Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada badem görmek


Rüyada badem görülmesi; çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyasında badem gören kimsenin hasta ise şifa bulup iyileşeceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre de rüyada badem görülmesi; eğer rüya gören kimse görevli ise; görevine son verileceğine delalet eder.Bir kimsenin rüyasında mevsiminde yeşil badem görmesi; hayra alâmettir. Rüyada tatlı badem görmek; görülen bademin nispetinde helâl mal elde etmeye yorumlanır.Rüyasında badem yediğini gören kimsenin; hem düşman ve hem mal kazanacağına ayrıca sıhhat ve sağlık elde edeceğine işaret eder.Bir kimsenin rüyasında ağaçtan badem kopardığını görmesi; mahkeme kanalıyla cimri bir kimseden mal alacağına, rüyasında kendi üzerine badem kabuğu saçıldığını görmesi; o kimsenin elbise satın alacağına, acı badem yediğini görmesi; haram mal elde edeceğine işaret eder.

Câbir’ul-Mağribînin yorumuna göre: Rüyada badem görülmesi; mal ve nimetle tabir edilir. Rüyada kabuklu badem görülmesi; meşakkate, kabuksuz badem görülmesi; kolaylığa ve mala yorumlanır.

İbn-i Sîrîn in yorumuna göre: Rüyada badem görülmesi; mal, sağlık ve rahatlık ile tabir edilir. Rüyada tatlı badem görülmesi; helâl mala, acı badem görülmesi; haram mala işaret eder. 1213Rüyada badem görmek (37665) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

badem için yapılan yorumlar
Yazan: canan (2014-03-24 09:17:48)

Rüyamda başka birinin mutfağında bir bardağın içine süt dolduruyodum sonra sütün içerisine badem kabuksuz badem koyup içiyodum ama sonra sütün içindeki badem çikolata oluyordu bende bu sütün tadı ne kadar güzel diyodum yorumunuz için şimdiden teşekürler...Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik