Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada dalga görmek


DALGA: Rüyada dalga görülmesi; bir çok şekillerde tabir edilir. Rüyanızda bir kayık içinde bulunduğunuzu ve dalgalara yakalandığınızı görmeniz; hayatınız boyunca durmadan iş değiştireceğinize ve hiçbirinde de dikiş tutturamadığınıza yorumlanır. 244Rüyada dalga görmek (37737) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: deniz

dalga için yapılan yorumlar
Yazan: Enis (2017-02-07 07:19:56)

Siyah renkli gökdelenlerden daha büyük dalgalara karşı ayakta duruyorum bu dalgalar rüyamda birden bire oluşup geliyor sonrada yine rutin hayata dönüyoruz.. evlerinin içinde oturan insanlar bu dalgalardan etkilenmiyor.Yazan: Ayşe (2017-01-19 19:11:09)

Rüyamda akıntı gibi yerdeydik insanlar bi yerlere gitmek için valizleriyle beklerken suya giriyorlardı. Büyük bi tane dalga geldi önünde insanlar vardı ben kıyıdaydım bişey olmadı sadece onları izliyordum. Değişik bir rüyaydı lütfen yorumlar mısınız..Yazan: halime (2014-04-11 02:11:46)

ruyamda denizdan gelen cok buyuk dalgalarin bulundugum evi uzerine alip gemi gibi uzerinde tuttugunu ve cok telaslandigimi gordum.Yazan: aysel altınkaynak (2014-04-04 07:46:18)

cok buyuk dalgaların evimin camlarına vurmasını goruyorumYazan: Pınar (2014-01-30 11:00:53)

Rüyamda ; ada da küçük bahçeli bir evim var ve evliyim sürekli gelen giden insanlar var , ada da farklı dinlere mensup insanlar var . kiliseler var. alışveriş yapmak için sahile iniyorum vapur bekliyorum.öyle bir dalga geliyorki sanki vapur samandan yapılmış gibi çözülüyor , büyük dalgalar sahile vuruyor insanlar kaçışıyor .. bende kaçıyorum küçük bir kız çocuğu görüyorum suyun içinde boğulmak üzere ,saçlarından tutuyorum boğulmasın diye.. büyük bir dalga daha geldi insanlar suyun içinde kalıyor ve uyandım öylece ..ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz , etkisinde kalarak uyandım.Yazan: nuh (2014-01-17 18:29:18)

rüyamda denizin üstünde ve bir adamla birlikteydim eskidende fenerbahcede oynamıştım.defans da tabi en iyi oynayanıdımYazan: gül (2014-01-11 14:45:48)

Rüyamda deniz kenarındayız, ben kızım ve birkaç arkadaş. Birdenbire simsiyah dev bir dalga geldi. Ben eğildim, üzerimden geçti. Ayağa kalktım. Sahilde herkes bir yerlere kaçışıyordu. Birdenbire kızımın olmadığını fark ettim. Çığlık çığlığa kızıma seslenirken uyandım. Lütfen yormlar mısınız? Teşekkür ederimYazan: sude (2013-12-15 20:34:45)

rüya değil sanki bir kabustu gördüklerim o kadar çok korktum ki neye uğradığımı şaşırmıştım deli oldum resmen dev dalgalar üzerime izerime geliyordu elimde bir uçurtma vardı ve ben denizin üzerinde uçuyordum yüzme bilmiyordum ne yapacağımı bilmiyordum.gerçekten çok etkilendim sık sık denizle ilgili rüyalar görürüm ama bu çok farklıydı.elide uçurtmayla denizin delirmiş dalgalrı arasına daldım yüzemiyordum.sonra tekrar denizin üzerine doğru yükseldim.kendimi bedenimle kıyıya doğru itmeye çalışıyordum.nasıl olduğunu anlamadım bir anda kendimi kıyıda buldum.tam oh be kurtuldum derken tekrar kocaman bir dalga geldi ve beni içine almaya çalıştı ben de ellerimle kumlara yapışmıştım.üzerimden dalgalar çekildiğinde hala kıyıda olduğumu gördüm ve çok sevindim.Yazan: selma (2013-10-28 08:43:23)

rüyamda: denizin yükseleek dev dalgalar oluşturduğunu gördüm ve o dalgalar bizim apartmanımıza çarpıyor. sonra binamızın eski olduğunu ve bu binanın ne kadar dayanabileceğini düşünüyorum... annem var sadece yanımda evin içindeyiz ve onu sıkıtutuyorum düşmesin diye... dalgaların çarpıntısı evimizde deprem etkisi yaratıyor... koyu masmavi ama temiz bir denizdi rüyamda korkuyordum denizin yükselmesinde.... (bu rüyayı ikikere gördüm).Yazan: özge (2013-08-24 13:28:35)

rüyamda hertaraftan sular akıyor karşımda deniz var yiyenimin elinden tutmuşum sol taraftaki su akıntısı çok fazla yiyenime ordan gitmeyelim diyorum sağ taraftan gidelim diyorum sağ tarafa doğru yürümeye başlıyoruz karşımdaki denizden hafif dalga yükseliyor akan sularda açık yeşil renk var ama sol taraftaki suda hafif küçük bir yerde su içine çekilip geri dışarı veriyor oyüzden sağ tarafa geçiyoruz lütfen yorumunuzu bekliyorumYazan: tyler (2013-08-12 22:29:06)

rüyamda sokaklarda dolaşıyorum, bir sürü yokuşların olduğu sokaklarda sonra birden deniz kıyısına geliyorum yanımda birisi var o sırada birden denize düşüyorum, deniz sığ ayağa kalktığımda belime geliyor fakat komple ıslanmışım ve bir anda dibimde kocaman bir dalga yükseliyor tsunami gibi çok yüksek ama su hala benim belimin hizasında..dalganın yüksekliğini görüyorum çok şaşırıyorum ama bir yandanda içimde bir rahatlama hissi var ve kendi kendime "ben kimim ki sorguluyorum" diyorum..çok enteresan bir rüyaydı bayağ etkiledi beni..Yazan: FULYA (2013-07-15 09:51:15)

rüyamda yazlıkta akşmam aşırı fırtına şekilnde dalga geliyorr ev yüksek bi yerde olmasına rağmen eve boyu dalga geliyor ve eve kadar giriyor teyzem ve ikimz varız o başka oda da onun olduğu kısım komple sel gbi dalga dolmuş ama kurtuluoyoruz korkarak uyandımYazan: mesut (2013-06-23 16:07:02)

rüyamda deniz kıyısındayım kalabalık var fakat deniz dalgalı çocuğun birini dalga kaptı sürükledi çocuk yüzünü taşa vurdu yüzü soyuldu sonra kurtardı kendini daha sonra içi balık dolu büyük yük gemisi hızlıca kıyıya yanaştı daha sonra kendisini toplayp tekrar kıyıdan ayrıldı ne anlama geldiğini söylermisiniz kpps sınavıyla ilgisi olabilirmi :)Yazan: duygu (2013-06-10 07:44:10)

Rüyamda deniz gördüm. Dalgalar bana doğru geliyordu. Ben duruyordum denizin kenarında dalgalar beni ıslatıp tekrar geri çekliyordu. sonra kucağımda bi küçük kız çocuğu gördüm onunla birlikte denizin kenarına gittim bu sefer. dalgalar tekrar ahenkli yavaş bi şekilde üstümüze doğru geldi ve bizi ıslattı sonra tekrar geriye çekildi deniz ;) ne anlama geliyor çok merak ettim ;)Yazan: vedat (2013-03-17 16:48:10)

rüyamda tusunami dalgalarını gelirken izledim ama evin balkonu yüksekde olduğundan sadece büyük bir heyecanla izledim... Anlamı nedir acaba??Yazan: sümeyye (2013-02-12 15:55:48)

ben rüyamda bir balık gördüm dalgıçlar o balığı arıyordu birden balık benim üstüme doğru gelmeye başladı ve bana kendini kurtar dediYazan: ahmet (2013-02-11 06:44:05)

rüyamda denize girdim suazdı birden yükseldi cabalarken bir kayık dekgeldi icinde 3 4 kişi vardı ona yapışdım kurtuldumbogulacakdımYazan: mine (2012-12-03 09:11:36)

Rüyamda bir evin penceresinden bakıyorum karşımda da yine bir ev var ve önü deniz görüyor.Birden deniz dalgalanmaya başlıyor ve karşımdaki o evin çatısına kadar denizin dalgası evi komple kaplayarak geliyor ve geri çekiliyor defalarca aynı şey oluyor.Ben korkulu gözlerle içinde bulunduğum ev'e de aynısı olucakmış zannediyorum fakat olmuyor.Ne anlama geliyor çok merak ettim.Yazan: gülden (2012-11-03 22:50:18)

rüyamda eşimle denize gidiyorduk o denize giriyordu ben kıyıda bekliyordum derken o anda denizde balıkların çoğaldığını gördüm ve olta getirip tutsaydım dedim eşim bana zorla denize gel diyordu ama yüzme bilmediğim için girmeyeceğim dedim o sırada büyük bir dalganın gelip denizdekilerin birçoğunu yuttuğunu gördüm eşim bana bağırdı elini tuttum ve onu denizden kurtardımYazan: sihem aslan (2012-04-11 02:56:31)

ruyamda cocugumun babasinin bana dargin oldugunu gørdum benden nefret ediyordu adeta,onunla cok guzel bir evin icinde karsilasiyordum megerse onun eski haniminin eviydi yemege davetliydik kendisi oradaydi beni gørunce adeta dusmanina bakar gibi bakiyordu etraftakiler onu sakinlestirdi daha sonra gelip ayni masaya oturduk yemek yemek icin.ondan sonra cok guzel deniz kenari gibi bir yerde oturuyorduk ben o ve baska bir adam ama ben ucuncu sahisin yuzunu pek iyi gøremiyordum,birden bire buyuk bir dalga uzerimize geldi aniden cok korktum suyu uzerimde hisettim boguldugumuzu dusundum ama deniz geri cekildi ve hersey aynisi gibi normaldi.Ruyamin ne anlama geldigini bilek stiyorum bu konuda bana yardimci olsaniz cok sevinirim :)Yazan: Nazlı (2012-03-26 07:54:26)

Ben kaç akşamdır rüya görüyorm.biz deniz kenarına yakın oturuyoruz babaannemlerle yan yana evimizin yanında meyveler de var. Rüyam da bir gürültü sonrasında deniz evimizin yanına kadar geldi babaannemlerin evini de aldı bir tek bizim evimiz kaldı bende kıyamet kopuyo sandım ayetel kursiyi okudum.daha sonra yengemin bebeği vardı o da geldi elinde beyaz kundakta.daha sonra camdan baktım evimizin yanindaki narin her bir meyvesi ateş olup yere düşüyodu bende yengeme hadi söndürmeye gidelim dedim oda korktv sadece ben gittim deniz evin yanına kadar geldi yağmur da yağıyodu bana ne ateş sıçradı ne de deniz sadece yağmuru hissediyorum sonra tekrar eve döndüm bana yardım edin çok korkuyorum hala aklımdaYazan: nefes altındag (2012-03-21 15:05:55)

rüyamda yosunlu suyun içine girdigimi gördümYazan: melek (2012-03-14 06:25:00)

bençe herşeyler dogruBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik