Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada acı çekmek görmek


Vücudun her hangi bir yerinde veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel kişisel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada çekilen acı büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.Rüyada her hangi bir yerinin acidigini duymak ve görmek, yeni bir ise girecegine; aciyan yerinin iyilesmesi için bir ilaç aldigini görmek, büyük bir kisiden yardim görecegine isarettir. Acıyan yerinde bir çıban veya ona benzer bir yara varsa kısmete, yarayı ameliyat yaptirdiğini görmek, kısa zamanda zengin olacagina delalet eder. 803Rüyada acı çekmek görmek (12346) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: işkence

acı çekmek için yapılan yorumlar
Yazan: beyza Nur Kücükbögetli (2013-10-16 09:24:23)

Rüyamda bi inek bnim elimi ısırdı elim agzinda uzun bi süre gittik ama bnm icin asil garip olan gerçekde de elim acidi uyandiktan sonra kalktigimda aglamis olduğumu fark ettim inek sol avuç içimi ısırmıstı .s .s tam olarak yorumlucak biri yok mu? ????Yazan: fevziye (2013-04-17 10:05:05)

rüyamda kedi ısırdı elimi cok canım yandı bagırdım eşim benim yurt dışında calşıyor onuda görüyom onunda elini ısırmıştıYazan: Dondu (2013-02-17 08:53:41)

Ruyamda orta parmagimin moralipsittetleAgridigi Ni gordum sonra parmgim patladi sonrada agri hafifledi bu nedirBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik