Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada bahşiş görmek


Rüyada bahşiş verildiğinin görülmesi; hissizlik, bencillik ve tamahkârlık ile, bahşiş alındığının görülmesi ise; fakirlik, keder ve üzüntü ile tabir edilir.Bir kimsenin rüyasında bir kadına bahşiş verdiğini görmesi; bahşişi veren kimsenin öyle çok önemli olmayan bir hastalığa yakalanacağına, bir garsona veya herhangi bir kimseye bahşiş verdiğini görmesi; o kimsenin gönlünün zenginliğine yorumlanır.Bir rivayete göre de: Rüyada bahşiş verilmesi; bahşiş veren kimsenin malının zekâtını vermediğine, bahşiş verilen kimse eğer bir hizmetçi veya garson ise; malını helâl yollardan kazanmadığına, kişinin rüyasında bahşişi kendisinin aldığını görürse; başkasına ait haram bir malı satın aldığına delalet eder. 706Rüyada bahşiş görmek (4763) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: para

bahşiş için yapılan yorumlar
Yazan: yusuf (2014-04-01 02:43:06)

yahu hacılar ben acaip rüyalar görüyorum ya. yani böyle sıradan bir rüyadır deyip geçemeyeceğim rüyalar. bahşiş aldım rüyamda. bi adam 50 euro verdi, diğer bir adam 100 dolar verdi falan. ne ola ki?Yazan: veysel (2014-01-26 09:30:03)

merhaba benim meslegim kaporta rüyamda bir araba yapıyorum araç sahibi arabayı begeniyor yanımdaki elemana 50 milyon banada 250 milyon bahşiş veriyor teşekkür edıp gidiyor. bende size teşekkür ederimBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik