Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada canavar görmek


Rüyanızda bir canavar görmeniz; çok sevindirici bir hadise ile karşılaşacağınıza veya hayırlı bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir canavar gördüğünüzü görmeniz; bir miras kanalıyla elinize mal veya para geçeceğine, rüyanızda bir canavarın saldırısına uğradığınızı görmeniz; mal varlığınızın önemli bir bölümünü kaybedip bir hayli sıkıntıya maruz kalacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir canavarın pençesinde olduğunu görmesi; o kimsenin etrafında düşmanlarının çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına, kişinin rüyasında kendisini bir canavarın kovaladığını ve fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu görmesi; o kimsenin düşmanlarının şerrinden kurtulacağına işaretle tabir olunur. Kişinin rüyasında bir canavarla arkadaş olduğunu ve kendisine bir zararının dokunmadığını görmesi; o kimsenin halli zor olan bir işini kolay bir şekilde başaracağına yorumlanır.

İmam-ı Nablusînin yorumuna göre: Rüyada canavar görülmesi hayra alâmet değildir. Bir kimsenin rüyasında bir canavarın üzerine saldırarak kendisini parçaladığını görmesi; o kimsenin çok kuvvetli düşmanlarının olduğuna ve her fırsatta o kimseden kurtulmak için çareler arayıp diş bilediklerine delalet eder. Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında bir canavar görmesi; mal ve evlâd yönünden kuvvetli olan bir kimse ile karşılaşacağına yorumlanır. 1372Rüyada canavar görmek (16911) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: hayvan

canavar için yapılan yorumlar
Yazan: Lale (2017-03-02 06:48:03)

Rüyamda canavar gördüm beni bıçakla öldürmaye çalışıyordu...Yazan: Sahin (2017-02-20 18:22:22)

Rüyamda kurt sürüsü bana saldirmisdi ben hepsini öldürüyorum hapre yenisi geliyordu çok vahşice saldiriyorlardi çok heyecan landim .Yazan: ipek dilara (2014-02-19 19:04:50)

ben rüyamda ürkütücü bir canavar gördüm bir de uçan bir araba vardı adam arabaan havada düşüyodu :DYazan: cem cemal (2014-02-14 20:34:30)

4 yaşındaki yeğenim babasını avucunun içinde minik bir adam olarak görüyor.Sonra baba büyüyerek canavar oluyor ve oğlunu sırtına alarak gidiyor.Bu rüyanını hayırlara vesile olması dileğiyle yorumlarınızı bekliyorum.Yazan: meltem ipek (2013-02-23 10:48:20)

canavar- çok hayırlı bir iş olacağına veya birşeye çok sevinceğinize yönelik bir rüyadırYazan: ahmet (2013-02-13 08:58:25)

Ben ruyamda bir canavar gordum ve birden bir yilan cikti ve canavari yutmaya calisti ama basarama di canavar yilani oldurmek uzereyken canavara tas attim ve canavar beni kovalamaya basladi tam beni yakaladigi an biset canavari oldurdu orda uyandimBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik