Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Astrolog Susan Millerdan burçlara özel aşk ve seks tüyoları... Onu nasıl elinizde tutarsınız? Mutlu etmek için neler yapmalısınız? Bu ve benzeri sorularınızın cevabı bu yazıda... Yıldızlar sizin için ne gibi ipuçları veriyor merak ediyorsanız mutlaka okuyun.

Koç erkeği
Koç erkeğine aşıksanız çok maço bir erkeğiniz var demektir. Sıcak, kızgın ve aktif mars gezegeni tarafından yönetilen koçlar "savaşçı" olarak bilinir. Cesur, aktif, girişimci ve yeni deneyimlere açık Koç erkeği asla sıkıcı değildir.

Mücadeleniz
Dikkatini hiç bitmeyen iş dünyasının dışına çekmeniz ve fiziksel ihtiyaçlarına karşılık vermeniz.

Onu elinizde tutmak için
Koç erkeğiyle ilk buluşmanızda cüretkâr bir şeyler yapmayı düşünün. Koçlar maceraya ve risk almaya bayılır, mutlaka her şeyi bir kez denemelidir. Düzenli ve çok aktif bir seks hayatına ihtiyacı vardır. Vücudunuza iyi bakın, ince kalın, seksi iç çamaşırlarınız olsun. Mücadeleyi seven Koç erkeğini merak ettirin, elde etmek istediğini en sona bırakmayı unutmayın.

Boğa erkeği
Boğa erkeği keyfine düşkündür. Dokunma duygusu gelişmiştir, vericidir, pratik ve istikrarlıdır.

Mücadeleniz
Boğa erkeği alışkanlıklarına bağlıdır ve hiç esnek değildir. Onu yeni şeyler denemesi ve karar verirken sizin de görüşünüzü alması için ikna etmeniz gerekecek.

Onu elinizde tutmak için
Çok sahiplenici olan Boğa erkeğine hayatınızdaki bir numaralı erkek olduğunu hissettirmelisiniz. Sekste tüm duyularını harekete geçirmelisiniz. Kokulu mumlar ve siyah çikolata ile onu şaşırtın. Çok şanslısınız! Ne mutlu ki boğa erkekleri yaptıkları hiçbir şeyde aceleyi sevmezler. Uzun sevişmelerin tadını çıkarın

İkizler erkeği
İkizler erkeği zeki, esprili, hazır cevap ve çoğu zaman odak noktasıdır. İletişim yetenekleri muhteşemdir.

Mücadeleniz
Bu erkek günlük olayları takip etmeyi sever, onun dikkatini diğer haber kaynaklarından kendinize çekmeniz gerekecek. Buradaki kilit nokta hayatındaki en ilginç olayın siz olduğunuza onu ikna etmeniz!

Onu elinizde tutmak için
İlk olarak, en iyi haber kaynağı siz olmalısınız. Sürekli değişikliğe ihtiyacı olduğunu unutmayın. Ne kadar çok sürpriz dolu olursanız sizi o kadar sevecektir. Sekste de konuşkan olun, hem aklına hem hayal gücüne hitap ederseniz seks hayatınızı canlı tutarsınız.

Yengeç erkeği
Tam bir ev erkeğidir. Çok duygusal ve hassastır. Evhamlı ve endişeli olduğu kadar nazik ve vericidir. İnanılmaz bir hafızaya sahiptirler, o nedenle yaptığınız özel bir şeyi asla unutmazlar.

Mücadeleniz
Erkeğiniz boşanmışsa, ailesi her şeyden önce geldiğinden ilk sırada olmayabilirsiniz. Evle ilgili görevlere kendini o kadar çok kaptırabilir ki cinsel ihtiyaçları olan bir erkek olduğunu unutabilir. Bunu hatırlatmak da size düşüyor!

Onu elinizde tutmak için
"Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer" lafı belli ki yengeç erkeği için söylenmiş. Mutfakta birlikte zaman geçirin, zira en tutkulu sevişmeleriniz burada olacaktır. Yengeç erkeği göğüs dekoltesine bayılır, tercih ederseniz sizi memnun edecektir. Ev dışında zaman geçirmek istiyorsanız onu su kenarında baştan çıkarmanızı tavsiye ediyoruz, yanınıza yiyecek almayı da unutmayın.

Aslan erkeği
Aslan erkeği sıcak ve dost canlısıdır. Onu fark etmemek imkansızdır. Erkeksi özelliğini, gösterişli ve abartılı tavırlarıyla çok seksi ve karizmatiktir. Aslanlar doğuştan lider olduklarından genellikle yönetici olurlar.

Mücadeleniz
Aslanın egosu çok gelişmiş olduğundan kendisine dönük olabilir. Flört döneminde kıskanç ve sahiplenicidir. Başkalarıyla görüşmelerinize son vermelisiniz. Aslan burcunun en tahammül edemediği şey ikinci sırada yer almaktır. Böyle bir durumda sizi bırakıp gidecektir.

Onu elinizde tutmak için
Aslan erkeğiniz lükse bayılır. Eğer bir yere gidecekseniz hakkında iyi yazılar çıkan, hoş insanların gittiği bir yer seçin ve siz de göz kamaştırıcı olun. Ona iltifat ederken cimri davranmayın. Aslan öğretmekte çok yetenekli ve isteklidir. Bu yeteneğini yatakta sizinle beraberken yeni şeyler öğretmesi için kullanın. Zaten hükmeden taraf olmak isteyecektir.

Başak erkeği
Başak erkeğiniz mütevazı, titiz, seçici, pratik ve sabırlıdır. Başakın en büyük becerisi kendinin ve başkalarının hayallerini nasıl gerçekleştireceğini bilmesidir.

Mücadeleniz
Başak endişelidir, onun için beraber olduğunuz zaman ilk yapmanız gereken onu sakinleştirmek olmalı. Tam bir işkolik olması da onun programına dahil olmanız konusunda sizi zorlayabilir.

Onu elinizde tutmak için
Üretime endekslidir. Evde tamirat yapmakta beceriksiz olduğunuzu ve gelip klimanıza bakmasını isteyebilirsiniz. Tamir ederken onu gördüğünüzde ne kadar tahrik olduğunuzu ona söyleyin. Dikkate almanız gereken bir başka nokta ise düzen merakıdır. Onun için Başakı baştan çıkarırken yatak odanız çok temiz ve düzenli olmalıdır. Etraf dağınıkken çok rahatsız olacaktır. Seks yaparken konuşmak da tutkusunu arttıracaktır.

Terazi erkeği
Terazi partnerlik burcudur, o nedenle tek başına olmaktansa evli olmayı ya da beraber yaşamayı tercih eder. İlişkiyi güçlü ve mutlu kılmak için elinden geleni yapacaktır. Terazilerin hayatı daha adaletli yapmak adına güçlü fikirleri vardır. Tartışsanız bile centilmence davranır, belden aşağı vurmaz. Sizden de aynı şeyi bekler. Çok sosyaldir. Parti ve davetlerin bir numaralı ismidir.

Mücadeleniz
Terazi erkeğinin çok arkadaşı vardır. Özellikle ilişkinin başında nerede durduğunuzu bilmek zor olabilir. Bağlandıktan sonra sadıktır ancak ilgisini çekmek için çok zarif davranmalı ve birlikte zaman geçirmek isteyeceği partnerin siz olduğunu anlamasını sağlamalısınız.

Onu elinizde tutmak için
Seks, Terazi in tadını çıkararak yapmak istediği bir şeydir. Baştan çıkarmayı bir sanat olarak görür. Görsellik onun için çok önemlidir ve sizi zarif iç çamaşırları içinde görmek ister. Basit ya da ucuz görünen şeyler giymeyin, küpe veya kaliteli bir kolye gibi en hoş mücevherlerinizi takın ve çıkarılması kolay dantel çamaşırlar giyin.

Akrep erkeği
Akrep kararlı, ketum, koruyucu, kıskanç ve güçlü bir erkektir. Tutkuya ve saplantıya eğilimi vardır, o nedenle kariyerinden aşk hayatına kadar hiçbir şeyde orta karar değildir. Seks onun için çok önemlidir. Maço, heyecan verici, güçlü ve sessizdir.

Mücadeleniz
Akrep erkeğine aşık olmanın en büyük zorluklarından biri, onun derinlerde yatan duygu ve düşüncelerini açığa çıkarmaktır. Ya ilişkiyi onun kurallarınla oynamalı ya da onu terk etmelisiniz.

Onu elinizde tutmak için
Kıyafetlerinizde kırmızı, bordo ve siyah tercih edin. Akrep kısıtlanmak istemez, çılgın fantezilerine hazırlıklı olun. Yoğun duygulara sahip bu burç kontrolün onda olmasını ister ve ona teslim olduğunuzda seks ve diğer her şey muhteşem olabilir.

Yay erkeği
Yay erkeği zekidir, etik, ahlaki değerler, siyaset, felsefe veya din hakkında fikir tartışması yapmaya bayılır. İyimserliği ve inancı ve her zamanki neşesi en cazip özellikleridir.

Mücadeleniz
Yay burcu bekar hayatını daha çok sever. Özgürlük değer verdiği bir şeydir ve canının istediğini yapabilmesi çok önemlidir.

Onu elinizde tutmak için
Yayın enerjisi çok olduğundan seks ve spor ihtiyacı çoktur ancak zihinsel olarak da onu doyuracak bir partnere ihtiyacı vardır. Ona herhangi bir sporu birlikte yapmayı önerin. Güçlü kadınları takdir ettiğinden onun kazanmasına izin vermenizi istemez. İyi bir oyuncu olursanız ikiniz de kazanırsınız! Yay erkeğinize doğada, açık havada seks yapmayı önerin.

Oğlak erkeği
Oğlaklar çok çalışkan ve hırslıdır, onun için güçlü pozisyonlara gelirler ve çoğu zaman hiyerarşideki basamakların en tepesine emin adımlarla tırmanırlar. Oğlak erkekler mali konularda iyidirler.

Mücadeleniz
Oğlak erkeği başarılı ve kendine güvenen kadınlardan hoşlanır. Kadınını patronuyla tanıştırabilmeyi ister. Onu bu konu da yüreklendirmeli ve dahası kariyerine katkıda bulunabilmelisiniz.

Onu elinizde tutmak için
Oğlakların hiç umulmayan komikliği ve mizah duygusu, hırslı ve güdümlü kişiliğinin çok farklı bir yönüdür ki sizi hazırlıksız yakalayabilir. Yatakta gülmekten korkmayın. Onun başını döndürmek için zengin bir kadın imajına bürünüp onu iş yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Kova erkeği
Kova erkeğinin en göze çarpan özelliği bağımsızlığı ve yaratıcılığıdır. Bilimsel konulara eğilimi vardır. Dikkatleri geleceğe odaklanmıştır. Doğal ve karizmatik liderlerdir. Çok arkadaşı vardır ama gerçekte pek azı yakınlaşabilir.

Mücadeleniz
Dostlarına o kadar fazla önem verir ki arkadaşlarının sizden daha önemli olduğu hissine kapılabilirsiniz. İlgisiz durabilir, elde etmesi zordur. Onun yakın çevresine girecek şekilde kendinizi ayarlamazsanız, dışarıda kalabilirsiniz.

Onu elinizde tutmak için
Kova burcuna aşık, akıllı bir kadın ona asla baskı yapmaz. Kova ın içinde yalnız yaşama isteğiyle, aşka ve ilgiye duyduğu özlem sürekli çatışma halindedir. Anlaşmazlık yaşadığınızda ona duygularınızla değil mantığınızla yanaşın. Kovalar elektronik ya da internet hakkında konuşmaktan hoşlanırlar. Onu düşündüğünüzü gösteren e-mailler gönderin, chat odalarında buluşun. En son aktiviteleri takip edip onu yanınızda götürmeyi unutmayın.

Balık Erkeği
Bu erkeğin zengin hayal gücü ve hassasiyeti, onu hemen sevmenize neden olur. Sahip olduğu empati duygusu nedeniyle iç dünyanızı bu kadar iyi anlayan bir erkekle tanışmamışsınızdır.

Mücadeleniz
Güçlü duygularını dışa vurmaya yoğun bir şekilde ihtiyacı vardır. Ona destek olmalısınız. Bazı zamanlar bir konuya odaklanmakta zorlanır ama bu çoğu zaman karar veremediği içindir.

Onu elinizde tutmak için
Balık erkeğini bir konuda ikna etmeye çalışırken, gerçekleri ya da mantığı kullanmayın. Onun duygularına ve içgüdülerine seslenin. Balıklar naziktir ve aynı şekilde davranılmayı bekler. Takdir edilmeye ihtiyacı vardır. Para odaklı değildir, zam istemesi için onu rahatsız etmeyin ve sorgulamayın. İçgüdüsel olarak size öncelik vereceğinden ilgisine alışın. Eğer özgüvenini arttırırsanız yatakta muhteşem bir sevgili olacaktır.


reklam - gizlilik