Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

I Sözlüğü


rüyada ibrahim suresi görmek
Rüyada İbrahim suresini okuduğunu veya üzerine okunduğunu görmek çok sevap kazanmaya düşmandan emin olmaya Allah katında makbul olmaya işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada ..

rüyada ihlas suresi görmek
okumak veya birinin üzerinize ihlas suresini okumasını görmek; yüce Allahü Telayı anması zikretmesine delalet eder ve rüyayı görenin duasının kabul olmasına hakkın yardımına ve Ism-i Azama nail o ..

rüyada inşikak suresi görmek
rüyada inşikak suresi okumak yada duymak: Rüyada inşikak suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; nefsi terbiye etmesine kıyamet günü amel defterini sağ tarafından verilmesine delalet ede ..

rüyada iskonto görmek
Rüyada iskonto yaptirmaniz beklemediginiz bir kimseden önemli bir yardim görerek çok para kazanacaginiza bu para ile iyi bir yatirim yaparak sermayenizi artiracaginiza delalet eder. ..

rüyada isra suresi görmek
Rüyada İsra suresini veya ondan bir ayeti okuduğunu görmek Allah katında makbul olmaya halk arasında hürmete yüksek rütbelere düşman üzerine galibiyete işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh) ..

rüyada istifa etmek görmek
şansınızın açılacağına; işlerinizde büyük miktarta bir düzelme görülecegine rakipleriniz arasinda gözle görülür derecede üstünlük saglayacaginiza; eger halktan bi-ri iseniz bulundugunuz yerde saygi ..


reklam - gizlilik