Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

J Sözlüğü


rüyada jandarma görmek
Zabıta Asker. Rüyasında jandarma gören kişiyi çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır. Rü ..

rüyada japon görmek
kısa boylu ve çalışkan insanlardır. Rüyada japon birini görmek bu gerçeklere göre yorumlanır.. Rüyada japon gören kişi henüz evlenmemişse hayatını sadık bir kimse ile devam edeceğine yani sadık b ..

rüyada jet görmek
çok kısa zamanda bir işte kıskanılacak bir başarıya ulaşacak demektir. Rüyada bir jete bindiğinizi veya onu uçarken gördüyseniz büyük başarılara imza atıp çevrenizdeki insanlar tarafından kıskanıla ..

rüyada jeton görmek
bazı aygıtların çalışabilmesi için peşin ödeme yöntemi ile satın alınan veya dağıtılan bir araçtır. Rüyada jeton görmek bu hakikate göre yorumlanmıştır. Jeton yakın bir yere deniz yada kara yolu ile ..

rüyada jilet görmek
çoğunlukla çelikten imal edilen ince traş aletidir. Kısaca kişisel temizlik veya kesme işlemleri için kullanıldığını söylenebilir rüyanız bu detaylar doğrultusunda yorulanmıştır. Rüyada jilet görme ..

rüyada jöle görmek
güzel renkli jöle kısmettir. Rüyada jöle varlıkla yorumlanır. Rüyada jöle yediğinizi görmek sağlığınızın yerinde olduğuna jöle yaptığınızı görmek sağlık kontrolü için bir hastaneye gideceğinize j ..

rüyada jübile görmek
azim ve iradenin taçlanmasına pratikten teoriye dönmeye ve böyle hizmet etmeye delalet eder. Kişinin yabancı çevreye gireceğine işaret eder. Rüyada jübile görmek hediye ile yorumlanır. Rüyada çocuğu ..

rüyada jüpiter görmek
bu gezegeni rüyada görmek hakkında rüya yorumu içerir. Rüyada jüpiter gezegeni görmek devlet başkanının yardımcısına ve maliye bakanına işaret eder. Jüpiterin ayla birlikte görülmesi alış verişe ..

rüyada jüri görmek
bir oylama yada seçim yapan kişi veya kişi grubuna denir. Jüri Bir maksat için toplanan jüri mensuplarını görmek işi akşamdan tamamlayan gizli kapılar ardında karar alıp bunu alenen açıklayan b ..


reklam - gizlilik