormek zor. Bu sekilde bir ruya. Yorumu nasildir . Ozellikle ormanda yururken ruzgardan dolayi yuruyemem nedemek . İyi gunler.Yazan: ebru (2014-03-03 01:08:52)

Ruyamda guzel yemyesil uzun agaclari olan bir ormandaydim. Agaclarin tepeleri orumcek agiydi hep. Bembeyaz olmustu o derece. Anlam veremedim ruyama.orman icin iyi seyler deniyor, orumcek agi icin kotu. Yorumlar misiniz acaba?Yazan: Esengul (2014-03-02 12:36:28)

Araçlarla yesilliklerle dolu bir ormandaydım,küçük kızımda yanımdaydı bor Çeşme vardtı çeşmeye hortum bagladım elıme aldım ormanda yürümeye başladım kızımda yanımda bana kızıyordu anne ormanı sulamayacaksınız dıyordu,ben ona aldırmadan yürüyordum,bor selalenın yanına geldım yesılliği sulamaya başladım ama orman çok güzeldı heryer yesıllik ve cıceklerle doluydu.lütfen bunu yorumlarmısınızYazan: emel (2014-02-18 15:30:44)

arkadaşlarla ormana gidiyoruz.dayımın kızı ben eşim ve başkaları.biz eşimle yürüyüşe çıkıyoruz.dönüşte herkese birini öldürdüğümüzü ama suçun bizde olmadığını söyluyoruz.YORUMLARMISINIZ?Yazan: filiz.spandau (2013-11-19 11:38:27)

rüyada orman görmek cok güzeldir agac soyunun güclülügüne delalettir agac kesmekse yada kesildigini görmek soyundan birinin ölümüne yorulur orman rengi yesilse geleceginizin cok hayirli olmasina delalettirBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik