Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

G Sözlüğü


rüyada gafir suresi görmek
dünyada ve ahirette yücelikle kazanmış ve bol rızıklanmaya işaretle delalet eder. ..

rüyada gaz görmek
uçucu gaz ve hava gibi şeyler gurur ve kibire öfkeye ve şiddete Hacimsiz varlıklar kimliksiz ve kişiliksizliğe ve kendini beğenmesinden dolayı ilahi hoşnutsuzluğa delalet eder. ( Gaz kaçırmak için ..

rüyada gazete görmek
geçici heves ve gayretlere yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder. Rüyada gazete okuyan yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir. Gazete daima iyi haber f ..

rüyada gazino görmek
tüm çabalara rağmen ruh sağlığının bir türlü sağlanamayacağı şeklinde yorumlanır. Karışıklık yolsuzluk hileli iş olarak yorumlanır. Rüyada gazino görmek sıkıntıya ve bütün çalısmasına rağmen can sı ..

rüyada gazoz görmek
çok kısa bir zaman içinde beklenmedik umulmadık bir haberle karşılaşmaya işarettir. Rüyada Gazoz içmekse para kaybı biçiminde yorumlanır. Ferahlamak geleceğin iyi olacağını haber verir. Rüyada gazo ..

rüyada gebelik görmek
Yaşlı kadının gebeliği kıtlıktan sonra bolluğa Genç kızın ve dul kadının kendilerini gebe görmeleri evlenmelerine Kısır kadının ve erkek hayvanların gebeliği o yılın kurak geçmesine Gebe kadın gör ..

rüyada gelin görmek
huzur guzel haber ve yaklasan guzel gunler demektir. gelin oldugunu gören bekar ise evlilik olacagına isarettir. ancak gelinlik temiz ve guzel ise mutlu olunacak yırtık yada kirliyse sonu belirsiz ..

rüyada gelincik görmek
Evlerde görülen etçil ince uzun ve küçük yapılı hayvanı görmek merhametsiz düşük karakterli birine; eve bu hayvanın girdiğini görmek hilekar birrinin eve girmesine delalet eder. Gelincik tarlası mu ..

rüyada gelinlik görmek
erkek ve kadının hayatlarını birleştirdiği günde kadının giyinmiş olduğu geleneksel bir kıyafettir. Mutluluğun ve huzurun simgesidir genellikle beyaz tercih edilir. Rüyada gelinlik görmek bu hususa ..

rüyada gemi görmek
İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa Batan gemiden bir kalas can simi ..

rüyada gerdek görmek
sonu gözyaşı ile bitecek bir olayın başlangıcı demektir. Rüyada evlendiginizi ve gerdege girdiginizi görmek iş yaşamınızda zorluklar içinde geçecegine sermayenizin çok az olduğu için yeni bir paral ..

rüyada geyik görmek
Geyik ve yavrusu mala borçtan kurtulmaya bekar için evlenmeye Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder. Geyik görmek çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erk ..
rüyada gıybet etmek görmek
iyilikleri iptal etmeye işaret eder. Bir kimse rüyada bir insani giybet ettigini görse ve o kimsenin yaptigi giybet fakirlikle ilgili ise o fakirlik giybet eden kimseye döner. Eger yaptigi giybet r ..

rüyada gitar görmek
artistik kabiliyetlerinizin bulunduğuna işarettir. Rüyada gitar sesi duymak postadan çoktandır beklediğiniz bir haberin geleceğine işarettir. İyi haber sevinç olarak yorumlanır. Aşk mektubu ve sevg ..

rüyada giysi görmek
eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır. Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir. Yırtılmış eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı ..

rüyada gül görmek
onu gören herkes için hayır ve iyiliğe delalet eder. hatırlanmaya Gül koklamak sevinç ve feraha bir kadını öpmeye misafir ya da mektup gelmesine Gül tomurcuğu genç kıza çocuğa ve pek yakında mey ..

rüyada gülmek görmek
mala ve zenginliğe kavuşacaktır. Kahkahalarla güldüğünüzü gördüyseniz birçok yeni arkadaş sahibi olacaksınız ve uğraştığınız her işin başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir. Alaycı gülmek sağlığın ..

rüyada gümüş görmek
kadın için süs ve bezeğe Gümüş kaptan yemek ve içmek gümüş eşya kullanmak yahut bunların ticaretini yapmak cennete girmeyi gerektiren iş ve amellere Eğerki süngü mızrak vs. gibi aletlerin gümüş ..

rüyada güneş görmek
üzerinde sürekli patlamalarla enerjisini ve ışığını kaybetmeyen bir ısı kaynağıdır bizler için ve dünyanın varlığını sürdürmesi için gerekliği çok önemli bir varlıktır rüya bu gerçekler bağlamında ..

rüyada güvercin görmek
rüya bu gerçek doğrultusunda yorumlanmıştır. Rüyada güvercin görmek : hayırlı bir gelişmeye habere delalettir. Güvercin çiçekler arasına konuyorsa bu aşkla sevgiliyle ilgili müjdeli bir haber gelec ..

rüyada güzel görmek
mutluluk rahat müjde kısmet olarak yorumlanır. Kişi rüyasında kendisini güzel görürse onu çok güzel gelişmeler beklemektedir olarak yorumlanır. ..


reklam - gizlilik