Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada dans görmek


DANS: Rüyada kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde veya başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız veya başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa işaret eder, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. Rüyada yapılan dans, musibettir. Bir kimse rüyada başkası için dans etse o kimse diğerinin musibetine ortak olur. Bir kimse kendi evinde yalnız başına dans etse, rahata kavuşur. Hasta bir kimse rüyada dans ettiğini görse, ıstırabı çoğalır. Bir kimse rüyada dans etmek için bir köşeye çekilse, şiddet ve töhmetten uzak olur. Çocuğun rüyada dans etmesi makbul değildir. Hapis kimsenin, dans ettiğini görmesi hapisten kurtulması manasına gelir. Rüyada yüksek bir yer üzerinde dans etmek korkudur. Bir kimse kendi evinde dans ettiğini ve etrafında da aile halkından başka kimsenin olmadığını görse, bu rüya hepsi için hayırdır. Bir kimse rüyada hanımının oğlunun veya akrabalarından bazısının dans ettiklerini görse, bu da hayırdır. Sevince ve İzzete işarettir. Rüyada gerek erkek, gerek kadın olsun hastanın dans etmesi onun hastalığının uzamasına, gerek zengin gerek fakir olsun hanımın dans etmesi, bir kabahat işleme manasına gelir. Deniz yolculuğunda olan kimsenin gemi içinde dans etmesi o kimsenin gemide uğrayacağı şiddete delildir. Fakir kimsenin dans etmesi ise onun dövülmesine işarettir . 1355Rüyada dans görmek (19512) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: dans pisti

dans için yapılan yorumlar
Yazan: Vugar (2013-02-11 16:26:41)

merhaba.ruyamda bir dugunde cilginlar gibi dans ettigimi gordum.hatta bi kez gelinle damadin masasina cikip orda oynadim ve atladim.fakat dans ederken sanki sikintiliydim.istedigim haraketleri yapamiyordum.ne anlama geldigini merak ediyorumYazan: SEMRA (2012-03-28 08:46:44)

RÜYAMDA ; KİM LE GİTTİĞİMİ TAM HATIRLAMIYORUM AMA SANIRIM KARDEŞİMLE ALIŞVERİŞE GİTMİŞTİK BÜYÜK BİR AVM YDİİ GİTTİĞİMİZ YER KARDEŞİM ALILVERİŞ YAPARKEN BİRİ ARKAMDAN SESSİZCE GELİP BANA İLANI AŞK ETTİ BENDE ONA BENİ AŞKINA BENİ İNANDIR DEDİM ÖNCE KIMSENN GÖRMEDİĞİ BİR YERDE DANS ETMEYE BAŞLADIK VE BANA DUYGULARINI BAĞIRA BAĞIRA ANLATIYORDU SONRA DANSIMIZI HERKESİN ORTASINDA YAPMAYA BAŞLADIK ETRAFIMIZDAKİLER BİZE HAYRANLIKLA BAKIYORDU VE BEN O KİŞİYE AŞIK OLDUĞUMU HİSSETTİM O AN ... TAM MANASI NEDİR ACABA MERAK EETİM ::(Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik