Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada dargınlık görmek


DARGINLIK: Rüyada dargın olguğunu görmek; fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder. Rüyada dargın olduğunu görmek, bir sebebe binaen değilse aniden ölümüne işarettir. Bazen dargınlık, rezil olmasını gerektiren şeyleri yapmaya ve hastalıklara da işarettir. Bir kimse kendisinin bir kişiye dargın olduğunu görse o kimsenin işleri o kişinin eline geçer, malı gider. Dargınlık, fakirliğe ve malı lüzumsuz yere harcamaya işarettir. 457Rüyada dargınlık görmek (7941) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: küs kalmak

dargınlık için yapılan yorumlar
Yazan: selver (2014-02-24 23:35:22)

rüyamda dargın olduğum kişinin beni mahkemeye verdiğini gördüm.bunun manası ne acabaYazan: kara (2014-01-05 22:29:12)

rüyamda uzunca bir ilişkiden sonra ayrılmış oldugum ve hala sevmekte oldugum eski sevgilimi gördüm. sabah erken saatlerde gizlice evlerine yangın merdiveninden girip evlerinde onu arıyorum. daha sonra odasında uyumakta oldugunu görüp bi anda evden çıkmak istiyorum. tam o sırada annesi uyanıyor ve yakalanıyorum (annesi gerçekte beni tanımıyor) ancak hiç bir şekilde bağırıp beni ele vermiyor. bu sırada bende ona kızına söylememesi için yalvarıyorum polisi ara ama ona sakın söyleme diye. bu sırada eski sevgilim uyanıp lavobaya giderken beni görüp bi anda dönüyor. yanıma geliyor bir iki ufak şekilde bana vuruyor. daha sonra o kadının annesi olmadığını 1 sene önce ölmüş olduğunu biz beraberken bile bunu ben dahil herkesten sakladığını söylüyor. iyi çalışmalar...Yazan: gamze (2013-12-28 11:29:24)

rüyamda dargın olduğum kişiyi her gece rüyamz,da görüyomYazan: musa (2013-10-10 07:49:57)

Amcamla konuşmaya gidince gereksizce kötü laflar edip kalbimi cok kırdı artık amcamla ömür boyu kanuşmayacağımı dargın kalacam diyordum. Acaba bu ruyamın bi yorumu varmı. Lütfem sizden cevap bekliyorumYazan: Mazlum (2013-06-30 22:52:33)

Eşim hapse girdiğinden beri hep bana dargın olduğnu görüyorumBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik