Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

P Sözlüğü


rüyada pantolon görmek
birçok farklı şekilde rüya yorumcuları tarafından tabir edilmektedir. Rüyanın yorumu pantolonun rengi kumaşı görsel durumu ya da kullanım şekli gibi detaylara dikkat edilerek farklılıklar göstermek ..

rüyada pantolon giymek görmek
kısa bir zaman dilimi içerisinde hayatında desteğe ihtiyaç duyduğu bir dönemde son derece nüfuzlu saygın ve maddi anlamda da yüksek düzeyde olan bir tanıdığından yardım alarak destek göreceğine ve s ..

rüyada para görmek
kişinin rüyasında herhangi bir yolda giderken para bulduğunu görmesi; o kimsenin elinden bir miktar para çıkacağına delalet eder. Rüyada para almak:vermek veya tomarla para görmek iyi şans ve zen ..

rüyada parti görmek
Rüyada henagi bir siyasi partiye gittiğinizi gördüyseniz yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz demektir. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli kontrol ..

rüyada pasaport görmek
işlerinizde bazı sıkıntıların olacağına yorumlanır. Rüyada pasaport çıkarmak veya görmek uzun bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyanızda kendinize bir pasaport çıkartarak bir geziye hazırlandığ ..

rüyada pasta görmek
kutlamaların ve sevinçlerin ortak değeri olarak bilinir. Genellikle bir kutlama yapılacağı zaman hemen başvurulan bu güzel tatlıda amaç aslında tatlı yiyerek olayı daha da güzelleştirmektir. Basitçe ..

rüyada paten görmek
Sonu gelmeyecek karışık tatsız iştir olarak yorumlanır. ..

rüyada patron görmek
çok çalıskan ve enerjik bir insan oldugunuza yorumlanır. Bu rüya iş değistireceğinizi de işaret eder. Rüyada patron görmek işsiz için işe girmeye işarettir.Kendisinin patron olduğunu gören kims ..

rüyada pekmez görmek
size uzaklardan gelecek bir akrabanızı misafir olarak kabul edeceğinize delalet eder. Rüyada birisine pekmez ikram etmek o kişiye kazanacağı bir işi vereceğinize işaret eder. Bir başka tabire göre ..

rüyada pembe görmek
gereksiz yere bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir. Derin duygular büyük aşk neşeyi sevinci mutluluğu simgeler. Rüyada pembe renkli bir şey görmek çok iyimser bir kimse olduğunuza her şey ..

rüyada peygamber görmek
hürmet ve itibara devlet ve saadete muvaffakiyet ve zafer bulmaya öncü ve liderliğe dinde kuvvete dünya ve ahirette esenlik ve hayra. Gerek yaşıyor gerekse vefat ettiği halde bir peygamberi ziya ..

rüyada pırlanta görmek
mağrur ve niteliksiz kadına delalet eder. Rüyada elmas ve pırlanta yüzük takmak ise yukarıda belirtilen özelliklerde bir kadın ile evlenmeye işarettir Elmas veya pırlanta ile süslenmiş takı erkek iç ..
rüyada pilav görmek
bu pilavı pişirmek veya yemek bol bol rızka çoğalan ve artan bir mala işarettir. Pilava yoğurt katarken gçrmek ise bu durumdan hoşlanmayan kimse için üzüleceğine delalet eder. Bir başka tabire ..

rüyada pilot görmek
atılım yaptığınız birçok işte birincilik hep sizin elinizde olması çalışkan karaktere sahip olduğunuzu ve hayatında hayal ettiğiniz her şeye kavuşmanız anlamına gelmektedir. Parlak fikirleriniz ve ça ..

rüyada pire görmek
zayıf ve miskin kimseye zayıf düşmanlara ya da Allahın c.c. askerlerine; Pire ısırması düşük yaratılışlı kimselerden gelecek üzüntü ve kedere ya da eline mal geçmesine Pire bulmak elinize mal geç ..

rüyada pirinç görmek
Pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye Pirinç pişirmek yahut pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete delalet edeer. Rüyasında pir ..

rüyada piyango görmek
kaybetmek üzüntüye; Her çeşit müşterek bahis boş kuruntulara ve üzüntüye işaretle delalet eder. Rüyada Miili Piyangodan kazandığını görmek hiç beklenmedik çok hayırlı bir servete; eğer kazanılmazsa ..

rüyada poker görmek
Rüyada poker görmek manası anlamı yorumu nedir? Rüyada görülen poker Paranızı çok hesapsız harcamanızın sonucunda sıkıntıya düşeceksiniz demektir. Rüyada poker oynamak görmek büyük bir maddi ve manev ..

rüyada polis görmek
bir kamu görevlisidir ve güvenlik gücüdür. Rüyada polis görmeyi bu noktadan değerlendirmekte fayda var. Rüyada polis görmek Azrail(dört büyük melekten ölüm meleği) ya da şiddet ve kedere delalet ede ..

rüyada politikacı görmek
görülen kişilerle bağlantılı olarak bunun yanında görülen diğer nesnelerle birlikte kavramlar daha çok anlam taşır. Politikacı gören kişi hırslı çalışkan tuttuğunu koparan kafasına koyduğunu yapan bi ..

rüyada porselen görmek
sağlam iş olarak yorumlanır. Rüyanızda temiz bir porselen görmüşseniz anlayışlı dengeli dürüst yardımsever akıllı bir tanıdıktır şeklinde de yorumlanır. Rüyada porselen hayırlı bir işe güzel b ..

rüyada portakal görmek
temiz yaratılışlı hoşsohbet insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder. Rüyada portakal görmek çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında başarılı olacağına yorumlanır. İri bir port ..

rüyada postacı görmek
davet sahibi bir kimseye haber getiren kimseye hayra çalışan gayret ehli bir insana delalet eder. Rüyada postacıdan mektup almak kendisiyle birisinin alay edeceğine; posta kutusundan veya elden me ..

rüyada prens görmek
çok saygin bir kimse tarafından davet edileceginize ve bu davet sonunda çok faydalanacaginiza delalet eder. Rüyada prens görmek; nikaha işaretle delalet edilir. ..

rüyada prenses görmek
ileride yalnız kalmanıza neden olacaktır. Rüyada bir prensesle tanışmak sizi seven bir kimsenin iyiliğini göreceğinize mevkiinizin yükseleceğine erkekseniz kadınlardan kadın iseniz erkeklerden ço ..

rüyada protesto görmek
çok sinirlenip çok küçük bir olayı büyüten kişilerle muhatap olduğunuzdan dolayı mücadeleye mecbur kalacağınıza bu işin sonunda mahkemeye düşüp nihayet kazanacağınıza ve başınıza bu işleri açan ki ..

rüyada protokol görmek
Rüyada protokol görmek ne anlama geliyor? protokol başarı olarak yorumlanır. Kişinin önemli birinden destek ve yardım alacağını da delaletle işaret eder. ..

rüyada puding görmek
Rüyada puding görmek ne şekilde yorumlanır? Rüyada görülen Puding kişinin hayal kırıklıklarına ve yaşamında başarısızlığa uğrayacağına delalet eder. ..

rüyada pudra görmek
Rüyada pudra görmek ne anlama geliyor? Pudra Bakınız: Yüz. Etrafınızda birtakım sahtekar ve yalancı insanlar var. Dikkat edin. Yüze sürülen pudra size çok güzel bir şekilde yakışırsa kişinin çok gizli ..

rüyada puro görmek
Rüyada puro görmek ne demektir? Rüyada görülen Puro ikiyüzlü bir insan olduğunuza işaretle delalet eder. ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik