Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada abdest almak görmek


Abdest almak genellikle o kişinin ferahlamasına delalet eder. İleri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur. Temiz bir su ile abdest alınıyorsa amacına kavuşur. Eğer abdest tamamlamazsa amacına kavuşamaz. Soğuk bir mahzende abdest alan çalınan eşyasını bulur.

Abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur. Tüccar olan kimsenin rüyada abdestin namaz kıldığını görmesi, sermayesi olmadan mal kazanacağına işaret eder. Rüyada abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını belirtir.

Bir kimse Rüyada Abdest üzerine abdest aldigini görse "Abdest üzerine abdest almak nurdur" hadisine binaen o kimsenin gönlünün aydinligina işaret eder. Rüyada abdest almak Allah (c.c) tarafindan nail olunacak himayeye isaret eder. Bir kimse rüyada namaz için abdest aldigini görse, Allah (c.c.) in hifz ve emaninda bulunmasina isaret eder. Bazi tabirciler, rüyada abdest almak, rüya sahibinin yerine verecegi emanete veya ödeyecegi borcuna ya da yapacagi sahitlige isaret eder, dediler. Rüyada temiz Su ile tam olarak abdest aldigini gören kimsenin maksadina kavusmasina, eger Abdestini tamamlamamissa aksine isaret eder. Rüyada kendisiyle abdest alinmasi caiz olmayan diger sivilarla abdest aldigini gören kimsenin, borçlanmasina isaret eder. Rüyada abdest almak istedigim fakat su bulamadigini gören kimseye, arzu,i ettigi seyin zor olmasina isaret eder. Bir kimse rüyada soguk bir mahzende abdest aldigim görse, çaldirdigi seyini bulur. Rüyada abdest alip namaza girdigini gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur. Rüyada evinde abdest aldigini gören kimsenin, bundan sonra o evde kalmayacagina isaret eder. Rüyada yataginda abdest aldigini gören kimsenin hanimindan veya dostundan ayrilmasina isaret eder. Rüyada sokak ve hamamlarda abdest aldigini gören kimsenin büyük bir zarara ugramasina ve gizledigi seylerin meydana çikmasindan dolayi rezil olmasina isaret eder. Çöplükte ve deniz kenannda bir yerde abdest alsa, üzüntü, keder ve acilarin gitmesine isaret eder. Rüyada abdest aldigini ve abdestini tamamladigini gören kimse üzüntülü ise, Allah (c.c.) onu bu üzüntüsünden kurtarir. Korkusu varsa, Allah (c.c) onu korktugu seyden emin eder, hasta veya borçlu ise, Allah (c. c.) ona sifa verir. Borcunu ödemesine imkan nasip eder. Rüyada abdestini tamamlayamadigini gören kimsenin, arzu ettigi seyin tamamlanmamasina isaret eder. Rüyada sicak su ile abdest aldigini gören kimseye, üzüntü, keder ve hastalik isabet eder. 2504Rüyada abdest almak görmek (61263) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: namaz

abdest almak için yapılan yorumlar
Yazan: recep (2014-04-10 11:31:29)

Bende rüyamda banyonun önünde abdest almaya gireceğim sırada abimde yanımdaydı tam o sırada onun arka cebindeki takkeyi hızla farkettirmeden aldım.. Burda hem abdest konusunu hem takke konusunu merak ediyorum.Yazan: emine (2014-01-12 10:07:46)

Ruyamda kizlarimla sofra attik temek soguyuncaya kadar abdest almak namaz kilmak istedim abdest alirken burnum kanamaya basladi ve cok kaniyordu dinmedi abtesttimi tamamlayamadim o sirada kizim yanima geldi dengemizi kayip ettik yokus asariya yuvarlandik ya korkutan uyandimYazan: oktay (2014-01-02 09:55:18)

Ben ruyamda cami avlusunda abdes alirken kendimi gordum birileri bana beni birakmiyor namaz kiliyim yorumu yorumlaya bilirmisinizYazan: sıla (2013-12-22 09:47:20)

Rüyada anneyi esbih çekerken görmek ne demektir???Yazan: hatice (2013-10-17 21:07:33)

Rüyamda abtest aliyodum fakat abtest alirken ayaklarimi yikarken ayaklarimdan akan su kirliydiYazan: ÜLKER AYDIN (2013-06-17 10:37:15)

RÜYAMDA TUZLU SUYLA ABDES ALDIM.TUZLU SU BULANIKTI 3 DEFA AĞZIMA GÖTÜRÜRKEN AVUCUMLA TUZLU SUYUN TADINI ALDIM.Yazan: ilknur (2012-05-16 10:03:51)

rüyamda karanlıkça bir yerde çok sevdiğim bir arkadaşımla beraber abdest alıp namaz kıldık ama ilk önce ben uçurumun kenarı gibi bir yerdeydim ve düşerim burda namaz kılmam diyerek seccademi yan tarafına serdim ve orada namazımızı kılıp yola çıktık acaba anlamı nedir çok merak ettim cevaplarsanız sevinirimYazan: yşr (2011-10-05 23:26:55)

toprakla abdest almak ne demktir.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik