Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada elma görmek


Rüyada Elma görmek Evlada delalet eder. Rüyayı gören kişinin dünyalığına yahut temiz yüzlü, temiz yürekli insanlara, Tatlı elma yemek görmek, helal kazanılan rızka, ekşi elma yemek ise, üzüntülü bir haber alacağına yahut şüpheli kazanca ya da bağırıp çağırmaya, Elmayı ısırmak kazanç demektir, faydalı bir işe ve menfaate, Elma hediye edilmesi arzusuna nail olmaya, Sayılı elma görmek mahdut miktardaki paraya, Elma toplamak, asil ve cömert birinden dünyalığa, Ev veya mescid gibi yerlerde elmayı koklamak kadın ve erkek için evlenmeye işaret eder.

Elma ağacı kişiye yakın çok olan müslüman kardeşine, Elma fidanı dikmek bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye delalet eder. Elma görmek ne şekilde olursa olsun, talihinizin her işte çok iyi gideceğini ifade eder. Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza, masa üzerinde elma görmek, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına, elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına işaret eder, rüyada elmalı pasta veya çörek yemek, bir yarışmada derece alacağınıza, rüyada elma almak karlı bir işe para yatıracağınıza işarettir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek talihinizin önünüze bir çok fırsatlar çıkartacağına ve sizin bunlardan istifade etmesini bileceğinize işarettir. Bahar açmış elma ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir. Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir. Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinde elma görmek, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır.

Rüyada elmalı bir şey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye işarettir. Rüyada elma almak kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Ağaçta elma görmek, yakın zamanda güzel bir haber alacağınız anlamındadır. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir. Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir. Kısmet, bolluk, başarıdır. Elma güzel ise kısmet çok iyidir, kötü ise kısmet kötüdür. Elmanın şekline ve rengine göre de yorumlanır. Elma ağacı, hayırlı, iyi huylu akrabadır. Rüyada elma görmek, eger rengi yesil ise evlada, kirmizi ise bir büyük tarafindan gelecek menfaate, eger rengi beyaz ise ticaretten gelecek kara, sari ve lezzeti de eksi ise, hastaliga ve kuvvetsizlige isarettir. Rüyasinda bir elmayi ikiye böldügünü görmek iki ortak veya kari ile koca arasinda ayriliga isarettir. Agacindan kirmizi bir elma koparip yedigini görmek bir kiz evladi olacagina delalet eder. Rüyada kendisine bir eksi elmanin verildigini görmek düsmanliga, tatli bir elmanin verildigini görmek ise dostluga yorumlanir. Rüyada elma görmek ve yemek (tatli olmak sartiyla) bütün yorumcular tarafindan daima hayra ve mala yorumlanmistir.
Bir baska rivayete görede: Rüyada elma görmek, evlada isarettir. Elma, kisinin hizmeti ve arzu ettigi seydir ki, tabir de bu istikamettedir. Mesela, rüya sahibi tüccar olursa, gördügü elma onun ticaret ve kazanci, ziraatçi ise, ziraati ile tabir edilir. Kendisine bir elma geldigini veya elmayi verdigini görse arzu ve istegi kadar bir seye isarettir. Bazi tabirciler, tatli elma helal rizk, eksi elma haram rızıktır, demislerdir. Elma agaci, insana yakin mümin bir kimsesidir. Bundan dolayi bir kimse elma agaci ektigini görse, bir yetim büyütür. Elma yedigini gören, insanlarin baktigi bir mali yer. Elma topladigini görse, medhedilmeye layik, serefli ve aziz bir kimseden mala erisir. Sayili elma, sayili paraya isarettir. Mescidde elma kokladigini gören, evlenir. Tabir, kadin için de böyledir. Günah islenen bir mecliste kadinin elma kokladigini görmesi, halkin diline düsüp kötü söhret kazanmasina isarettir. Bir kadin, taniyip bildigi yerde elma yedigini görse, güzel bir çocuk dogurur. Rüyada elmayi isirmak, hayir ve ihsana, kazanca, faideye ve menfaate kavusmaktir. Elma, dostlarla da tabir edilir. Bazi tabirciler, elma yedigini gören kimsenin bir düsmani olur, dediler. Elma çok sehvete de isarettir. Eksi elma daginikliga, zararlara, baginp çagirmaya, eksi elma agaci da yine bagirma ve feryad etmeye isarettir. Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz. Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz. Rüyada elma, kişinin him­metine ve uğraştığı işine delalettir. Rüyayı gören kişi hükümdar ise, elma devletine, tüccar ise ticaretine, çiftçi ise ekinine veya önem verdiği şeye delalet eder. Rüyada elma aldığını veya yediğini görmek, elmanın vasfına göre isteklerine ulaşmasına delalet eder.

Bir tabire görede tatlı elma helal rızka, ekşi elma haram rızka delalet eder. Sultanın kendisine elma atması, onun elçisi olmasına, elma ağacı insanlara yakınlık gösteren mümin kimseye, elma ağacı dikmek bir yetim büyütmeye delalet eder.
Rüyada elma yediğini görmek insanların baktığı bir şeyi yemeye, elma kopardığını görmek değerli bir kimse tarafından övgülere ve mallara nail olacağına, sayılı elmalar belli miktardaki paralara, mescitte elma koklamak evlenmeye, bir kadının elma koklaması meşhur olmasına, bilinen bir yerde elma yediğini görmesi, güzel bir çocuğu olacağına, elma ısırmak hayır ve kazanca delalet eder; denilmiştir.

Rüyada elma çocuklara, güzel yüzlere, arkadaş ve kardeşlere delalet eder. Rüyada elma yemek bir kim­senin kendisine düşmanlık yapmasına, şehvete ve çok cima yapma isteğine, elma ağacı korkuya delalet eder, denilmiştir. 6243Rüyada elma görmek (147187) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: kırmızı elma, elma ağacı

elma için yapılan yorumlar
Yazan: Ayşe (2017-05-10 23:32:27)

Başkasının bahçesine elma almak icin girdim ama bahçe sahibi öncesinde ben bakamiyirum ama istediğiniz zman yiyebilirsiniz dedi . Bahçeye girdim bi ağacın en tepesinde kocaman bi elmayı gözüme kestirdim tam koparacakken arkadaşım " koparma onu bak yere düşmüş başka bi elma var ağacın altında onu al ye . Yazık curumesin " dedi . Ben de koparmaktan vazgeçip curumesin diye yerdeki elmayı büyük bi zevkle yedim . Çok tatliydi ve bitene kadar ısırdı m .Yazan: Ulkuaycinbalta (2017-04-14 07:48:14)

Misafirlik yetim dayı kızlarının evinde bir çuval içerisinde kırmızı elma çuvalın altında fındık üzerinde elmalar ve kırmızı elmalar çok fındık altında az görünüyor ve konsol üzerinde bana hediye olarak hazırlanmış benim olduğunu söyledi lerYazan: kadrıye (2014-03-24 11:02:55)

ruyamda dıkılmemıs elma agacı vardı sırtımda tasıyordum dıkmek ıcın esım ben cocugum kucuk olusmus elmaları yıyorduk kadınının bırı elma almak ıcın elını dala attı agac soyuldu bende ogaı alıyordum camur yapıyordum ama agacım tutmadı dıkmekden vazgectımYazan: dilan (2014-03-21 09:33:16)

mutfakta bi kabın içinde çokca elma gördüm ama kabın içnde suda vardı elmalar suyun altında kalmıştıı.. ne anlama geliyr lütfen yorumlayın...Yazan: ferhat (2014-03-15 21:11:41)

güzel siteYazan: erhan (2014-01-16 08:21:32)

Siyah elma ne anlama geliyorYazan: Hasan (2014-01-02 04:45:48)

Rüyamda üç adet Elma gördüm neye delelet ederYazan: SELEN (2013-12-31 09:44:48)

eşim benden elma istiyor elma soyuyorum elmayı soyduktan sonra bi bakıyorum heryeri kurt ve kurtlar elime kollarıma sıçramış kurtlarun yumurtalarıda dahil. çok midem bulanıyor. yanımda iş arkadaşımda var açık bi alandaymışızYazan: elif (2013-11-15 16:14:12)

offff yaaa bn yeşil elma gördüm anlamı ise hayellerimin gerçekleşmeyeceğiiii offfff inş öyle bişi yokturrrYazan: songul (2013-10-17 13:18:50)

elmayı karla yuzundeki tosu siliyordum elmalar kovadaydı eşimin babannesine al ye diyordumYazan: SEMRA (2013-05-02 13:20:58)

rüyamda birsandaldayım ölmüş erkek kardeşimi masada oturmuş birşeyler vyiyiordu bir tabakta meyve vardı ben kırmızı olan elmayı istedim vermek istemedi sonra bir diş atıp kalanı bana verdi çok buyuktü elma sonra uyandım yormunu yaparsanız çok mutlu olurumYazan: ŞAHİN (2013-03-04 11:16:47)

Bir masada 3 adet kırmızı elma ve beyaz renkte bir kutu var.Bunlar ne demek diye soruyorum. git bak diyorlar.hayırlara vesile olur inşaallah. Yorumlayıp e posta gönderirseniz çok sevinirim.Saygı ve sevgilerimleBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik