Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çalışmak görmek


Kişinin rüyasında durmadan bir işte çalıştığını görmesi; o kimsenin hayatta başarılı bir iş adamı olacağına, kişinin rüyasında çalışan birilerine gözcülük ettiğini görmesi; o kimsenin hükümete takdim ettiği bir projesine olumlu cevap alacağına işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir odaya kapanıp masa başında elinde kalemle yazı yazdığını veya cetvelle bir şeyler çizdiğini görmesi; o kimsenin ömrünün uzun olacağına ve hayatı boyunca sıkıntı yüzü görmeyeceğine yorumlanır. Rüyanızda bir bahçede ekim-dikim işleriyle veya bir fabrikada ya da bir atölyede bedenen çalıştığınızı görmeniz; sağlıklı olduğunuza ve oldukça mal varlığınıza işaret eder. Rüyanızda herhangi bir işte çalıştığınızı görmeniz; sizin için yeni bir aşk hayatı başlayacağına veya elinize para ve hediye geçeceğine delaletle tabir edilir. 818Rüyada çalışmak görmek (25979) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

çalışmak için yapılan yorumlar
Yazan: esmanur (2013-08-13 10:52:14)

Rüyamda bir arkadaşım ile tarla işinde çalışıyorduk ve benim eski evime giriyoruz sonra o çıkıyor bende beni bekleme git diyorum onu bekletmemek için ve kapıyı kitlemeye çalışıyorum olmuyor... Bunun tabiri ne yaa???Yazan: yasin (2013-07-22 11:57:30)

Ruyamda calistigimi gordum ve daha dun bir bayanla tanistim bir iliski baslangici olabilir ayriyeten bir is basvurusu yapmistim bugun yarin haber bekliyorum iiiinsallah ki olur.. .Bu ruya cikar. . Belki de ruyalar tersine cikar .zaten hayat bana hep ters !!Yazan: sihem aslan (2013-07-09 10:48:13)

ruyamda bana is teklifi geliyordu biri tanidik øburkulerin yuzlerini hatilamiyorum,is teklifini kabul ediyordum,su anda issizim,acaba bu ruya ne anlama geliyor,tesekurler.Yazan: Osman Kagan Uzun (2013-05-02 02:57:24)

Ruyyamda cok calisiyorum ama emegimi alamiyorum bana yaninda calistigim bir arap arkadas diyorki patron senin maasini kesecek senin bir hatan var ondan bende patronun yanina gidip nicin benim maasimi kestigini soruyorum cevap alamadan uyaniyorum.Yazan: bbbbb (2013-04-15 08:19:22)

superYazan: Osman (2013-04-05 06:08:19)

Ruyamda birilerine cay verip komsumuzu arabasina bakiyorum ve arkadaslarimin yanina gidiyorum onlar aksamleyin postane de calismuya calisiyor bende onlarigozetliyorum ve isigi yakiyorum ve uyaniyorumYazan: yahyaşenturk (2012-03-04 23:42:02)

rüyamdatopragı sulaken tanık öldüyünüduydum rüyamda benölmedim senikandırmışlar ondan numarasınıisdedim bananumaramyokdedi fakat birazilerledik den sonra bana dönüp mezarlıkda taşında numara orda yannız benihic arayan soran dedi yorumunedir teşekkürlerBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik