Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada fare görmek


Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bidat işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. fare ruyaları ayini zamanda saglıkla ilgilidir. ayrıca iste basarısızlık, zarar vb de isarettir. bir yerde farelerin dolastıgını gören insan birden hastalanır. evine fare girdigini gören zarara ugrar.fare bilmediginiz çok kötu bir dusman demektir. bu dusman butun hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

Rüyada görülen fare, fesadçı bir kadına işaret eder.Çok fare, rızka işaret eder. Rüyada evinde farelerin oynaştığını gören kimsenin rızkı çok olur.Bir kimse fareyi yerinden çıktığını görse o yerde nimet ve bereket az olur.Farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişir.Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindiğini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna işaret eder.Bir kimsenin rüyada bir farenin bir şeyi deldiğini görmesi, ev soyan bir hırsıza işaret eder.Bir kimse kendisini fare avladığını veya ona sahip olduğunu görse, yine içi bozuk bir kadına işaret eder.Bazı tabirciler, fareler, ev halkı ve çoluk çocuktur, dediler.Fareye ok veya taş attığım gören kimse, kötü bir kadının gıybetini yapar veya kötü bir şey hakkında onunla muhabbette bulunur.Bir fareyi avladığını gören kimse, bir kadına hile eder veya onunla bir yerde yatar.Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmaküzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanlığına işaret eder.Bir kimse evinde birçok farelerin olduğunu görse,o kimsenin evine kendilerinde asla hayır olmayan kadınlann girmesine işaret eder.Bir kimse kendi elbisesinde veya yatağında bir fare görse, işlerine kansan hayırsız bir kadına işaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladığını görse,o kimseye kötü bir kadından eline az bir mal geçer.

Rüyada fare görülmesi genel olarak kötü ahlâklı bir kadına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kapanda fare yakaladığını görmesi; o kimsenin hile ile bir kadını kandırarak onunla evleneceğine, kişinin rüyasında farelerin zararlı bir şey yaptıklarını görmesi; o kimsenin hem ömrünün ve hem de malının eksileceğine delaletle tabir olunur. Kirmânî nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında burnundan fare çıktığını görmesi; o kimsenin ahlâksız bir kızının olacağına, bir yoruma göre de akrabasından bir kadının kötü yola düşeceğine yorumlanır. Rüyanızda boğazınızdan bir farenin çıktığını görmeniz; ahlâksız bir çocuğunuzun olacağına, rüyanızda kuyruğu kopmuş veya kesilmiş bir fare görmeniz; ahlâksız bir kadına işaret eder. Rüyada görülen beyaz ve siyah fareler gündüz ve geceye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında farenin kendi elbisesini kestiğini görmesi; o kimsenin geçmiş ömrünü haber vermesine, bir kimsenin rüyasında bir farenin bir şeyi deldiğini görmesi; ev soyan bir hırsıza yani rüya sahibinin evinin soyulmasının muhtemel olduğuna ve bundan dolayı da o kimsenin dikkatli olması gerektiğine işaret eder.fa 3237Rüyada fare görmek (363826) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

fare için yapılan yorumlar
Yazan: Ipek (2017-05-11 08:29:59)

Ruyamda fareyi kaynamis suyla yaktim ne anlama geliyrYazan: Songül (2017-05-05 09:56:54)

Ruyamda fareyi közleyerek yedim ne anlama gelir acabaYazan: Halil ibrahim (2017-04-29 00:23:24)

Rüyamda bir tane büyük fare kafama uçarak veya hutta ziplayarak kafama konmaya çalişiyordu bende engel oluyordum ve baya korktum...Yazan: Gunes (2017-04-24 08:03:28)

yamda once sirtimdan fareleri gordum cikartmaya calisiyordum..uyandim.. tekrar uyudum ondan sonra tekrar ruya gordum bu seferde yine ustumde turlu turlu bocekler geziyodu yine cikarmaya calisiyordumYazan: Nisan (2017-04-12 07:40:52)

Merhaba rüyamda evimin bit odasında ki delikten krem renkte bir fare çıktığını ve sonrasında bu farenin yatakta eşimle uyurken tam aramızdan geçip kaçtığını gördüm .ne anlama geliyorYazan: buse (2015-01-08 09:04:50)

rüyasında eşim farenin koynuna girip yakaladığını görmüş merak ediyorum ne anlama gelirYazan: Meltem (2014-09-14 22:21:46)

Ruyamda fareler gordum ama bazilari fareye benzemiyordu.. Her yerdelerdi yatagimin altinda dolabim da her yerde yani.. Ve pesimdelerdi nerdeyse yiyecektiler beni. Sonradan yuzi gorunmeyen adamlar cikti herkezin kafasini kesiyorlardi bunlar ne demekYazan: eser (2014-04-10 23:00:56)

Ruyamda bir findik faresi, esimle yatagimizda uyurken tepemde yatak basligindan esimin tarafindan benim tarafima dogru yuruyup Kafama atliyordu. Aniden uyandim ve esime sarildim. ruyami lutfen yorumlarmisiniz?Yazan: zeki kaplan (2014-04-10 08:10:37)

ruyamda iki tane fare gördüm patolumun içine sağ kalcamın üstunde dolaşyordu birni öldyrdum iknçisi bir köpek yedi onu okdarını hatırlıyorum birde sağ kalcan biraz uyşkuluk his etimYazan: Ahmet (2014-04-07 16:38:18)

GÜNDÜZ UYKUMDA KOCAMAN BİR FARE HALK ARASINDA GEME DEDİĞİMİZ ÇOK BÜYÜK BİR FARE GÖRDÜM.RÜYAMDA O FAREYİ KOSA DENİLEN EKİN BİÇMEK İÇİN KULLANILAN TIRPANLA KESEREK ÖLDÜRDÜM.BU NEYE ALAMETTİR YORUMLARMISINIZ?Yazan: Ömer Kurt (2014-04-03 14:44:35)

ÇOK KORKUNÇ ÇOK KORKTUM ÇÜNKÜ BEN ÇOK KORKAĞIMYazan: ibrahim (2014-03-31 12:23:47)

rüyamda bir fare duvardaydı iktirerek yere attım sonra ayağım nereye giderse paeşimden geliyordu ne olabilir acabaYazan: hazal (2014-03-25 13:48:30)

rüyamda bekar görümcemin kucağında beyaz yavru fare vardı ve onu seviyordu yorumlarmısınız.Yazan: ümit (2014-03-25 09:44:32)

Ruyamda biri siyah biri beyaz olmak uzere iki tane fare gordum siyah olani elimle bogarak oldurup bolkandan aşağı attim. Beyaz olani ise elimle azini acip zehir dokup oldurup asagidaki kediye attim. Bu ruyanin ns anlama geldiğini bilen varmı! ..Yazan: guler (2014-03-22 09:32:22)

Ruyamda mutfata bir cok fare gordum ama hepside oluydu renkleri beyaz ayni zamanda sislerini yapiyolardi bi anlam veremedim cok etkilendim yorumlarmisiniz lutfenYazan: muhammet (2014-03-18 09:48:23)

annem rüyada evimizde gezen bir fare görmüs o fareyi yakalamış ve balkondan aşağıya atmısYazan: emine (2014-03-13 21:56:34)

rüyamda birkaç sihay fare gördüm düşmanmışYazan: selda (2014-03-09 11:17:17)

Rüyamda harabe bi yerde bi kaç siyah fare gördüm. bi tanesini öluydu. rüyayı görenin ömrünün kısa kaldigina delalet edermis.Yazan: kader (2014-03-06 11:02:08)

rüyamda fareler gördüm . evin içinde 4-5 taneydi . elimde lajere benzer .farelerin uzerine tuttugumda öten bi cihaz vardı . kimi yerde ölmüş kimi yavas yavas geziyodu . ben baska birsey arıyordum . ne fareler bana nede ben onlara bişey yapmadım . rüyamın yorumlanmasını ıstıyorum..Yazan: emine (2014-03-05 04:03:55)

slmlar rüyamda mutfakta köşede yavru kediye benzer fare vardı cılız cansız acınacak haldeydi garip bi fareydi keidyede benziyodu kemikleri sayılıyordu çok zayıftı acıdım ona içimden onu himaye etmek doyurmak geldi ama yapmadım sonra onu tuttum arkası dönüktü kemikleri elime geldi o kadar zayıftı sanki hala elimde hissediyorum aldım onu camdan attım azcık elimi ısırdı acımadı pişman oldu bi daha ısırmadı camdan attım karşı eve gitti çok güzel görkemleri büyük ve çok güzel renkli aynı papağan gibi renkleri olan yeşilli kırmızılı bir kuşa döndü şekil değiştirdi o an onu attığıma çok üzüldüm böylesine güzel bi varlığı kaybettiğim için çok üzüldüm beni etkiledi tam geri alacaktım vazgeçtim kafamı çevirdim tekrar fare oldu onu almayacağımı anlamıştı beni kandırmaya çalışmış meğerse fare olup tekrar evime girdi aynı camdan hatta koluma zıpladı girdi gene mücadeleye başladık gene tuttum atıcam bi yolunu bulup tekrar mutfağa atlıyodu kahverengiydi bana şirinlik yaptı evde kalmak için bi yanım evde tutma bi yanımda himaye et diyodu en son onu istemediğimi düşünerek uyandım ama evden atabildimmi bilemiyorum hayır olsun çok merak ediyorum bu ne demekti yada anlamı varmı?Yazan: fds (2014-03-02 10:37:45)

rüyamda fare gördüm ama hiç korkmadımYazan: özden saygın (2014-02-27 11:14:22)

rüyamda fareler gördüm ağzımla ısırarak yakalıyorum ne anlama geliyor yorumlamanızı rica ederim.Yazan: nurrr (2014-02-26 22:47:09)

rüyamda evimizde fare dolaşıyordu ben de yakaladım sonra bir tane daha çıktı yuvasına ilaç sıktım öldürmeye kalktım zarar vermedi ama tiskindimYazan: dnd (2014-02-26 09:30:12)

Ruyamda komsumuzun evibe yemege gidiyorduk ben tekli koltukta otururken birden sol ayagima saldirdi ayagimi kurtaramiyordum.Yazan: tugara (2014-02-25 08:34:25)

ben siyah 2 afre gördüm rüyamda biri büyük biri küçük ama evdeki kanepeyi kaldırdım arkası komple çam fıstıgı olmuş elimle baktım fıstıklara duvarların içide fıstık olmuş sanki sıva yok da fıstıkla örülmüş gibi duvarlar sonra fıstıkları dagıtmaya başladım elimle sonra 2 fare çıktı biri büyük siyah biri küçük siyah yanyana yatıyorlardı elemedim sonra uyandımYazan: umut (2014-02-21 13:52:48)

normalde farelerden korkmam ve fındık farelerinide çok severim tatlı olurlar ama az önce bi rüya gördüm evi fareler basmış bide bi fare doğurmuş minik minik fareler ki çok ufak yani yavru ordan oraya gidiyolar bazen büyükler çıkıyor 2 tanede kedim 1 köpeğim var diyorum saldırın filan bişide yapamıyolar kediler o yavru farelerden kaçıyor :D işin garibi ben çok korkuyorum ama okadar çoktularki bide bi evdeydiler o ev benim ama ilk kez görüyorum öle bi yer :/ acayip bişidi ya bi ara farenin biri üzerime geldi uyandım noluyo lan dedim geri yattım ulen gene devam etti rüya bu sefer onların kaldığı yeri gördüm bi tabak gibi yerdi kanepe gibi bişeyin altında o tabağı içini gördüm uzakta o tatlı fareler gezinen minacık şeyler dikenli dikenli şeylere dönüşmüş bu sefer dahada korktum o arada uyandım 5 saatlik uykuyla duruyorum bu nedir değişikti ya beyazlardı çok tatlılardı gözümün önünde o an çok tırsıyodum hayret doğrusu neyse he bide eve misafir gelcek fareler vs nabıcam edicem diyodum oda var neyse rüya tabirlerinin hiç birinde böle bişi görmedim acayip saçma bişi olsa gerek neyse bakalım uykum harap oldu :/Yazan: mehmet ali (2014-02-21 09:37:38)

rüyamda bir motor sürüyorum motor sürerken iri bir kablo çekiyorum bir elimle kablonun ucunnda da fare vardı sonra sırtıma cıktı sonrada kafama .Yazan: AYTÜL (2014-02-20 10:28:37)

rüyamda işyerim duvarını dışarıdan farenin kazdıgını duyuyorum ve duvarın minik minik parcaları fare kazdıkça içeri dokuluyor,bende fare içeri girmesin diye duvarın onunu bırseylerle kapatmaya çalışıyorum,fareyi gormuyorum ama sadece sesini duyuyorum,bunun anlamı nedir?Yazan: oznur (2014-02-16 10:36:24)

Ruyamda evin icinde esimle beraber fare gordum buyuktu kiyafet vardi ustunde salam atim yedi esim yakaladi disari atti olmedi cokta sevimliydi yorumlarsaniz sevinirimYazan: pasa (2014-02-16 02:01:41)

Rüyamda uyurken bi anda vücudumu minik minik fareler kapladı her yanımı. Nerden geldiler bilmiyorum ama vücudumdan da çıkmıs olabilir tam hatırlamıyorum. Bi anda heryerimi.sardılar içlernde bi tanesi digerlerinden çok az büyüktü ve kuyrugu uzundu. O heryerimi dolasıyordu ve çok hızlıydı. Neye delalet eder yardmcı olur musunuz?Yazan: hüseyin (2014-02-15 22:16:20)

Ruyamda gri renkli bi fare yiyecegim ekmegin uzerine cikiyodu ne kadar kovaladiysamda gitmedi o gecenin sabahida oruc tutucaktim yorumlarsaniz sevinirimYazan: hüseyin (2014-02-15 22:13:28)

Ruyamda gri renkli bi fare yiyecegim ekmegin uzerine cikiyodu ne kadar kovaladiysamda gitmedi o gecenin sabahida oruc tutucaktim yorumlarsaniz sevinirimYazan: tacettin (2014-02-11 12:08:38)

MERDİVENDE 2 SİDE SİYAH FARE GÖRDÜM ONLAR NORMAL BOYUTTA BÜYÜKTÜ İKİSİNİDE ÖLDÜRDÜK BİTANEDE YATAK ODASİNDA KÜCÜK BEYAZ FARE GÖRDÜM AMA BEYAZ FAREYİ YAKALADİK ONDAN SONRA FARE KÜÇÜK DİYE DOĞA SALDİK AMA RÜYA GÖRMEDİM ACABA GÖRCEKMİYİMYazan: bahriye (2014-01-26 06:52:37)

ruyamda harabe bir evde ölmüs birkactane fare buldum ne anlama geldigini merak ediyorumYazan: sevgi (2014-01-22 13:46:23)

ölü fare görmek nedirYazan: sevgi k. (2014-01-18 10:43:45)

rüyamda iki tane kocaman grey Fare gördüm bunlar ne hikmetse icime girmisler yani elbiselerimin icine Silkeleniyorum ve farelerin ikisi birden düsüyor kayboluyor....bana yorumlarsaniz sevinirim.Yazan: erhan (2014-01-15 18:03:29)

Rüyamda çok sayıda fare gördüm bir kişinin etrafini sarmisti.eski bir harabe bir yerdi ne zaman böyle rüyalar görsem çok kötü şeyler oluyor..1 hafta içinde gerçekleşiyor.iyi şey hiç olmuyor allah sonumuzu hayirli etsin.aminYazan: Enes (2014-01-11 09:24:11)

Disarda tek dikilirken önümden fare kaciyordu . Fare bana birsey yapmadi, kactini izledim uyandimYazan: Rasim Emre Demirel (2014-01-04 13:00:21)

Asansörün kapısını açtığım zaman içinden küçük bir fare çıktı korkuyla kapıyı kapatıp merdivenlerden çıkarak kaçtımYazan: RECAİ (2013-12-28 13:19:58)

Rüyamda bir fare ile kedinin evime girdiğini görüyordum.fare çok büyüktü.bıcakla kafasını kesmeye çalışırken uyandım yorumlarsanız sevinirimYazan: hatice (2013-12-27 11:25:28)

fare kolumu ısırark deliyoduYazan: merve (2013-12-21 10:18:46)

Bende rüyamda fare gördüm evimin içinde dolaşıp eşyaların içine giriyorlardı iki teneydi kuyrukarını dikip zıplıyorlardı sıyah ve kocam birşeydi.Yazan: kemal (2013-12-16 11:54:30)

Bos bir odadyim ve bir tane fare gelip solelimdi sanirim ordan isiriyor .tam oldurecektim oldurmekten vazgecip camdan dsari saliyorm .Yazan: öner (2013-12-14 08:58:28)

ben rüyamda büssürü fare gördüm bana saldırdılar bende onların hepsini camdan atım meerse elektıronikmişYazan: emrah (2013-12-12 10:07:54)

rüyamda 2 fare gördüm biri beyaz biri siyah beyaz olanı elimle yakaladım.ama siyah olanı yakalayamadım. yorumunuzu bekliyorum. tşk ederim.Yazan: Tenzile (2013-12-08 08:39:32)

Bende rüyamda evde fare gördüm 6 tane bunları deynekle öldürüyom sonra sonuncu dizime yapışıyor ama bişeyapmadan ölüyollar toplayıp atıyorumYazan: dudu (2013-11-29 07:55:03)

rüyamda çaliştiğim iş yerindeki iki arkadaşimla muhabbet ederken birinin elinde kırmızıya yakin pembe renkte bi fare görüyorum çok korkuyorum tam kaçacakken fareyi üstüme atiyor fare koluma yapişiyor onu çekip alirken fare parmaklarima elime tirnaklarini gecirmis çizilmiş oluyor o korkuyla fareyi firlatip atiyorum ne anlama geliyor acaba?Yazan: yasemin (2013-11-27 15:09:20)

Slm,rüyamda başımin üstünde dolasan sonra asaga.inen ayaklarimin altinda yane bedenimin üstünde dolasan bir fare gordum onu bir Türlü yakalayamadim bu neye yorumlanir acabaYazan: buse (2013-11-23 10:57:31)

rüyamda fare gördüm fare üstüme üstüme geliyordu .çomakla vudum hala geliyor hızlı vuruncak öldü daha fazla hatırlamıyom tam o sırada uyandım işte böyle.:DYazan: Ali (2013-11-20 18:33:48)

Ruyamda bir fare yakaliyorum,avucumun icine aliyorum ,parmagimi isiriyor..onu pencereden asagi atiyorum,asagida bir kedi goruyorum,kedi fareyi kovalayip yakalayip yiyorYazan: mustafa (2013-11-17 11:50:58)

ben rüyamda ne hikmetse pembe fare gördüm üstüme atlıyordu elbiseme tırnaklarını geçiriyodu zorla çıkarıp atıyodum tekrar geliyodu hayırlıdır inş.Yazan: ucrub (2013-11-06 14:46:19)

rüyamda eski harap bir yerdeydm. yere düşüyordum ve o anda bir kocaman fare elimin üzerine gelip elimi ısırıyordu. acı hıssetmedım ama korkudan fareyı elımden atmak ıcın ugrasıyordum. ama fare bı turlu elımı bırakmıyordu. kafasını cevırıyordum ama yınede fareden kurtulamıyordum. en son fareyı fırlatırken yataktan kalkmıs sekılde buldum kendımı. hayırdır ıns dıyerek yorumunuzu beklıyorum. tesekkurlerYazan: naz (2013-11-03 12:47:24)

rüyamda birden cok fare gördüm ama fareden cok tıpkı tavşana benziyorlardı ne güzel fare bunlar dedim bembeyaz cok güzeldi bir tanasini kuyruğunu kestim o an kusmaya başladı bez ip ne varsa dışarı attı bu rüyanın tam olarak yorumunu bulamadım ve merak ediyorum aydınlatır mısınızYazan: selda (2013-10-23 02:10:18)

ben fareyi ölü bir sekilde gördüm buda tabirler arasinda bulunmuyor nedir acaba? birde kuslar vardi rengarenk 4 tane kafeste duruyorlardi bunuda bulamadim.Yazan: emrah (2013-10-20 10:31:20)

ruyamda.cok sayida kedi kadar buyuk fare oldurdum, 17 18 parcaydilar toplu halde biseydeydiler ve oldurmeye basladim teker teker epsini oldurdum ve esim onlari atmis,ve uyandimYazan: Mukaddes (2013-10-17 13:47:28)

Rüyamda 3 kedi görüyordum 2 tanesi yavru idi diğeri ise anne. Anne kedi ve yavrulardan birisi 1rer fare yiyiyordu. Sonra yavrulardan biri üstüme saldırıyordu ben korkup eltimden yardım istiyordum eltim yavruyu alıyordu bu seferde anne kedi saldırıyordu ve beni dizimden fena ısırıyordu. Yorum bekliyorum lütfen...Yazan: Perihan (2013-10-16 05:14:07)

Benimde kucuk oglhm tutmuz kuyrugu isiriyordu hayir olsunYazan: ilknur (2013-10-14 13:18:42)

Ben rüyamda iki tane biri beyaz öteki ise siyah bir fare gördüm beyaz olan ayağıma yapışmış siyah olan ise etrafımda dolanıyordu yorumlarsanız çok sevinirimYazan: nurten (2013-10-10 23:02:26)

bende ruyamda baskasının evındeydım kızımın yuzunun ve vucudunun heryerınde kabarmıs yaralar vardı.böyle çılgına dönuyorum ne oldu dıye ama kanamıyordu.bakınıyorum kım yaptı dıye ne oldu dıye bakarken etrafta fareler kosup duruyorlar cokca o kadar cok korkuyorum ki fareler yaptı dıye sanırım fareler yaptı.korkarak uyandım.aceba ne demek kızım 6 yasında basına bıseymı gelecek korkuyorum.ruyadan cok etkılendım yorumlarsanız sevınırım.tesekkurler.Yazan: ESRA (2013-10-10 09:44:05)

rüyamda ölmüştüm bi ruh halinde cenazemden sonraki günü izliyordum onlar beni göremiyodu ama ben onları görüp duyuyordum bu sekilde bi gün gecirdim aksamına kendi yatağıma uzandım sonkez birden ufacık bi fare belirdi üzerimde korktum yere fırlattım sonda kocaman olmus sekilde tekrar çıkdı yatapın altından ince bi pipet vardı elinde birden odamın ortasında bi delik actı ve en son farenin üzerime su attığnı hatırlıyorum çok korktum yorumlamanızı istiyorumYazan: elif (2013-10-09 20:10:27)

bnde siyah bi fare gördüm ama gerçek değildi fakat gerçeğede çok benziyoduuu bende ondn çok korktum ve kaçıyodum ondnn ne acaba??????????****Yazan: cahit (2013-10-09 08:05:27)

Ruyamda beyaz renkli bir fare gordum.fare ustume tirmanarak el parmagimi isirdi gorunusu sevimli temiz beyaz bir fareydi yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederimYazan: ahmet (2013-10-06 10:34:40)

siyah bi fareyi rüyamda öldürüyodum okuduğum tabire göre pek iyiye yorumlanmıyor ama allah hayıra getirsin inşllh..Yazan: nuray (2013-10-05 10:10:09)

rüyamda farenin ayak parmağını ısırdığını gördüm ve acısınıda hissettim yorumlarsanız sevinirimYazan: Suheyla (2013-10-04 03:44:48)

Ben sabah namazinda gördüm Ruyayi ve sabah namazinda Kabul oluyormus Insallah Hayirli olur.. Ben erkek kardesimle beraber bizi. Onceki oturdugumuz evde 2 tane fare kovaliyoruz elimizde oklavalarla sonra kardesimin yattigi yatagin altinda yuva yapmislar ama yuvayi goremiyoruz birden korkarak uyandim ruyadan aceba tam ne demek?? Yorumlarsaniz sevinirim... Tsk LerYazan: hacer (2013-09-30 16:08:33)

rüyamda yılanlar vardı benim üzerime dogru geliyordu bi odanın içindeyiz annemde evin ortasında oturuyor hertarafda fareler var farelerin kafasını koparıp yılanlara veriyorduYazan: bilge (2013-09-26 08:54:20)

Rüyamda bir fare bir kedi tarafindan kovalandigini gördüm ama fareyi tutamadi..Yazan: gulce (2013-09-09 18:35:29)

bircok fare yerde dolasiyordu ben esim ve cocuklarim yatan uzerinde yatiyorduk ve ben onlari koruyordumYazan: zeliha (2013-08-21 12:00:41)

rüyamda mutfak tezgahında bir fare gördüm kahverenkliydi onu yakalaması için merdivendeki kedimizi içeri aldım ama yakalayamadık eşimle beraber bir telaş içindeyiz daha sonrasında eşimin salata yaptığını ve bu salatayı 3 tabağa eşit olarak koyduğunu görüyorumYazan: serdar (2013-08-20 05:52:36)

Ben ruyamda isyerimde kocaman fare gordum anlami nedirYazan: pelin alpdogan (2013-08-05 09:33:31)

rüyam cok guzeldi kotu iki Adam vardi ama zararsiz kotulerden bir sürü fare toplamislardi ben farelerin yanindaydim hayatımda o kadar guzel tatlı fareler görmemiştim bi cogu konuşuyordu bu ne anlama geliorYazan: hamide (2013-07-29 13:37:50)

ruyamda siyah buyuk fare gordum bizimle arkadas olmustu ev hayvanimiz gibiydi her zaman yanimzdaydi yatakta bile yanimizdaydi kedi gibi kucagimizda uyuyordu yorumlarsaniz sevinirimYazan: aslı (2013-07-27 02:34:58)

fareler kılodumun içinde gordum siyah ve gezinyorlarda :)Yazan: zuvay (2013-07-26 12:32:26)

ruyamda bir beyaz fareye ysellik verip tuzaga dusurup oldryordum ama sanki fare agzmda patlamis gibiydi cok kotu bi ruyaydi...yorumunuzu alabilirmiyim.Yazan: volkan (2013-07-19 12:05:54)

slm ben çok garip bir rüya gördüm anlam veremedim bir tane fare ayağımı kemirmeye başlıyor ben ilk önce hissetmiyorum sonra birden fareyi görüyorum fare birden ses çıkartıyo sonra yine ayağıma doğru geliyo ben kovuyorum o geliye sonra rüyamda insanlar beliriyo ve eniştem üzerine basarak öldürüyo anlamı nedir acabaYazan: meral (2013-06-27 09:33:30)

Oncelikle herkese merhaba, sabah bir telaşla kalkip evjn icinde dolandigimi goruyorum sonra lavobaya gidip kapiyi actigimda klozette kocaman simsiyah bir fare ben o korkuylan kapıyi kapattim ve sonra tekrar açıp elime alip herhangi bi yere birakmak istiyordum ama atacak bi yer bulamadim o sirada fare elimi bir çok kez tirmaladi canim cok yandi ama sonradan bana sevimli bir hayvanmis gibi geldi oksamaya basladim kafasini daha sonra birden kayboldu goremedim ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim simdiden tsk;))Yazan: elif (2013-06-26 08:47:56)

ben rüyamda ailece bahçede otururken karşımda ikitane kocaman fare gördüm tabi korktum abimin arkasına saklandım farelere taş fırlatmaya başladım bana bırak birşey olmaz kalsınlar burda diyorlardı ama ben korktuğum için onarı taşlıyordum ..... ne anlama geliyor acaba yaYazan: hairie (2013-06-24 22:16:13)

24.06.2013 sat 17:30 da aksam ustu idl ve ruyamda goruom ustumde faraler geziuo ve benim vicudumun her yanlnl lslrluolardl benim cok canlm arldl ve ben alarak bararak ruyamda soileuon birisine yanlmda onarl yakalayln lutfen die yalvarlrdlm ve hlsklra hlcklra uyandlm cok korkuyorum acaba ne anlatmak istiuor bilener lutfen bana yazlntesekurlerYazan: melek (2013-06-19 11:08:55)

Slm rüyamda, sirtimda cok fareler vardi, onlardan kutulmaya calictim sadece 2 tanesi halen dücmedi sirtimdan.eyer yorumlarsaniz sevinirim.Yazan: melek (2013-06-19 11:08:19)

Slm rüyamda, sirtimda cok fareler vardi, onlardan kutulmaya calictim sadece 2 tanesi halen dücmedi sirtimdan.eyer yorumlarsaniz sevinirim.Yazan: btr (2013-06-10 11:36:08)

arkadaşım rüyasında benim yatağımdan fareler çıktığını görmüş. yorunmunuzu rice ederimYazan: firdevs (2013-06-06 10:01:15)

rüyamda kurşuni renkte fare gördüm. kullanmadıgımız eşyaları temizlerken içinden çıkıyor ve üzerime dogru geliyor. yakalıyorum elimde korkarak ve igrenerek tutuyorum. kapıya dogru koşarak sokağa atıyorum, attıgım anda böyle 5-6 yaşlarında bir erkek çocuguna dönüşüyor. o kadar korkuyorum ki o çocugu bile içeriye almıyorum.yorumunuzu çok merak ediyorum... not:abdestli yatmıştım.Yazan: bayram (2013-06-01 02:55:01)

Rüyamda işyerinde çalışirken birsürü küçük küçük fare gördüm hepsini yakaladım elimle sadece bir tanesi kaçtı onuda ne kadar uğraştımsa tutamadım elfeneriyle saklandığı yerden çıkarmak istedim ama yakalayamadım bu arada tren temizliğinde çalışıyorum fareleride trenin içinde gördümYazan: ARZU (2013-05-17 09:50:06)

rüyamda kızımlayım bilmediğim bir evde önümüzde televizyonluk ve üzerinde televizyon duruyor.ne olduğunu anlayamadan televizyonun yanından bir kirli krem renkli fare üzerime atlayıp iki kolumuda ısırıyor.acı duymuyorum ama kollarımın biraz kızardığını görüyorum.yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.Yazan: leyla (2013-05-14 22:35:30)

Rüyamda fare gördüm gri renginde. Cok yavas hareket ediyodu. Yerde bulunan elbiselerimle önünü kapatmaya calistim, iceri gelmesin diye. 8 yasindaki oglum fareyi aldi ve bana atti saclarimin icine girdi. Ne anlama geliyor. Yazarsaniz cok sevinirimYazan: erkan (2013-05-04 19:56:41)

ruyamda akvaryumum ıcınde 2 tane fare vardı ve bırtanesı suyun ıcınde gezerken diğeri mermerden bir bebek figürünü kucagında sıkıca tutuyordu.Yazan: Zilan (2013-05-01 13:19:32)

ben rüyamda fare gördüm fare yatagimin altindaydi dolasiyordu bende bagrarak kactimYazan: devrim (2013-04-26 10:24:57)

ölü fareler gördüm 2 tane ve siyah ne anlama geliyor acaba???Yazan: derya (2013-04-18 09:36:30)

ben rüyamda iki tane fare öldürdüm hayırdır inşallahYazan: banu (2013-04-15 07:52:40)

rüyamda pis bir evde oturuyodum.o kadar pistiki fare vardı.klozet taşmıştı.Yazan: emine (2013-04-13 21:29:58)

ben rüyamda evde dolaşan bi fare gördüm ve korkarak koltuga cıkıyorum eşimi cagırıyorum bararak gel burda fare var diye cok korkuyorum ama fare yi bulamıyoruz acaba ne demek cvp isdiyorumYazan: serap (2013-03-28 07:41:29)

rüyamda yengemin evinde dolaşan fareyi gördüm sonra onun üstüne süpürge kapatarak yakalıyorum kedide o fareyi parçalıyor anlamı nedir yorumlayabilirmisiniz teşekkür ederimYazan: mustafa (2013-03-26 15:54:09)

bu rüya yaklaşık olarak 6-7 defa tekrarlanmış bir rüyadır. bu tarz şeylere inanmama rağmen artık bir bakayım dedim ama bulamadım. rüyam şu Rüyamda odamdayım, tahta döşemelerin altından kırmızı burunlu bir fare çıkıyor, göz göze geliyoruz ve bana gülümsüyor. Bu rüyayı bir çok sefer gördüm nedir bunun yorumu dayı?Yazan: ihsan (2013-03-24 10:42:34)

yüzlerini hatırlıyamadığım 3 kiş ile beraber kayık (küçük tekne)tayız. göl gibi deniz gibi biyerdeyiz ailemden birisi bir sepetten biri büyük biri küçük iki fare çıkardı eline aline alıp benim enseme, omuzuna , yüzüme koydu kacma amdım da ve cok bunaldım hayırlara vesile olsun inşallah.Yazan: ibrahim (2013-03-21 14:18:48)

ruyamda rahmetli babam la annemin uyuduğunu gördüm aynı odada ben eşim cocuklarım da vardık ennemin yattığı yatağın altına fare girip cıkıyordu yatahın altındada kedi de vardı ama kedi bir şey yapmıyordu bende kediye kızıyordum neden tumuyorsun diye anlamı nedir teşekkürlerYazan: merve (2013-03-19 12:53:54)

rüyamda fare koltukları kemiriyodu kuzenlerımın hepsı ordaydı çok karişikyıYazan: musa (2013-03-13 08:07:25)

Rüyamda kuzenimin evindeyiz, zeminden küçük küçük çoklu fare uzuvları yukarıya küçük küçük çırpınışlarla çıkmaya çalışıyor. ben fareden çok korkarım, hiç biri tam anlamı ile yüzeye çıkmıyor, bir bardak bulup musluktan su içiyorum, ancak yemek yapmaya çekiniyorum, mutfak çok temiz değil ve yemeklere fare bulaşmasından korkuyorum. Fareler renkli , daha çok açık krem renginde, arada bir- iki siyah var, hiç bir zaman tam anlamı ile fare görmedim, alltan bir bacağı, bir kuyruğunun ucu vb.Yazan: selma (2013-03-13 06:10:49)

kocamndev bir farenin beni ve oğlumu ısırdı biz doktora gidiyorduk oğluma doktor sıgara içmemesini söylediYazan: aslı (2013-03-11 07:29:22)

rüyamda eski bir evdeymişim ve camın önünde iki tane fare gördüm birisi normalden büyüktü birtanesi küçük büyk olan kçük olanı ısırıyoduikiside siyahtı bu rüyam ne anlama galiyo teşekkürlerYazan: Hanım (2013-03-04 15:28:02)

Hayırdır imşaallah bu rüyayı belirli aralıklarla görüyorum fare sol ayak başparmağımı kemiriyordu bende şaşkınlıkla izliyordum bi okadarda korkmuştum kan görmedim bu nedenelim Enkısa zamanda yorumlarsanız sevinirim...Yazan: mehmet (2013-03-03 17:06:27)

rüyamda fare çeketimin içine girdiYazan: esma (2013-03-01 12:16:57)

beyaz fare gördum ne ki bu?kovalıyordum cıkması içinYazan: MEHMET (2013-03-01 10:54:02)

salon da yatıyorum sanırsam akşam tuvaleetin kapısının altından 1 tane fare çıkmaya çalışıyo babam faeye gülerek hadi az kaldı diyo fare kapının altından çıkıyo ve direk salona geliyo kanepelrin altın gidiyo sonra tekrar geliyo fare yatağımın içinden geçiyo ama onu yakalamak için kolumu bile kaldırmıyorum gözümü bile açamıyorum ona bir tuzak kuruyorum ve tam geçerken kediyi salıyorum ama kedi kayboluyo sonra gitti herhalde diyip yatıyorum sabah kalkıyorum ve sehpanın altına sıkışmış sehpayıkaldırıyom ve 4-5 kere vuruyom ölüyo hiç kan akmıyo ve beyaz bir fareye dönüşüyoYazan: mustafa (2013-02-28 07:38:41)

rüyamda fare pisliği yedimYazan: serap (2013-02-20 16:05:00)

2tane beyaz fare evimde bana saldırıyolardı küçük olanı kovaladım ama büyük olan saldırıyodu nediracabaYazan: FERDİ (2013-02-19 21:39:47)

RÜYAMDA ARKADASLARIM AHSAP EVİNE GİDİYORUZ ORADA MUHABBET EDİYORUZ KONUSURKEN BEN BİRDEN BİR KAC FARE GÖRÜYORUM ARKADASIMA DÖNÜP BU NE BÖYLE BURDA YASANILIRMI DİYORUM ODA KORKAM BİZ ONLARI BESLİYORUZ ONLAR BİRSEY YAPMIYOR DİYOR GECE OLUYOR HERKEZ EVİNE GİDİYOR BEN BİR ARKADASIMLA ODA EVDE KALIYORUM AMA SABAHI ZOR EDİYORUM GÖZÜM ACIK TETİKTE FARELERİN EVİN İÇİNDE GEZİNMESİ İZLİYORUM (SABAH CEP TLFONUMUN ALARM SESİYLE UYANIYORUM İŞE GİTMEK İÇİN AMA UYKUMDA BASIM BİR SAGA BİR SOLA CEVİRİP DURUYORUM BUNUN FARKINDAYIM)PARANTEZ İÇİNE ALDIGIM SÖZCÜKLER RÜYADAN UYANMAMDIR. BU RÜYAMI YORUMLARSANIZ COK SEVİNİRİMYazan: hakan (2013-02-13 08:44:06)

ben rüyamda fare gördüm. eşim, ben ve çocuğumla beraber uyuyoruz. uyuduğumuz odadaki halı deliniyor. laminant parkeyi de fareler kemirmiş ve aşağıya doğru sonu görünmeyen bir delik açmışlar. ben oğluma zarar vermelerinden korkuyorum ve onları kovalıyorum. kovalarkende onlardan nasıl kurtulacağımızı düşünüyorum. biryandan da deliği kapatmaya çalışıyorum.kötü birşey yapmaktan korkuyorum. osırada yavru beyaz üzeribüyük siyah lekeli(ineklerdeki gibi)bir fare yakalıyorum. onu alıp banyo ya doğrugöturüyorum. aileme zarar vermemesi için onu tam taşla ezeceğim anda yapamıyorum. bana zararsızmış gibi ve sevimli geliyor.bu sırada elimden kaçıyor.ben tekrar deliğin başına gidiyorum. düşünmeye başlıyorum. onlara zarar vermeden ve ailem zarar görmeden bu işin içinden naıl çıkaçağımı düşünmeye başlıyorum. ben düşünürken uyanıyorum. Hayırlara vesile olsun inşallah. bana bu rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim.Yazan: Zeynep (2013-01-20 23:12:21)

Ben rüyamda fare evimizde dolaşıyordu ben fareye tekme attım o sırada bana bişey oldu titredim fare bir kadın oldu ve oynamaya başladı ne demek acaba merak ediyormYazan: zeynep (2013-01-12 09:39:06)

ruyamda yataktan kalktığımda evde dolasan açık renklı fareler goruyorum çok korkuyorum acaba nerde geldıler dıye dusunuyorum ve tvaletn kapısının altını tıkamayaa başlı yorum....Yazan: kubra (2013-01-11 17:49:48)

ruyamda fare gordum fareyi pisiriyorlar yiyorlardi ama ben yemiyordum bu ne anlama geliyordur eyer bir bilginiz varsa e postama gonderin ne olur simdiden cok tesekkurler :)Yazan: CEYLAN (2013-01-10 10:53:40)

rüyamı sabah saat 10:30 11:30 arası gördüm. rüyamda evimde odadan mutfağa koridora doğru kaçan küçük gri sıçanlar gördüm bunları sarı büyük bir kedi yakalamaya çalışıyordu 1 tanesini ağzıyla yakalayıp yedi.bu rüya ne anlama geliyor. teşekkürlerYazan: yaren (2013-01-08 11:42:14)

rüyamda evimizdeki soba düşüyordu ve ben annem gelinceye kadar ona bakıyordum boş boş ve şu an hayatta olmayan annem gelip kuruyordu kurarken de bana kızmasını içten dilediğim halde kızmıyordu öyle bakışıyorduk. ve benim için önemli bir sınava giriyordum klabalık bir sınıf ortamında. tşk edrimYazan: Gonul (2013-01-03 12:13:45)

Mrb ruyada at arabasyla gecerkenbyolda kucuk bi arabanin icinde ekmekler Gordum icindede ince kucuk siyah fare oynadigini Gordum sonrada buyuk fare Gordum buyuk fare bnm bindiyim at arabasinin icine atladi ondan sonra uyandim.ama ruyayi öylen 12 de Gordum mailime gonderirseniz sevinirimYazan: aleyna (2012-12-01 09:36:19)

rüyamda koltuğumun arkasında kocaman bir fare gördüm sonra onu öldürmeye çalışıyordum sonunda kafasını kopardım..çok korktum ne anlama geliyor bu !!!Yazan: huriye (2012-11-18 11:03:50)

bende rüyamda tencerenin içinden üç tane beyaz fare gördüm ama zararları yoktu neye delalet çok merak ediyorumYazan: mark (2012-10-18 13:01:48)

Kafes içersinde 3-4 adet siyah fare satılıkmış ve pişirip yemek içinmiş.Yazan: ruken (2012-10-13 23:03:59)

rüyamda fare yediğimi gördüm ve uyandığımda midem çok kötüydü gün boyu mde ağrım dinmedi çok merak edyorum etkisindyimmmmYazan: ozlem (2012-09-11 09:40:50)

Ruyamda fare gordum ama sadece seslerini duydum dolabin icinde tikir tikir daha sonra tam hatirlamiyorum ancak tek hatirladigim sari renkli bir fareydi bana bir zarari olmadi yorumlarmisiniz lutfenYazan: eda (2012-05-17 09:15:40)

Perihana diyorum:istihareye yatıldığında yeşil ve beyza görmek hayra işarettir.(rahat ol anacım sen.9)Yazan: fatma (2012-05-16 20:48:39)

rüyamda yufkalarımı yiyen birçok fare gördümYazan: süheyla (2012-05-13 16:20:10)

Bu gece rüyamda birçok fare gördüm. Açıkta kalan ekmeğin altında, etrafta bir sürü fare vardı.Yazan: yeşim (2012-05-11 11:22:42)

annemin evinde iki adet fare vardı ve ben onlarla ugraşıyodum ne anlama geliyo cevaplarsanız sevinirimYazan: Harun (2012-04-23 10:31:20)

ruyamda kagnimin evinde bir fare vardi , onu yakalmak isteyince baska bir fare gordum ama fare lesiydi cok pis kokuyordu . anlami nedir ?Yazan: Mehmet (2012-04-17 12:29:28)

Rüyamda dış kapının altından içeri girmek istayen yavru birsürü fare gördüm.bende terlikle girmek isteyenleri engellemeye çalışıyordum.ama faralerin bir kısmına engel olamadım ve içeri girdiler.yorumlarsanız sevinirim.Yazan: betül (2012-04-09 12:16:12)

ben rüyamda fare ezdim ve ayağımda hafif kan lekesi çıktı iyi bir anlamı vardır inşallahYazan: hatice (2012-04-03 11:42:47)

ilk önce hepimizin rüyalarının hayır olmasını diliyorum.Babamda bu gece 3 tane fare görmüş 1 tanesini öldürmüş 2 tanesi kaçmış yorumda farenin çok kötü bir düşman ve bu düşman sizin hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir diyor bende bu yoruma inandım tabi doğru yanlış allahtan hayırlısı.Yazan: perihan (2012-04-02 14:43:02)

istihare ye yatmıstım sabah namazından sonra beyaz ve yeşil rengi gördüm ve tencerenin icinde kurumus olu bır fare gordum ne anlama geldigini söylermisiniz ?Yazan: necla (2012-03-29 17:21:27)

benim rüyamde annemle ile birlikte oturuyorduk annem fareyi görüyodu bende ne oldu anne çığlık atıyosun dedim annemfare var kızım dedi fare birden üstüme atladı bende onu kazağımdan atmaya çalışıyordum fare gri renkteydiiiYazan: ahmet (2012-03-21 08:41:42)

bende tolete girdiğimde toletten fare çıktı ğını gördüm onu öldürdüm 2 3 tane daha çıktı yoalettenYazan: samet (2012-03-20 21:58:59)

rüyamda lavodayken dışkımdan 2 tane siyah fare gördüm su döktüm fakat gitmedi anlamanı yazarsanız sevinirim...Yazan: serife igde (2012-03-18 05:24:02)

beyaz pembe karisimi büyük uzun kuyruklu cook ama cook, disleri surati bir tuaf fare gördüm. meyve tiirin icindelerdi ve kapagi acdiklarinda bizim yanimiza dogru geldiler biz bahcede otururken´. etrafimizda dolasiyorlardi?????Yazan: filiz köse (2012-03-08 12:38:37)

rüyamda fare sol elimi dişiyle ve tırnaklarıyla ısırmıştı avucumun içinde ölsün diye sıkıyordum avucumu açtığmda ölmemişiti dişlerinin ve tırnaklarının izi vardı ve kan yoktu farenin rengi beyazdı cevaplarsanız sevinirim teşekürlerYazan: Şekibe (2012-03-05 18:55:41)

Tabirde çok kötü şeyler yazıyor =( , acaba doğrumu?Yazan: Yaren (2012-03-02 09:55:33)

Kuçuk beyaz bı fare goruyordum camura dusuyordu kucuk bi kartonun icin de ve ben onu öldurmeye clışıyordum arkadasim la ama kaciyordu bana bkarakYazan: beyhan (2012-03-01 10:22:03)

bir sürü beyaz fare gördüm farelerin sesleri kulağımdan hiç gitmiyorYazan: hatice (2012-02-28 14:09:29)

fare kıyafetimin içine girmiş onu çıkarmaya çalışıyordum,çıkarırken galiba öldürdüm.cevap verirseniz sevinirimYazan: fatma (2012-02-26 11:06:14)

ruyamda yatak odasınad buyuk bir fare gördum onu oldurmek isterken bir suru kuçuk fareler gordum onları ayagımla olduruyordum kanları bana eşim ve oday sıçrıyorduYazan: tuğba (2012-02-24 15:16:23)

rüyamda fare ayağımı ısrdı bende silahımla vurdumm.. ayağımı ısrdında çom acımıştı ama ..lütfen yorumlarmısınız yaa..Yazan: FATMA ÖZCAN (2012-02-20 15:09:45)

Rüyamda fare baş parmağımı ısırıyor bırakmıyorda kolay kolay ama kan akmıyor korkuyorum ne demek acaba lütfen yorumlarmısınızYazan: dilem (2012-02-14 19:36:40)

rüyamba küçük beyaz fareler bütün vücudumdaydı ve beni ısırdılar kemirme sesleri kulağımdan çıkmıyor lütfen yorumlarmısınızYazan: sevim gül (2012-02-07 13:21:50)

rüyamda fare yağ şişesinin kapağında geziyordu sonra kapağı sürekli temizledim.Yazan: telli tuncay öpöz (2012-02-02 14:49:08)

ruyamda ablamla birlikte diger ablamin evini basmis olan fareleri ölduruyorduk ama okadar coktularki birturlu bitmiyorlardi yukarda yazan yorumda pek cevap bulamadim kendime acaba daha detayli yorumlarmisinizYazan: nuecan (2012-01-30 17:37:21)

iş yerimin yandığını ve fareler basmiştı.....acaba nedemek.Yazan: şahin (2012-01-26 06:03:43)

hirçın evcil bir fare oynaşiyordumYazan: serpil sadik (2012-01-22 18:41:42)

rüyamda evimde fareler gördüm ve beni bacagimdan isiriyorlardi neye yorumlanir acabaYazan: ela altan (2012-01-16 11:12:36)

ölmüş kaynanam şaka olarak fareyiomzuma koydu ben çok korktum neden yaptın diye sordum şaka yaptım dedi lütfen yorumlarmısınızYazan: derya (2012-01-08 15:59:34)

Rüyamda, bir evde dolaşan fareler gördüm. Her yer çok pis ve kirliydi lütfen yorumlar mısınız?Yazan: pelin (2012-01-03 18:38:13)

rüyada biri yavru gri beyaz fare digeride siyah büyük fare gördüm.normal hayata da fareden korktugum icin , rüyadada cok korktum. rüyada agabeyim benim korktugumu bildi halde üstüme hep o kücük yavru fareyi firlatiyordu. Nekadar rüyada korktuysamda fareyi sürekli üstüme atiyordu. Bu nedemek oluyor ? tsklerYazan: adnan (2011-12-31 15:14:29)

pantolumun içinde çok çok fare gördüm lütfen yorümlarmısınızYazan: naciye (2011-12-23 20:44:02)

rüyamda kustuğumu ve ağzımdan siyah bir fare çıktığını gördüm birde kızımın evinde çekmecelerden fareçıktı lütfen yorumlarsanız çok sevinirimteşekkürlerYazan: GAMZE (2011-12-22 15:18:26)

rüyamda leopar desenli bi fare gördüm duvar arasındaa geziniyordu ben görüp hemen kaçtım yanlız tekrar tekrar dönüp bakıyordum ne anlama geldiğini açıklarsanız sevinirim şimdiden çok tşkler yorumunuz için...Yazan: husnu (2011-12-17 12:35:37)

ruyamda bır poset ıcınde kor bır fare gordum ve onu serbest bıraktım acaba ne anlama gelı cevaplarsanız sevınırımYazan: çetin (2011-12-08 16:54:17)

ruyamda ıkı fareyle ugrastım. daha sonra bıtanesı sag elımın ust kısmını ısrdı vurdum ama olmedı elım cok sıstı sonrasında hemen gectı oldurmek ıstedım ama basaramadıgımı sanıyorum tam olarak da hatırlamıyorum gordugum ruya yı...hatırladıklarım bu kadar yorumunuz ıcın tsklr.Yazan: kambe (2011-12-01 19:10:31)

KARDEŞİMİN BEYAZ BİR FAREYE DÖNÜŞEREK BANA ZARAR VERMEYE ÇALIŞTIĞINI GÖRDÜM. ELEKTRİK ÇARPTI VE ÖLDÜ BU NE DEMEKTİR. ŞİMDİDEN YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. SAYGILARIMLA.Yazan: engin ünlü (2011-12-01 14:10:04)

ruyamda fare öldürüyordum bu ne anlama geliyor aynı rüyayı bir kaç kere daha gördüm açıklarsanız sevinirimYazan: hatice (2011-10-12 13:07:10)

Gerçekten bende anlamadım yorumu iyimi kötümü rüyada fare görmek net olarak açıklasalar fena olmazdı.Ama anladığım kadarıyla kendin neye yorumlarsan o demek.Yazan: VAHİDE (2011-10-06 14:52:22)

BU NASIL BİR YORUMDUR YA KARAR VERİN İYİMİDİR KÖTÜMÜDÜR ''Çok fare, rızka işaret eder. Rüyada evinde farelerin oynaştığını gören kimsenin rızkı çok olur.Bir kimse fareyi yerinden çıktığını görse o yerde nimet ve bereket az olur.Farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişir.'' BU CÜMLEYİ SİZ ANLIYORSANIZ BİR DE BANA ANLATIN LÜTFEN...Yazan: ali (2011-09-24 13:23:15)

rüyamın birinde fare evimin odasında dolasıyodu kapıyı acınca korktum ve uyandım ve ikincisinde ama farklı yerde arabanın icinde kalıyodum fare kafama sıcradı ve gene uyandım bu nedır aynı gun gördüm ruyamı ne olabılırYazan: erdal (2011-09-23 02:08:18)

ölmüş fare gördüm bende ama ölü fare ile ilgili bir tabir bulamadımYazan: saadet (2011-09-21 14:11:15)

ölmüs fare gördüm ama insandan fareye dönmüs fare ne anlama geliyorYazan: berna (2011-09-17 12:17:45)

rüyamda kulagimdan fare pisligi gördüm ve onlari cikardim siyah kücük 1 farede gördümYazan: HÜLYA (2011-09-14 13:04:00)

rüyamda bayağı çok küçük ve orta boyda farelerin başımada olduğunu gördüm . ve onları elimle alıp alıp attım merak ediyorum ne anlama geliyorYazan: ege (2011-09-04 15:11:09)

rüyamda fare gördüm. iki taneydi biri küçük diğeri de normal boyutlarda. ama hemen bana teslim oldular. yakaladım onları. kaçmadılar. birini ayağımla ezdim ama hangisi olduğunu hatırlamıorum. ne anlama gelir bilmiyorum. bu arada üç gündür böyle değişik rüyalar görüyorum. ilk gün örümcek gördüm. ikinci gün yılan gördüm. bugünde fare hayırdır inşallah.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik