Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

M Sözlüğü


rüyada miras görmek
yakinda hafif bir kaza atlatacaginiza isarettir. Baska bir yakininizin mirasa kondugunu görmek uzakta bulunan bir akrabanizdan kötü bir haber alacaginiza delalet eder. ..

rüyada mobilya görmek
memuriyet mansıp ve makama işarettir. Rüyada mobilya görmek borçlanmaya da işarettir. Bu rüyayı genç bir erkek görduyse ev eşyası almaya;satması da bakarken görmesi iyi olacak bir iş için tartıs ..

rüyada motor görmek
işlerin güzel olacağına durmus bir motor görmek ise işlerin bozulacağına yorumlanır. Rüyasında çalışan bir motor gören kişinin pek yorulmadan başarıya erişeceğine işaret eder. ..

rüyada muhammed suresi görmek
dünyada sünnet üzere yaşamaya ve düşmana galip gelmeye işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Muhammed sûresini okuduğunu gören kimsenin yaşantısı güzel olur. Nablusi (rahmetu ..

rüyada muz görmek
Güneydoğu Asya bölgesinde doğal olarak yetişir. Ülkemizde ise en çok Anamur ile Alanya arasında yetiştirilir. Muz yapılan araştırmalara göre dünyada en çok tüketilen meyvelerden biridir. Muz un bu ka ..

rüyada mücadele suresi görmek
ibn-i fudale “rüya sahibi âlim ise ona hiçbir şey zarar veremez” demiştir. Bazı tabirciler;” batıl dinlere mensup kişilerle mücadele eder ve güç bu kişide olur” demişlerdir. Bazı tabirciler de;” kend ..

rüyada mücevher görmek
mevki makam sahibi olacağına işarettir. Görülen mücevher parlak renki ve ışıldıyorsa kişinin aşk hayatında da mutlu olacağına işaret eder. Mücevher aynı zamanda edepli namuslu maddiyatlı kadın anla ..

rüyada müdür görmek
rüyada iş yerindeki müdürünü görmek Çalıştığınız iş yerinde bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz hatta bu durumda iş yerinden sizi çıkarmaları yani işinize son vermeleri bile söz konusu olabilir. ..

rüyada mülk suresi görmek
yahut kendi üzerine okunduğunu görmesi çok mala ve rızka sahip olmaya yüce Allahın kudret ve azametini tefekküre işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Mülk sûresini okudu­ğu ..

rüyada mümin suresi görmek
kurtuluşa ve sağlam imana ve son nefeste iman ile gitmeye işarettir. Bazen rüyada bu sureyi okuyan kimse iffet sahibi olur ve belalardan kurtulur. Yüce Allah dünyada onu müminlerle beraber hasreder ..

rüyada mümtehine suresi görmek
yüce Allaha halisane ibadet ve taatte bulunmaya işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Mümtehine sûresini okuduğunu gören kimse bir sıkıntıya maruz kalır ve bundan dolayı Allah ..

rüyada münafikun suresi görmek
kendi itikadından olmayan kimselerle düşüp kalkmaya işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Münafikûn sûresini okuduğunu gören kimse nifaktan kurtulur. Nablusi (rahmetullahi al ..
rüyada mürselat suresi görmek
aileniz ve çevresine cömert davranmaya delalet eder. ..

rüyada müzemmil suresi görmek
iyilik ve hayır sahibi olmaya geceleri namaz kılmaya Kuran-ı Kerim tilavetine dünya ve ahiret müsküllerinden kurtulmaya işarettir. ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik