Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada cin çarpması görmek


Bir kimsenin rüyasında kendisini cin çarptığını görmesi; o kimsenin bir günah işleyeceğine, kişinin rüyasında bir cin ile konuşup sohbet ettiğini görmesi; o kimsenin bir düşmanı ile başının sıkıntıya gireceğine ve dolayısıyla üzüleceğine işaretle yorumlanır. 258Rüyada cin çarpması görmek (6081) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: cin

cin çarpması için yapılan yorumlar
Yazan: Muhammed (2014-10-15 19:25:20)

ben 17 yasindayim ve bir kücük bebegim oldugunu gördüm.. camideyiz, hoca namaz kildiriyor ve ben bebeyimle arkadayim ama namaz kilmiyorum cünkü bebegeme tam üc kere arka arka cin giriyordu ve ben her defasinda bebegeme cok yaklasarak besmele okuyordum ve her defasindada cin cikiyordu, ama cin bebegeme girdiyinde bebegimin gözleri siyahtan böyle bir altin veya sari rengine degisirdi ve göz bebeginde sekli degisirdi... sonra ben kalktim ve safda duranlara seslendim: "yardim edin bebegimde cin var." diyerek yere yigildim o gece kalktigimda arka arka hep "ya rabbi beni seytanin serrinden koru", fatiha, felak, nas, ayetel kürsi okudum ve bunlari okudugum halde bir kac sefer uyuya kaldim ve her kalktigimda tekrar ettim ama yinede devam uyuya kaliyordum ayetin ortasinda... ben bebekleri cok severim ve onlarda beni cok sever ve allahima hep dua ederim "insallah benimde bir güzel bebegim olur" diye.. o rüyayi gördügümde ilk cok sevinmistim benimde bir bebegemin olduguna ama sonra cin girdiginde cok korktum.. bebegime sikica sarilarak besmele cektim ve cin ciktigini, bebegimin gözlerinden anlardim.. yani cini görmedim bana bu olayda lütfen yardim edebilirmisiniz?Yazan: ALİ (2013-02-23 10:33:11)

RÜYAMDA KÜÇÜK BIR KUŞ KONUYOR ÇOCUKLARIN ODASINA KUŞ CİN BİLİYORUM SANKİ SONRA BAKIYORUM ÇOCUKLARIN YATAK LARININ YERLERİ DEĞİŞİYOR SONRA BÜYÜK OĞLUMLA KONUŞUYORUM KIZIMIN AYAKLARI YOK SANKI BIRDEN PENCEREDEN YENGEMI GÖRUYORUM ELBİSE ASIYOR KOMŞULARIMIZDA DIŞARDA YENGEME BAKIYORLAR BIRDEN OYANDIMBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik