Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

O Sözlüğü


rüyada okul görmek
zor geçinmeye ve işsizliğe delalet ettiği gibi aynı zamanda da ilime itibara hörmet görmeye uyulması gerekilen kurallara veya yönetmeliklere ve yararsız bilgi ve ezber bilgiye delalettir. Rüyada ..

rüyada orgeneral görmek
Rüyada orgenaral rütbesinde olan bir subayın emrinde olduğunuzu görmek ise yüksek bir mevkide bulunan bir devlet adamı ile karsilasip ondan bir çok fayda ve menfaat elde edeceginize; amirlerinizin si ..

rüyada orman görmek
Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir. Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek işlerini yoluna koymak ve için ..

rüyada ortaklık görmek
insafa delalet eder. Biriyle ortaklik yaptigini gören onunla is yapar. Bazi yorumculara göre rüyada sirket görmek iyi degildir. Çünkü ortaklik daima insaf disinda davranis görür. Bir baska rivayete ..

rüyada oruç görmek
Oruçlu olduğunu görmek iyi bir şey adamaya sabırla elde edilecek başarıya namaza devam ederek rahmetin sürekli olmasına madden ve manen ilerlemeye yemin keffareti vermeye haccetmeye çocuk arzu ..

rüyada otel görmek
hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bir otelde bulundugunuzu görmek yakinda sizin bir yolculuga çikacaginiza; bir otel odasinda yattiginizi görmek beklemediginiz bir olay yüzünden huz ..

rüyada otobüs görmek
rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Rüyada otobüs görmek uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi ..

rüyada otogar görmek
Rüyada otogar görmek ne anlama geliyor? yolculuğa işarettir. Rüyada otogar görmek; uzun ve yorucu bir yolculuğa işarettir. ..

rüyada otomobil görmek
kişinin benimsediği hayat tarzına Otomobili rölantide çalışır halde görmek işlerde durgunluğa Otomobili çalıştırıp hareket ettirmek işlerin açılmasına Geniş ve rahat otomobil baht açıklığıına ve m ..

rüyada otopark görmek
özel yasantinizin beklenmedik bir olaydan sonra birden bire lehinize olarak çok degisecegine; sizin kendinizin bir otopark islettiginizi görmek yakin bir akrabanizin maddi yardimi ile islerinizi gen ..

rüyada otopsi görmek
kötü bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Otopsi ile ilgili rüyalar çok kuşkucu birisi olduğunuzu ya da kötü bir haber alınacağınızı işaret eder. Rüyada bir ölüye otopsi yapildigini görmek bas ..

rüyada ova görmek
Düz ve yeşil bitki örtüsüyle kaplı bir ova görmek maddi ve manevi olarak terakkiye zorluktan sonra kolaylığa ferah ve sevince delalet eder. Rüyada gözünüzün alabildigine kadar uzanan bir ova görmen ..
rüyada oya görmek
Örtü yemeni başörtüsü ve mendil gibi şeylerin kıyılarını süslemek sevinç ve mutluluğa Oya görmek bekar için evlenmeye evli kimse için ev sahibi olmaya ya da yeni ev satın almaya / yeni bir eve ta ..

rüyada oynamak görmek
olumlu iştir. Rüyada oynamak musibet hastalik ile yorumlanir. Bazi tabirciler demislerdir ki: Bir kimse rüyada oynadigini görse bir musibete ugrar veya hasta olur. Yahut halk arasinda itibari düse ..

rüyada oyun görmek
insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete bazen tavla oynamak şöhret ve izzete dünyalıkta yükselmeye Yazı-tura oyunu delillere Yüz ..

rüyada oyuncak görmek
garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve ..

rüyada ozan görmek
Halk ozanı görmek çok gezip az kazanmaya; yarı aç yarı tok yaşamaya; inci ruhlu ve hassas yaratılışlı kimseye delalet eder. Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır. Geçmişte kalan günler ..


reklam - gizlilik