Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada dağ yolu görmek


DAĞ YOLU: Rüyada dağ yolu görülmesi; sıkıntı ve gurbete gitmekle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir dağda patika bir yoldan yürüdüğünü görmesi; o kimsenin gurbete gideceğine, kişinin rüyasında bir patikadan aşağıya indiğini görmesi; o kimsenin gurbette olan bir yolcusunun geleceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir patika yolun ortasında durup uzaklara baktığını görmesi; o kimsenin sıkıntılarından kurtulacağına, kişinin rüyasında bir dağ yolunda yürürken yorulup bir kenara çöktüğünü görmesi; o kimsenin rakipleri tarafından aldatılacağına işaret şeklinde tabir edilir. İmam-ı Nablusî nîn yorumuna göre: Rüyanızda dağ yolu görmeniz; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza veya Allahın Kuran-ı Kerîm inde: "Sîzi sarsmaması için yeryüzünde sağlam dağları, yolunuzu bulmanız için de ırmakları ve yolları yarattı. "(Nahl Sûresi, âyet: 15) mealindeki âyetin işaretince yolculuğa delalet eder. 898Rüyada dağ yolu görmek (12390) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

dağ yolu için yapılan yorumlar
Yazan: sevda (2014-01-13 11:18:38)

ben rüyamda baklava yediğimi gördüm ama başka biri yemiyodu ya demek acabaYazan: semi (2013-02-12 01:06:12)

slm ben bi cok tanimadigim insanlarla yola ciktim daga patika yolariydi,vardigimiz yerden babam nasil geri dönecegimizi tarif ediyordu,gördügüm patika bi yoldu tepeden asagi bakinca.Yazan: tuğba (2012-06-16 17:28:36)

rüyamda beyaz giymiş çok sevdim birlikte olmamız imkansız olan aşkıma elimi uzattığımı birbirimizin elini tuttuğumu gördümYazan: tuğba (2012-06-16 17:25:58)

rüyamda sevdiimle dağ yolundaydım dağların arasındaki yoldan önce aşağı indik sonra o büyük kıvrımlı yollardan yukarı çıkıyoduk fazla hatırlamıyorum ama bir yere ulaşmak istediğimiz bir yere gider gibiydik çok büyük yoldu otoban gibiYazan: sıla (2011-08-21 13:26:49)

ben rüyamda kuzu 3 kuş gördüm ve babamı annemi abimi dedemi anneannemi ve babannemi neredeyse tüm akrabalarımı gördüm.Ama nednse kuzum aşırı derecede küçüktü kuşlarımdan bir büyüktüBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik