Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada cuma görmek


Rüyanızda cuma gününü görmeniz; Allah ın bozuk ve dağınık olan işlerinizi toplayacağına, sıkıntılı halinizi huzurlu hale getireceğine, nimet ve bereketini size yeniden ihsan edeceğine delaletle yorumlanır. Kendiniz evinizde veya dükkânınızda olduğunuz halde insanların camide veya mescidde cuma namazı kıldıklarını ve onların tekbir vs. seslerini duyduğunuzu görmeniz; eğer görevli ve şehrin ileri gelen bir kimsesi iseniz; görevinize son verileceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında cuma namazı kıldığını görmesi; o kimsenin ikram ve izzete nail olacağına, bir yere yolculuk yapacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında cuma namazı görmesi; o kimsenin üzüntü ve kederlerinden kurtulacağına, neşe ve huzura kavuşacağına ya da hacca gideceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında cuma gününde olduğunu ve cuma namazı kıldığını görmesi; o kimsenin yakın bir gelecekte gam ve kederlerinden kurtularak sevineceğine, dost ve ahbaplarıyla bir araya geleceğine ve arzu ettiği ihtiyaçlarının giderileceğine delalet eder. 1040Rüyada cuma görmek (11217) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

cuma için yapılan yorumlar
Yazan: ibrahim (2012-01-18 07:56:38)

cuma gününü gördüm cuma namazında oturuyordum ama abdesttim yoktu farz kılınacağı zaman abdest almaya gittim ama namaz kıldığımı görmedimYazan: kazım (2011-08-14 08:16:54)

rüyamda cuma namazına gittiğimi gördüm ama camii görmedim birileri tarafından araçla cumaya götürülmek istendim ama ben kendim gitmeyi tercih ettimBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik