Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada ceviz ağacı görmek


Rüyada ceviz ağacı görülmesi; değişik şekillerde yorumlanmıştır. Kirmânî nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında ceviz ağacı görmesi; kahraman olması ile birlikte huysuz, sinirli ve arap olmayan bir kişi ile yorumlanır. Kişinin rüyasında bir ceviz ağacına çıktığını görmesi; böyle bir adamla dost olacağına, rüyasında bir ceviz ağacını kökünden söktüğünü veya kestiğini görmesi; böyle bir adamı öldüreceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında üzerine bir ceviz ağacının devrildiğini görmesi; o kimsenin dostunun öleceğine, kişinin rüyasında bir ceviz ağacının gölgesinde oturduğunu veya ona dayandığını görmesi; öyle bir adamın rüya sahibini koruyacağına veya rüya sahibi o kimseden kuvvet alacağına yorumlanır. Rüyanızda ceviz ağacının yapraklarının düştüğünü ve onları topladığınızı görmeniz; öyle birinden hayır göreceğinize veya elinize mal geçeceğine, rüyanızda herhangi bir ceviz ağacının kuruduğunu veya yanığını ya da kırılıp devrildiğini görmeniz; yukarıda tarif edilen tipte bir adamın öleceğine işaretle tabir edilir. 1032Rüyada ceviz ağacı görmek (29933) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

ceviz ağacı için yapılan yorumlar
Yazan: kevser (2017-03-15 10:02:13)

rüyamda kurumus bi ceviz ağacı gördüm ama üstünde ceviz vardı o çevreler çatlamış içi çıkmıştı toplayıp yiyodukk yorumlar sanık sevinirim şekerlerYazan: osmanbiyikli (2014-10-07 11:33:02)

ruyamda iki tane ceviz fidanini sokup ayni yere daha derine dikiyorum yorumlarsaniz sevnirimYazan: leyla (2014-03-21 08:13:15)

Mrb.rüyamda inşaat halinde ama güya benimolan bir evin mutfağından eşek arları çıkıyor kaçarken bahçede genc bir ceviz ağacımızın yere kadar eğildiğini gördüm kırık yoktu ama esim eliyle çekerek duzeltti. Yorumlarsanız cok mutlu olurumYazan: zeynep (2013-08-25 05:59:01)

ruyamda babamin bahcesinde bir ceviz agaci var her yerde sebze ve meyveler olmamasina ragmen ceviz agaci ceviz dolu birtane koparip kiriyorum icinden kurtcuk cikiyor ve bas parmagimi issiriyor ben elimden atmaya calisiyorum ama cikmiyor babama gosteriyorum babam kurtcugun dislerini cekip aliyor cikertiyor bende baskalarina parmagimi gosteriyorum barmagimda kurtcugun dislerinin izi var bu ruyami yorumluyabilirmisiniz lutfenYazan: aycan (2013-08-06 13:15:55)

Rüyamda ceviz ağacı bahçesi gördüm yorumlarsanız sevinirimYazan: osman biyikli (2013-04-14 20:32:40)

ruyamda iki tane ceviz fidanı dıktıgımı gordum yorumlarsanız sevınırımYazan: meral (2012-02-16 16:48:39)

bu sabah gördüğüm bir rüyayı yazmak ve değerli yorumlarınızı almak istiyorum. rüyamda yaylamızda yürüyorum ve bir tarlanın içinden geçerken koyu yeşil ve inanılmaz derecede göze batan ceviz fidanları görüyorum sırayla ve çok düzenli ekilmişler öyle coşkulu uçlardan fışkınlar vermiş yemyeşiller kenarlarındada yine bostanlıklar var ve çok bakımlılar. yanlarından geçiyorum tekrar tekrar dönüp ceviz fidelerine bakıyorum nekadar güzel büyür bunlar diye aklımdan geçiriyorum.sonra annemlerin evindeyim duvar boydan boya pencere yapılmış küçük olan odaları kocaman genişlemiş ferahlamış görünüyordu içerisi çok güzel gün ışığı alıyor ve pencerenin karşısındada küçük bir kulübe yapılıyor gördüm. yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik