Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada ada görmek


Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada hayırlı nimete, insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata işaret eder. Bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için ise evlilik hayatında maddi veya manevi sıkıntıya yorumlanır. Orta yaşlılar için, iş değiştirmeyi de belirtebilir. Ada da gezinti, çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini; ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize yorumlanır. Adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağına işarettir.

Bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için ise evlilik hayatında maddi veya manevi sıkıntıya yorumlanır. Orta yaşlılar için, iş değiştirmeyi de belirtebilir. Ada da gezinti, çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini; ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize yorumlanır. Adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağına işarettir.

Gördüğünüz verimli bir adaysa, giriştiğiniz işlerde başarılı olacağınıza; eğer kuraksa, iş ve aşk hayatınızda birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza yorulur. 1172Rüyada ada görmek (11365) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

ada için yapılan yorumlar
Yazan: özge (2012-06-10 13:16:18)

rüyamda bir adada arkadaşlarımla mahsur kalıyorum koşarak geldiğimiz yoldan geri dönmeye çalışıyoruz ama karnımız açıkıyor ve bir dürümcünün önünde duruyoruz dürümcü bizi aldırmıyo ve biz geç olmadan eve gidelim diye hızla koşuyoruz sonra eve gitmek için ikik yol var biz kapılı olan yeri seçiyoruz ama o yol birçok yola dağıldığı için diğer yolu deniyoruz ve yanımıza çoğu arkadaşımız katılıyor ve oradan koşarak uzaklaşıyoruz bir arabanın üsdtünden atlayarak iniyoruz vebir kalenin üstünden denizin oraya iniyoruz her tgaraf yemyeşil biz bir tekne görüp ona biniyoruz lütfen bu rüya ne anlama geliyor açıklar mısınızBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik