Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Ö Sözlüğü


rüyada ödünç görmek
bir yoksula yardıma işaret eder. Ödünç tövbeye işaret eder. Yoksul kişiler için zenginliğe yorumlanır. Ödünç para istediğini görmek hastalık veya şiddete yorumlanır. Rüyada ödünç almak sorumluluktur ..

rüyada öğrenci görmek
bilgi ve tecrübe edinemeye çalışan kimseye denir. Genel olarak ülkemizde öğrenci yetkişkin olmadan evvel geçirilen okuma yazma cebir ve diğer fen bilgilerinin verildiği genç kimseye denir. Rüyad ..

rüyada öğretmen görmek
öğrenciye bilgi veren onu eğiten kişiye denir bir kimseye birşey öğretmek önemli ve değerli bir durumdur bu sebeple öğretmende değerli ve kutsaldır. Rüyada eğitmen veya öğretmen görmekde bu detaylar ..

rüyada öksüz görmek
Rüyada bir öksüzü oksamak veya ona bir hediye vererek gönlünü almak hayirli bir ise giriserek çok menfaat saglayacaginiza isarettir öksüzü aglatmak islerinizin bozulacagina delildir. Rüyada kendis ..

rüyada ölmek görmek
Rüyada Ölmek görmek nedir? Rüyada bu rüyayı gören kişi öldüğünü görürse; uzun bir süre ömürlü olmaya işaretle delalet eder. ..

rüyada ölü görmek
onun ahlakının bozulmasına yorumlanır. olunun guldugunu görmek vicdanınızın rahat olacagını isaret eder. Rüyada ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. Ölü diri getirir. Rüyada ölü gö ..

rüyada ölü yıkamak görmek
onun borcunu ödemeye işarettir ölünün kendi kendini yikadiginin görülmesi o ölünün evlat ve torunlarinin üzüntü ve kederden kurtulmalarina hayra ermelerine mal ve evlatça artmalarina işarettir. ..

rüyada ölüm görmek
onun ahlaken bozulmasına işarettir. Eğer bir insan rüyasında ölünün arkasından bağırıyor ağlıyor tabutta taşındığını o kimsenin toprağa verildiğini görüyorsa rüya sahibinin yükseleceğine işarettir. ..

rüyada öpmek görmek
Genç birini öpmek kadehe yaşlı bir kadını öpmek bir sözden dolayı özür dilemeye bir kadını öpmek sevdiği kimseden ilgi görmeye veya gelecek selama Sevdiği kimseyi ağzından öpmek eline geçecek para ..

rüyada öpülmek görmek
rüyayı gören kişi için değişim anlamına gelmektedir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak yer ve mekan değişimi şeklinde tabir edildiği gibi rüya sahibinin iş ya da tatil a ..

rüyada öpüşmek görmek
rüyayı gören kişi için kısa zaman içerisinde elde edilecek olan zenginlik anlamına gelir ki her anlamda hayırlı şekilde tabir edilir. Kişinin kısa bir zaman dilimi içerisinde mal ve para sahibi olmay ..

rüyada ördek görmek
göl gibi su birikintilerinde de avlanabilir. Rüyada görülen ördek ise varlıklı ve güzel bir kadına işarettir. Rüyasında beyaz ördek almak gören kişinin eline çokça mal ve mülk geçmesine işarettir. ..
rüyada örgü görmek
çok yakında evlenecek demektir. Güzel ve mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Çok güzel bir aile sahibi olacağınıza işaret eder. Rüya gören eğer bekarsa çok yakında evlenecek demektir. Rüyada örgü ..

rüyada örtü görmek
örtü adını verdiğimiz şey birşeyleri örtmek için kullandığımız herşeydir. Rüyada örtü görmek ise aşağıda detaylıca anlatılmıştır. Rüyada örtü görmek gizli ve sonu kötüye varabilecek bir girişim ..

rüyada örümcek görmek
peygamber efendimizin düşmanları tarafından takip edilirken saklandığı mağranın önüne hızlıca ağ örmesi ile mübarek bir hayvan olduğu bilinir örümcek şekil itibariyle ürkütücü bir görüntüye sahip ol ..

rüyada özür dilemek görmek
fazilet ve meziyete hürmet ve saygınlığa erişmeye işaretle delalet eder. Kavga ettiğiniz bir kişiyle barışacaksınız demektir. Kavgalı ve küskün olduğunuz biriyle barışacaksınız. ..


reklam - gizlilik