Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada gazete görmek


Rüyada gazete görmek ne anlama gelir ne şekilde yorumlanır? Rüyada görülen gazete geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder. Rüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır. Rüyasında bir gazete aldığını görmek kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır. Davranışlarınıza dikkat etmenizde yarar var. Birtakım sahtekarlıklara veya yolsuzluklara başvurmayın. Yakalanıp, başınızı belaya sokabilirsiniz. kişinin geleceğini etkileyecek, güzel bir haberdir. Gazete genellikle haberle yorumlanir. Rüyasında gazete okudugunu gören, uzak bir tanidigindan haber alacak demektir. Gazete alip da okumadan bir yere koydugunu görmek, kötü bir söz işiteceğine, gazeteyi alip onunla paket yaptigini görmek kendisini ilgilendirmeyen bir habere şaşiracagina, fakat biraz da üzüleceğine delalet eder. Bir başka rivayete görede: Rüyada gazete görmek, haber almaya veya ülkede bazi olaylarin çikacagina isaret eder. Rüyasında bir gazete aldığını gören de sadece kendisini ilgilendiren, geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir. 1207Rüyada gazete görmek (19440) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

gazete için yapılan yorumlar
Yazan: Aysw (2017-07-12 11:34:19)

Merhaba. Ben 16 yaşında kızım kaç seferdir rüyamda hamile olduğumu görüyorum karnım şiş oluyo iyice ve çok pişnanlık duyuyorum her seferinde bu yaşımda neden hamile kaldım diye anneme gidiyorum nolur bana yardım et napcam diye ama bu arada karnım da 6-8 aylık olmuş annem hiç umursamıyo normalde annem aslaa beni bu yaşımda evlendirmez ve böyle bi çaresizliğime de kayıtsız kalmaz istemiyorum bu bebeği diyorum falan kürtaj olmak geciyo aklımdan onun da cok zor oldugunu düşünüyorum o an ve cok caresiz hissediyorum ve rüyada bütün bu duygulari birebir yaşıyorum hep . O an uyanıyorum elim karnıma gidiyor o kadar cok rahatlıyorum ki anlatamam bu ruyayı üç dört keredir göruyorum bu ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz ( bu arada sevdiğim biri falan yok. Bi kac internet sitesi nde onunla ilgili bişeyler vardı da)Yazan: hulya (2013-11-04 20:00:32)

ruyamda kaynım gorumlemle bana bır zarf verıyo bunu postalayın dıyo bız ıcınde ne var dıye acıyorum ıcınden gazetenın arasına konmus bır suru ceyrek altın cıkıyo yolda yıgenımle karsılasıyoruz oda bakmak ıstıyo ona uzatırken hepsı yere dokuluyo toplarken cok ugrasıyoruz ya sayılıysa ya eksık olursa hepsını toplayamadıysak dıye uzuluyoruz sonra postayla guvenlı olmaz dıye kargo yapıyoruz sımdıden tsklr :)Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik