Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada çanta görmek


Rüyada çanta görmek : Rüya sahibi için genel tabiri ile hayırlara işaret eden bir rüya olarak bilinir. Rüya sahibinin uzun bir zamandan beri hedeflediği ve çaba sarf ettiği kazancı elde etmesi şeklinde tabir edilmektedir. Tabi ki çanta görmenin birçok farklı tabiri vardır ve her yorumcu bu anlamda farklı görüşler bildirmiştir.

Diğer bir tabire göre ise çanta görmek, yakın zaman içerisinde yapılacak olan yolculuk şeklinde de tabir edilmektedir. Genel itibari ile uzmanlar, rüyada çanta görmenin tabirinin her durumda kazanç habercisi olan bir rüya olduğu konusunda da hemfikir görüş bildirmişlerdir. Çanta ile alakalı rüyalar, çantanın görülme durumu, rengi ya da kalite durumuna bağlı olarak da farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kol Çantası Görmek

Rüyada kol çantası görmek, ilişki hayatında meydana gelecek olan güzel gelişmelere delalet etmektedir. Evli olan çiftler arasındaki sevgi ve saygının daha da pekişerek güzel bir sürecin devamına ve bu sürecin sonunda ise aşkın meyvesi olarak bir çocuğun dünyaya gelmesi şeklinde tabir edilir. Bununla birlikte rüya sahibinin hayatında işlerin çok çok güzel bir hale geleceğine ve yakın zamanda iş nedeni ile çıkılacak bir seyahatten çok güzel haberler ile dönülerek mutlu bir sürecin devamı şeklinde de nitelendirilmektedir.

Rüyada Para Çantası Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında para çantası görmesi, kısa bir zaman dilimi içerisinde hayatınızda maddi konuların geçeceği bir sürecin ortaya çıkacağına delalet eder. Maddi olarak sıkıntı içerisinde bulunan rüya sahibi, bu süreçten kurtulmak ve hem kendisi hem de ailesi için durumları düzeltebilmek için planlı ve programlı olarak hareket etmeye başlayacaktır.

Rüyada eski para çantası görmek

Rüya sahibinin geçmişten gelen çok ciddi bir maddi borcunun olduğu anlamına gelir ve kişinin bu borcu ödeyebilmek için çok ciddi bir maddi kaynak arayışı içerisinde olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada yeni para çantası görmek

Rüya sahibinin yakın zaman dilimi içerisinde güzel bir işe adım atacağına ve bu işten beklediğinin çok daha üstünde gelir elde ederek madden rahatlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Para Dolu Çanta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında içi para dolu bir çanta görmesi, hayırlara vesile bir rüyadır. Rüya sahibinin kısa bir zaman dilimi içerisinde kendisine ciddi anlamda fayda sağlayacak bir yola gireceğine ve bununla birlikte iş hayatında elde edeceği başarılar nedeni ile makam, mevki, şan ve şöhret sahibi birisi olacağına delalet eder. Aynı zamanda yakın zaman dilimi içerisinde hayırlı bir kişi ile izdivaç yapılacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Bavul (Yolculuk Çantası) Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bavul ya da diğer tabiri ile yolculuk çantası görmesi, yakın bir zaman dilimi içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı yolculuk yapacağı şeklinde tabir edilir. Bavulun ağır olması, rüya sahibinin boyundan büyük sorumluluklar içerisine gireceği şeklinde tabir edildiği gibi hafif bir bavul olması ise rüya sahibinin yola gitmesi ancak gittiği yolda beklentilerini karşılayamaması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Sırt Çantası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sırt çantası görmesi, yakın zaman içerisinde çıkılacak bir yolculuk anlamına gelir. Bu yolculuk esnasında rüya sahibinin başına hayırlı işlerin geleceği şekline yorumlandığı gibi aynı zamanda kimi yorumculara göre de sorumluluk sahibi olması nedeni ile yakın zamanda başkaları için yapılacak olan hayırlı işlere delalet eder.

Rüyada Çanta Almak

Rüya sahibinin rüyasında çanta aldığını görmesi, uzun bir süredir iş ile alakalı bir hayali olduğuna delalet eder. Bu hayal ettiği işi kısa zaman içerisinde gerçekleştirecek olan rüya sahibi, beklediğinden çok daha fazla geliri umduğundan daha kısa süre zarfı içerisinde kazanacak ve büyük bir proje ortaya koyacaktır. Rüya sahibi, bu süreçte önüne çıkan her türlü imkanı en iyi şekilde değerlendirerek standartlarını her anlamda yükselteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çantayı kaybetmek, hayırlara vesile olarak kabul edilen bir rüya değildir. Rüya sahibinin içerisinde bulunduğu güzel ve bir o kadar da verimli iş sürecinin belli başlı nedenlerin ortaya çıkması nedeni ile yarıda kesileceği anlamına gelir. Bununla birlikte aile büyükleri ile ters düşüleceği ve aynı zamanda ortaklık yapılan bir işte ortaklık ilişkilerinin zarar göreceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüya sahibinin rüyasında çanta çaldırması demek, yakın bir zaman dilimi içerisinde sıkıntıların baş göstereceği anlamı taşır. Rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli bir kişi yüzünden eşler arasındaki ilişkinin ciddi anlamda bozulacağı ve bu durumdan etkilenerek aile büyükleri ile yaşanacak sıkıntı dolu bir sürece de delalet eder.

Rüyada Beyaz Çanta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz renge sahip bir çanta görmesi, kişinin kendisi ile alakalı kişi özelliklerine delalet etmektedir. Rüya sahibinin son derece iyi niyetli ve bir o kadar da ahlak sahibi birisi olduğuna, hayatındaki herkese iyi niyetli olduğuna ve daima hayırlı işler yapma amacı içerisinde olduğuna delalet eden bir rüyadır.

Rüyada Kırmızı Çanta Görmek

Rüya sahibinin kırmızı renge sahip çanta görmesi, renklerin dili ile doğrudan orantılıdır ve kırmızı çanta yakın zaman içerisinde adım atılacak olan gönül ilişkisi şeklinde tabir edilmektedir. Kimi yorumculara göre bu rüya izdivaç şeklinde de tabir edilir. Aynı zamanda erkekler için son derece tehlikeli bir kadın ile ilişki kurma şeklinde de yorumları söz konusudur.

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyada siyah çanta görmek, yakın bir zaman dilimi içerisinde rüya sahibinin hayatında sıkıntıların meydana geleceğine delalet eder. İş ve aile yaşamı içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak problemlerin baş göstereceğine, hayalleri gerçekleştirme yolunda çok daha fazla mücadele edilmesi gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin sabır etmesi durumunda çok ciddi anlamda başarılı bir sürecin içerisine girerek hayallerini teker teker gerçekleştirmeyi başaracağına ve sorunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Pembe Çanta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında pembe renge sahip bir çanta görmesi demek, yakın bir zaman dilimi içerisinde hayalini kurduğu belli başlı yerlere gitme imkanı bulacağına ve tertemiz bir yola çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada Deri Çanta Görmek

Rüyada deri normlarına sahip bir çanta görmek, maddi anlamda rahatlık ile geçen bir süreç anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin daima iyi paralar kazanarak refah düzeyinin yüksek olacağına ve bununla birlikte hırs ve azim ile yoluna en ufak bir sapma dahi olmadan devam edeceğine işaret eden rüyalar arasındadır.
Bir başka tabire göre ise: Rüyada çanta görülmesi yolculukla yorumlanır. Bir kişinin rüyasında keten kumaştan yapılmış bir çanta görmesi; o kimsenin birçok kişileri kurtaracağına, yırtık bir çanta görmesi; bir işe düşünmeden ve istişare etmeden yatırım yapacağına delalet eder. Rüyanızda deriden yapılmış bir çanda görmeniz; evinizin içinde bulunan dargınlık ve küskünlüklerin tatlıya bağlanacağına, rüyanızda kumaştan yapılmış bir çanta görmeniz; bazı dedikodular işiterek üzüleceğinize, rüyanızda yırtık bir çanta görmeniz; bir işe düşünmeden, danışmadan çılgınca para yatıracağınıza, rüyanızda çantanıza para koyduğunuzu görmeniz; banka hesabınızın artacağına, rüyanızda çantanızı kaybettiğinizi ve fakat birkaç gün sonra bulduğunuzu görmeniz; satılmak için bir yere bıraktığınız malınızdan yüklü bir para alacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında elindeki meşin çantasının aniden bez bir Çanta haline geldiğini görmesi; o kimsenin dostlarından zarar göreceğine, rüyasında elinde bulunan bez çantanın birdenbire meşin çanta haline dönüştüğünü görmesi; bu rüyanın aksi ile yorumlanır. 8438Rüyada çanta görmek (146546) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada kol çantası görmek, rüyada sırt çantası görmek, rüyada para çantası görmek, rüyada deri çanta görmek

çanta için yapılan yorumlar
Yazan: serife (2014-04-01 18:55:01)

bende rüyamda arkadaşımın çantasını koluma takmıştım ama o yorum yokkkkkkkkYazan: merve (2014-02-05 11:24:11)

herseyin anlamı var çanta satın almanın yok:)))))olmadı böle.Yazan: Derya (2014-01-26 11:39:59)

ADMİN Güldürdüğün için tşklerYazan: Admin (2013-11-27 10:44:47)

Rüyamda çanta filan görmedim. Sadece merak ettim yorumlara baktım. Çorbada tuzum bulunsun diye yazıyorum. Amaç okuyanda gülümseme eksik olmasın.Yazan: dlk (2013-11-25 14:37:24)

bende rüyamda siyah bi canta gördüm ve siyah cantanın anlamını merak ettim ama yorumlarda ardıgım mı bulamadımYazan: songül (2013-11-12 09:46:39)

rüyamda çanta gördüm birden fazla ve hepsi benimdi.ama istediğim şeyi bu yorumda bulamadım.Bu rüyanın anlamını merak ediyorum...Yazan: Erkan (2013-10-19 15:34:34)

siyah ağır bir çanta ile yokuş yukarı çıkmak, ve yokuşu bitirmek.Yazan: nurper (2013-07-29 10:26:47)

ruyamda eltim kendine iki çanta alıyor biri mercan rengi diğeri de koyu renk bende kendime beyazbirde taba renk 3 tane arasında kaldım hepsini takıyorum ama karar veremiyorumYazan: elif (2013-07-02 12:45:58)

rüyamda cantama yılan gırdıgını sonra bır anda yılanın cantamdan cıkıp ayaklarımın altına dustugunu gordumm bu ne demek bılen varmııYazan: aysegül çelik (2013-06-06 09:14:07)

ruyamda çantam çalınmış gördüm içindeki bütün evraklarım kimliklerim çok önemliydi diye çırpına çırpına arıyorum nedir anlamı çok yorum yaparım kendi kendime ama buna bi anlam veremedim cevaplarsanız sevinirim.Yazan: sevda (2013-05-30 14:20:57)

Slm,rüyamda izin icin canta aliyordum anlami nedir acabaYazan: necati (2013-05-01 23:53:24)

rüyamda okul çantası sırtımda okula gidiyordum bbilyorsanız lütfen söyleyin?Yazan: Gül (2013-04-28 14:40:02)

Rüyamda bana üç adet çanta verildi üçüde boy boy,en küçük olanı kendim taktım orta boy olanı 14 yaşında ki oğluma taktım en büyük boyuda hayatta olmayan eski eşime verdim hepimiz taktık ve sonra ben oğlumla aynı yöne gittik babasıda aksi yöne gitti...Yazan: FATMA (2013-04-03 06:37:24)

rüyamda işyerimde satılmak amaçlı bulunan çantaların yok olduğunu gördüm şaşırdım. hepsi satılmışmı yoksa kayıp mı bilmiyorum yorum istiyorum.Yazan: damla şahin (2013-03-24 19:13:24)

bir kere sizin rüyalar çok sacma cevabı nasıl olsun gayet anlasılır bir yazı gondermişlerYazan: Mineaydin (2013-03-10 10:49:03)

Rüyamda sevgilimin evinde mor bi vakko çanta goruyorum. İcinde makyaj malzemeleri var. Sonra birden bire cantanin sahibini goruyorum sari sacli hafif iri yapili bir bayanmis. Anlami nedir ????Yazan: ilhan (2013-02-22 08:05:27)

rüyamda biri bana kırmızı bir çanta veriyor. anlamını öğrenebilir miyim?Yazan: züleyha (2013-02-16 00:41:35)

rüyamda çantamı düşürdüm, içinden eşyalarım dağıldı, toplamaya çalışırken arkamdan bir adam laf sokuşturdu, ne dediğini hatırlamıyorum, sandalyeler olan bir odadaydım.Yazan: bahar (2013-02-13 12:27:13)

rüyamda çok güzel çanta gördüm leopar desenli ıki çanta arasında kararsız kaldım ama okadar güzeldiki büyüleyiciydi ablam çantalardan birini alıp koluna taktı banada almam için öneri sundu bu rüyamın yorumunu yapabilir misinz tşk erdrm şimdişdedn ilginizden dolayıYazan: nermin (2013-01-05 06:41:52)

Ruyamda 4-5 canta sunuluyor bana,birini secip almam icin.Ben de bir turlu karara veremiyorum.Anlamini oyrene bilirmiyim acaba?Yazan: dnz (2012-12-13 09:14:26)

rüyamda mağazada mor bir çanta beğendim ve bana sevgilim ayakkabısı ile takım olacak şekilde canta aldı. cantanın fiyatı da cok uygundu. cok sevinmiştim. anlamı nedir acaba?Yazan: zeynep (2012-04-15 18:23:58)

ruyamda cantami bir yerde unutmustumYazan: jaana (2012-02-27 09:15:15)

ben her aksam canta goruyorum baskasi bana hediye veriyor anlaminida bilmiyorum.Yazan: ceyda (2012-01-26 17:58:57)

ben rüyamda çanta gördüm iyiki gördüm çünkü ben yolculuğu çok seviyorum siz seviyor musunuz?Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik