Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çamur görmek


Rüyada Çamur Görmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında çamur görmesi, hayırlara vesile şekilde yorumlanmayacak olan rüyalardan birisi olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kısa bir zaman dilimi içerisinde problemli bir sürecin içerisine gireceğine ve bununla birlikte hastalıkların da beraberinde geleceğine delalet eden rüyalardan birisi olarak tabir edilir.
Çamur ile alakalı olarak rüyaların geneli, kimi yorumcular tarafından ise ecel şeklinde yorumlanır. Kısacası rüya sahibinin ömrünün kısaldığı ve yakın bir zaman dilimi içerisinde eceli ile yaratılmış olduğu toprağa yeniden dönecek demektir. Çamur ile alakalı rüyaların geneli rüya tabir uzmanları tarafından hayırlı şekilde yorumlanmaz ve bu neden dolayısı ile bataklık rüyaları ile de ciddi anlamda ilişkili bir konudur.
Bir kimsenin rüyada çamur görmesi; hastalık, acı haber ve üzüntü ile yorumlanır.
Rüyanızda kırmızı çamur görmeniz; bir yolculuğa çıkacağınıza,
rüyanızda sarı çamur görmeniz; bir hastalığa yakalanacağınıza veya acı bir haber alacağınıza,
rüyanızda siyah çamur görmeniz; keder ve üzüntüye maruz kalacağınıza işaretle yorumlanır.
Kişinin rüyasında beyaz çamur görmesi; o kişinin menfaat elde edeceğine,
hulâsa rüyada çamur görülmesi; rengi ne olursa olsun iyiye alâmet değildir.

Rüyanızda çamur içinde yüzdüğünüzü görmeniz; kötülük veya kedere ya da sıkıntıya veyahut da iyi olmayan şeylere, rüyanızda elbisenizde çamur görmeniz; yine kedere, üzüntüye ve sıkıntıya maruz kalınacağına, rüyanızda çamur içinde yattığınızı görmeniz; keder ve ölüme yorumlanır. Rüyanızda çamur içinden çıktığınızı görmeniz; keder, hastalık ve sıkıntılarınızdan kurtulup, ferah ve sevince kavuşacağınıza delaletle tabir olunur.

İmam-ı Nablusînin yorumuna göre: Rüyada çamur görülmesi; hastalık ve zilletle tabir edilir. Rüyasında çamur yaptığını gören kimsenin bu rüyası hayırla yorumlanır. Kişinin rüyasında çamurdan bir bina yaptığını görmesi; o kimsenin imanlı ve dindar olduğuna delalet eder. Bir kimsenin rüyasında Hz. Peygamber (a.s.) in kabrini çamurla sıvadığını görmesi; o kimsenin hacca gideceğine, rüyasında yaş çamurla evini sıvadığını gören kimsenin, salih bir kimse olduğuna, rüyasında çamura girdiğini ve üzerine çamur sürdüğünü görmesi o kimsenin hasta veya perişan olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında katı veya kuru çamur görmesi; o kimsenin para cinsinden bir mala kavuşacağına, rüyasında yaş çamur gören kimsenin; bozuk olan durumunu düzelteceğine delalet eder. Hasta olan bir kimsenin rüyasında çamur görmesi; onun öleceğine işaretle yorumlanır.

Bir başka tabire göre: Rüyada çamur görülmesi; para ile tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında sokakta yürürken üzerine çamur sıçradığını görmesi; o kimsenin yeni bir iş sahibi olacağına, kişinin rüyasında bir çamura düştüğünü görmesi; o kimsenin hiç beklemediği bir mirasa konacağına, kişinin rüyasında çamur içinde bir şey bulduğunu görmesi; piyango ve benzeri bir şeyden eline para geçeceğine işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında yağmur yağmasından dolayı çamur görmesi; pek hayra alâmet sayılmaz. 3134Rüyada çamur görmek (130997) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada kırmızı çamur, rüyada sarı çamur, siyah çamur, çamur içinde yüzmek, rüyada çamur yapmak

çamur için yapılan yorumlar
Yazan: Betül (2017-04-23 11:48:04)

Düşmanım diye bildiğim biriyle karşı karşıya oturmuş onun evliliğini anlatmasını dinliyordum. Gelinliğime kum sıçrıyorduYazan: Osman (2017-01-31 00:16:58)

Ruyamda sevdigim kadin camurda ayakta duruyordu gel dedim gelmiyordu yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederimYazan: Osman (2017-01-30 02:14:40)

Ruyamda sevdigim kadin camurda ayakta duruyordu gel dedim gelmiyordu yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederimYazan: Nurcan (2016-11-12 17:33:00)

Ruyamda bir agac dalina tutunup ucuyordum bor damin ustune ve annemle ablam var ablama bayram sekeri veriyordum ve bende yiyordum sonra oyle bir ferahtim ki camuru terlihime musluktan su akiyordu cok ferahladimYazan: hakki (2014-03-03 22:52:23)

Rüyamda bir kamyon ve yamurlu havada onu parkettirmeye çalışıyorum ve sonra çamura düşünüyorumYazan: kamale (2014-02-19 04:21:44)

Riyamde bir yabamçi memleketdaim yatmeden loboya çikmak istedim loboni ararken çingeneler yolimni kesib beni dovdi ve bir miktar paremni aldi kuçuk olanini kafasini ere vurdim ve kaçdim buyuk yuksek bir binanin içina saklanmaya çalişişdim ama buldiler canimni yakmadi birazden beni biraktiler tam odama gitmek amaçinde yuksek mardivana yonalmişdim yukariden har ere çamir basiyordi harkez bir yrlera saklanmeya çalişdi ban merdevan artina saklandim sanirim gok yuzindende çamir yağyodi usirede usti açik trenle bir suru insanle berabar ureden kaçtik tren hizle getyodi u arade diza dori gelan çiğ yani kar geliyordi ben şahadet getirmeya ve alhemdu, fatihe surelerini okiyordim ama kar biza gelib durdi altinde kalmedik tren hala hareket halindeydi songre bir yrlerden civikten biraz kati çamir duşmeya başledi bennim sol elim çamirni altinde kaldi songreden çikardim ve trennin bir koşesinde kendimni korimeya başledim ama hala durmeden şahadet getirib fatihe alhemduni okiyordim songre tren durdi bir baktimki iran askerleri bizi kaçirmiş..ya tam bir kabusdi gordigim lutfen bu nedir onceden teşekurler.Yazan: elif (2014-02-17 22:12:11)

Ben vefat etmis annemi yolda yururken yuzune camur surdu.uzerinde koyu mavi kazak ve acik kave tonlarinda etegi vardi.sonra ablami gordum ablam masaya oturdu yemek yerken arkada buyuk tablo resim vardi.bu tobloda bir suru kadin siyah carsafli yerde oturmus kimisi yatmis sekilde bir tabloydu ne demek lutfen yardimci olurmusunuz merak ettimYazan: selma (2014-02-15 12:32:57)

rüyamda kırmızı çamurda yürüdüğümü gördüm ne anlama geliyor acaba'Yazan: mira (2014-01-29 19:01:38)

Ruyamda kardesim bana camur atiyordu bunu yorumlar misinizYazan: ÇİĞDEM (2014-01-22 02:07:50)

BEN BAŞKALARINA KIZIP EVDEN ÇIKIYORUM TAM YOLA ÇIKACAKKEN SULU ÇAMUR GÖRDÜM YOLA ÇIKMADAN ÇAMURA BAKA KALDIM SONRA EVE GERİ GELDİM KIZDIGIM KİŞİLER YEMEK YİYOLARDI BEN SOFRAYA OTURUP GERİ KALTIM SONRA BAŞKA BİR ODADA TANIDIGIM BİR KİŞİNİN GÜNÜ VARMIŞ HERKES PARAYI GÜN SAHİBİNE VERİP İÇLERİNDEN BİRİ BANA VERDİ VERİRKEN BANA PARANIN 5 ALTIN EDECEGİNİ SÖYLEDİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİMYazan: melis güneş (2014-01-15 08:29:34)

rüyamda çamurun içinde taş ayıklıyordum. ama kum inşaat kumundan bir çamurdu cevabınızı bekliyorummYazan: sibel (2013-12-17 09:53:15)

Rûyamda ayakkkabılarımı cıkardım,ayaklarım camur icindeydi ama sonra yıkadım.ne anlama geliyor.tesekkurler.Yazan: ilker ünlü (2013-12-09 22:01:43)

Rüyamda bi komşumun evine çamur girdiğini gördüm buna yorumunuz nedir.Yazan: serkan (2013-11-25 09:38:09)

rüyamda 3 araba karanlık dar bir yolda ilerliyoruz.ben ortadaki arabadayım.arabanın arkasında zayıf bir adam ile siyah etekli bir bayan oturuyor.benim kullandığım arabanın bir türlü farları yanmıyor.uğraşıyorum ama yanmıyor.öndeki arabanın arka ışıklarını takip ederk ilerliyorum.sonra birden sol tarafta bir benzin istasyonu gibi bir yere giriyoru.ama öndeki araba yok göremiyorum.daha sonra benim arabamda oturan adam ve kadın iniyorlar.dönüp arka koltuğa bakıyorum.koltukta çamur var.geri geri araba ile çıkmaya çalışıyorum.arkamdaki arabada sanırım yavaş yavaş geri çıkıyor.rüyamı yorumlarmısınız.teşekkürler.Yazan: leyla akkuş (2013-11-23 21:33:29)

Rüyamda çamurun içinden altın topluyordum ama yarım altın ama tam altın seçemedim sonra topladığım altınlara abim bakıyordu bunlar sahte derken annem tarafından dürtülerek uyandım ;-) yorumunuz?Yazan: Hatice (2013-11-20 14:39:53)

Rüyamda çocukluğumun geçtiği evin bahçesinden eve doğru yürürken birden yerlerin sulu çamurlu olduğunu ve ayaklarımın çamurun içinde olduğunu görüyorum yürümeye devam ediyorum çamur yükseliyor belime kadar geliyor. Sonra kendimi üstüm başım temiz halde evde görüyorum. Rüyamı yorumlayabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim.Yazan: Aysenur (2013-11-13 06:52:42)

Rüyamda bir düğünde oyun oynuyoruz ayakkabılarım çamur oluyor.ben lavaboya gidiyorum ayakkabılarımı öle görünce hemen yıkıyorum. Sizce bu ne anlama geliyor .Yazan: emel (2013-10-15 18:37:44)

rüyamda araba kullanırken birden çamurlu bir yola saplandım.fakat hemen o çamurdan kurtularak başka bir yoldan gideceğim yere gittim.diğer arkadaşım ise önümden diğer arabayla o çamura batmadan baçka bir yoldan gitti.gideceğimiz yerde buluştuk.fakat üzerimde hiç çamur bulaşığı yoktuçrüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum.Yazan: aysun27 (2013-09-16 12:01:49)

Bi arkadasim beni ruyasinda camurlar arasinda agladigimi gormus sizde bu arkadsimin ruyasi nasil yorumlanmali.vereceginiz cvp smdiden tsklr....Yazan: sema (2013-08-02 10:57:53)

ben rüyamda kızımın elinden tutup bir yere doğru gidiyorum ama neresi olduğunu bilmiyorum bir anne kaynanamın evinin önüne geliyoruz ve bir anda şiddetli yağmur bastırıyor her tarafı sel kaplıyo çamurlu bu arada telefonla da eşimle konuşuyorum ve durumu anlatıyorum hemen eve dönüyorum o arada hemen uyandım. bana bu rüyanın yorumunu yapabilirmisiniz.bu arada kızım rahatsız bu aralar üşütmüş onamo çok üzüldüm ve biraz da para sıkıntım var aceba o mu bana ayan oldu lütfen acil cvp yazarsanız sevinirim.Yazan: Nese (2013-07-18 11:42:06)

Ruyamda cok sik kiyafetler uzerimdeyken kendimi bilmedigim bir semtte camur icinde goruyorum.tum insanlar camura batip cikiyor.ben bir taraftan ayakkabilarimi temizlemeye calisiyorum.herkes basinin caresine bakiyor bir sekilde.bende tam cikarken camurlarinin arasinda para gorup,aliyorum.bnmle ayni kiyafeti giymis bir arkadasimi goruyorum.kosuyorumYazan: velat (2013-06-29 12:56:14)

rümyamda arabayla çamura girdim araba kaybolacak kadar ama zorladım ve çıkdımYazan: duygu (2013-06-23 09:47:33)

ben hastayım ve rüyanda çamurlar içinde ki bi kadını o çamurdan çıkarmak istedim elimi uzattım tutmadı _ben burda çok iyiyim dedi. sonra elbisesine baktığımda hep yırtıklar parçalanmalar gördüm. bu neye işaret olabilirYazan: şebnem (2013-06-13 08:31:56)

ruyamda dizlerime kadar yaş çamura girdim bir iki adım yurudum sonra çıktım lutfen youmunu çok merak ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum.Yazan: sevgi (2013-03-19 11:24:19)

ruyamda dizlerime kadar çamura girdim bir iki adım yurudum sonra çıktım lutfen youmunu çok merak ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum.Yazan: kayyum (2013-03-08 23:08:22)

Rüyamda önce paspor tomun lagider ken bir insa atın önünden geçer ken erkek kuzenimle birlikte başımız dan aşağı çamur düştü sonra onu onu su ile yıkanıp temizlendik bunu bana yorum lar siniz çok sevinirimYazan: HÜLYA BENLİ (2013-02-23 20:46:36)

ANNEM RÜYASINDA BENİ ÇAMURUN İÇİNDE ÇIRPINIRKEN GÖRMÜŞ.BANA KIZIYORMUŞ ÇIK ORDAN NE İŞİN VAR DİYE BAĞIRIYORMUŞ.ÇOK ETKİLENMİŞ VE BENDE MERAK ETTİM.YORUMU NE OLABİLİR.Yazan: nazan (2012-12-29 12:20:57)

Rüyamda elimin birinin çamur olduğunu gördüm bileğime kadar.Rengi kırmızı ve diğr elımde parmaklarım olmus camur ve hiç istemiyorum yanı boyle huylandım yorumunuzu beklıyorumYazan: gul (2012-12-19 11:22:12)

rüyamda çocukluğumun geçtiği mahalledeydim.Yollar çamur içindeydi ve ayakkabılarım yarıya kadar çamur içinde kalıyordu bende temizlemeye uğraşıyordum.Yazan: mercan (2012-12-12 20:11:50)

bn rüyamda böyle kaldırımlarında üstüne çıkmıs bir çamur gürdüm ve arabaların sadece tepesi gözüküyordu bu rüya neye işaret olabilir..... yardım edersiniz sevinirim!!!!Yazan: lale (2012-06-25 13:08:18)

ruyasinda insan di$kisi (bok) gormek bokla ugra$mak,goren ki$i hanimsa sevdigi erkek tarafindan aldatildigina i$aret eder. ;( Not: Bu konuyla ilgili(kaka) 'yorum' eklenmedigini gordùgùm için bunu 'çamur' ruyasi bolùmùnde paylasmak istedim.Yazan: öznur tatlı (2012-05-28 08:31:28)

rüyamda vefat eden babamı evde yerde yatarken görüyorum ve çamur yağıyor ve babam çamur için de kalıyor ben babamın altına elimi uzatıp telefonumu alıyorum ama tertemiz bi şekilde daha sonra babam kalkıyor ve hic biyerinde çamur yok bu rüyama bi anlam veremedim bu arada çamur teyzemin evine yağıyor babam yatarken teyzem bizi evden kovuyor babam bu arada yattı yerden kalkyor tertemiz bi şekilde bu rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim tşkler.Yazan: EMEL (2012-04-27 09:17:16)

rüyamda araba kullanıyorum yanımda kız kardeşim eniştem ve babam var..dar sulu çamurlu bir yol araba çamura saplandı ama çokta zorlanmadan çıktı çamurlu sulu yolda.yorumlarsanız sevinirim.Yazan: soner (2012-04-07 17:37:50)

rüyada arkadaşım yeşillik ıssız bryerde çamurda yüzerken görmüş ikimizi ve canı çok sıkılmış bunun yorumunu yaparmısınız teşekkürler.........Yazan: zerrın (2012-03-31 17:39:30)

ayakkabım çamura batmıştı su birintisinde yıkadım temizlendiYazan: yasemin (2012-02-13 23:10:04)

ruyamda kendi evimin üst katını montalama yaptırmış eşim ve boyatmık kiremit rengine çıkıp bakıyorum duvara birazcık yeri eksik kalmış ve boya rengini hiç beyenmiyorum duvardan o boyaları elimle söküyorum eşimle birlikte her söktüyüm boya sanki duvarda naylon söker gibi rahatlıkla çıkıyor ve altında kkrem rengi rengi çokıyorYazan: zübeyde (2012-02-09 12:21:40)

rüyamda eski eş ile yeni eşim bir aradaydılar.eski eş çamurluydu.ve oğlum kucağındaydı.bu nedemek lütfen yorum yaparmısınızYazan: asiye (2011-12-31 20:24:45)

rüyamda amcamin oglu 9 yasindaki kizini evlendiriyor bende kiziyorum sizi sikayet ederim diye cok karsi cikiyorum onlar beni dinlemiyor kadin dügün hazirligi yapiyor her tarafi yikamis ama halen heryer kumlu camurlu.Yazan: yeliz (2011-10-29 11:51:39)

ayakabilarim tamamen camur icindeydiYazan: ercan çamoglu (2011-10-14 22:40:14)

ruyamda babamla kardeşimi yeşil renkli çamurlu gordum sonra kardeşim babama sarıldısonra eşim ve çocuklarımın evde olmadıgını gordum anneme sordum komşuda yatarlarmış iki uç gundurdedi onları aradım bulamadı nefesim kesildisonra ev yolunda ayaklarım çamur oluyordu zor yuruyordum onları bulamadım ben gurbetteyım onun etkisine mi oluyor acaba ayrıcabikaç gece oncede oglumu bulamadı ruyamda bunu bana yorumlarsanız çok sevinirimBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik