Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

R Sözlüğü


rüyada rad suresi görmek
çok sevap kazanmaya düşmandan emin olmaya Allah katında makbul olmaya işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Ra’d suresini okudu­ğunu gören kimse dualarında sebat eder ve erk ..

rüyada raf görmek
kötü şansın ve üzüntünün haberidir. Rafların dolu olması ise muradınıza ereceğinizi haber verir. ..

rüyada rahibe görmek
hristiyan inancına göre kilisede dini faliyetlerde bulunan ve dini eğitime yardımcı olan kadın görevliye denir. rüya yorumunuz bu çerçevede değerlendirilmelidir. Rüyada rahibe görmek dünya nimet ..

rüyada rahip görmek
rüyayı gören kadınsa hamile kalacağına; erkekse işlerinde başarılı olacaksınız demektir. Rüyada rahip görmek iyi bir haberin alınacağına yorumlanır. ..

rüyada rahman suresi görmek
Allahın affına ve rahmetine ermeye ilme şer ve kötülükten uzak durmaya işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Rahman sûresini okuduğunu gören kimse dünyada nimetlere ahirette ..

rüyada rakam görmek
çok para kazanacak demektir. Bakınız sayı numara ..

rüyada rakı görmek
sarhoşluğa sebep olması sebebiyle dinen içilmesi yasaklanmıştır rüyanızın yorumuda buna dayanılarak hazırlanmıştır Rüyada içkili bir yerde içmek eğlenmek çok ağır bir hastalık demektir. ..

rüyada renk görmek
canlı ve iç açıcı renkler; bir maceraya atılmaya koyu ve iç karartan siyahımsı renkler; geçmeyecek ve yorgunluğa çevirecek bir üzüntüye sarı renk; hastalığa kırmızı renk; hiddete mavi; sükunet ve ..

rüyada resim görmek
Altın ve gümüşten yapılmış resim dünyalığa isteklere varmaya. Sanat eseri hüviyetini almış değerli tablolardan birini görmek kıymetli bir hediye almaya. Manzara resimleri özellikle duvarda olursa inc ..

rüyada resim yapmak görmek
yaşamınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir Bu rüyayı fakir birisi görmüşse hastalığa yorumlanır. Rüyayı gören zengin insan ise resim görmek iyi anlamdadır. Çevrenizde gerçek ..

rüyada resmi daire görmek
Rüyada bir resmi dairede bulunduğunuzu görmek hükümetle yani devlet ile aranızdaki bir işin olumlu sonuçlar vereceğine işaretle delalet eder. ..

rüyada resmi geçit görmek
geçenler eğer asker ise hayatının sükun ve rahat içinde geçeceğin işaret eder eğer öğrenci ise ev halkının kendisine itaatli ve sevecen kimseler olduklarına; itfaiye esnaf gibi kimselerin geçit r ..
rüyada ressam görmek
İlim ve hikmete güzel sanatlara mimariye dekorasyona geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa aşk ve hayranlığa. İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye görüş ve düşün ..

rüyada restoran görmek
eğerki restorant çok fazla kalabalık olan bir yer ise çok güzel hayirli bir işin içersinde olabileceğinize işaretle delalet eder. Çevrenizdeki bazı kişiler ile çok fazlası ile mücadele içersinde olab ..

rüyada revani görmek
zenginlik mutluluktur. Rüyada revani yemek uzun bir yolculuğa veya çok hayırlı bir haber işiteceğinize yorumlanır. ..

rüyada revir görmek
attığınız yanlış adımlar yüzünden bir çok zarara uğrayacağınıza ve geleceğinizin tehlike içinde olduğuna en kesin bir belirtidir. ..

rüyada revü görmek
eğlenceli ve neşeli mutlu günlerin çok uzakta olmadığına işaret eder bugünlerde çok yakında içinde bulunduğunuz buhranlı sıkıntılı anlamı artık bittiğine delaletle işaret eder. ..

rüyada rey görmek
Rüyada herhangi bir seçim için bir sandığa rey pusulası attığını görmek ailesi tarafından kendisinden istenen bir şeyi yerine getirmeye çalışacağına çocuklarının isteklerini yapmaya gayret edeceğine ..

rüyada rey vermek görmek
aynı zamanda oy vermek anlamındadır bunun için diğer rüya tabiri kelimesine bakabilirsiniz. Rey Vermek Bakınız: Oy Vermek ..

rüyada reyhan görmek
Uykusunda baharın güneşli havada bahçesinde reyhan görmesi; sağlık ve ferahlıkta bulunacağına ve çok güzel bir kadınla neşeli bir hayat süreceğine işarettir. Geçmişte kalan tatlı bir olay ve anıdır ..

rüyada rezalet görmek
sizi küçültmek için rakiplerinizin durmadan çaba harcadıklarına bu yüzden işlerinizde elinizden gelen her gayreti harcayarak onlara açık kapı bırakmamaya dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. ..

rüyada rıhtım görmek
bir seyahate çıkacağınıza işarettir. Herşeyin yoluna gireceğine ve sıkıntıların geride kalacağına işaretle delalet eder. Rüyada bir rıhtım kenarında bulunduğunu görmek yakında bir deniz yolculuğgu y ..

rüyada rica görmek
Rüyada bir kimseye bir iş hususunda yada farklı herhangi bir durumda ricada bulunmanız bir işin başına geçip onu yöneteceğiniz ve sonunda başarılı olacağınız bir mesleğin sahibi mevkiine geleceğiniz ..

rüyada rimel görmek
Sağlığınızın bozulacağına işarettir. Kişinin isteyerek veya istemeyerek birini aldatıp kandıracağına işaretle delalet eder. Rüyada rimel görmek yalancı düzenbaz bir kimse ile karşılaşacağınıza ve o ..

rüyada ringa balığı görmek
Rüyada ringa balığı yemek bir yakınınızdan hiç beklemediğiniz şekilde bir kötü söz işiteceğinize delaletle işaret eder. ..

rüyada risale görmek
Rüyada bir matbaada bir risale bastırdığını görmek uzaktan beklediği müjdeli bir haberi alacağına delalet eder. Bir risaleyi düzenlemeye çalıştığını görmek düşündüğü bazı işleri yapmak için plan ha ..

rüyada riya görmek
iş ortakları varsa aldatıldığına; halktan biri ise mahalle halkı tarafından yüzüne gülündüğü halde sevilmediğine; evde ev halkı tarafından hor görüldüğüne delalet eder. Bir başka rivayete göre de: R ..

rüyada riyakarlık görmek
yakın bir arkadaşı tarafından aldatılacak ve dolandırılarak kandırılacak demektir. ..

rüyada robdöşambr görmek
Güzel renkli temiz bir ropdöşambr kişinin kendisine iyi bakacak bir eş ile evleneceğine veya zengin olacağına işaretle delalet eder. ..

rüyada robdöşambr giyinmek görmek
başınızdan bir aşk macerası geçerek sonunda bu maceranın güzel bir düğün ve nikahla son bulacağına yeni bir ev açma zorunda kalacağınıza delaletle işaret eder. ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik