Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada cübbe görmek


Rüyada cübbe görülmesi dine bağlılıkla tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında yeşil bir cübbe giydiğini görmesi; o kimsenin Allah ın rızasını kazandığına, kişinin rüyasında sırtına siyah bir cübbe giydiğini görmesi; o kimsenin ibâdetlerini aksattığından dolayı tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. Bir kişinin rüyasında bir başkasına cübbe giydirdiğini görmesi; o kimsenin oturduğu semtte dindar bir kimse olarak tanındığına, kişi" nin rüyasında cübbe giymiş bir adamın arkasında birlikte yürüdüklerini görmesi; o kimsenin gerek din hususunda ve gerekse dünya konusunda iyi bir yolda olduğuna yorumlanır. Rüyanızda kendinizi yeni bir cübbe giymiş görmeniz; bir iftiraya uğrayacağınıza, rüyanızda eski bir cübbe giydiğinizi görmeniz; sıkıntı içinde bulunduğunuza, rüyanızda yeşil bir cübbeniz olduğunu görmeniz; ilim, irfan sahibi olan bir kişiye yardım elinizi uzatacağınıza delaletle tabir olunur. Bir başka yoruma göre; Rüyanızda sırtınıza bir cübbe giydiğinizi görmeniz; halen yürütmekte olduğunuz işinizde büyük ilerlemeler kaydedeceğinize, sırtınızdan bir cübbe çıkardığınızı görmeniz; çalışma hayatınızda küçük bir sarsıntı geçireceğinize işaret eder. 1156Rüyada cübbe görmek (10015) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

cübbe için yapılan yorumlar
Yazan: hacer (2014-01-15 23:05:24)

azan: bade (2013-07-30 13:38:42) rüyamda avukatların veya hakimlerin giydiği cübbelerden giydim.bu ne demek oluyor açıklar mısYazan: bade (2013-07-30 13:38:42)

rüyamda avukatların veya hakimlerin giydiği cübbelerden giydim.bu ne demek oluyor açıklar mısınız?Yazan: mehmet ünsalan (2013-04-10 19:10:18)

rüyamda cematla namaz kıllacakken secde ettiğim yerde taş gibi şeyler belirdi secde edemediğim için taşları kaldırdım altından akrep çıktı öldürmeye çaliştim ama bir türlü öldüremedim elime soktu arkasından kovaladım daha büyük akrepler gördüm yorumlarmısınız teşekürlerYazan: remziye (2012-11-17 18:59:15)

rüyamda siyah bir çarşaf giymiştim bu ne demek oluyorBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik