Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada fındık görmek


Rüyada fındık görmek : sosyal pozisyonunuza ve para durumunuza kötü etki edecektartılma ve kavgalara girebileceğinizin işaretidir. Rüyada fındık görmek aynı zamanda aşk ve iş yaşamınızda başarılı olacağınıza delalet eder..

Ağaçta taze fındık, umutların gerçekleşeceğini belirtir. Fındık, kısmet, boluk, düşlerin gerçekleşeceğine işaret eder.

Ibn-i Sirine göre fındık görmek mal ve nimettir. Çürümüş veya aci fındık içi gören, bir kimse tarafından azarlanacağına delalettir. Rüyasında fındık içi yediğini ve bunun da güzel ve tatlı olduğunu gören helal bir mal edinir. Findık da, tatlı olmak koşuluyla, sadece helal mal ile ifade edilir. Başka bir rivayete göre, rüyada fındık, garip, zengin, cömert, kar sahibi ve insanların arasını düzelten bir kişiye yorumlanır. Fındık yediğini gören kimsenin güçlükle eline mal geçer. Bazıları da, findik ve kabuklu olan her meyve üzüntüye ve bağırıp çağırmaya işarettir. 942Rüyada fındık görmek (9246) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

fındık için yapılan yorumlar
Yazan: Hilal (2017-03-02 05:41:11)

Yemyeşil tertemiz bir fındık bahçesi ağaclar fındık dolu. Ve bu bahçe peygamberimizin bahçesi onun fındıklarını topluyoruz. Onun geldiği her yere bolluk bereketlik getireceğini söyluyorum ve hem topluyor hem de ağlıyorum...Yazan: Nurgul (2014-09-27 11:30:12)

Merhaba ben ruyamda yerde sofra bezının uzerınde fındık yıyordum bunuda su yuzden yapıyordum Yuce Allah bana dıyorkı butun hepsını ye kı dunyada bır tane daha yahudı kalmasın dıyordu . Sankı fındıklar ınsanmıs gıbı cok fındıgı yedım aralarda acılar vardı onlarıda cıgneyıp bıraktım parcalanmıslardı zaten anlamını cok merak edıyorumBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik