Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

K Sözlüğü


rüyada koyun görmek
şerefli ve saygıdeğer bir kadına; ganimete çocuğa hayırlı ve bereketli mala Koyun peşinde gitmek bir kadının ardı sıra gitmeye Koyun sağmak ya da etini yemek hayra ermeye rızık ve nimete Koyun ..

rüyada kömür görmek
karbonlu maddelerin havasız ve kapalı yerlerde yanmasından oluşan siyah renkte bitkisel kaynaklı içinde yüksek miktarda karbon bulunan katı yakıttır. Rüyada kömür görmek ise yetim hakkı yenilerek ..

rüyada köpek görmek
ne anlama gelir? Rüyada kendinize bir tane köpek satın aldığınızı görmek sizin toplum ile güzel sohbetler içerisinde bulunmanıza delalet eder. Rüyada köpek ısırdığını örmek ise bir dostunuz vesiles ..

rüyada köprü görmek
Yiğitliğe saltanat hayır/hasenata ve murada delalet eder. Aynı zamanda dünya hayatına cinsi münasebete evin hanımına üzüntü ve sıkıntılrdan kurtulmaya; iş bitiren iyiliksever kimseye doğru yol ..

rüyada kör görmek
o kimsenin bir mirasa konacağına kişinin rüyasında kör bir adamın elinden tutarak bir yerden geçirdiğini görmesi o kimsenin düşmanlarından kendisi hakkında düşüncelerini anlayarak durumunu buna göre ..

rüyada kötülük görmek
Kötülüğü Menetme.) Kötülük yapan kişinin sahte arkadaşlar ve düşmanlar tarafından kuşatılacağı anlamına gelir. Tam tersi iyilik olarak yorumlanır. Rüyada bir kisiye kötülük ettigini görmek kendi son ..

rüyada kral görmek
zor zamanında rüya sahibinin yanında olup destek olacak dostlara işarettir. Kral görmek çok hayırlı bir rüyadır.Mesleki hayatında başarıya ulaşmak ve gelecekle ilgili planlarında yapması gerekenler ko ..

rüyada kristal görmek
ruh sağlığınızın bozulacağına yorumlanır. Rüyada parlak temiz kristal görmek ise iyi bir geleceğe delalet eder. Rüyada kristal görmek depresyona işarettir. ..

rüyada kuaför görmek
rüyayı gören kişinin karşı cinste birinden çok etkileneceği ve ona güzel görünmek onu etkilemek için daha bakımlı olacağı anlamına gelir.Rüya sahibi saçında ve giyiminde değişiklikler yapacak dış görü ..

rüyada kumsal görmek
güzel ve hayırlı şeylerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin attığı emin adımlar sonrasında kısa bir zaman dilimi içerisinde işlerinin çok ciddi anlamda artacağına ve bereketlenece ..

rüyada kuran görmek
iyiye yorumlanır.. İyiliklerin güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok güzel bir rüya olan Kuran görmek rüya görenin Allahü Teala tarafından korunduğunun işaretidir. Hasta bir kimse rüyasın ..

rüyada kuran okumak görmek
fakat hangi süreyi okuduğunu bilmeyen rüya sahibi eğer hasta ise iyileşir Üzgün ise üzüntüsü geçer kısıtlı ise hür olur. Rüyada Kuran okumak hak ve dogru söylemektir. Ibn-i Sirine göre rüyasi ..
rüyada kuran-ı kerim görmek
mirasa emanete hüküm ve kuvvete helal rızka; aydınlık ve dosdoğru istikamete dünya ve ahirete ait bütün meselelerin bağlı bulunduğu kanun ve prensiplere işaret eder.. Kuran bazen bağ ve bahç ..

rüyada kurban bayramı görmek
yabancı oluşlarından. Yollarda çatapat kız kaçıran ve fişek sesleri olurdu. Şimdilerde ise her çocuk ve genç teknolojinin esiri durumunda. Güzellikleride var elbette. Allah (c.c.) kurban bayramın ..

rüyada kurban kesmek görmek
borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağına eğer istiyorsa hacca gideceğine hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür. ..

rüyada kurt görmek
kurt neye delalet eder ve neye dikkat etmemiz gerekir.. Kurt görmek zalim hain yalanci bir amir tabir olunur. Kurt eti haram mala sütü ise korku ve endiseye isaret eder. Kirmaniye göre; rüyasin ..

rüyada kuş görmek
uçabilen şekilce güzel ve özgürlüğü ve saflığı temsil eden bir hayvandır. Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Rüyad görlülen yaralı bir kuş dertli günlerin geleceğinin habercisi ..

rüyada kuzu görmek
İbni sîrin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kuzu anne babasına itaatkâr erkek çocuğa delalet eder. Kendisine kuzu hibe edilen kimsenin hanımı hamile ise erkek çocukla müjdelenir. Rüyada büt ..

rüyada kürtaj görmek
rüyayı gören kadının yanlış bir karar almak üzere olduğunun da habercisidir. Rüyada kürtaj yaptirdigini gören bir kadinin kocasinin emaneti olan namusuna dil uzatacak kimselerle arkadas olmasina ve ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik