Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada acıkmak görmek


Rüyada acıkmak ve doyuncaya kadar yemek hastalıktan kurtulmaya ve bolluğa işarettir. Rüyada açlık çekmek, maddi konularda kazanç sağlayacağını belirtir. Çocuğu, dilenciyi veya bir hayvanı doyurmak ise hayırlı bir iş yaparak, manevi kazanç sağlanacağını belirtir.

Karnı acıkarak yemek yemek tövbeyi tutmaya, sevilen ve hoş bir gıda ile karnı doyurmak iyilik yolunda sebat etmeye, Hoşlanmadığı bir gıda ile karnını doyurmak tövbe ettikten so a bunu tutmamaya, Karnının aç olduğunu ve yiyecek bir şey bulamadığını görmeek hırsını tatmin edememeye delalet eder. Acıkmak, uzun emel sahibi olmakla da tabir edilir.

Büyük makam sahibi ve ileri gelen adamların rüyada acıkmaları, ona tabi olanların zelil ve perişan olmasına işaret eder. Alimlerin rüyada acıkmaları, onlann ilimle yaptıkları yaramazlığı işaret eder. 839Rüyada acıkmak görmek (6569) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: yemek

acıkmak için yapılan yorumlar
Yazan: Serdar (2014-01-27 07:40:23)

Ruyamda salata ıle çorba görüyorum o kadar açımkı ama bunları yemek nasıp olmuyor bunun ne anlama geldıgını öğrenmek ısterım teşekkürlerYazan: ŞEYMA (2013-03-07 07:30:58)

Rüyamda ufak bir çukur denmeyecek kadar bir boşlukta saat gördüm elime aldığımdA saatin ortasında ALLAH yazdığını ve saatin gümüş kordonundada 99 ismin olduğunu fakat bazı isimlerinin eksik olduğunu gördüm bu rüyanın anlamını çok öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirimBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik