Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çamaşır suyu görmek


Rüyada çamaşır suyu görmek.. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)'in tabiri: Rüyada çamaşır suyu veya çamaşır yıkayan kimse görmek insanlara vaaz ve nasihat eden ve onların günahlarından tövbe etmelerine sebep olan kimseye delalet eder. Bazende çamaşır suyu veya çamaşır yıkayan kimse görmek elinde insanların sadaka mallan bulunan kimseye veya sıkıntıları dağıtan kişiye delalet eder. Zira elbisedeki kirler günahlara ve üzüntülere delalet eder. Nablusi (rahmetullahi aleyh)'in tabiri: Rüyada çamaşır suyu veya çamaşır yıkayan kimse görmek sıkıntı ve çilelerin zail olmasına ve kalpler­deki hilelerin temizlenmesine delalet eder. Bazen bunlar, şarkı türkü söy­lemeye, eğlenmeye ya da evliliğe, bazende başkasının yararına kendisini yoran kimseye delalet eder. 755Rüyada çamaşır suyu görmek (35962) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

çamaşır suyu için yapılan yorumlar
Yazan: Ayse (2016-11-11 09:37:36)

Rüyamda tanımadığım bir kız bemimle kavga ediyordu sonra çamaşır suyunu olduğu gibi kafamdan aşağı döktü bizde ablamla karakola gitmeyi karat verdik yürüyerek karakola giderken yolda çamaşır suyunun kokusunda nefes almam zorlandı sonra dükkan gibi yerden tanımadığım insanlardan yardım istiyorum saçıma su dökmelerini istiyorum saçıma su döküyolarYazan: can feza (2013-11-15 12:26:30)

rüya da evde ki çamaşır suyu nu sahte diye alıp tuvalete döküyorum bunu yaparken de kimse görmesin diye acele ediyorum ama birazını da ayırıp saklıyorum bu neye işarettir yorumlarsanız mutlu olurum..Yazan: gökhan (2012-04-11 00:01:05)

ruyamda klorakla bangoyu yıkıyomuşum ellerim kloraklıyıdı uzerime sıçradı ama leke olmadı acaba neye ibarettir yorumlarsanız sevinirim ...Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik