Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada tren görmek


Rüyada tren görmek : Tren hepimizin bildiği üzere bir toplu ulaşım aracı, yüksek kapasitede yük ve insan taşıyabilmesi sebebiyle ve uzun seyahatler için tercih edilebilen bir araç. Tren bize bilinç altımızda ulaşmayı, kavuşmayı veya tam tersi olarak uzaklaşmayı temsil ediyor. Rüyada tren bu detaylar ışığında aşağıdaki gibi yorumlanmıştır. Hareket halinde tren görmek dünya işlerinizin yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa işaret eder. Rüyada tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye. Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.

Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır. Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Rüyada bir trende seyahat etmekte olduğunuzu görmeniz, kısa bir yolculuğa çıkarak, kazanç elde edeceğinize işarettir. Trenin bozulup yolda kaldığınızı görmek, hafif bir hastalık geçireceğinize; yolda bir tren kazası ile karşılaşmak, bir tartışmada şahitliğinize başvurulacağına delalet eder.

Kişi trene uzaktan bakıyorsa haber alır. Trenin içinde ise sıkıntıdır. Kişi trende ateşçi ise zengin olacak demektir.Rüyada tren görmek (33155) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: tren yolculuğu, hareket eden tren, uzun tren, vagon, banliyo

tren için yapılan yorumlar
Yazan: Duygu (2017-01-09 03:47:36)

Ruyadamda tren geliyodu sonra bende karsiya geciyodum trenin altinda kaldimYazan: zeki (2014-10-19 04:43:57)

Eski sevgilim trenle istanbul a gidiyordu..bende yakalamak icin çaba sarf etim ..ama o an uyandımYazan: fahri doğuyurt (2014-10-01 07:16:34)

birkaç tanıdık ve eşim yanımda üstü açık vagonda ve yük treni ile yolculuk yapıyoruz.ama bu yolculuk esnasında hep bildiğim bölgelerden ve bildiğim istasyonlardan geçiyoruz.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik