Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

M Sözlüğü


rüyada macun görmek
has­talıklardan şifa bulmaya ve zürriyetin çokluğuna delalet eder. Macun Nesil çokluğuna yahut hastalıktan şifa bulmaya delalet eder. Macun görmek hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyada macun gör ..

rüyada maç görmek
basketbol tenis gibi örnekler verilebilir. Bir bakıma spordur. Bazen güzel sonuçlar getirmesede aslında mac barışın dostluğun simgesidir. Ama ne yazık ki günümüz şartlarında bu böyle değildir! Bi ..

rüyada madalya görmek
genellikle savaşlarda üstün derecede başarılar gösteren ve kahramanlık sergileyen kişilere verilen başarı göstergesidir. Bazen de önemli durumlarda ilgililere hatıra ve teşekkür maksatlı verilen meta ..

rüyada mağaza görmek
eşyaların satıldığı büyük dükkandır. Giyecek yiyecek ve beyaz eşya gibi ürünlerin satışa sunulduğu alışveriş yeridir. Rüyada mağaza görmek ise rüyayı gören kişinin kendisi için hayırlı uğurlu o ..

rüyada mahkeme görmek
rüya yorumcuları tarafından iyiye yorulmaktadır. Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde hayatında çok sürpriz bazı gelişmelerin meydana geleceğine bununla birlikte işlerinden son der ..

rüyada mahşer görmek
Mahşer yerini görmek sırları gizlemeye yoksulluktan sonra zenginliğe sözünü yerine getirmeye korku ve üzüntüden kurtulmaya; Mahşeri görmek bazen hidayet ve tövbeye geliri az ama şerefli ve önemli ..

rüyada maide suresi görmek
toplum içerisinde aziz ve saygın olur. Kirmaniye göre. çok mal hasenet hayır ve bereket getirir. Cafer-i Sadık Hazretleri rüyada maide suresi okuyan veya okunan için dininde kuvvetli olur ..

rüyada mandalina görmek
güney bölgelerine neşeli bir geziye katılacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyada mandalina yemek sıcak yerlere güzel bir geziye çıkacağınız demektir. Küçükçe bir kısmettir. ..

rüyada mangal görmek
para sıkısıklıgını asacagınıza yorumlanır. mangal yakmak karlı bir is için girisimlere baslamak demektir. Rüyada mangal görmek para kasası ile tabir edilir. Mangal satın aldığını gören kimsenin e ..

rüyada mantar görmek
hanım tarafından rızka nail olmaya Mantar yemek helal kazanca delalet eder. Rüyada mantar görmek ileri gelen kimselerin sevdiği vefalı bir kimsedir. Bazı tabirciler mantar kendisinde hayır olma ..

rüyada masa görmek
güzel haberler alacağına yorumlanır. Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. Rüyada üzeri bolu masa zeng ..

rüyada maşrapa görmek
cariyeye ve hizmetçiye delalet eder. Testiden su içtiğini gören kimse cariyeden ve hizmetçilerden dolayı mal elde eder. Testinin kırıldığını gör­mek hizmetçi cariye ya da küçük çocukların ölmesine ..
rüyada maun suresi görmek
azlık az olmak anlamına gelir Rüyada Maun Suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; etrafınızdaki kişileri ikna etmek açıkcası: komşunuzu arkadaşınızı ve etrafınızdaki herkesi işe yarar ..

rüyada mavi görmek
aile hayatında içinde guzel gunler geçireceginize yorumlanır. ruyada mavi gök görmek askta sevdiginize sadık olacagınıza isarettir. Bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması saye ..

rüyada mayıs böceği görmek
Rüyada görülen mayis böcegi sinirli ve ailesinin nafakasini sikan kimsedir. Mayis böceginin erkegi serli hizmetçiye disisi de lohusa kadinin ölmesine isarettir. Mayis böcegi hayirsiz ve inatçi bi ..

rüyada maymun görmek
bazı kişilerin nüfuzunuzu yanlış bir şekilde kullandığını bildirir. Genç bir kadın için sadık olmayan bir aşığın alâmetidir. Maymun Mağlup düşmana hilekar ve sihirbaza her türlü ayıbı bulunan ad ..

rüyada mearic suresi görmek
Rüyada Mearic suresini veya ondan bir sayfayı okumak veya kendi üzerine okunduğunu görmesi ömrünün sonunda takva sahibi olmaya çok oruca her işinde galibiyete işarettir. İbni şirin (rahmetullahi a ..

rüyada mecusi görmek
büyük gü­nahlar işlemek suretiyle İslamı arkasına atmasına da delalet eder. Elinin kisranın eline dönüştüğünü gören kişi bu zorba kişilerin yaptığı işleri yapar ve daha sonrada Allah Tealanm kendisi ..

rüyada memur görmek
çok kötü yorumlara tabi tutulur. Rüyada memur sıkıntı bekleme yorgunluk işlerin aynı düzeyde kalması demektir. Rüyada memur görmek çok kötü yorumlanır. Rüyada memur dert bekleme yorgunluk işle ..

rüyada mendil görmek
hanıma ya da çocuğa nakışlı ise güzel sözlere ve üstünlüklere delalet eder. Zira mendille sıcaktan ve soğuktan korunulur. Üstüne oturu­lur üzerinde namaz kılınır. Mendil alış veriş için güvenliğe ..

rüyada menekşe görmek
menekşe kopartmak o kadını öpmeye delalet eder. Nablusi (rahmetullahi aleyh)'in tabiri: Rüyada menekşe güzel kadına işarettir. Rüyada menekşe ve onun gibi kokulu çiçekler görmek sebatsız kadına kıs ..

rüyada merdiven görmek
günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bir araç olmasının yanında merdiven inip çıkmak yorucuda olabilmektedir. Rüyanızda merdiven görmek işte tam bu şekilde düşünülerek yorumlanmalıdır. Rüyada merdi ..

rüyada mermer görmek
izzet ve şerefe uyumlu ve iyi geçinen aileye; Yanında mermer görmek hayırlı evlada makam ve göreve zengin olmaya ilim ve güzel sanatlara yararlı bir şey satın almaya delalet eder. Rüyada merm ..

rüyada mermerci görmek
mevkiye mala güzel kadınlara ve cariyelere delalet eder. Yanında mer­merler olduğunu görmek fakirlikten sonra zenginliğe ya da evlenmeye ya da farklı ticaretlere delalettir. Rüyada mermerden şadı ..

rüyada meryem suresi görmek
üzüntü ve kederden kurtulmaya salihleri sevmeye kuvvete ve mala işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Meryem sûresini okuduğunu gören kimse peygamberlerin sünnetlerini yaşat ..

rüyada mezar görmek
bir ev satin alir. Rüyada bir mezar ziyaret ettigini gören kimse hapishaneye ziyarete gider. Mezar uzak bir yolculuga üzüntü keder ve hapishaneye isarettir. Rüyada mezar görmek; kötü olayların mey ..

rüyada mezar taşı görmek
mezar taşına bakmak rüyayı gören yalnız ise uzun ve anlamsız bir yaşama ; evli ise uzun bir hayata yorumlanır. Rüyada mezar taşı okuduğunu gören kimse unutkan olur. Ve verdigi sözleri yerine get ..

rüyada mezarlık görmek
nasıl yorumlanır? Rüyada mezarlık görenin hatalarına tevbe edeceğine işarettir. eğer rüyayı gören kendisini rüyada vefat etmiş olarak görüyorsa uzun bir yaşam süreceğine delalet eder. Aynı zamanda ..

rüyada meze görmek
Rüyada meze görmek ne demektir? Rüyada Meze eğerki yanında alkol yok ise yani sadece normal yemek şeklinde yeniyorsa iyi olarak yorumlanır. Fakat rüyada görülen meze alkol ile tüketiliyor yani yeniliy ..

rüyada minare görmek
kuvvete ve yüksekliğe nail olur. Minarede ayakta dur­duğunu ve Allah Tealayı teşbih ve tehlil ettiğini gören kişi dünyada şöhrete ve yüksekliğe erişir. Onun teşbihi Allah Tealanın kendisini kurtarac ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik