Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada bataklıkta yürümek görmek


Rüyada Bataklıkta Yürümek
Rüya sahibinin kendisini bir bataklıkta yürürken görmesi, yine kötü şekilde tabir edilen rüyalardan birisi olarak tabir edilir ve tehlikeye işaret eden unsurlardan da birisi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok çok yakın bir zaman dilimi içerisinde adımlar atma hazırlığı içerisinde olduğuna ancak bu adımların beraberinde çok sıkıntılı sonuçları getireceğine bir haber şekilde tabir edilen rüyalardan birisi olarak yorumlanır ve hayırlı değildir.
Rüya sahibinin bahsi geçen bu işi elde edebilmek için son derece somut adımlar atacağına ve mücadele edeceğine ancak almasının ardından hayatında son derece olumsuz gelişmelerin ortaya çıkacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Bataklığa SaplanmakRüyayı gören kişinin rüyasında kendisini bataklığa saplanmış şekilde görmesi, yine çok ciddi anlamda sıkıntılara delalet eden rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin yakın bir zaman dilimi içerisinde maddi olarak tüm varlığını kaybedeceğine ve bu neden dolayısı ile tüm yaşam standartlarının ciddi şekilde değişeceğine delalet eden unsurlardan birisidir ve geleceğe yönelik son derece kötü bir rüya olarak da yorumlanmaktadır.
Rüya sahibinin içerisinde bulunduğu maddi bolluğun kısa bir zaman dilimi içerisinde iflas edecek ve bu iflas nedeni ile ekmek dahi alamayacak kadar kötü bir düzeye geleceğine delalet eder. Rüya sahibi ise bu süreç içerisinde komşularından destek görmeye başlayacağına ve bununla birlikte her geçen gün ciddi anlamda kahrolacağına da delalet eden rüyalardan birisidir.

Rüyada Bataklıktan KurtulmakRüyayı gören kişinin bataklık içerisinden kurtulduğunu görmesi, aslında gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve birçok sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelen unsurlardan birisidir. Rüya sahibinin çok uzun süredir sıkıntılı durumların içerisinde olduğuna, bu sıkıntılı durumların kendisini ve hayatını olumsuz etkilediğine delalet eder.
Zaman içerisinde meydana gelen gelişmeler ile birlikte kısa sürede kendi yaralarını sarmaya başlayacağına, iş hayatının düzene gireceğine ve sevdiği işi yapmaya başlayacağına delalet ettiği gibi aynı zamanda maddi olarak da refaha erişeceğine delalet eden rüyalardan birisidir. Bu süreç aslında beklenilenin aksine kısa zaman içerisinde hızla meydana gelecektir.
Rüya sahibinin her türlü iç huzura kavuşacağına ve bununla birlikte kendisinin de kısa zaman içerisinde rahata erişerek bu anlamda bozulan maddi ve manevi hayatının her anlamda düzelerek arkadaş ilişkilerinin de yeniden mutlu düzeye ulaşacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak tabir edilir ve hayırlı şekilde yorumlanan rüyalardan birisidir. 2732Rüyada bataklıkta yürümek görmek (15883) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada bataklıkta yürümek, rüyada bataklığa saplanmak, rüyada bataklıktan kurtulmak

bataklıkta yürümek için yapılan yorumlar
Yazan: Sabahat (2019-04-21 11:14:01)

Rüyamda eşimle beraber seyhate cikacaktik o sırada onu orda bırakıp uzaklaştım ve kendimi bir bataklıkta gördüm bataklığa düşmemek için kenarlardan koşarak ilerliyordum baktım bataklığa düştüm iki asker çıkıverdi ve beni uyardı çık orası bataklık çıktım hemen kurtuldum ve kendimi uzaktan bir yakının evinde gördüm(anlami ne acaba rüyamın)Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik