Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada baldız görmek


Rüyada baldız görmek : Bir kimsenin rüyasında baldızını görmesi; aslı olmayan ve maksatlı çıkarılmış bulunan bir dedikoduya maruz kalacağına ve bundan dolayı da eşi ile arasının açılacağına delalet eder.

İbn-i Nablusi’ye göre: Rüyada baldız görmek, asılsız ve maksatlı bir dedikodu yüzünden karınızla aranızın açılacağına işaret eder.

Bir başka rüya yorumcusuna göre : Ev içinde huzursuzluk çıkacak, aile arasında yaşayacağınız sorunlar canınızın sıkılmasına neden olacak demektir. Aile arasında yaşayacağınız gerginlik canınızın sıkılmasına neden olacak. Rüyasinda baldizini gören, asilsiz ve maksatli bir dedikoduya muhatap olur. Bu yüzden esiyle arasi bozulur. Bir baska rivayete görede: Rüyada baldiz görmek aile içinde lüzumsuz dedikodu neticesi huzursuzluk olacagina isaret eder. Aile arasında yaşayacağınız gerginlik canınızın sıkılmasına neden olacak. Aile arasında yaşayacağınız gerginlik canınızın sıkılmasına neden olacak.

Kimi yorumculara göre, Rüyada baldız görmek, rüya sahibinin kendini ifade etmekte zorlandığına veya yeteri kadar ifade edemediğine işaret eder. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız ve yanlış anlaşıldığınız içinde bir çok sorun yaşadığınıza, hayatınızın darmadağınık, alt üst olabileceğine işaret eder. 1274Rüyada baldız görmek (14134) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

baldız için yapılan yorumlar
Yazan: ismail (2014-07-11 09:03:11)

Rüyamda baldız parayla benimle oldu parasını almadı eşi farketmiş bana söyledi içerde eşimle ne yapiyor sunuz içeri girmek istemiş girmemiş bunu yorumlarmisinizYazan: Mustafa (2014-03-13 10:58:40)

Rüyamda Baldizim benim cinsel organimla oynuyordu ve esimde oradaydi. Anlami nedir acaba???Yazan: Mesut (2013-12-07 13:44:43)

Rüyamda cinsel uzvumu gösterdim ne demekYazan: tolga (2013-05-24 11:32:49)

ruyamda baldızım benı yatagına davet edıyordu gel yanımda yat dıyordu acaba bunun yorumu nedırBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik