Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada felak suresi görmek


Felak suresi Kuran-ı Kerimde 113. suredir. rüyada felak suresi okumak felak suresi duymak veya felak suresinden bir parçanın okuduğunu veya kendi üzerine okuduğunu görmek, güzel bir halde olunacağına, kendisine karşı olan tüm düşmanlara karşı zafer kazanmaya Rab tarafından adının ve namının yüceltilmesine, kötülüklerden korunmaya ve Ism-i Azam ile rızklanmaya delalet eder..

Felak suresi Abdulgani Nablusiye göre: Felak süresini rüyasinda okuyan veya okunduğunu dinleyen kişiye büyü (sihir) gibi kötülükler işlemez, bunlardan korunur ve hastalık nedir bilmez. Dünyadaki tüm kötülüklerden emin olur. 619Rüyada felak suresi görmek (8853) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

felak suresi için yapılan yorumlar
Yazan: asi (2014-10-03 05:36:21)

Rüyada ablamla tenha eski bir yere gidiyoruz oradada cinler oluyormuş ben önce ayetel kürsi okuyorum hayyum kayyum diye bastırıyorum sonra tekrar besmele çekiyorum bu seferde felak süresini okuyorum yanımdan bişeyler uçuyo orda bi adam daha oluyor burayı rerk ediyolar diyor aslında çok korkuyorum ama duam korur beni diyorum ablama sonra uyandım okadar gerçektiki hala korkuyorum :(Yazan: Mizan (2014-03-02 09:32:19)

rüyamda cinlerle uğraşıyorum onları çevremde ve benden uzak tutmaya yaptıkları şeylere karşı geliyorum ve sürekli nas felak ayetel kürsi şems leyl ve duha surelerini okuyorum bağıra bağıra ve uyandığımda da onları tekrar ederken buluyorum kendimi. açıklayabilir misiniz?Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik