Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada daktilo görmek


Rüyada daktilo görmek neye delalet eder: öncelikle daktilo günümüzde kullanılmayan bir araçtır, yazı yazmak için kullanılan daha çok resmi yazışmalarda tercih edilen bir araçtır, yerini günümüzde bilgisayarlar almıştır.

Rüyada daktilo görmek, ürkütücü ve bir o kadarda üzücü gelişmelerin habercisidir. Yaptığınız bazı hatalar varsa bu hataların sonunda farkında olmadan size yarar sağlayacaktır. Boşanmış veya eşini kaybetmiş bir kadın rüyasında daktilo görmüş ise bu o kadının iyi ve zengin bir kişi ile evlenip mesut olacağına işaret eder.

Bu rüyayı görürseniz ertesi günü neşeli geçirirsiniz. Rüyada daktilo görmek, bir firmaya ortak olmak için hisse senedi alacağınıza delalet eder veya borsadan devlet tahvili alacağınıza delalettir. Başka bir rivayete göre: Rüyada daktilo görmek rüya sahibinin haline göre tabir edilir. Takva ve ilim sahibi birisi ise halkın onun ilminden istifade edeceğine, dünya malına düşkün bir kişinin görmesi ise yaptığı işlerle insanlari huzursuz ve rahatsız edeceğine yorumlanır. 1042Rüyada daktilo görmek (8693) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: bilgisayar

daktilo için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik