Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çam ağacı görmek


Rüyada çam ağacı görmek... Nablusi (rahmetullahi aleyh)'in tabiri: Rüyada çam ağacı kişinin kar­şılaşacağı veya karşılaştığı vahşi bir duruma delalet eder. Çam ağacı Bütün işlerinizde başarılı olacaksınız. Çam agaci görmek, uzun ömre ve hasmete delalet eder. Bir çam agaci fidani dikmek, hayirli ve iyi ise baslamak, çam fidani koparmak kötü is yapmak seklinde tefsir olunur. Çam dali, ugurdur. Çam agacina çikip oturmak ikbal ve saadet demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çam agaci görmek, çok söhretli, yüce, asil veya mal ve hayri az yahut cimri bir adama isarettir. Rüyada çam agacindan bir kapi yaptigini gören kimse, zalim, ahlak ve tabiati kötü bir kimseyi kendisine kapici yapar. Eger rüyayi gören tacir ise hirsiz ve zalim bir kimseyi bekçi tutar. 764Rüyada çam ağacı görmek (22970) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

çam ağacı için yapılan yorumlar
Yazan: nargul (2014-04-07 14:31:47)

ruyamda bir yere ziyarete gittim ama orada icim diken diken oluyormus sehiterin mezarlari varmis her yere cicekler dikilmis,bir yerde kucuk cam agaci varmis unun ustunden su akiyormus.gittim yuzumi yikadim hemde dilek tutmaliymis bende dilek tuttuyordum,benim cocugum olsun diye.20senedir cocugum yok.neye yorumlanip bilirYazan: semra (2011-12-04 23:01:30)

çam ağacı dikmek evin erkeğine delalet ,mutlu huzurlu kazançlı yılla delaletBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik