Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

R Sözlüğü


rüyada robot görmek
bu günlerde işe aldığınız herhangi bir kimseden istediğiniz performansı alamadığınız için işlerinizin pek düzgün gitmediğine işaretle delalet eder. ..

rüyada roka görmek
Mevsiminde taze yeşil roka büyük paraya bolluk ve servete işaret eder. Rokanın üstüne sirke dökmek ise maddi zarar görmeye delalet eder. Rüyada roka yemek acı bir haber alacağınızı sandığınız bir ..

rüyada roket görmek
hayatta büyük çapta bir başarıya ulaşacağınızı gösterir. Rüyada roket görmek çok büyük başarı kazanacak ve mutlu olacağınız bir kişiyle güzel aşk yaşayacaksınız demektir. Roketin düşmesi ise işleri ..

rüyada rol görmek
size teklif edilen bir işi kabul edip etmemekte tereddüdünüz olduğuna işarettir. Rüyada kendinizi bir tiyatro sanatçısı olarak bir sahnede rol yapıyor göstermeniz üzerinize aldığınız bir işi yapamad ..

rüyada roma görmek
Rüyada Roma şehrinin görülmesi ilginç olan bir aşk hayatı yaşamaya aday birisi olduğunuzu anlamına gelir. ..

rüyada roman görmek
birincisi okuduğumuz kitabın türü olan roman diğeri ise millet olarak adlandirdiğimiz Roman lar vardır. Roman okumak eğer okunan roman doğu ve batının klasiklerinden ise ibret almaya hayatı derin ..

rüyada romatizma görmek
ne demektir? Romatizma eklem yerlerindeki oluşan ağrılar olarak biliriz ve bu ağrıların genellikle hava durumun kötü olacağı zamanlarda ağrı yaptıklarını söylerler romatizma hastaları. Güvendiğiniz i ..

rüyada rosto görmek
Oldukça büyük ama yararı olmayacak para olarak yorumlanır. Rüyada bir lokantada rosto yediğinizi görmeniz bir iş hususunda sizinle anlaşmak isteyenlere olumsuz cevap vereceğiniz bu günlerde çok katı ..

rüyada rotatif görmek
Rüyada bobin sistemi ile baskı yapan bir makine olan rotatif makinesini görmek veya bu makinede baskı ustalığı yapmak bilginizle çevrenizdeki insanlara ve dolayısıyla kendinize faydalı olacağınıza; ..

rüyada rovelver görmek
Rüyada belinde veya yanında yada elinde bir rovelver olduğunu görmek hiç ummadığı biri tarafından bir zarara uğratılacağına delalet eder. Rovelver ile bir kimseye veya bir hedefe ateş ettiğini görmek ..

rüyada rozet görmek
yakında taşınıp semt değiştirip yeni arkadaşlar yeni çevre edineceğinizi gösterir. Rozet taktığını gören biri kalabalıkta başına ilginç ve hoş olmayan olaylarla karşılaşacak demektir. Kişinin kendi ..

rüyada römork görmek
başvurduğunuz bir işyerine veya kurumdan müspet cevap alarak işlerinizi yürüteceğinize bir rivayete göre de eviniz veya mahallenizde yapılacak bir onarım veya yapı işi için etrafınızdan gerekli yard ..
rüyada röntgen görmek
herkese karşı gerçek olan yüzünüzü göstermediğinize ve sahte tavırlar içinde olduğunuza delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada röntgen çektirmek hastalık içinde olup sıkıntılı ve üzüntülü ..

rüyada rugan görmek
Rüyada Rugan görmek Derinin iyi olarak yorumlanmamasına rağmen rugan erkenden gelecek olan bir kısmettir. Ama rugan ayakkabı ise sıkıntıdır. ..

rüyada ruh görmek
devlete ve saadete anne babaya mal ve şerefe. Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonr ..

rüyada ruh hastalığı görmek
Rüyada Ruh Hastalığı görmek ne anlama gelir? Ciddi şekilde Sıkıntılı günlere işarettir. Ruh hastası olmuş olan birisini görmek ise uğursuzla tabir edilir. Rüyayı görmüş olan kişinin dua etmesi daha ya ..

rüyada ruhun çıkması görmek
emanet olarak aldığı şeyleri sahiplerine vermeye veya hastanın hastalığından yahut hapis kimsenin bulunduğu cezaevinden beraat edeceğine işaretle delalet eder. Bazen ruhun cesetten çıkarıldığını görm ..

rüyada ruj görmek
eşine kompliman yapmasına. Erkeğin dudağına ruj sürmesi sözde riyakarlığa yadırganılan söz ve davranışa delalet eder. Rüyada bir kadını ruj sürerken veya yüzüne makyaj yaparken görmek yakında güzel ..

rüyada rulet görmek
Davranışlarınızda yanlış yapıyor etrafınızdaki insanları incitiyorsunuz demektir. Rulet oynadığınızı gördüyseniz birtakım düşmanlarınız olduğuna işaret eder. Rakipleriniz ve düşmanlarınızla büyük m ..

rüyada rulo görmek
Rüyada Rulo görmek ne demektir? Rüyada Temiz bir kağıt rulosu geleceğininin çok iyi olacağına işaretle delalet eder. ..

rüyada rum halkı görmek
arzu edilen şeye kavuşmaya delalet eder. Bazen de Rum halkını görmek Cenabı Hakkın Elif Lam Mim Ruim(Iar) mağlup oldu yakın bir yerde.  Halbuki onlar bu yenilmelerinin ardından galip olacaklar ..

rüyada rum suresi görmek
mal ve ilme kazanca düşman üzerine galibiyete işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Rum suresini okudu­ğunu gören kimse müşrik bir kavmin oturduğu bir beldeyi fetheder. Ve b ..

rüyada rüku görmek
Namaz içinde rüku yaptığını görmek huşuya din ve dünyaca arzu ettiği şeye çabuk ulaşmaya düşmana galip gelmeye uzun ömre ve işsiz için işe. Kadının rüku ettiğini görmesi tövbe etmesine iffet ve n ..

rüyada rüşvet görmek
Rüyada rüşvet alırsanız bu elinize kısa zaman sonra çok para geçecek. Ya da verdiğiniz borcu geri alacaksınız demektir. Kişi rüşvet verirse zor durumda kalır. Rüşvet alırsa çevresindekiler ile arası ..

rüyada rütbe görmek
Yoksul kimsenin rütbe sahibi olduğunu görmesi zevceye geçiminin düzelmesine derecesini yükseltecek salih amelleri işlemeye güç yetirmesine. Hali vakti yerinde olan kimse için rütbe görmek ziyade ha ..

rüyada rüya görmek
Rüya tabir ettiğini görmek doğruluğu tartışılır bir kimsenin söz ve haberine. Salih ve doğru sözlü birinin rüya tabir ettiğini görmesi bu yorumun aynen çıkmasına. Rüyada gördüğü rüyayı bir tabirci ..

rüyada rüya meleği görmek
yolculuğa ve gittiği yolculuktan geri dönmeye evlenip çoçuk sahibi olacağına sözünü yerine getirmeye müjdeli haberler ve sevince; melike ( devlet başkanına) tercümanlık yapmaya ve onun sırlarına v ..

rüyada rüya tabir etmek görmek
Rüyada rüya tabir etmek doğru olmayan bir kimsenin ağzından çıkacak bir habere işaretle delalet eder. Çok Doğru olan bir kişi rüyasını tabir etse tabir aynen olduğu gibi çıkar. ..

rüyada rüya tabircisi görmek
rüya tabircisini görmek mahzun kimselerin sevineceğine ferahlık içinde olanların mahzun olmalarına kapalı bir şeyin meydana çıkmasını ümit ve arzu eden kimsenin istek ve arzusunun yerine gelmesine ..

rüyada rüya yorumcusu görmek
Bir kişi Rüyada gördüğü bir rüyayı yada rüyadaki nesneyi tabir ettirmek için bir rüya tabircisine gittiğini görmek gördüğü rüya için o tabircinin yorumunun aynen bu rüya için de geçerli olduğuna iş ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik